AUTOCROSS UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
AUTOCROSS RUPA-NAGRADA MATULJA '10
Rupa, 10.-11.07.2010.

UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 301 Robert Grbac ASK Kastavac Subaru Impreza 2.0 Turbo 4x4 20
2. 305 Vjekoslav Jurin AK Ozalj Subaru Impreza 2.0 Turbo 4x4 17
3. 9 Ivan Jandri AK Ozalj VW Golf 2.0 15
4. 1 Zoran Srok AK Svigo VW Golf 2.0 13
5. 11 Emil Tomašević AMK Racing Team Ploče VW Golf 2.0 12
6. 7 Marino Čargonja AK Matulji Racing Seat Ibiza 2.0 11
7. 303 Romeo Vivoda AK Buzet Autosport Opel Vectra 2.0 4x4 10
8. 20 Renato Mance ACK Jaska VW Golf 2.0 9
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1A
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 53 Dražen Lipka AK Ozalj VW Golf 1.3 20
2. 52 Sven Katić AK Ozalj Renault 5 1.4 17
3. 54 Dragan Sergo AK Buzet Autosport Yugo 1.3 15
4. 58 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Zastava 101 1.3 13
5. 61 Đakomo Klić AK Grobnik Škoda Felicia 1.3 12
6. 65 Nikola Rožić AK Trogir Yugo 1.3 11
7. 51 Daniel Bezjak AK Svigo VW Golf 1.4 10
8. 63 Siniša Filčić AK Grobnik Yugo 1.3 9
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1B
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 9 Ivan Jandri AK Ozalj VW Golf 2.0 20
2. 1 Zoran Srok AK Svigo VW Golf 2.0 17
3. 11 Emil Tomašević AMK Racing Team Ploče VW Golf 2.0 15
4. 7 Marino Čargonja AK Matulji Racing Seat Ibiza 2.0 13
5. 20 Renato Mance ACK Jaska VW Golf 2.0 12
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 3
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 83 Marijan Cukor AKK Varaždin Buggy Audi 3.6 4x4 10
2. 99 Vigor Grbac ASK Kastavac Buggy VW 1.8T 4x4 8,5
3. 82 Robert Vuradin AKK Varaždin Buggy Lancia 2.0T 4x4 7,5
4. 84 Robert Slavić AK Buzet Autosport Buggy VW 2.0 0
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK OZALJ 20 Dražen Lipka D1A 17 Sven Katić D1A 17 Vjekoslav Jurin D1 54
2. AK BUZET AUTOSPORT 15 Dragan Sergo D1A 13 Patrik Vivoda D1A 10 Romeo Vivoda D1 38
3. ASK KASTAVAC 20 Robert Grbac D1 8,5 Vigor Grbac D3 - 28,5
4. AK SVIGO 13 Zoran Srok D1B 10 Daniel Bezjak D1A - 23
5. AK GROBNIK 12 Đakomo Klić D1A 9 Siniša Filčić D1A - 21
6. AKK VARAŽDIN 10 Marijan Cukor D3 7,5 Robert Vuradin D3 - 17,5
7. AMK RACING TEAM PLOČE 12 Emil Tomašević D1B - - 12
8. AK MATULJI RACING 11 Marino Čargonja D1B - - 11
9. AK TROGIR 11 Nikola Rožić D1A - - 11
10. ACK JASKA 9 Renato Mance D1B - - 9
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE