AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
NAGRADA MATULJA '09
Grobnik, 04.-05.07.2009.
----- UTRKA I -----

KLASA I - FIA GRUPA N
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 Martino Bradarić AK Solin Honda Civic Type-R 14 28:21,816 0:00,000 5
 
KLASA II - FORD FOCUS
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 12 30:10,325 0:00,000 5
 
KLASA III - VW POLO
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 Ivan Ergović AK Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 13 28:23,216 0:00,000 10
2. 21 Mario Jakobović AK Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 13 29:28,429 1:05,213 8
- 23 Robert Nikpalj AK Split Motorsport VW Polo 1.4 16V 9 odustao -
 
KLASA IV - ŠKODA FELICIA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
- 41 Dario Šamec AK Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 9 odustao -
 
KLASA V - ŠKODA FABIA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 51 Goran Rajčić SAK Split Škoda Fabia 1.4 MPI 13 29:23,149 0:00,000 10
2. 52 Dario Lipošćak SAK Split Škoda Fabia 1.4 MPI 13 29:23,369 0:00,220 8
3. 54 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Fabia 1.4 MPI 12 28:33,301 1 krug 6
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD MATULJI RACING 10 Ivan Ergović K3 8 Mario Jokobović K3 - 18
2. SAK SPLIT 10 Goran Rajčić K5 8 Dario Lipošćak K5 - 18
3. AK TROGIR 6 Nikola Rožić K5 - - 6
4. AK SOLIN 5 Martino Bradarić K1 - - 5
5. AK DUBROVNIK RACING 5 Antonio Gavranović K2 - - 5
 
----- UTRKA II -----

KLASA I - FIA GRUPA N
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 Martino Bradarić AK Solin Honda Civic Type-R 14 27:45,172 0:00,000 5
 
KLASA II - FORD FOCUS
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 14 28:37,908 0:00,000 5
 
KLASA III - VW POLO
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 Ivan Ergović AK Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 14 28:01,247 0:00,000 10
2. 23 Robert Nikpalj AK Split Motorsport VW Polo 1.4 16V 14 28:07,454 0:06,207 8
3. 21 Mario Jakobović AK Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 14 28:23,825 0:22,578 6
 
KLASA IV - ŠKODA FELICIA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 41 Dario Šamec AK Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 14 28:12,834 0:00,000 5
 
KLASA V - ŠKODA FABIA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 51 Goran Rajčić SAK Split Škoda Fabia 1.4 MPI 14 29:20,788 0:00,000 10
2. 54 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Fabia 1.4 MPI 14 29:35,247 0:14,459 8
3. 52 Dario Lipošćak SAK Split Škoda Fabia 1.4 MPI 14 29:55,598 0:34,810 6
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD MATULJI RACING 10 Ivan Ergović K3 6 Mario Jokobović K3 5 Dario Šamec K4 21
2. SAK SPLIT 10 Goran Rajčić K5 6 Dario Lipošćak K5 - 16
3. AK SPLIT MOTORSPORT 8 Robert Nikpalj K3 - - 8
4. AK TROGIR 8 Nikola Rožić K5 - - 8
5. AK SOLIN 5 Martino Bradarić K1 - - 5
6 AK DUBROVNIK RACING 5 Antonio Gavranović K2 - - 5
 
ŠKODA FABIA BIODIESEL KUP