štopericaciljna zastavica 1. 25.-26.04.09. - Novi Vinodolski
2. 28.-30.05.09. - Croatia Delta
3. 26.-27.06.09. - Opatija
4. 21.-22.08.09. - Ajdovščina (SLO)
5. 23.-24.10.09. - Novi Vinodolski
6. 14.-15.11.09. - Poreč
PRVENSTVO HRVATSKE
RALLY KUP "S"
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
VOZAČI SUVOZAČI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Toni Klinc AK Sljeme x od 10 8 10 10 38
2. Saša Bitterman AK Astra x 2 - 4 0 4 10
3. Izidor Šavelj (SLO) AMD Slovenija Avto-IMOS x 0 - 2 4 od 6
4. Goran Zlatar AK HBT Racing x 0 3 3 od - 6
5. Elvino Svetić AK Matulji Racing x 0 0 1 3 0 4
6. Krešimir Konjević AK Matulji Racing x 0 1 0 0 0 1
 
GRUPA N
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Toni Klinc AK Sljeme x od 10 8 10 10 38
2. Saša Bitterman AK Astra x 6 - 5 0 4 15
3. Izidor Šavelj (SLO) AMD Slovenija Avto-IMOS x 2 - 4 5 od 11
4. Elvino Svetić AK Matulji Racing x 0 0 3 4 2 9
5. Krešimir Konjević AK Matulji Racing x 0 3 2 0 1 6
6. Denis Vidović AK Delta x od 2 1 od - 3
7. Simon Goja (SLO) AK MPI Racing x - 1 - 1 od 2
- Neven Ukota AMK Buzet x - 0 - 0 0 0
 
GRUPA A
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Goran Zlatar AK HBT Racing x 12 10 8 od - 30
2. Mario Bahorić AK Delta x 6 6 - 8 od 20
3. Robert Vojvodić AK Stubaki x 8 - od 5 2 15
4. Lorena Nosić AK Dubrava x od 2 5 6 od 13
5. Davor Bradvić ACK Jaska x - od - 3 0 3
6. Danijel Knežević AK Delta x od - 0 2 0 2
- Vedran Đukić AK Chrono Sport x - 0 0 0 0 0
 
KLASA N1
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Neven Ukota AMK Buzet x - 5 - 10 8 23
 
KLASA N2+N3
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Elvino Svetić AK Matulji Racing x 12 5 8 8 8 41
2. Izidor Šavelj (SLO) AMD Slovenija Avto-IMOS x 20 - 10 10 od 40
3. Krešimir Konjević AK Matulji Racing x 10 10 6 4 6 36
4. Denis Vidović AK Delta x od 8 5 od - 13
5. Simon Goja (SLO) AK MPI Racing x - 6 - 5 od 11
 
KLASA A5
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Mario Bahorić AK Delta x 16 10 - 10 od 36
2. Lorena Nosić AK Dubrava x od 4 10 8 od 22
3. Danijel Knežević AK Delta x od - 3 5 4 12
4. Vedran Đukić AK Chrono Sport x - 3 1 2 0 6
 
KLASA A7
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Goran Zlatar AK HBT Racing x 16 10 10 od - 36
2. Davor Bradvić ACK Jaska x - od - 6 5 11
 
Dolje navedeni suvozači su nastupili na natjecanjima,
ali nisu ispunili uvjete iz Članka 36. Dodatka A03 Pravilniku o autošportovima.
(nastup na minimalno 3 natjecanja na području RH)
 
UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
- Giovanni Bernacchini (I) Luca Betti x 20 - - - - 20
- Babszi Dienes (H) Stille ASE x 10 8 - - - 18
- Florijan Rus (SLO) AMD Slovenija Avto-IMOS x - 6 10 - od 16
- Carlo Cassina (I) Corrado Fontana x 16 - - - - 16
- Aliz Vörös (H) Stille ASE x - - 5 - 8 13
- Nicola Arena (I) Davide Di Benedetto x 12 - - - - 12
- Darko Lah (SLO) ŠD Sec Racing Team x - - 6 - 5 11
- Arany Virag (H) Stille ASE x - - - 8 - 8
- Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj x - - - 5 3 8
- Piercarlo Capolongo (I) Andrea Torlasco x 8 - - - - 8
- Damir Bruner AK Istra Racing Team x - - - - 6 6
- Janek Czako (H) Topp-Cars Rally Team x - - - 6 - 6
- Jan Škaloud (CZ) Czech National Team x 6 - - - - 6
- Alen Barišić AMD Opatija x - 5 - - - 5
- Ante Ujević AKK Zanatlija x - 4 - - - 4
- Enrico Cantoni (I) Island Motorsport SRL x 4 - - - - 4
- Zoran Srok AMCD Svigo x - 2 - - - 2
- Matko Perharić AK Astra x - - - 2 - 2
- Boris Tonejc (SLO) AK Olimpija x - - - - 2 2
- Hrvoje Šepić AK Rijeka x - - - 1 - 1
- Godor Barnabas (H) Aquis Suzuki Treff MSE x - - - - 1 1
 
GRUPA N
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
- Giovanni Bernacchini (I) Luca Betti x 20 - - - - 20
- Babszi Dienes (H) Stille ASE x 10 8 - - - 18
- Florijan Rus (SLO) AMD Slovenija Avto-IMOS x - 6 10 - od 16
- Carlo Cassina (I) Corrado Fontana x 16 - - - - 16
- Aliz Vörös (H) Stille ASE x - - 6 - 8 14
- Nicola Arena (I) Davide Di Benedetto x 12 - - - - 12
- Arany Virag (H) Stille ASE x - - - 8 - 8
- Enrico Cantoni (I) Island Motorsport SRL x 8 - - - - 8
- Janek Czako (H) Topp-Cars Rally Team x - - - 6 - 6
- Damir bruner AK Istra Racing Team x - - - - 6 6
- Alen Barišić AMD Opatija x - 5 - - - 5
- Darko Lah (SLO) ŠD Sec Racing Team x - - - - 5 5
- Ante Ujević AKK Zanatlija x - 4 - - - 4
- Pavel Kohout (CZ) Jan Černy x 4 - - - - 4
- Matko Perharić AK Astra x - - - 3 - 3
- Boris Tonejc (SLO) AK Olimpija x - - - - 3 3
- Hrvoje Šepić AK Rijeka x - - - 2 - 2
- Tomislav Pospiš AK Delta x 0 0 0 - - 0
- Vedran Đukić AK Chrono Sport x 0 - - - - 0
- Ivan Grubišić AKK Zanatlija x 0 - - - - 0
- Alan Troha AKK Zanatlija x 0 - - - - 0
- Igor Črnac AK RI Autosport x - 0 - - - 0
- Robert Grbac ASK Kastavac x - 0 - - - 0
- Dorjano Milanović AK Istra Racing Team x - - - - 0 0
- Mladen Butorac AMK Dugo Selo x od od - - - 0
- Jadran Grubiša AK Oneum x - - - od od 0
- Jozsef Nyeki (H) Aquincum Racing Team x od - - - - 0
- Domagoj Bilen AK Matulji Racing x - od - - - 0
- Goran Sikirica AK RI Autosport x - od - - - 0
- Damir Kuzmić AK Chrono Sport x - - - od - 0
- Vedran Bužić AK Buzet Autosport x - - - - od 0
- Jan Tomanek (CZ) Honda Michal x - - - - od 0
 
GRUPA A
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
- Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj x - - - 10 10 20
- Piercarlo Capolongo (I) Andrea Torlasco x 20 - - - - 20
- Jan Škaloud (CZ) Czech National Team x 16 - - - - 16
- Darko Lah (SLO) ŠD Sec Racing Team x - - 10 - - 10
- Boštjan Gomizelj (SLO) AK Modri Dirkač x - - 4 - 6 10
- Dražen Kappler-Stare AK Delta x 10 od - - - 10
- Zoran Srok AMCD Svigo x - 8 - - - 8
- Godor Barnabas (H) Aquis Suzuki Treff MSE x - - - - 8 8
- Matej Oblak (SLO) Motoklub Buhc x - - - 4 4 8
- Zdravko Draženović AK Delta Timing x - 1 6 - - 7
- Aleš Dolinar (SLO) Autosport Jazon x - 5 0 - od 5
- Ana Gorkič (SLO) AK Ajdovščina Motorsport x - - od - 5 5
- Gordan Sau AKK Zanatlija x 4 - - 0 - 4
- Bruno Boršić AMK Dugo Selo x - 4 - - - 4
- Dean Radović AK Matulji Racing x - 3 - - - 3
- Nina Trinko (SLO) AK MPI Racing x - - 3 - - 3
- Dražen Radovič AMTK Koper x - - - - 3 3
- Sandi Hvala (SLO) DAS Koleselj x - - 2 - - 2
- Đani Varljen AK Matulji Racing x - - - 1 0 1
- Slavko Petrc (SLO) ŠD Sec Racing Team x - - 1 - - 1
- Massimo Budoia (I) Gorizia Corse x - - - - 1 1
- Daniel Hauptfeld AK Matulji Racing x - 0 - - - 0
- Dubravka Zaharija AK Istra Racing Team x - 0 - - - 0
- Jordan Čuk (SLO) AK Modri Dirkač x - - 0 - - 0
- Aljoša Mrak (SLO) AK Modri Dirkač x - - 0 - - 0
- Saša Čaklović AKK Zanatlija x - - - - 0 0
- Branimir Kučko AK Stubaki x - - - - 0 0
- Jandre Širinić AKK Zanatlija x - - - - 0 0
- Tomi Vošinek (SLO) AMTK Koper x - - - - 0 0
- Tomislav Tomašković AKK Zanatlija x od od - - - 0
- Vilijem Čibej (SLO) AK Ajdovščina Motorsport x - - od - od 0
- Ivan Pogačić AK Delta x od - - - - 0
- Mićo Rajšić AK Delta x od - - - - 0
- Dario Šamec AK Matulji Racing x od - - - - 0
- Kristijan Koraca AK Istra Racing Team x - od - - - 0
- Marino Matijašić ASK Kastavac x - od - - - 0
- Denis Rubinić AK Matulji Racing x - od - - - 0
- Primož Bevk (SLO) AK MPI Racing x - - od - - 0
- Grega Oluič (SLO) AK MPI Racing x - - od - - 0
- Lristijan Širok (SLO) DAS Koleselj x - - od - - 0
- Duško Banjeglav AK Delta Timing x - - - od - 0
- Jaka Cevc (SLO) Autosport Jazon x - - - od - 0
- Robert Grbac ASK Kastavac x - - - - od 0
- Blanka Kacin (SLO) ŠD Sec Racing Team x - - - - od 0
- Silvan Kodermac (SLO) ŠD Karting Koper x - - - - od 0
- Zmago Logar (SLO) AK Cerkno Racing x - - - - od 0
- Enej Ložnar Kranjc (SLO) ŠD Gas Kras x - - - - od 0
- Tadej Simčič (SLO) AMTK ABC Sport x - - - - od 0
 
KLASA N1
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
- Dorjano Milanović AK Istra Racing Team x - - - - 10 10
- Ivan Grubišić AKK Zanatlija x 10 - - - - 10
 
KLASA N2+N3
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
- Tomislav Pospiš AK Delta x 16 4 4 - - 24
- Boris Tonejc (SLO) AK Olimpija x - - - - 10 10
- Alan Troha AKK Zanatlija x 8 - - - - 8
- Hrvoje Šepić AK Rijeka x - - - 6 - 6
- Vedran Đukić AK Chrono Sport x 6 - - - - 6
- Igor Črnac AK RI Autosport x - 3 - - - 3
- Robert Grbac ASK Kastavac x - 2 - - - 2
- Jadran Grubiša AK Oneum x - - - od od 0
- Jozsef Nyeki (H) Aquincum Racing Team x od - - - - 0
- Domagoj Bilen AK Matulji Racing x - od - - - 0
- Goran Sikirica AK RI Autosport x - od - - - 0
- Vedran Bužić AK Buzet Autosport x - - - - od 0
- Jan Tomanek (CZ) Honda Michal x - - - - od 0
 
KLASA A5
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
- Robert Vojvodić AK Stubaki x 20 - od - - 20
- Matej Oblak (SLO) Motoklub Buhc x - - - 6 10 16
- Gordan Sau AKK Zanatlija x 12 - - 3 - 15
- Aleš Dolinar (SLO) Autosport Jazon x - 8 2 - od 10
- Boštjan Gomizelj (SLO) AK Modri Dirkač x - - 8 - - 8
- Dražen Radovič (SLO) AMTK Koper x - - - - 8 8
- Bruno Boršić AMK Dugo Selo x - 6 - - - 6
- Nina Trinko (SLO) AK MPI Racing x - - 6 - - 6
- Massimo Budoia (I) Gorizia Corse x - - - - 6 6
- Dean Radović AK Matulji Racing x - 5 - - - 5
- Sandi Hvala (SLO) DAS Koleselj x - - 5 - - 5
- Tomi Vošinek (SLO) AMTK Koper x - - - - 5 5
- Đani Varljen AK Matulji Racing x - - - 4 0 4
- Slavko Petrc (SLO) ŠD Sec Racing Team x - - 4 - - 4
- Saša Čaklović AKK Zanatlija x - - - - 3 3
- Daniel Hauptfeld AK Matulji Racing x - 2 - - - 2
- Branimir Kučko AK Stubaki x - - - - 2 2
- Jandre Širinić AKK Zanatlija x - - - - 1 1
- Jordan Čuk (SLO) AK Modri Dirkač x - - 0 - - 0
- Vilijem Čibej (SLO) AK Ajdovščina Motorsport x - - od - od 0
- Dario Šamec AK Matulji Racing x od - - - - 0
- Kristijan Koraca AK Istra Racing Team x - od - - - 0
- Marino Matijašić ASK Kastavac x - od - - - 0
- Denis Rubinić AK Matulji Racing x - od - - - 0
- Primož Bevk (SLO) AK MPI Racing x - - od - - 0
- Ana Gorkič (SLO) AK MPI Racing x - - od - - 0
- Grega Oluič (SLO) AK MPI Racing x - - od - - 0
- Jaka Cevc (SLO) Autosport Jazon x - - - od - 0
- Robert Grbac ASK Kastavac x - - - - od 0
- Blanka Kacin (SLO) ŠD Sec Racing Team x - - - - od 0
- Silvan Kodermac (SLO) ŠD Karting Koper x - - - - od 0
- Zmago Logar (SLO) AK Cerkno Racing x - - - - od 0
- Tadej Simčič (SLO) AMTK ABC Sport x - - - - od 0
 
KLASA A6
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
- Darko Lah (SLO) ŠD Sec Racing Team x - - 10 - - 10
- Godor Barnabas (H) Aquis Suzuki Treff MSE x - - - - 10 10
- Jan Škaloud (CZ) Czech National Team x 10 - - - - 10
- Boštjan Gomizelj (SLO) AK Modri Dirkač x - - - - 8 8
- Dražen Kappler-Stare AK Delta x - od - - - 0
 
KLASA A7
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
- Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj x - - - 10 10 20
- Piercarlo Capolongo (I) Andrea Torlasco x 20 - - - - 20
- Zdravko Draženović AK Delta Timing x - 6 8 - - 14
- Robert Vojvodić AK Stubaki x - - - 8 6 14
- Dražen Kappler-Stare AK Delta x 12 - - - - 12
- Zoran Srok AMCD Svigo x - 8 - - - 8
- Ana Gorkič (SLO) DAS Koleselj x - - - - 8 8
- Aljoša Mrak (SLO) AK Modri Dirkač x - - 6 - - 6
- Dubravka Zaharija AK Istra Racing Team x - 5 - - - 5
- Tomislav Tomašković AKK Zanatlija x od od - - - 0
- Ivan Pogačić AK Delta x od - - - - 0
- Mićo Rajšić AK Delta x od - - - - 0
- Kristijan Širok (SLO) DAS Koleselj x - - od - - 0
- Duško Banjeglav AK Delta Timing x - - - od - 0
- Enej Ložnar Kranjc (SLO) ŠD Gas Kras x - - - - od 0
 
VOZAČI SUVOZAČI