AUTOCROSS UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
AUTOCROSS RUPA-NAGRADA JELENJA '10
Rupa, 02.-03.10.2010.

UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 7 Marino Čargonja AK Matulji Racing Seat Ibiza 2.0 20
2. 302 Ferdinand Pađen AK Svigo Audi 80 2.2 Turbo 4x4 17
3. 1 Zoran Srok AK Svigo VW Golf 2.0 15
4. 6 Goran Jakić AK Ozalj Opel Ascona 2.0 13
5. 303 Romeo Vivoda AK Buzet Autosport Opel Vectra 2.0 4x4 12
6. 301 Robert Grbac ASK Kastavac Subaru Impreza 2.0 Turbo 4x4 11
7. 9 Ivan Jandri AK Ozalj VW Golf 2.0 10
8. 304 Ivan Jandretić AK Ozalj Subaru Impreza 2.0 4x4 9
9. 11 Emil Tomašević AMK Racing Team Ploče VW Golf 2.0 0
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1A
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 51 Daniel Bezjak AK Svigo VW Golf 1.4 20
2. 59 Roberto Zdrinšćak AK Svigo VW Golf 1.3 17
3. 52 Sven Katić AK Ozalj Renault 5 1.4 15
4. 54 Dragan Sergo AK Buzet Autosport Yugo 1.3 13
5. 63 Siniša Filčić AK Grobnik Yugo 1.3 12
6. 67 Marko Milić ASK Kastavac Citroën Xsara 1.4 11
7. 61 Đakomo Klić AK Grobnik Škoda Felicia 1.3 10
8. 68 Arsen Saršon AK Rijeka Yugo 1.3 9
9. 65 Nikola Rožić AK Trogir Yugo 1.3 8
10. 53 Dražen Lipka AK Ozalj VW Golf 1.3 7
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1B
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 7 Marino Čargonja AK Matulji Racing Seat Ibiza 2.0 20
2. 1 Zoran Srok AK Svigo VW Golf 2.0 17
3. 6 Goran Jakić AK Ozalj Opel Ascona 2.0 15
4. 9 Ivan Jandri AK Ozalj VW Golf 2.0 13
5. 10 Emil Tomašević AMK Racing Team Ploče VW Golf 2.0 0
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 3
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 87 Robert Čulina AK RI Autosport Buggy VW 1.8 4x4 20
2. 99 Vigor Grbac ASK Kastavac Buggy VW 2.0 4x4 17
3. 83 Marijan Cukor AKK Varaždin Buggy Audi 3.6 4x4 15
4. 82 Robert Vuradin AKK Varaždin Buggy Lancia 2.0T 4x4 13
5. 90 Igor Svaguša AK Svigo Buggy Tatra 3.5 4x4 12
 
UKUPNI REDOSLIJED - JUNIORI
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 51 Danijel Bezjak AMCD Svigo VW Golf 1.3 20
2. 52 Sven Katić AK Ozalj Renault 5 1.4 17
3. 67 Marko Milić ASK Kastavac Citroën Xsara 1.4 15
4. 65 Nikola Rožić AK Trogir Yugo 1.3 13
5. 53 Dražen Lipka AK Ozalj VW Golf 1.3 12
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK SVIGO 20 Daniel Bezjak D1A 17 Ferdinand Pađen D1 17 Roberto Zdrinšćak D1A 54
2. ASK KASTAVAC 17 Vigor Grbac D3 11 Robert Grbac D1 11 Marko Milić D1A 39
3. AK OZALJ 15 Sven Katić D1A 13 Goran Jakić D1B 10 Ivan Jandri D1B 38
4. AKK VARAŽDIN 15 Marijan Cukor D3 13 Robert Vuradin D3 - 28
5. AK BUZET AUTOSPORT 13 Dragan Sergo D1A 12 Romeo Vivoda D1 - 25
6. AK GROBNIK 12 Siniša Filčić D1A 10 Đakomo Klić D1A - 22
7. AK RI AUTOSPORT 20 Robert Čulina D3 - - 20
8. AK MATULJI RACING 20 Marino Čargonja D1B - - 20
9. AK RIJEKA 9 Arsen Saršon D1A - - 9
10. AK TROGIR 8 Nikola Rožić D1A - - 8
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE