AUTOCROSS UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
3. NAGRADA ASSDŽ '10
Srijane, 11.-12.09.2010.

UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 301 Robert Grbac ASK Kastavac Subaru Impreza 2.0 Turbo 4x4 20
2. 1 Zoran Srok AK Svigo VW Golf 2.0 17
3. 11 Emil Tomašević AMK Racing Team Ploče VW Golf 2.0 15
4. 3 Zoran Pavić AK Neven Pavić Zvirko VW Golf 1.8 13
5. 4 Ivica Ujdur AMK Racing Team Ploče VW Golf 1.8 12
6. 9 Ivan Jandri AK Ozalj VW Golf 2.0 11
- 5 Tomislav Pavić AK Neven Pavić Zvirko VW Golf 2.0 -
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1A
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 67 Marko Milić ASK Kastavac VW Golf 1.3 20
2. 52 Sven Katić AK Ozalj Renault 5 1.4 17
3. 54 Dragan Sergo AK Buzet Autosport Yugo 1.3 15
4. 65 Nikola Rožić AK Trogir Yugo 1.4 13
5. 64 Josip Maršić AMK Racing Team Ploče VW Polo 1.3 12
6. 60 Maja Barbir AMK Racing Team Ploče VW Polo 1.3 11
7. 66 Ivan Bilić AK Trogir Opel Corsa 1.3 10
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1B
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 1 Zoran Srok AK Svigo VW Golf 2.0 20
2. 10 Emil Tomašević AMK Racing Team Ploče VW Golf 1.8 17
3. 3 Zoran Pavić AK Neven Pavić Zvirko VW Golf 1.8 15
4. 4 Ivica Ujdur AMK Racing Team Ploče VW Golf 1.8 13
5. 9 Ivan Jandri AK Ozalj VW Golf 2.0 12
- 5 Tomislav Pavić AK Neven Pavić Zvirko VW Golf 2.0 -
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 3
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 99 Vigor Grbac ASK Kastavac Buggy VW 1.8T 4x4 10
2. 82 Robert Vuradin AKK Varaždin Buggy Lancia 2.0T 4x4 8,5
3. 83 Marijan Cukor AKK Varaždin Buggy Audi 3.6 4x4 7,5
 
UKUPNI REDOSLIJED - JUNIORI
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 52 Sven Katić AK Ozalj Renault 5 1.4 10
2. 65 Nikola Rožić AK Trogir Yugo 1.4 8,5
3. 3 Zoran Pavić AK Neven Pavić Zvirko VW Golf 1.8 7,5
4. 66 Ivan Bilić AK Trogir Opel Corsa 1.3 6,5
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. ASK KASTAVAC 20 Robert Grbac D1 20 Marko Milić D1A 10 Vigor Grbac D3 50
2. AMK RACING TEAM PLOČE 15 Emil Tomašević D1B 12 Ivica Ujdur D1B 12 Josip Maršić D1A 39
3. AK OZALJ 17 Sven Katić D1A 11 Ivan Jandri D1B - 28
4. AK TROGIR 13 Nikola Rožić D1A 10 Ivan Bilić D1A - 23
5. AK SVIGO 17 Zoran Srok D1B - - 17
6. AKK VARAŽDIN 8,5 Robert Vuradin D3 7,5 Marijan Cukor D3 - 16
7. AK BUZET AUTOSPORT 15 Dragan Sergo D1A - - 15
8. AK NEVEN PAVIĆ ZVIRKO 13 Zoran Pavić D1B - - 13