AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
NAGRADA GRADA POŽEGE '09
Požega, 16.-17.05.2009.
----- UTRKA I -----

KLASA I - FIA GRUPA N
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Mario Šarik AK Dubrava Honda Civic Type-R 20 33:00,436 0:00,000 5
2. 5 Martino Bradarić AK Solin Honda Civic Type-R 20 33:38,148 0:37,712 4
 
KLASA III - VW POLO
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 21 Mario Jakobović AK Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 20 33:54,359 0:00,000 10
2. 23 Robert Nikpalj AK Split Motorsport VW Polo 1.4 16V 20 33:54,814 0:00,455 8
3. 24 Filip Magdić AK Info Kart VW Polo 1.4 16V 19 33:33,092 1 krug 6
- 22 Ivan Ergović AK Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 0 nije startao -
 
KLASA IV - ŠKODA FELICIA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 41 Dario Šamec AK Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 17 33:14,928 0:00,000 10
2. 45 Tomislav Gredičak AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 17 34:11,119 0:56,191 8
- 43 Boris Belamarić AMD Zanatlija Škoda Felicia 1.3 LXi 14 odustao -
 
KLASA V - ŠKODA FABIA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 51 Goran Rajčić SAK Split Škoda Fabia 1.4 MPI 19 34:20,938 0:00,000 5
2. 54 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Fabia 1.4 MPI 18 33:12,375 1 krug 4
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD MATULJI RACING 10 Mario Jokobović K3 10 Dario Šamec K4 - 20
2. AK SPLIT MOTORSPORT 8 Robert Nikpalj K3 - - 8
3. AMK STUBAKI 8 Tomislav Gredičak K4 - - 8
4. AK INFO KART 6 Filip Magdić K3 - - 6
5. AK DUBRAVA 5 Mario Šarik K1 - - 5
6. SAK SPLIT 5 Goran Rajčić K5 - - 5
7. AK SOLIN 4 Martino Bradarić K1 - - 4
8. AK TROGIR 4 Nikola Rožić K5 - - 4
 
----- UTRKA II -----

KLASA I - FIA GRUPA N
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 Martino Bradarić AK Solin Honda Civic Type-R 18 28:45,634 0:00,000 5
2. 1 Mario Šarik AK Dubrava Honda Civic Type-R 18 29:44,608 0:58,974 4
 
KLASA III - VW POLO
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 Ivan Ergović AK Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 18 30:00,507 0:00,000 10
2. 23 Robert Nikpalj AK Split Motorsport VW Polo 1.4 16V 18 30:01,068 0:00,561 8
3. 21 Mario Jakobović AK Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 17 29:10,449 1 krug 6
4. 24 Filip Magdić AK Info Kart VW Polo 1.4 16V 17 29:19,094 1 krug 5
 
KLASA IV - ŠKODA FELICIA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 41 Dario Šamec AK Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 15 28:46,708 0:00,000 10
2. 45 Tomislav Gredičak AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 13 28:32,819 2 kruga 8
- 43 Boris Belamarić AMD Zanatlija Škoda Felicia 1.3 LXi 8 odustao -
 
KLASA V - ŠKODA FABIA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 54 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Fabia 1.4 MPI 16 29:02,001 0:00,000 5
2. 51 Goran Rajčić SAK Split Škoda Fabia 1.4 MPI 15 27:15,728 1 krug 4
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD MATULJI RACING 10 Ivan Ergović K3 10 Dario Šamec K4 6 Mario Jokobović K3 26
2. AK SPLIT MOTORSPORT 8 Robert Nikpalj K3 - - 8
3. AMK STUBAKI 8 Tomislav Gredičak K4 - - 8
4. AK SOLIN 5 Martino Bradarić K1 - - 5
5. AK INFO KART 5 Filip Magdić K3 - - 5
6. AK TROGIR 5 Nikola Rožić K5 - - 5
7. AK DUBRAVA 4 Mario Šarik K1 - - 4
8. SAK SPLIT 4 Goran Rajčić K5 - - 4
 
ŠKODA FABIA BIODIESEL KUP