RALLY ZA MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
HYUNDAI AUTOKUĆA KOŠARA 10. RALLY POREČ '09
Poreč, 14.-15.11.2009.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Nac. Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 N4 Juraj Šebalj
Toni Klinc
HR
HR
Mitsubishi Lancer Evo IX
AK Sljeme
0:00 0:49:43,1 0:00:00,0 10
2. 5 N4 Janos Szilagyi
Aliz Vörös
H
H
Mitsubishi Lancer Evo IX
Stille ASE
0:00 0:50:24,7 0:00:41,6 8
3. 2 N4 Daniel Šaškin
Damir Bruner
HR
HR
Mitsubishi Lancer Evo IX
AK Istra Racing Team
0:00 0:50:50,8 0:01:07,7 6
4. 7 N4 Aleks Humar
Darko Lah
SLO
SLO
Subaru Impreza N14
ŠD Sec Racing Team
0:00 0:51:31,9 0:01:48,8 5
5. 8 N4 Saša Stanišić
Saša Bitterman
HR
HR
Mitsubishi Lancer Evo IX
AK Astra
0:00 0:52:45,7 0:03:02,6 4
6. 11 A7 Nikola Dobrila
Roland Ferenčić
HR
HR
Renault Clio R3
AK Istra Rac.T./AK Pula-Rovinj
0:00 0:53:55,8 0:04:12,7 3
7. 21 N3 Miran Jerman
Boris Tonejc
SLO
SLO
Peugeot 206 RC
AK Olimpija
0:00 0:55:10,7 0:05:27,6 2
8. 10 A6 Olle Sandor
Godor Barnabas
H
H
Suzuki Swift S1600
Aquis Suzuki Treff MSE
0:00 0:55:22,9 0:05:39,8 1
9. 9 A6 Borut Bratina
Boštjan Gomizelj
SLO
SLO
Citroën C2 R2 1600
AK Modri Dirkač
0:00 0:55:40,7 0:05:57,6 -
10. 19 A7 Slavko Komel
Ana Gorkič
SLO
SLO
Opel Astra GSi 16V
DAS Koleselj
0:00 0:56:49,0 0:07:05,9 -
11. 43 A5 Jan Oblak
Matej Oblak
SLO
SLO
VW Polo 1.4 16V
Motoklub Buhc
0:00 0:58:42,6 0:08:59,5 -
12. 45 A5 Denis Savič
Dražen Radovič
SLO
SLO
Rover MG 105 ZR
AMTK Koper
0:00 0:58:55,9 0:09:12,8 -
13. 23 A7 Daniel Vojvodić
Robert Vojvodić
HR
HR
Škoda Fabia RS
AK Stubaki
0:00 0:59:08,6 0:09:25,5 -
14. 53 A5 Alberto Grassi
Massimo Budoia
I
I
Rover MG 105 ZR
Gorizia Corse
0:00 0:59:19,1 0:09:36,0 -
15. 20 N3 Marinko Stanić
Elvino Svetić
HR
HR
Honda Civic Type-R
AK Matulji Racing
0:00 0:59:40,1 0:09:57,0 -
16. 48 A5 Daniele Trani
Tomi Vošinek
SLO
SLO
Suzuki Swift 1.3 GTi
AMTK Koper
0:00 1:00:25,0 0:10:41,9 -
17. 41 A5 Branko Labaš
Danijel Knežević
HR
HR
VW Polo 1.4 16V
AK Stubaki/AK Delta
0:00 1:00:26,3 0:10:43,2 -
18. 24 N3 Boro Mateša
Krešimir Konjević
HR
HR
Honda Civic Type-R
AK Matulji Racing
0:00 1:00:38,5 0:10:55,4 -
19. 56 A5 Marko Cavor
Saša Čaklović
HR
HR
Zastava Yugo 1.3
AKK Zanatlija
0:00 1:00:51,1 0:11:08,0 -
20. 51 A5 Antun Vrbanović
Branimir KUčko
HR
HR
Škoda Felicia 1.3 LXi
AK Stubaki
0:00 1:02:41,4 0:12:58,3 -
21. 31 A7 Tomas Hrvatin
Davor Bradvić
HR
HR
Škoda Fabia 1.9 TDi
AK Matulji Racing/ACK Jaska
0:00 1:03:38,1 0:13:55,0 -
22. 60 N1 Sandi Jugovac
Dorjano Milanović
HR
HR
Škoda Fabia 1.4 16V
AK Istra Racing Team
0:00 1:05:04,4 0:15:21,3 -
23. 61 N1 David Pelicar
Neven Ukota
HR
HR
Peugeot 106 Rallye 1.3
AK Istra Racing T./AMK Buzet
0:00 1:05:51,5 0:16:08,4 -
24. 55 A5 Dražen Somek
Jandre Širinić
HR
HR
Škoda Felicia 1.3 LXi
AKK Zanatlija
0:00 1:07:18,2 0:17:35,1 -
25. 54 A5 Paulo Petretić
Đani Varljen
HR
HR
VW Polo 1.4 16V
AK Matulji Racing
1:00 1:10:17,4 0:20:34,3 -
26. 62 A5 Lana Sutlović
Vedran Đukić
HR
HR
Ford Ka
AK Delta/AK Chrono Sport
0:00 1:11:52,5 0:22:09,4 -
- 6 N4 Uroš Petrič
Florijan Rus
SLO
SLO
Subaru Impreza STi
AMD Slovenija avto-IMOS
odustali -
- 12 N3 Mitja Slejko
Izidor Šavelj
SLO
SLO
Renault Clio 2.0 RS
ŠD Sec Racing Team
odustali -
- 16 A7 Rok Turk
Enej Ložnar Kranjc
SLO
SLO
Peugeot 207 RC
ŠD Gas Kras
odustali -
- 26 N3 Tomaš Kašparek
Jan Tomanek
CZ
CZ
Ford Fiesta ST
Honda Michael
odustali -
- 27 N3 Simon Trobec
Simon Goja
SLO
SLO
Fiat Punto HGT
AK MPI Racing
odustali -
- 35 N3 Manuel Kodelja
Vedran Bužić
HR
HR
Peugeot 106 S16
AK Buzet Autosport
odustali -
- 37 A5 Vasja Miklavčić
Tadej Simčić
SLO
SLO
Suzuki Swift 1.3 GTi
AMTK Koper
odustali -
- 38 A5 Mitja Bratina
Viljem Čibej
SLO
SLO
Zastava Yugo 1.3
AK Ajdovščina Motorsport
odustali -
- 39 A5 Ivan Bahorić
Mario Bahorić
HR
HR
Škoda Fabia 1.4 16V
AK Delta
odustali -
- 40 A5 Darko Lampe
Blanka Kacin
SLO
SLO
Škoda Fabia 1.4 16V
ŠD Sec Racing Team
odustali -
- 42 A5 Matjaž Vogrič
Zmago Logar
SLO
SLO
Zastava Yugo 1.3
AK Modri Dirkač/AK Cerkno Rac.
odustali -
- 44 A5 Marko Đurković
Lorena Nosić
HR
HR
Suzuki Swift 1.3 GTi
AK Dubrava
odustali -
- 47 A5 Miha Petrič
Silvan Kodermac
SLO
SLO
Škoda Fabia 1.4 16V
ŠD Karting Koper
odustali -
- 49 A5 Borut Prosenc
Aleš Dolinar
SLO
SLO
Škoda Felicia 1.3 LXi
Autosport Jazon
odustali -
- 50 A5 Alen Peruč
Robert Grbac
HR
HR
Peugeot 106 XSi
AK Zrinski/ASK Kastavac
odustali -
- 58 N3 Tomislav Grubiša
Jadran Grubiša
HR
HR
Ford Focus 2.0 16V
AK Oneum
odustali -
 
GRUPA N
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Nac. Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 N4 Juraj Šebalj
Toni Klinc
HR
HR
Mitsubishi Lancer Evo IX
AK Sljeme
0:00 0:49:43,1 0:00:00,0 10
2. 5 N4 Janos Szilagyi
Aliz Vörös
H
H
Mitsubishi Lancer Evo IX
Stille ASE
0:00 0:50:24,7 0:00:41,6 8
3. 2 N4 Daniel Šaškin
Damir Bruner
HR
HR
Mitsubishi Lancer Evo IX
AK Istra Racing Team
0:00 0:50:50,8 0:01:07,7 6
4. 7 N4 Aleks Humar
Darko Lah
SLO
SLO
Subaru Impreza N14
ŠD Sec Racing Team
0:00 0:51:31,9 0:01:48,8 5
5. 8 N4 Saša Stanišić
Saša Bitterman
HR
HR
Mitsubishi Lancer Evo IX
AK Astra
0:00 0:52:45,7 0:03:02,6 4
6. 21 N3 Miran Jerman
Boris Tonejc
SLO
SLO
Peugeot 206 RC
AK Olimpija
0:00 0:55:10,7 0:05:27,6 3
7. 20 N3 Marinko Stanić
Elvino Svetić
HR
HR
Honda Civic Type-R
AK Matulji Racing
0:00 0:59:40,1 0:09:57,0 2
8. 24 N3 Boro Mateša
Krešimir Konjević
HR
HR
Honda Civic Type-R
AK Matulji Racing
0:00 1:00:38,5 0:10:55,4 1
9. 60 N1 Sandi Jugovac
Dorjano Milanović
HR
HR
Škoda Fabia 1.4 16V
AK Istra Racing Team
0:00 1:05:04,4 0:15:21,3 -
10. 61 N1 David Pelicar
Neven Ukota
HR
HR
Peugeot 106 Rallye 1.3
AK Istra Racing T./AMK Buzet
0:00 1:05:51,5 0:16:08,4 -
- 6 N4 Uroš Petrič
Florijan Rus
SLO
SLO
Subaru Impreza STi
AMD Slovenija avto-IMOS
odustali -
- 12 N3 Mitja Slejko
Izidor Šavelj
SLO
SLO
Renault Clio 2.0 RS
ŠD Sec Racing Team
odustali -
- 26 N3 Tomaš Kašparek
Jan Tomanek
CZ
CZ
Ford Fiesta ST
Honda Michael
odustali -
- 27 N3 Simon Trobec
Simon Goja
SLO
SLO
Fiat Punto HGT
AK MPI Racing
odustali -
- 35 N3 Manuel Kodelja
Vedran Bužić
HR
HR
Peugeot 106 S16
AK Buzet Autosport
odustali -
- 58 N3 Tomislav Grubiša
Jadran Grubiša
HR
HR
Ford Focus 2.0 16V
AK Oneum
odustali -
 
GRUPA A
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Nac. Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 11 A7 Nikola Dobrila
Roland Ferenčić
HR
HR
Renault Clio R3
AK Istra Rac.T./AK Pula-Rovinj
0:00 0:53:55,8 0:00:00,0 10
2. 10 A6 Olle Sandor
Godor Barnabas
H
H
Suzuki Swift S1600
Aquis Suzuki Treff MSE
0:00 0:55:22,9 0:01:27,1 8
3. 9 A6 Borut Bratina
Boštjan Gomizelj
SLO
SLO
Citroën C2 R2 1600
AK Modri Dirkač
0:00 0:55:40,7 0:01:44,9 6
4. 19 A7 Slavko Komel
Ana Gorkič
SLO
SLO
Opel Astra GSi 16V
DAS Koleselj
0:00 0:56:49,0 0:02:53,2 5
5. 43 A5 Jan Oblak
Matej Oblak
SLO
SLO
VW Polo 1.4 16V
Motoklub Buhc
0:00 0:58:42,6 0:04:46,8 4
6. 45 A5 Denis Savič
Dražen Radovič
SLO
SLO
Rover MG 105 ZR
AMTK Koper
0:00 0:58:55,9 0:05:00,1 3
7. 23 A7 Daniel Vojvodić
Robert Vojvodić
HR
HR
Škoda Fabia RS
AK Stubaki
0:00 0:59:08,6 0:05:12,8 2
8. 53 A5 Alberto Grassi
Massimo Budoia
I
I
Rover MG 105 ZR
Gorizia Corse
0:00 0:59:19,1 0:05:23,3 1
9. 48 A5 Daniele Trani
Tomi Vošinek
SLO
SLO
Suzuki Swift 1.3 GTi
AMTK Koper
0:00 1:00:25,0 0:06:29,2 -
10. 41 A5 Branko Labaš
Danijel Knežević
HR
HR
VW Polo 1.4 16V
AK Stubaki/AK Delta
0:00 1:00:26,3 0:06:30,5 -
11. 56 A5 Marko Cavor
Saša Čaklović
HR
HR
Zastava Yugo 1.3
AKK Zanatlija
0:00 1:00:51,1 0:06:55,3 -
12. 51 A5 Antun Vrbanović
Branimir KUčko
HR
HR
Škoda Felicia 1.3 LXi
AK Stubaki
0:00 1:02:41,4 0:08:45,6 -
13. 31 A7 Tomas Hrvatin
Davor Bradvić
HR
HR
Škoda Fabia 1.9 TDi
AK Matulji Racing/ACK Jaska
0:00 1:03:38,1 0:09:42,3 -
14. 55 A5 Dražen Somek
Jandre Širinić
HR
HR
Škoda Felicia 1.3 LXi
AKK Zanatlija
0:00 1:07:18,2 0:13:22,4 -
15. 54 A5 Paulo Petretić
Đani Varljen
HR
HR
VW Polo 1.4 16V
AK Matulji Racing
1:00 1:10:17,4 0:16:21,6 -
16. 62 A5 Lana Sutlović
Vedran Đukić
HR
HR
Ford Ka
AK Delta/AK Chrono Sport
0:00 1:11:52,5 0:17:56,7 -
- 16 A7 Rok Turk
Enej Ložnar Kranjc
SLO
SLO
Peugeot 207 RC
ŠD Gas Kras
odustali -
- 37 A5 Vasja Miklavčić
Tadej Simčić
SLO
SLO
Suzuki Swift 1.3 GTi
AMTK Koper
odustali -
- 38 A5 Mitja Bratina
Viljem Čibej
SLO
SLO
Zastava Yugo 1.3
AK Ajdovščina Motorsport
odustali -
- 39 A5 Ivan Bahorić
Mario Bahorić
HR
HR
Škoda Fabia 1.4 16V
AK Delta
odustali -
- 40 A5 Darko Lampe
Blanka Kacin
SLO
SLO
Škoda Fabia 1.4 16V
ŠD Sec Racing Team
odustali -
- 42 A5 Matjaž Vogrič
Zmago Logar
SLO
SLO
Zastava Yugo 1.3
AK Modri Dirkač/AK Cerkno Rac.
odustali -
- 44 A5 Marko Đurković
Lorena Nosić
HR
HR
Suzuki Swift 1.3 GTi
AK Dubrava
odustali -
- 47 A5 Miha Petrič
Silvan Kodermac
SLO
SLO
Škoda Fabia 1.4 16V
ŠD Karting Koper
odustali -
- 49 A5 Borut Prosenc
Aleš Dolinar
SLO
SLO
Škoda Felicia 1.3 LXi
Autosport Jazon
odustali -
- 50 A5 Alen Peruč
Robert Grbac
HR
HR
Peugeot 106 XSi
AK Zrinski/ASK Kastavac
odustali -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Nac. Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 60 N1 Sandi Jugovac
Dorjano Milanović
HR
HR
Škoda Fabia 1.4 16V
AK Istra Racing Team
0:00 1:05:04,4 0:00:00,0 10
2. 61 N1 David Pelicar
Neven Ukota
HR
HR
Peugeot 106 Rallye 1.3
AK Istra Racing T./AMK Buzet
0:00 1:05:51,5 0:00:47,1 8
 
KLASA N2+N3
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Nac. Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 21 N3 Miran Jerman
Boris Tonejc
SLO
SLO
Peugeot 206 RC
AK Olimpija
0:00 0:55:10,7 0:00:00,0 10
2. 20 N3 Marinko Stanić
Elvino Svetić
HR
HR
Honda Civic Type-R
AK Matulji Racing
0:00 0:59:40,1 0:04:29,4 8
3. 24 N3 Boro Mateša
Krešimir Konjević
HR
HR
Honda Civic Type-R
AK Matulji Racing
0:00 1:00:38,5 0:05:27,8 6
- 12 N3 Mitja Slejko
Izidor Šavelj
SLO
SLO
Renault Clio 2.0 RS
ŠD Sec Racing Team
odustali -
- 26 N3 Tomaš Kašparek
Jan Tomanek
CZ
CZ
Ford Fiesta ST
Honda Michael
odustali -
- 27 N3 Simon Trobec
Simon Goja
SLO
SLO
Fiat Punto HGT
AK MPI Racing
odustali -
- 35 N3 Manuel Kodelja
Vedran Bužić
HR
HR
Peugeot 106 S16
AK Buzet Autosport
odustali -
- 58 N3 Tomislav Grubiša
Jadran Grubiša
HR
HR
Ford Focus 2.0 16V
AK Oneum
odustali -
 
KLASA A5
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Nac. Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 43 A5 Jan Oblak
Matej Oblak
SLO
SLO
VW Polo 1.4 16V
Motoklub Buhc
0:00 0:58:42,6 0:00:00,0 10
2. 45 A5 Denis Savič
Dražen Radovič
SLO
SLO
Rover MG 105 ZR
AMTK Koper
0:00 0:58:55,9 0:00:13,3 8
3. 53 A5 Alberto Grassi
Massimo Budoia
I
I
Rover MG 105 ZR
Gorizia Corse
0:00 0:59:19,1 0:00:36,5 6
4. 48 A5 Daniele Trani
Tomi Vošinek
SLO
SLO
Suzuki Swift 1.3 GTi
AMTK Koper
0:00 1:00:25,0 0:01:42,4 5
5. 41 A5 Branko Labaš
Danijel Knežević
HR
HR
VW Polo 1.4 16V
AK Stubaki/AK Delta
0:00 1:00:26,3 0:01:43,7 4
6. 56 A5 Marko Cavor
Saša Čaklović
HR
HR
Zastava Yugo 1.3
AKK Zanatlija
0:00 1:00:51,1 0:02:08,5 3
7. 51 A5 Antun Vrbanović
Branimir KUčko
HR
HR
Škoda Felicia 1.3 LXi
AK Stubaki
0:00 1:02:41,4 0:03:58,8 2
8. 55 A5 Dražen Somek
Jandre Širinić
HR
HR
Škoda Felicia 1.3 LXi
AKK Zanatlija
0:00 1:07:18,2 0:08:35,6 1
9. 54 A5 Paulo Petretić
Đani Varljen
HR
HR
VW Polo 1.4 16V
AK Matulji Racing
1:00 1:10:17,4 0:11:34,8 -
10. 62 A5 Lana Sutlović
Vedran Đukić
HR
HR
Ford Ka
AK Delta/AK Chrono Sport
0:00 1:11:52,5 0:13:09,9 -
- 37 A5 Vasja Miklavčić
Tadej Simčić
SLO
SLO
Suzuki Swift 1.3 GTi
AMTK Koper
odustali -
- 38 A5 Mitja Bratina
Viljem Čibej
SLO
SLO
Zastava Yugo 1.3
AK Ajdovščina Motorsport
odustali -
- 39 A5 Ivan Bahorić
Mario Bahorić
HR
HR
Škoda Fabia 1.4 16V
AK Delta
odustali -
- 40 A5 Darko Lampe
Blanka Kacin
SLO
SLO
Škoda Fabia 1.4 16V
ŠD Sec Racing Team
odustali -
- 42 A5 Matjaž Vogrič
Zmago Logar
SLO
SLO
Zastava Yugo 1.3
AK Modri Dirkač/AK Cerkno Rac.
odustali -
- 44 A5 Marko Đurković
Lorena Nosić
HR
HR
Suzuki Swift 1.3 GTi
AK Dubrava
odustali -
- 47 A5 Miha Petrič
Silvan Kodermac
SLO
SLO
Škoda Fabia 1.4 16V
ŠD Karting Koper
odustali -
- 49 A5 Borut Prosenc
Aleš Dolinar
SLO
SLO
Škoda Felicia 1.3 LXi
Autosport Jazon
odustali -
- 50 A5 Alen Peruč
Robert Grbac
HR
HR
Peugeot 106 XSi
AK Zrinski/ASK Kastavac
odustali -
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Nac. Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 A6 Olle Sandor
Godor Barnabas
H
H
Suzuki Swift S1600
Aquis Suzuki Treff MSE
0:00 0:55:22,9 0:00:00,0 10
2. 9 A6 Borut Bratina
Boštjan Gomizelj
SLO
SLO
Citroën C2 R2 1600
AK Modri Dirkač
0:00 0:55:40,7 0:00:17,8 8
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Nac. Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 11 A7 Nikola Dobrila
Roland Ferenčić
HR
HR
Renault Clio R3
AK Istra Rac.T./AK Pula-Rovinj
0:00 0:53:55,8 0:00:00,0 10
2. 19 A7 Slavko Komel
Ana Gorkič
SLO
SLO
Opel Astra GSi 16V
DAS Koleselj
0:00 0:56:49,0 0:02:53,2 8
3. 23 A7 Daniel Vojvodić
Robert Vojvodić
HR
HR
Škoda Fabia RS
AK Stubaki
0:00 0:59:08,6 0:05:12,8 6
4. 31 A7 Tomas Hrvatin
Davor Bradvić
HR
HR
Škoda Fabia 1.9 TDi
AK Matulji Racing/ACK Jaska
0:00 1:03:38,1 0:09:42,3 5
- 16 A7 Rok Turk
Enej Ložnar Kranjc
SLO
SLO
Peugeot 207 RC
ŠD Gas Kras
odustali -
 
PRVENSTVO HRVATSKE
RALLY KUP "S"