štopericaciljna zastavica 1.-2. 26.04.09. - Nagrada Virovitice
3.-4. 07.06.09. - Nagrada Zanatlija
5.-6. 21.06.09. - Nagrada VIMA-Samobor
    7.-8. 19.07.09. - Nag.grada Koprivnice
  9.-10. 30.08.09. - Nag.Vinkovačkih jes.
11.-12. 04.10.09. - Nagrada Virovitice
NACIONALNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE
ROTAX MAX CHALLENGE CRO KUP
PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
KONAČNI REZULTATI

KLASA I - 50
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
- 103 Matija Kovačić KK 1 Zagreb 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0
- 105 Jan Pokos AK Speedy 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0
- 107 Adrian Sekulić AKK Podravina Koprivnica 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - - - 0
- 108 Dorian Vargović AMKK Cobra od - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0
- 109 Tin Grdić AK Zrinski - - - - 0 - - - - - - - 0
- 110 Matija Habek KU Novi Marof 0 - 0 - 0 - od - - - 0 - 0
- 111 Tin Vorkapić KK Koprivnica - - 0 - 0 - - - 0 - 0 - 0
- 112 Filip Vuković AMKK Cobra - - - - - - - - - - 0 - 0
 
KLASA II - KADET COMER 60
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 206 Damian Sekulić KU Novi Marof [20] [20] 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 200
2. 217 Muhammad Pličanić AK Info Kart 15 15 [8] 8 15 12 15 15 15 15 [od] 12 137
3. 216 Fran Tisaj KK Koprivnica 12 [10] 15 [10] isk 15 12 12 12 12 15 15 120
4. 211 Corina Lukša AMKK Cobra 10 12 10 15 12 10 10 10 - - 8 8 105
5. 212 Luka Moslavac AMKK Cobra 4 6 6 6 10 6 6 6 - - 6 6 62
6. 219 Mihael Meretaj AMKK Cobra - - - - 6 3 4 4 10 10 12 10 59
7. 209 Petra Lesički AKK Podravina Koprivnica 8 8 12 12 4 8 - - - - - - 52
8. 218 Dorijan Čargonja AKK Podravina Koprivnica - - - - 8 4 8 8 8 od - - 36
9. 220 Karla Švec AKK Podravina Koprivnica - - - - - - 3 3 - - 10 4 20
10. 215 Borna Romić AMKK Cobra 6 4 - - - - - - - - - - 10
 
KLASA III - MINI KART
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 301 Juraj Kovačić KK 1 Zagreb 20 20 [0] [0] 10 10 15 20 20 20 20 20 175
2. 303 Moni Petrović AK Speedy 15 12 [0] [0] 7,5 7,5 12 12 15 15 12 12 120
3. 305 William Mucak KK 1 Zagreb 10 8 [0] [0] 6 6 20 15 12 12 15 15 119
4. 302 Benjamin Žganec KK 1 Zagreb 12 15 - - - - 10 10 8 8 10 10 83
5. 304 Dino Paleka KK Koprivnica 8 10 [0] [0] 5 5 8 8 10 10 8 8 80
 
KLASA V - ROTAX JUNIOR
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 501 Nikola Belohradski AKK Zanatlija 15 15 15 15 20 20 [10] [10] 20 20 20 20 180
2. 507 Martin Kodrić KK 1 Zagreb 20 20 20 10 12 15 [6] [6] 12 15 12 15 151
3. 509 Mislav Mikulec AKK Podravina Koprivnica [od] 8 8 20 15 12 [7,5] 7,5 15 12 15 12 124,5
4. 504 Tomislav Pavlić KK 1 Zagreb 12 12 10 12 10 10 5 5 - - - - 76
5. 506 Dominik Đurđ KK Koprivnica 8 6 - - 8 8 - - 10 10 8 8 66
6. 505 Antun Bošnjak KK Koprivnica 6 4 - - - - - - 8 8 - - 26
7. 508 Filip Romić AMKK Cobra od ns - - - - - - - - 10 10 20
8. 502 Borna Vlašić AKK Podravina Koprivnica 10 10 - - - - - - - - - - 20
9. 510 Luka Đurđ KK Koprivnica - - 12 isk - - - - - - - - 12
 
KLASA VII - C 125 SENIOR B
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 717 Miroslav Šajnić KK 1 Zagreb - - 15 15 20 20 20 20 15 20 10 12 167
2. 709 Branimir Rojko KK Koprivnica 15 12 20 12 12 15 12 [10] 12 15 12 [10] 137
3. 719 Žarko Martinjak KK Koprivnica 12 15 12 10 10 10 15 15 [od] [ns] 15 15 129
4. 715 Ivan Kodrić KK 1 Zagreb 20 20 8 20 15 8 - - - - - - 91
5. 704 Zlatko Banić SAK Split 10 10 6 6 [4] [4] 6 8 8 10 4 8 76
6. 721 Marko Sitarić KK Koprivnica - - - - - - - - 20 12 20 20 72
7. 705 Renato Dujmović AMK Buzet - - 10 8 8 12 10 12 - - - - 60
8. 716 Siniša Mišić AMKK Cobra 8 8 4 [3] 3 3 4 6 [od] 6 6 4 52
9. 720 Zlatko Kovačić KK Koprivnica - - ns 4 od 2 od ns 10 8 8 6 38
10. 718 Hrvoje Tisaj KK Koprivnica - - - - 6 6 - - - - - - 12
11. 703 Miljenko Antolić KK 1 Zagreb - - - - 2 ns 8 od - - - - 10
 
KLASA VIII - ROTAX SENIOR
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 804 Karlo Golub KK 1 Zagreb - - 10 10 6 15 20 20 15 20 20 20 156
2. 805 Sven Gorup AKK Zanatlija 15 15 6 [od] 15 12 15 15 20 12 15 [od] 140
3. 813 Borna Vlašić AKK Podravina Koprivnica - - 15 15 12 8 12 6 12 15 8 12 115
4. 811 Sanjin Trope AK Quickly 12 12 8 12 10 6 - - 10 4 6 10 90
5. 801 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb - - 12 20 20 20 isk isk - - - - 72
6. 807 Tomislav Srbljinović KK 1 Zagreb - - - - 4 10 10 10 - - 12 15 61
7. 812 Igor Vargović AMKK Cobra 8 8 4 8 [3] 3 6 [od] 6 6 4 6 59
8. 802 Renco Majdak KK 1 Zagreb - - 20 od 8 4 8 12 - - - - 52
9. 803 Matija Momčilović AKK Podravina Koprivnica 20 20 - - - - - - - - - - 40
10. 816 Tomislav Pavlić KK 1 Zagreb - - - - - - - - 8 10 10 8 36
11. 806 Hinko Pavlec KU Novi Marof 10 10 - - - - - - - - - - 20
12. 817 Antun Kovač AKK Podravina Koprivnica - - - - - - - - 4 8 3 4 19
13. 815 Lora Vukas AKK Podravina Koprivnica - - - - - - 4 8 - - - - 12
- 808 Željko Lovrenc AKK Podravina Koprivnica - - - - - - od ns - - - - 0
 
KLASA IX - ECO KART
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 901 Samir Smailagić AK Info Kart 20 [15] [ns] 20 20 20 20 20 20 20 20 20 200
2. 908 Ivijan Rajnović AMKK Cobra 15 20 [0] [10] 10 12 15 15 12 10 15 15 139
3. 904 Alan Vorkapić KK Koprivnica 12 10 [0] [6] 15 15 12 10 15 12 12 8 121
4. 915 Tomislav Lovrenc AKK Podravina Koprivnica 10 12 [0] 15 12 10 10 12 10 15 [6] 6 112
5. 903 Vladimir Vukobrat AK Info Kart 8 8 ns od - - 8 8 - - 8 12 52
6. 907 Tomislav Kelbel KK Koprivnica - - ns 12 8 8 - - 8 8 - - 44
7. 916 Tarik Pličanić AK Info Kart - - 0 8 - - - - - - 10 10 28
 
KLUBOVI
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. KK 1 ZAGREB 60 60 55 55 55 55 60 60 50 60 55 55 680
2. KK KOPRIVNICA 39 37 47 34 37 45 39 37 47 39 50 50 501
3. AKK PODRAVINA KOPRIVNICA 40 42 35 50 39 30 30 28 37 42 33 30 436
4. AK INFO KART 43 38 8 36 35 32 43 43 35 35 38 44 430
5. AMKK COBRA 33 38 20 33 32 28 31 31 28 26 37 35 372
6. AKK ZANATLIJA 30 30 21 15 35 32 25 25 40 32 35 20 340
7. KU NOVI MAROF 30 30 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 260
8. AK SPEEDY 15 12 0 0 7,5 7,5 12 12 15 15 12 12 120
9. AK QUICKLY 12 12 8 12 10 6 - - 10 4 6 10 90
10. SAK SPLIT 10 10 6 6 4 4 6 8 8 10 4 8 84
11. AMK BUZET

- 10 8 8 12 10 12 - - - - 60