štopericaciljna zastavica 1. 10.-11.07.10. - Rupa
2. 07.-08.08.10. - Srijane
3. 28.-29.08.10. - Varaždin
4. 11.-12.09.10. - Srijane
5. 02.-03.10.10. - Rupa
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A04 - AUTOCROSS
PRVENSTVO HRVATSKE
KONAČNI REZULTATI

REDOSLIJED VOZAČA - DIVIZIJA 1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Robert Grbac ASK Kastavac 20 x x 20 11 51
2. Zoran Srok AK Svigo 13 x x 17 15 45
3. Ivan Jandri AK Ozalj 15 x x 11 10 36
4. Marino Čargonja AK Matulji Racing 11 x x - 20 31
5. Emil Tomašević AMK Racing Team Ploče 12 x x 15 0 27
6. Romeo Vivoda AK Buzet Autosport 10 x x - 13 23
7. Vjekoslav Jurin AK Ozalj 17 x x - - 17
8. Ferdinand Pađen AK Svigo - x x - 17 17
9. Goran Jakić AK Ozalj - x x - 13 13
10. Zoran Pavić AK Neven Pavić Zvirko - x x 13 - 13
11. Ivica Ujdur AMK Racing Team Ploče - x x 12 - 12
12. Ivan Jandretić AK Ozalj - x x - 9 9
13. Renato Mance ACK Jaska 9 x x - - 9
- Tomislav Pavić AK Neven Pavić Zvirko - x x ns - 0
  
REDOSLIJED VOZAČA - DIVIZIJA 1A
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Sven Katić AK Ozalj 17 x x 17 15 49
2. Dragan Sergo AK Buzet Autosport 15 x x 15 13 43
3. Nikola Rožić AK Trogir 11 x x 13 8 32
4. Marko Milić ASK Kastavac - x x 20 11 31
5. Daniel Bezjak AK Svigo 10 x x - 20 30
6. Dražen Lipka AK Ozalj 20 x x - 7 27
7. Đakomo Klić AK Grobnik 12 x x - 10 22
8. Siniša Filčić AK Grobnik 9 x x - 12 21
9. Roberto Zdrinšćak AK Svigo - x x - 17 17
10. Patrik Vivoda AK Buzet Autosport 13 x x - - 13
11. Josip Maršić AMK Racing Team Ploče - x x 12 - 12
12. Maja Barbir AMK Racing Team Ploče - x x 11 - 11
13. Ivan Bilić AK Trogir - x x 10 - 10
14. Arsen Saršon AK Rijeka - x x - 9 9
  
REDOSLIJED VOZAČA - DIVIZIJA 1B
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Zoran Srok AK Svigo 17 x x 20 17 54
2. Ivan Jandri AK Ozalj 20 x x 12 13 45
3. Marino Čargonja AK Matulji Racing 13 x x - 20 33
4. Emil Tomašević AMK Racing Team Ploče 15 x x 17 0 32
5. Goran Jakić AK Ozalj - x x - 15 15
6. Zoran Pavić AK Neven Pavić Zvirko - x x 15 - 15
7. Ivica Ujdur AMK Racing Team Ploče - x x 13 - 13
8. Renato Mance ACK Jaska 12 x x - - 12
- Tomislav Pavić AK Neven Pavić Zvirko - x x ns - 0
  
REDOSLIJED VOZAČA - DIVIZIJA 3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Vigor Grbac ASK Kastavac 8,5 x x 10 17 35,5
2. Marijan Cukor AKK Varaždin 10 x x 7,5 15 32,5
3. Robert Vuradin AKK Varaždin 7,5 x x 8,5 13 29
4. Robert Čulina AK RI Autosport - x x - 20 20
5. Igor Svaguša AK Svigo - x x - 12 12
- Robert Slavić AK Buzet Autosport 0 x x - - 0
  
REDOSLIJED VOZAČA - JUNIORI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Sven Katić AK Ozalj - x x 10 17 27
2. Nikola Rožić AK Trogir - x x 8,5 13 21,5
3. Danijel Bezjak AK Svigo - x x - 20 20
4. Marko Milić ASK Kastavac - x x - 15 15
5. Dražen Lipka AK Ozalj - x x - 12 12
6. Zoran Pavić AK Neven Pavić Zvirko - x x 7,5 - 7,5
7. Ivan Bilić AK Trogir - x x 6,5 - 6,5
  
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. AK OZALJ 54 x x 28 38 120
2. ASK KASTAVAC 28,5 x x 50 39 117,5
3. AK SVIGO 23 x x 17 54 94
4. AK BUZET AUTOSPORT 38 x x 15 25 78
5. AKK VARAŽDIN 17,5 x x 16 28 61,5
6. AMK RACING TEAM PLOČE 12 x x 39 0 51
7. AK GROBNIK 21 x x - 22 43
8. AK TROGIR 11 x x 23 8 42
9. AK MATULJI RACING 11 x x - 20 31
10. AK RI AUTOSPORT - x x - 20 20
11. AK NEVEN PAVIĆ ZVIRKO - x x 13 - 13
12. ACK JASKA 9 x x - - 9
13. AK RIJEKA - x x - 9 9