štopericaciljna zastavica 1. 10.-11.07.10. - Rupa
2. 07.-08.08.10. - Srijane
3. 28.-29.08.10. - Varaždin
4. 11.-12.09.10. - Srijane
5. 02.-03.10.10. - Rupa
 
PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A04 - AUTOCROSS
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
REZULTATI SE NE PROGLAŠAVAJU ZBOG NEDOVOLJNOG BROJA NATJECANJA

REDOSLIJED VOZAČA - DIVIZIJA 1
* - rezultati su ispravljeni po odluci OAŠ-a
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5* Ukupno
1. Robert Grbac ASK Kastavac 17 x x x 10 27
2. Marino Čargonja AK Matulji Racing 10 x x x 17 27
3. Zoran Srok AK Svigo 12 x x x 13 25
4. Ivan Jandri AK Ozalj 13 x x x 9 22
5. Samo Feštajn (SLO) AMK Feštajn 20 x x x - 20
6. Domen Rode (SLO) ŠK Tornado - x x x 20 20
7. Romeo Vivoda AK Buzet Autosport 9 x x x 11 20
8. Vjekoslav Jurin AK Ozalj 15 x x x - 15
9. Ferdinand Pađen AK Svigo - x x x 15 15
10. Goran Jakić AK Ozalj - x x x 12 12
11. Emil Tomašević AMK Racing Team Ploče 11 x x x 0 11
12. Renato Mance ACK Jaska 8 x x x - 8
13. Ivan Jandretić AK Ozalj - x x x 8 8
- Metod Knez (SLO) ŠK Tornado - x x x 0 0
  
REDOSLIJED VOZAČA - DIVIZIJA 1A
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Sven Katić AK Ozalj 15 x x x 15 30
2. Daniel Bezjak AK Svigo 9 x x x 20 29
3. Dražen Lipka AK Ozalj 20 x x x 7 27
4. Dragan Sergo AK Buzet Autosport 13 x x x 13 26
5. Đakomo Klić AK Grobnik 11 x x x 10 21
6. Siniša Filčić AK Grobnik 8 x x x 12 20
7. Nikola Rožić AK Trogir 10 x x x 8 18
8. Klemen Albreht (SLO) AMD Zvezda 17 x x x - 17
9. Roberto Zdrinšćak AK Svigo - x x x 17 17
10. Patrik Vivoda AK Buzet Autosport 12 x x x - 12
11. Marko Milić ASK Kastavac - x x x 11 11
12. Arsen Saršon AK Rijeka - x x x 9 9
- Žiga Kraševec (SLO) ŠK Tornado - x x x 0 0
- Boštjan Selan (SLO) ASC Mustang - x x x 0 0
  
REDOSLIJED VOZAČA - DIVIZIJA 3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Robert Kociper (SLO) ŠK Tornado 17 x x x 17 34
2. Marijan Cukor AKK Varaždin 12 x x x 11 23
3. Vigor Grbac ASK Kastavac 11 x x x 12 23
4. Jure Sušnik (SLO) ASC Mustang 15 x x x 7 22
5. Marcel Grgič (SLO) AMK Tunjice 20 x x x - 20
6. Igor Kern (SLO) ŠK Tornado - x x x 20 20
7. Robert Vuradin AKK Varaždin 10 x x x 10 20
8. Bojan Osredkar (SLO) AMK Feštajn - x x x 15 15
9. Ivo Bokal (SLO) ŠD Utrip Škofja Loka 13 x x x - 13
10. Robert Čulina AK RI Autosport - x x x 13 13
11. Matija Rakovec ASC Mustang - x x x 9 9
12. Igor Svaguša AK Svigo - x x x 8 8
- Robert Slavić AK Buzet Autosport 0 x x x - 0