štopericaciljna zastavica 1. 25.-26.04.09. - Novi Vinodolski
2. 28.-30.05.09. - Croatia Delta
3. 26.-27.06.09. - Opatija
4. 21.-22.08.09. - Ajdovščina (SLO)
5. 23.-24.10.09. - Novi Vinodolski
6. 14.-15.11.09. - Poreč
PRVENSTVO HRVATSKE
RALLY KUP "S"
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
VOZAČI SUVOZAČI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Janos Szilagyi (H) Stille ASE x 10 8 5 8 8 39
2. Juraj Šebalj AK Sljeme x od 10 8 10 10 38
3. Saša Stanišić AK Astra x 2 4 4 0 4 14
4. Mitja Slejko (SLO) ŠD Sec Racing Team x 0 - 2 4 od 6
5. Marin Galić AK Matulji Racing x 0 3 3 od - 6
6. Marinko Stanić AK Matulji Racing x 0 0 1 3 0 4
7. Boro Mateša AK Matulji Racing x 0 1 0 0 0 1
 
GRUPA N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Janos Szilagyi (H) Stille ASE x 10 8 6 8 8 40
2. Juraj Šebalj AK Sljeme x od 10 8 10 10 38
3. Saša Stanišić AK Astra x 6 4 5 0 4 19
4. Mitja Slejko (SLO) ŠD Sec Racing Team x 2 - 4 5 od 11
5. Marinko Stanić AK Matulji Racing x 0 0 3 4 2 9
6. Boro Mateša AK Matulji Racing x 0 3 2 0 1 6
7. Reno Turk AK Delta x od 2 1 od - 3
8. Simon Trobec (SLO) AK MPI Racing x - 1 - 1 od 2
 
GRUPA A
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Marin Galić AK Matulji Racing x 12 10 8 od - 30
2. Ivan Bahorić AK Delta x 6 6 - 8 od 20
3. Daniel Vojvodić AK Stubaki x 8 4 od 5 2 19
4. Marko Đurković AK Dubrava x od 2 5 6 od 13
5. Borut Prosenc (SLO) Autosport Jazon x - 5 0 od od 5
6. Dražen Somek AKK Zanatlija x 4 - - 0 0 4
7. Tomas Hrvatin AK Matulji Racing x - od - 3 0 3
8. Branko Labaš AK Stubaki x od - 0 2 0 2
9. Paulo Petretić AK Matulji Racing x - 0 - 1 0 1
- Lana Sutlović AK Delta x - 0 0 0 0 0
 
KLASA N1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. David Pelicar AK Istra Racing Team x - 5 - 10 8 23
 
KLASA N2+N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Marinko Stanić AK Matulji Racing x 12 5 8 8 8 41
2. Mitja Slejko (SLO) ŠD Sec Racing Team x 20 - 10 10 od 40
3. Boro Mateša AMD Matulji Racing x 10 10 6 4 6 36
4. Reno Turk AK Delta x od 8 5 od - 13
5. Simon Trobec (SLO) AK MPI Racing x - 6 - 5 od 11
 
KLASA A5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Ivan Bahorić AK Delta x 16 10 - 10 od 36
2. Marko Đurković AK Dubrava x od 4 10 8 od 22
3. Dražen Somek AKK Zanatlija x 12 - - 3 1 16
4. Branko Labaš AK Stubaki x od - 3 5 4 12
5. Borut Prosenc (SLO) Autosport Jazon x - 8 2 od od 10
6. Paulo Petretić AK Matulji Racing x - 2 - 4 0 6
7. Lana Sutlović AK Delta x - 3 1 2 0 6
 
KLASA A7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Marin Galić AK Matulji Racing x 16 10 10 od - 36
2. Tomas Hrvatin AK Matulji Racing x - od - 6 5 11
 
Dolje navedeni vozači su nastupili na natjecanjima,
ali nisu ispunili uvjete iz Članka 36. Dodatka A03 Pravilniku o autošportovima.
(nastup na minimalno 3 natjecanja na području RH)
 
UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
- Luca Betti (I) Luca Betti x 20 - - - - 20
- Uroš Petrič (SLO) AMD Slovenija Avto-IMOS x - 6 10 - od 16
- Corrado Fontana (I) Corrado Fontana x 16 - - - - 16
- Davide Di Benedetto (I) Davide Di Benedetto x 12 - - - - 12
- Aleks Humar (SLO) ŠD Sec Racing Team x - - 6 - 5 11
- Nikola Dobrila AK Istra Racing Team x - - - 5 3 8
- Andrea Torlasco (I) Andrea Torlasco x 8 - - - - 8
- Laszlo Ranga Jr. (H) Topp-Cars Rally Team x - - - 6 - 6
- Daniel Šaškin AK Istra Racing Team x - - - - 6 6
- Antonin Tlustak (CZ) Czech National Team x 6 - - - - 6
- Sebastijan Ivšić AK Zrinski x - 5 - - - 5
- Marco Cavigioli (I) Island Motorsport SRL x 4 - - - - 4
- Sebastijan Čepar AK Zrinski x - 2 - od - 2
- Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo x - - - 2 - 2
- Miran Jerman (SLO) AK Olimpija x - - - - 2 2
- Tomislav Šepić AK Rijeka x - - - 1 - 1
- Olle Sandor (H) Aquis Suzuki Treff MSE x - - - - 1 1
 
GRUPA N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
- Luca Betti (I) Luca Betti x 20 - - - - 20
- Uroš Petrič (SLO) AMD Slovenija Avto-IMOS x - 6 10 - od 16
- Corrado Fontana (I) Corrado Fontana x 16 - - - - 16
- Davide Di Benedetto (I) Davide Di Benedetto x 12 - - - - 12
- Marco Cavigioli (I) Island Motorsport SRL x 8 - - - - 8
- Laszlo Ranga Jr. (H) Topp-Cars Rally Team x - - - 6 - 6
- Daniel Šaškin AK Istra Racing Team x - - - - 6 6
- Sebastijan Ivšić AK Zrinski x - 5 - - - 5
- Aleks Humar (SLO) ŠD Sec Racing Team x - - - - 5 5
- Jan Černy (CZ) Jan Černy x 4 - - - - 4
- Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo x - - - 3 - 3
- Miran Jerman (SLO) AK Olimpija x - - - - 3 3
- Tomislav Šepić AK Rijeka x - - - 2 - 2
- Tomislav Postružin AK Delta x 0 0 0 - - 0
- David Pelicar AK Istra Racing Team x - 0 - 0 0 0
- Danijel Babić AKK Zanatlija x 0 - - - - 0
- Anđelko Košec AKK Zanatlija x 0 - - - - 0
- Marin Vuković AK Chrono Sport x 0 - - - - 0
- Alen Peruč AK Zrinski x - 0 - - - 0
- Zoran Raštegorac AKK Zanatlija x - 0 - - - 0
- Sandi Jugovac AK Istra Racing Team x - - - - 0 0
- Damir Habazin AK Delta x od od - - - 0
- Tomislav Grubiša AK Oneum x - - - od od 0
- Gabor Takacs (H) Aquincum Racing Team x od - - - - 0
- Marin Čohar AK RI Autosport x - od - - - 0
- Igor Puž AK Matulji Racing x - od - - - 0
- Sebastijan Čepar AK Zrinski x - - - od - 0
- Tomaš Kašparek (CZ) Honda Michal x - - - - od 0
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport x - - - - od 0
 
GRUPA A
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
- Nikola Dobrila AK Istra Racing Team x - - - 10 10 20
- Andrea Torlasco (I) Andrea Torlasco x 20 - - - - 20
- Branko Jemrić AK Astra x 10 1 6 - - 17
- Antonin Tlustak (CZ) Czech National Team x 16 - - - - 16
- Aleks Humar (SLO) ŠD Sec Racing Team x - - 10 - - 10
- Sebastijan Čepar AK Zrinski x - 8 - - - 8
- Olle Sandor (H) Aquis Suzuki Treff MSE x - - - - 8 8
- Jan Oblak (SLO) Motoklub Buhc x - - - 4 4 8
- Borut Bratina (SLO) AK Modri Dirkač x - - - - 6 6
- Slavko Komel (SLO) DAS Koleselj x - - od - 5 5
- Matjaž Vogrič (SLO) AK Modri Dirkač x - - 4 - od 4
- Robin Malinarić AK Matulji Racing x - 3 - - - 3
- Luka Kos (SLO) AK MPI Racing x - - 3 - - 3
- Denis Savič (SLO) AMTK Koper x - - - - 3 3
- Jan Medved (SLO) DAS Koleselj x - - 2 - - 2
- Darko Lampe (SLO) ŠD Sec Racing Team x - - 1 - od 1
- Alberto Grassi (I) Gorizia Corse x - - - - 1 1
- Dino Stelmah AK Delta x - 0 - - - 0
- Tilen Čuk (SLO) AK Modri Dirkač x - - 0 - - 0
- Darko Remec (SLO) AK Modri Dirkač x - - 0 - - 0
- Antun Vrbanović AK Stubaki x od - - - 0 0
- Marko Cavor AKK Zanatlija x - - - - 0 0
- Daniele Trani (SLO) AMTK Koper x - - - - 0 0
- Robert Novosel AK Delta Timing x od od - - - 0
- Mitja Bratina (SLO) AK Ajdovščina Motorsport x - - od - od 0
- Dražen Pigl AK Delta x od - - - - 0
- Damir Vlašić AK Delta x od - - - - 0
- Marsel Katić AK Matulji Racing x - od - - - 0
- Denis Močibob AK Zrinski x - od - - - 0
- Tihomir Simon AK Astra x - od - - - 0
- Claudio Visintin AK Zrinski x - od - - - 0
- Matija Bizjak (SLO) AK Ajdovščina Motorsport x - - od - - 0
- David Komar (SLO) AK MPI Racing x - - od - - 0
- Matic Oluič (SLO) AK MPI Racing x - - od - - 0
- Dejan Kirinčić AK Matulji Racing x - - - od - 0
- Vasja Miklavčič (SLO) AMTK ABC Sport x - - - - od 0
- Alen Peruč AK Zrinski x - - - - od 0
- Miha Petrič (SLO) ŠD Karting Koper x - - - - od 0
- Rok Turk (SLO) ŠD Gas Kras x - - - - od 0
 
KLASA N1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
- Sandi Jugovac AK Istra Racing Team x - - - - 10 10
- Danijel Babić AKK Zanatlija x 10 - - - - 10
 
KLASA N2+N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
- Tomislav Postružin AK Delta x 16 4 4 - - 24
- Miran Jerman (SLO) AK Olimpija x - - - - 10 10
- Anđelko Košec AKK Zanatlija x 8 - - - - 8
- Tomislav Šepić AK Rijeka x - - - 6 - 6
- Marin Vuković AK Chrono Sport x 6 - - - - 6
- Zoran Raštegorac AKK Zanatlija x - 3 - - - 3
- Alen Peruč AK Zrinski x - 2 - - - 2
- Tomislav Grubiša AK Oneum x - - - od od 0
- Gabor Takacs (H) Aquincum Racing Team x od - - - - 0
- Marin Čohar AK RI Autosport x - od - - - 0
- Igor Puž AK Matulji Racing x - od - - - 0
- Tomaš Kašparek (CZ) Honda Michal x - - - - od 0
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport x - - - - od 0
 
KLASA A5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
- Daniel Vojvodić AK Stubaki x 20 6 od - - 26
- Jan Oblak (SLO) Motoklub Buhc x - - - 6 10 16
- Matjaž Vogrič (SLO) AK Modri Dirkač x - - 8 - od 8
- Denis Savič (SLO) AMTK Koper x - - - - 8 8
- Luka Kos (SLO) AK MPI Racing x - - 6 - - 6
- Alberto Grassi (I) Gorizia Corse x - - - - 6 6
- Robin Malinarić AK Matulji Racing x - 5 - - - 5
- Jan Medved (SLO) DAS Koleselj x - - 5 - - 5
- Daniele Trani (SLO) AMTK Koper x - - - - 5 5
- Darko Lampe (SLO) ŠD Sec Racing Team x - - 4 - od 4
- Marko Cavor AKK Zanatlija x - - - - 3 3
- Antun Vrbanović AK Stubaki x od - - - 2 2
- Tilen Čuk (SLO) AK Modri Dirkač x - - 0 - - 0
- Mitja Bratina (SLO) AK Ajdovščina Motorsport x - - od - od 0
- Marsel Katić AK Matulji Racing x - od - - - 0
- Denis Močibob AK Zrinski x - od - - - 0
- Claudio Visintin AK Zrinski x - od - - - 0
- Matija Bizjak (SLO) AK Ajdovščina Motorsport x - - od - - 0
- David Komar (SLO) AK MPI Racing x - - od - - 0
- Matic Oluič (SLO) AK MPI Racing x - - od - - 0
- Vasja Miklavčič (SLO) AMTK ABC Sport x - - - - od 0
- Alen Peruč AK Zrinski x - - - - od 0
- Miha Petrič (SLO) ŠD Karting Koper x - - - - od 0
 
KLASA A6
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
- Aleks Humar (SLO) ŠD Sec Racing Team x - - 10 - - 10
- Olle Sandor (H) Aquis Suzuki Treff MSE x - - - - 10 10
- Antonin Tlustak (CZ) Czech National Team x 10 - - - - 10
- Borut Bratina (SLO) AK Modri Dirkač x - - - - 8 8
- Tihomir Simon AK Astra x - od - - - 0
 
KLASA A7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
- Branko Jemrić AK Astra x 12 6 8 - - 26
- Nikola Dobrila AK Istra Racing Team x - - - 10 10 20
- Andrea Torlasco (I) Andrea Torlasco x 20 - - - - 20
- Daniel Vojvodić AK Stubaki x - - - 8 6 14
- Sebastijan Čepar AK Zrinski x - 8 - - - 8
- Slavko Komel (SLO) DAS Koleselj x - - od - 8 8
- Darko Remec (SLO) AK Modri Dirkač x - - 6 - - 6
- Dino Stelmah AK Delta x - 5 - - - 5
- Robert Novosel AK Delta Timing x od od - - - 0
- Dražen Pigl AK Delta x od - - - - 0
- Damir Vlašić AK Delta x od - - - - 0
- Dejan Kirinčić AK Matulji Racing x - - - od - 0
- Rok Turk (SLO) ŠD Gas Kras x - - - - od 0
 
VOZAČI SUVOZAČI