štopericaciljna zastavica 1. 25.-26.04.09. - Novi Vinodolski
2. 28.-30.05.09. - Croatia Delta
3. 26.-27.06.09. - Opatija
4. 21.-22.08.09. - Ajdovščina (SLO)
5. 23.-24.10.09. - Novi Vinodolski
6. 14.-15.11.09. - Poreč
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
RALLY KUP "S"
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Saša Stanišić AK Astra x 20 6 8 3 6 43
2. Juraj Šebalj AK Sljeme x od 10 10 10 10 40
3. Marin Galić AK Matulji Racing x 16 5 6 od - 27
4. Marinko Stanić AK Matulji Racing x 4 0 5 6 3 18
5. Branko Jemrić AK Astra x 12 0 4 - - 16
6. Daniel Vojvodić AK Stubaki x 10 0 od 0 4 14
7. Nikola Dobrila AK Istra Racing Team x - - - 8 5 13
8. Ivan Bahorić AK Delta x 8 1 - 1 od 10
9. Boro Mateša AK Matulji Racing x 2 3 2 2 1 10
10. Sebastijan Ivšić AK Zrinski x - 8 - - - 8
11. Daniel Šaškin AK Istra Racing Team x - - - - 8 8
12. Tomislav Postružin AK Delta x 6 0 0 - - 6
13. Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo x - - - 5 - 5
14. Sebastijan Čepar AK Zrinski x - 4 - od - 4
15. Hrvoje Šepić AK Rijeka x - - - 4 - 4
16. Marko Đurković AK Dubrava x od 0 3 0 od 3
17. Reno Turk AK Delta x od 2 1 od - 3
18. Branko Labaš AK Stubaki x od - 0 0 2 2
 
GRUPA N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Saša Stanišić AK Astra x 20 6 8 4 6 44
2. Juraj Šebalj AK Sljeme x od 10 10 10 10 40
3. Marinko Stanić AK Matulji Racing x 12 3 6 8 5 34
4. Boro Mateša AK Matulji Racing x 10 5 5 3 4 27
5. Tomislav Postružin AK Delta x 16 2 3 - - 21
6. Sebastijan Ivšić AK Zrinski x - 8 - - - 8
7. Daniel Šaškin AK Istra Racing Team x - - - - 8 8
8. Reno Turk AK Delta x od 4 4 od - 8
9. Anđelko Košec AKK Zanatlija x 8 - - - - 8
10. Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo x - - - 6 - 6
11. Marin Vuković AK Chrono Sport x 6 - - - - 6
12. Tomislav Šepić AK Rijeka x - - - 5 - 5
13. David Pelicar AK Istra Racing Team x - 0 - 2 2 4
14. Danijel Babić AKK Zanatlija x 4 - - - - 4
15. Sandi Jugovac AK Istra Racing Team x - - - - 3 3
16. Zoran Raštegorac AKK Zanatlija x - 1 - - - 1
- Alen Peruč AK Zrinski x - 0 - - - 0
- Damir Habazin AK Delta x od od - - - 0
- Tomislav Grubiša AK Oneum x - - - od od 0
- Marin Čohar AK RI Autosport x - od - - - 0
- Igor Puž AK Matulji Racing x - od - - - 0
- Sebastijan Čepar AK Zrinski x - - - od - 0
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport x - - - - od 0
 
GRUPA A
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Marin Galić AK Matulji Racing x 20 10 10 od - 40
2. Daniel Vojvodić AK Stubaki x 12 5 od 5 8 30
3. Branko Jemrić AK Astra x 16 2 8 - - 26
4. Ivan Bahorić AK Delta x 10 6 - 8 od 24
5. Nikola Dobrila AK Istra Racing Team x - - - 10 10 20
6. Marko Đurković AK Dubrava x od 3 6 6 od 15
7. Branko Labaš AK Stubaki x od - 5 3 6 14
8. Dražen Somek AKK Zanatlija x 8 - - 1 2 11
9. Sebastijan Čepar AK Zrinski x - 8 - - - 8
10. Tomas Hrvatin AK Matulji Racing x - od - 4 3 7
11. Marko Cavor AKK Zanatlija x - - - - 5 5
12. Lana Sutlović AK Delta x - 0 4 0 0 4
13. Robin Malinarić AK Matulji Racing x - 4 - - - 4
14. Antun Vrbanović AK Stubaki x od - - - 4 4
15. Paulo Petretić AK Matulji Racing x - 0 - 2 1 3
16. Dino Stelmah AK Delta x - 1 - - - 1
- Robert Novosel AK Delta Timing x od od - - - 0
- Dražen Pigl AK Delta x od - - - - 0
- Damir Vlašić AK Delta x od - - - - 0
- Marsel Katić AK Matulji Racing x - od - - - 0
- Denis Močibob AK Zrinski x - od - - - 0
- Tihomir Simon AK Astra x - od - - - 0
- Claudio Visintin AK Zrinski x - od - - - 0
- Dejan Kirinčić AK Matulji Racing x - - - od - 0
- Alen Peruč AK Zrinski x - - - - od 0
 
KLASA N1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. David Pelicar AK Istra Racing Team x - 5 - 10 8 23
2. Sandi Jugovac AK Istra Racing Team x - - - - 10 10
3. Danijel Babić AKK Zanatlija x 10 - - - - 10
 
KLASA N2+N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Marinko Stanić AK Matulji Racing x 16 6 10 10 10 52
2. Boro Mateša AK Matulji Racing x 12 10 8 6 8 44
3. Tomislav Postružin AK Delta x 20 5 5 - - 30
4. Reno Turk AK Delta x od 8 6 od - 14
5. Anđelko Košec AKK Zanatlija x 10 - - - - 10
6. Hrvoje Šepić AK Rijeka x - - - 8 - 8
7. Marin Vuković AK Chrono Sport x 8 - - - - 8
8. Zoran Raštegorac AKK Zanatlija x - 4 - - - 4
9. Alen Peruč AK Zrinski x - 3 - - - 3
- Tomislav Grubiša AK Oneum x - - - od od 0
- Marin Čohar AK RI Autosport x - od - - - 0
- Igor Puž AK Matulji Racing x - od - - - 0
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport x - - - - od 0
 
KLASA A5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Ivan Bahorić AK Delta x 16 10 - 10 od 36
2. Daniel Vojvodić AK Stubaki x 20 8 od - - 28
3. Branko Labaš AK Stubaki x od - 8 6 10 24
4. Marko Đurković AK Dubrava x od 5 10 8 od 23
5. Dražen Somek AKK Zanatlija x 12 - - 4 5 21
6. Lana Sutlović AK Delta x - 4 6 3 3 16
7. Paulo Petretić AK Matulji Racing x - 3 - 5 4 12
8. Marko Cavor AKK Zanatlija x - - - - 8 8
9. Robin Malinarić AK Matulji Racing x - 6 - - - 6
10. Antun Vrbanović AK Stubaki x od - - - 6 6
- Marsel Katić AK Matulji Racing x - od - - - 0
- Denis Močibob AK Zrinski x - od - - - 0
- Claudio Visintin AK Zrinski x - od - - - 0
- Alen Peruč AK Zrinski x - - - - od 0
 
KLASA A6
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
- Tihomir Simon AK Astra x - od - - - 0
 
KLASA A7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Marin Galić AK Matulji Racing x 20 10 10 od - 40
2. Branko Jemrić AK Astra x 16 6 8 - - 30
3. Nikola Dobrila AK Istra Racing Team x - - - 10 10 20
4. Daniel Vojvodić AK Stubaki x - - - 8 8 16
5. Tomas Hrvatin AK Matulji Racing x - od - 6 6 12
6. Sebastijan Čepar AK Zrinski x - 8 - - - 8
7. Dino Stelmah AK Delta x - 5 - - - 5
- Robert Novosel AK Delta Timing x od od - - - 0
- Dražen Pigl AK Delta x od - - - - 0
- Damir Vlašić AK Delta x od - - - - 0
- Dejan Kirinčić AK Matulji Racing x - - - od - 0
 
SKUPINA I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Ivan Bahorić AK Delta x 16 10 - 10 od 36
2. Daniel Vojvodić AK Stubaki x 20 8 od - - 28
3. Branko Labaš AK Stubaki x od - 8 6 10 24
4. Marko Đurković AK Dubrava x od 5 10 8 od 23
5. Dražen Somek AKK Zanatlija x 10 - - 3 3 16
6. Lana Sutlović AK Delta x - 3 6 2 1 12
7. Danijel Babić AKK Zanatlija x 12 - - - - 12
8. David Pelicar AK Istra Racing Team x - 4 - 4 4 12
9. Paulo Petretić AK Matulji Racing x - 2 - 5 2 9
10. Marko Cavor AKK Zanatlija x - - - - 8 8
11. Robin Malinarić AK Matulji Racing x - 6 - - - 6
12. Antun Vrbanović AK Stubaki x od - - - 6 6
13. Sandi Jugovac AK Istra Racing Team x - - - - 5 5
- Marsel Katić AK Matulji Racing x - od - - - 0
- Denis Močibob AK Zrinski x - od - - - 0
- Claudio Visintin AK Zrinski x - od - - - 0
- Alen Peruč AK Zrinski x - - - - od 0
 
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI