AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
NAGRADA HRVATSKE '09
Grobnik, 05.-06.09.2009.
----- UTRKA I -----

KLASA I - FIA GRUPA N
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Mario Šarik AK Dubrava Honda Civic Type-R 14 26:20,622 0:00,000 5
2. 5 Martino Bradarić AK Solin Honda Civic Type-R 14 26:21,263 0:00,641 4
 
KLASA II - FORD FOCUS
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 13 26:27,080 0:00,000 5
 
KLASA III - VW POLO
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 122 Ivan Ergović AK Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 13 25:46,304 0:00,000 10
2. 30 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 13 26:44,961 0:58,657 8
3. 131 Vedran Vujević AK Split Motorsport VW Polo 1.4 16V 13 27:13,470 1:27,166 6
 
KLASA IV - ŠKODA FELICIA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 141 Dario Šamec AK Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 13 27:12,092 0:00,000 5
2. 46 Tomislav Mikulić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 13 27:32,729 0:20,637 4
 
KLASA V - ŠKODA FABIA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 51 Goran Rajčić SAK Split Škoda Fabia 1.4 MPI 13 27:19,954 0:00,000 5
- 54 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Fabia 1.4 MPI 0 nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD MATULJI RACING 10 Ivan Ergović K3 5 Dario Šamec K4 - 15
2. AK DUBROVNIK RACING 8 Hrvoje Čikor K3 5 Antonio Gavranović K2 - 13
3. AK DUBRAVA 5 Mario Šarik K1 4 Tomislav Mikulić K4 - 9
4. AK SPLIT MOTORSPORT 6 Vedran Vujević K3 - - 6
5. SAK SPLIT 5 Goran Rajčić K5 - - 5
6. AK SOLIN 4 Martino Bradarić K1 - - 4
 
----- UTRKA II -----

KLASA I - FIA GRUPA N
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 Martino Bradarić AK Solin Honda Civic Type-R 14 26:04,778 0:00,000 10
2. 1 Mario Šarik AK Dubrava Honda Civic Type-R 14 26:07,021 0:02,243 8
 
KLASA II - FORD FOCUS
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 13 26:49,510 0:00,000 10
 
KLASA III - VW POLO
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 122 Ivan Ergović AK Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 13 25:49,622 0:00,000 10
2. 30 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 13 26:43,016 0:53,394 8
3. 31 Vedran Vujević AK Split Motorsport VW Polo 1.4 16V 13 26:49,794 1:00,172 6
 
KLASA IV - ŠKODA FELICIA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 46 Tomislav Mikulić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 12 26:02,939 0:00,000 10
- 141 Dario Šamec AK Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 1 odustao -
 
KLASA V - ŠKODA FABIA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 51 Goran Rajčić SAK Split Škoda Fabia 1.4 MPI 12 25:12,210 0:00,000 10
- 54 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Fabia 1.4 MPI 0 nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBRAVA 10 Tomislav Mikulić K4 8 Mario Šarik K1 - 18
2. AK DUBROVNIK RACING 10 Antonio Gavranović K2 8 Hrvoje Čikor K3 - 18
3. AK SOLIN 10 Martino Bradarić K1 - - 10
4. AMD MATULJI RACING 10 Ivan Ergović K3 - - 10
5. SAK SPLIT 10 Goran Rajčić K5 - - 10
6. AK SPLIT MOTORSPORT 6 Vedran Vujević K3 - - 6
 
ŠKODA FABIA BIODIESEL KUP