AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
29. BUZETSKI DANI '10
Buzet, 18.-19.09.2010.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 109 23 Siniša Krainc AK Zrinski Ford Escort RS Cosworth 5:34,538 0:00,000 10
2. 108 23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 2.0 5:39,630 0:05,092 8
3. 88 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 5:45,112 0:10,574 6
4. 183 N5 Valter Nežić AK Buzet Autosport Mitsubishi Lancer Evo IX 5:52,829 0:18,291 5
5. 220 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 5:55,677 0:21,139 4
6. 221 A8 Goran Sertić AKK Fridge Racing Renault Clio R3 5:57,306 0:22,768 3
7. 164 N3 Dino Butorac AK Matulji Racing Renault Clio RS 6:00,600 0:26,062 2
8. 166 N3 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Honda Civic Type-R 6:02,905 0:28,367 1
9. 211 A7 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 1.6 S16 6:05,286 0:30,748 -
10. 78 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 6:05,848 0:31,310 -
11. 58 H15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 1.6 16V 6:06,156 0:31,618 -
12. 77 H16 Marijan Rubelj AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 6:08,527 0:33,989 -
13. 121 SP12 Đani Varljen AK Matulji Racing Honda Civic Type-R 6:12,005 0:37,467 -
14. 70 H24 Cvetko Jaketič AK Klek Škoda Octavia 1.8 6:12,236 0:37,698 -
15. 79 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing VW Golf 2.0 16V 6:13,647 0:39,109 -
16. 61 H15 Bojan Tomić AK Klek Yugo 1.6 6:14,802 0:40,264 -
17. 59 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Honda Civic 1.6 6:15,694 0:41,156 -
18. 192 A6 Robin Malinarić AKK Šibenik Citroën AX 1.4 GTi 6:16,538 0:42,000 -
19. 159 N2 Alen Peruč AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.6 6:17,108 0:42,570 -
20. 170 N3 Tomas Hrvatin AK Matulji Racing Renault Clio Sport 6:17,296 0:42,758 -
21. 80 H16 Goran Sikirica AK RI Autosport VW Golf 1.8 16V 6:18,391 0:43,853 -
22. 46 H14 Sergio Miščenić AK Zrinski Fiat 127 6:21,227 0:46,689 -
23. 161 N3 Marinko Stanić AK Matulji Racing Honda Civic Type-R 6:21,552 0:47,014 -
24. 71 H24 Matija Čelhar AK Matulji Racing Škoda Octavia 1.8 6:23,376 0:48,838 -
25. 157 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 6:23,765 0:49,227 -
26. 98 H18 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 6:23,832 0:49,294 -
27. 158 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 6:24,905 0:50,367 -
28. 103 11 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 1.0 6:26,181 0:51,643 -
29. 63 H15 Zoran Vidmar AK Buzet Autosport Yugo 1.6 6:27,161 0:52,623 -
30. 156 N2 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
Euromarine-DAS-Racing T.
Peugeot 106 1.6 S16 6:28,683 0:54,145 -
31. 213 A7 Nikola Mijandrušić AK Zrinski Peugeot 106 1.6 6:30,585 0:56,047 -
32. 47 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 6:31,197 0:56,659 -
33. 102 11 Krešimir Sauerbrunn AK Zrinski Škoda Felicia 6:31,278 0:56,740 -
34. 193 A6 Bojan Krota AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.3 6:31,814 0:57,276 -
35. 91 H17 Jure Gašperov AK Mihovil Renault 5 GT Turbo 6:33,364 0:58,826 -
36. 72 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
Euromarina-DAS-Racing T.
Škoda Octavia 1.8 6:34,676 1:00,138 -
37. 175 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 6:36,304 1:01,766 -
38. 89 H17 Lovro Badurina AK Zrinski Suzuki Swift 1.3 Turbo 6:36,928 1:02,390 -
39. 172 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 6:39,832 1:05,294 -
40. 178 N4 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
Euromarine-DAS-Racing T.
Škoda Fabia 1.9 TDi 6:41,412 1:06,874 -
41. 149 N1 Enver Prodan AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.3 6:41,499 1:06,961 -
42. 90 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 Turbo 6:43,261 1:08,723 -
43. 67 H15 Miroslav Poljak AMK Buzet Citroën AX 1.6 6:44,397 1:09,859 -
44. 208 A6 Marsel Katić AK Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 6:44,486 1:09,948 -
45. 60 H15 Miho Jozović AK Dubrovnik Racing Suzuki Cultus 1.6 6:44,555 1:10,017 -
46. 171 N3 Pietro Da Rin Spaletta AK Skok Racing Rover MG 160 ZG 6:44,828 1:10,290 -
47. 216 A7 Ivan Sinčić AK Zrinski Opel Corsa 6:45,870 1:11,332 -
48. 105 11 Danijel Dominko AK Dubrava Yugo 1.1 6:46,015 1:11,477 -
49. 115 23 Igor Krišto AK RI Autosport Opel Corsa Turbo 6:47,683 1:13,145 -
50. 148 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 6:48,977 1:14,439 -
51. 207 A6 Paulo Petretić AK Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 6:51,397 1:16,859 -
52. 73 H24 Ivan Kiršić AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 1.8 6:51,565 1:17,027 -
53. 122 SP12 Karlo Vučić AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V 6:54,896 1:20,358 -
54. 49 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 1.3 6:57,193 1:22,655 -
55. 51 H14 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 6:57,432 1:22,894 -
56. 82 H16 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf 1.8 16V 6:58,505 1:23,967 -
57. 150 N1 Miloš Juzbašić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.3 6:58,896 1:24,358 -
58. 212 A7 Dalibor Franolić AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.6 6:58,901 1:24,363 -
59. 125 SP12 Danijel Vitezica AK Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V 6:59,837 1:25,299 -
60. 92 H17 Mario Korijan AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 6:59,859 1:25,321 -
61. 194 A6 Zoran Klarić AK RI Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 7:02,861 1:28,323 -
62. 177 N4 Davor Čosić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 7:03,119 1:28,581 -
63. 50 H14 Rajko Vlah AKK Šibenik Suzuki Swift 1.3 GTi 7:06,766 1:32,228 -
64. 124 SP12 Marin Gavranović AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 7:09,800 1:35,262 -
65. 55 H14 Mikele Vižintin AK Skok Racing Autobianchi A112 7:12,564 1:38,026 -
66. 33 21 Boris Belamarić AKK Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 7:16,471 1:41,933 -
67. 40 H13 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 Abarth 7:18,700 1:44,162 -
68. 52 H14 Joško Makelja AK Mihovil Škoda Fabia 1.4 16V 7:19,285 1:44,747 -
69. 39 H13 Željko Gulin AKK Šibenik Yugo 1.1 7:27,842 1:53,304 -
70. 85 H16 Eđidijo Benčić AMK Buzet Renault Clio 7:33,889 1:59,351 -
71. 34 21 Zoran Hižak AK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 7:37,148 2:02,610 -
72. 53 H14 Neven Ukota AMK Buzet Yugo 1.3 7:43,262 2:08,724 -
73. 35 21 Dejan Ciglenečki AK SB Auto Sport Škoda Felicia 1.3 LXi 7:45,553 2:11,015 -
74. 42 H13 Josip Gašperov AK Mihovil Fiat Uno 60 7:54,907 2:20,369 -
- 43 H13 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 750 Pro odustao -
- 48 H14 Mario Barović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.4 odustao -
- 54 H17 Silvio Stefanović AK Klek Renault Clio odustao -
- 62 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 odustao -
- 64 H15 Marko Pleše AK Klek Yugo 1.6 odustao -
- 81 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett GSi odustao -
- 84 H16 Boris Štrkalj AK Klek Opel Calibra 2.0 16V odustao -
- 104 11 Nino Andrejević AK Buzet Autosport Zastava 750 odustao -
- 165 N3 Tomislav Muhvić AKK Fridge Racing Honda Civic Type-R odustao -
- 187 N5 Nikola Dobrila AK Istra Racing Team Mitsubishi Lancer Evo IX odustao -
- 66 H15 Sendy Mogorović AK Istra Racing Team Yugo 1.6 nije startao -
- 95 H17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett GT/E nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 393 5:25,224 0:00,000 10
2. 10 E19 Denis Močibob AK Zrinski Formula Opel Lotus 5:49,495 0:24,271 8
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 149 N1 Enver Prodan AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.3 6:41,499 0:00,000 20
2. 148 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 6:48,977 0:07,478 15
3. 150 N1 Miloš Juzbašić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.3 6:58,896 0:17,397 12
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 159 N2 Alen Peruč AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.6 6:17,108 0:00,000 23,5
2. 157 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 6:23,765 0:06,657 17
3. 158 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 6:24,905 0:07,797 13,5
4. 156 N2 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
Euromarine-DAS-Racing T.
Peugeot 106 1.6 S16 6:28,683 0:11,575 11
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 164 N3 Dino Butorac AK Matulji Racing Renault Clio RS 6:00,600 0:00,000 26,5
2. 166 N3 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Honda Civic Type-R 6:02,905 0:02,305 21
3. 170 N3 Tomas Hrvatin AK Matulji Racing Renault Clio Sport 6:17,296 0:16,696 17
4. 161 N3 Marinko Stanić AK Matulji Racing Honda Civic Type-R 6:21,552 0:20,952 14,5
5. 172 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 6:39,832 0:39,232 10
6. 171 N3 Pietro Da Rin Spaletta AK Skok Racing Rover MG 160 ZG 6:44,828 0:44,228 8
- 165 N3 Tomislav Muhvić AKK Fridge Racing Honda Civic Type-R odustao -
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 175 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 6:36,304 0:00,000 20,5
2. 178 N4 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
Euromarine-DAS-Racing T.
Škoda Fabia 1.9 TDi 6:41,412 0:05,108 15
3. 177 N4 Davor Čosić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 7:03,119 0:26,815 12
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 183 N5 Valter Nežić AK Buzet Autosport Mitsubishi Lancer Evo IX 5:52,829 0:00,000 25
- 187 N5 Nikola Dobrila AK Istra Racing Team Mitsubishi Lancer Evo IX odustao -
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 192 A6 Robin Malinarić AKK Šibenik Citroën AX 1.4 GTi 6:16,538 0:00,000 23
2. 193 A6 Bojan Krota AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.3 6:31,814 0:15,276 17
3. 208 A6 Marsel Katić AK Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 6:44,486 0:27,948 13,5
4. 207 A6 Paulo Petretić AK Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 6:51,397 0:34,859 10,5
5. 194 A6 Zoran Klarić AK RI Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 7:02,861 0:46,323 8
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 211 A7 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 1.6 S16 6:05,286 0:00,000 24
2. 213 A7 Nikola Mijandrušić AK Zrinski Peugeot 106 1.6 6:30,585 0:25,299 17,5
3. 216 A7 Ivan Sinčić AK Zrinski Opel Corsa 6:45,870 0:40,584 13
4. 212 A7 Dalibor Franolić AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.6 6:58,901 0:53,615 10
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 220 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 5:55,677 0:00,000 25
2. 221 A8 Goran Sertić AKK Fridge Racing Renault Clio R3 5:57,306 0:01,629 19,5
 
KLASA 11 - E1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 103 11 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 1.0 6:26,181 0:00,000 20
2. 102 11 Krešimir Sauerbrunn AK Zrinski Škoda Felicia 6:31,278 0:05,097 15
3. 105 11 Danijel Dominko AK Dubrava Yugo 1.1 6:46,015 0:19,834 12
- 104 11 Nino Andrejević AK Buzet Autosport Zastava 750 odustao -
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 121 SP12 Đani Varljen AK Matulji Racing Honda Civic Type-R 6:12,005 0:00,000 23,5
2. 122 SP12 Karlo Vučić AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V 6:54,896 0:42,891 15
3. 125 SP12 Danijel Vitezica AK Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V 6:59,837 0:47,832 12
4. 124 SP12 Marin Gavranović AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 7:09,800 0:57,795 10
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 40 H13 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 Abarth 7:18,700 0:00,000 20
2. 39 H13 Željko Gulin AKK Šibenik Yugo 1.1 7:27,842 0:09,142 15
3. 42 H13 Josip Gašperov AK Mihovil Fiat Uno 60 7:54,907 0:36,207 12
- 43 H13 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 750 Pro odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 46 H14 Sergio Miščenić AK Zrinski Fiat 127 6:21,227 0:00,000 22
2. 47 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 6:31,197 0:09,970 17
3. 49 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 1.3 6:57,193 0:35,966 14
4. 51 H14 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 6:57,432 0:36,205 12
5. 50 H14 Rajko Vlah AKK Šibenik Suzuki Swift 1.3 GTi 7:06,766 0:45,539 10
6. 55 H14 Mikele Vižintin AK Skok Racing Autobianchi A112 7:12,564 0:51,337 8
7. 52 H14 Joško Makelja AK Mihovil Škoda Fabia 1.4 16V 7:19,285 0:58,058 6
8. 53 H14 Neven Ukota AMK Buzet Yugo 1.3 7:43,262 1:22,035 5
- 48 H14 Mario Barović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.4 odustao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 58 H15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 1.6 16V 6:06,156 0:00,000 25
2. 61 H15 Bojan Tomić AK Klek Yugo 1.6 6:14,802 0:08,646 18
3. 59 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Honda Civic 1.6 6:15,694 0:09,538 14,5
4. 63 H15 Zoran Vidmar AK Buzet Autosport Yugo 1.6 6:27,161 0:21,005 12
5. 67 H15 Miroslav Poljak AMK Buzet Citroën AX 1.6 6:44,397 0:38,241 10
6. 60 H15 Miho Jozović AK Dubrovnik Racing Suzuki Cultus 1.6 6:44,555 0:38,399 8
- 62 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 odustao -
- 64 H15 Marko Pleše AK Klek Yugo 1.6 odustao -
- 66 H15 Sendy Mogorović AK Istra Racing Team Yugo 1.6 nije startao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 78 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 6:05,848 0:00,000 25,5
2. 77 H16 Marijan Rubelj AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 6:08,527 0:02,679 19,5
3. 79 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing VW Golf 2.0 16V 6:13,647 0:07,799 15,5
4. 80 H16 Goran Sikirica AK RI Autosport VW Golf 1.8 16V 6:18,391 0:12,543 12
5. 82 H16 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf 1.8 16V 6:58,505 0:52,657 10
6. 85 H16 Eđidijo Benčić AMK Buzet Renault Clio 7:33,889 1:28,041 8
- 81 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett GSi odustao -
- 84 H16 Boris Štrkalj AK Klek Opel Calibra 2.0 16V odustao -
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 88 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 5:45,112 0:00,000 24
2. 91 H17 Jure Gašperov AK Mihovil Renault 5 GT Turbo 6:33,364 0:48,252 15
3. 89 H17 Lovro Badurina AK Zrinski Suzuki Swift 1.3 Turbo 6:36,928 0:51,816 12
4. 90 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 Turbo 6:43,261 0:58,149 10
5. 92 H17 Mario Korijan AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 6:59,859 1:14,747 8
- 54 H17 Silvio Stefanović AK Klek Renault Clio odustao -
- 95 H17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett GT/E nije startao -
 
KLASA H18
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 98 H18 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 6:23,832 0:00,000 10
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 393 5:25,224 0:00,000 25
2. 10 E19 Denis Močibob AK Zrinski Formula Opel Lotus 5:49,495 0:24,271 19,5
 
KLASA 21 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 33 21 Boris Belamarić AKK Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 7:16,471 0:00,000 20
2. 34 21 Zoran Hižak AK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 7:37,148 0:20,677 15
3. 35 21 Dejan Ciglenečki AK SB Auto Sport Škoda Felicia 1.3 LXi 7:45,553 0:29,082 12
 
KLASA 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 109 23 Siniša Krainc AK Zrinski Ford Escort RS Cosworth 5:34,538 0:00,000 25
2. 108 23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 2.0 5:39,630 0:05,092 19,5
3. 115 23 Igor Krišto AK RI Autosport Opel Corsa Turbo 6:47,683 1:13,145 12
 
KLASA H24
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 70 H24 Cvetko Jaketič AK Klek Škoda Octavia 1.8 6:12,236 0:00,000 22
2. 71 H24 Matija Čelhar AK Matulji Racing Škoda Octavia 1.8 6:23,376 0:11,140 15
3. 72 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
Euromarina-DAS-Racing T.
Škoda Octavia 1.8 6:34,676 0:22,440 12
4. 73 H24 Ivan Kiršić AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 1.8 6:51,565 0:39,329 10
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK ZRINSKI 25 Siniša Krainc 23 25 Sebastian Čepar A8 23,5 Alen Peruč N2 73,5
2. AK BUZET AUTOSPORT 25 Valter Nežić N5 24 Manuel Kodelja A7 21 Viliam Prodan N3 70
3. AK KLEK 25,5 Jurica Majić H16 22 Cvetko Jaketić H24 19,5 Marijan Rubelj H16 67
4. AK MATULJI RACING 26,5 Dino Butorac N3 23,5 Đani Varljen SP12 17 Tomas Hrvatin N3 67
5. AK DUBRAVA 24 Dejan Dimitrijević H17 20,5 Željko Kelečić N4 15 Karlo Vučić SP12 59,5
6. AKK ŠIBENIK 23 Robin Malinarić A6 20 Boris Belamarić 21 15 Željko Gulin H13 58
7. AK DUBROVNIK RACING 25 Niko Pulić E19 15 Đivo Franić N4 12 Maro Franić H24 52
8. AK RI AUTOSPORT 25 Ivan Jaranović H15 14,5 Mario Jurišić H15 12 Igor Krišto 23 51,5
9. AK PULA-ROVINJ 20 Danijel Šarić H13 17 Mario Delmoro H14 12 Miloš Juzbašić N1 49
10. AK SKOK RACING 20 Donald Milokanović 11 8 Pietro Da Rin Spaletta N3 8 Mikele Vižintin H14 36
11. AK MIHOVIL 15 Jure Gašperov H17 12 Josip Gašperov H13 6 Joško Makelja H14 33
12. AK ISTRA RACING TEAM 15 Darko Ladavac N1 12 Dean Jurasić H14 - 27
13. AMK BUZET 10 Miroslav Poljak H15 8 Eđidijo Bemčić H16 5 Neven Ukota H14 23
14. AK SOLIN 19,5 Robert Bradarić 23 - - 19,5
15. AKK FRIDGE RACING 19,5 Goran Sertić A8 - - 19,5
16. AK RIJEKA 17 Igor Vičević N2 - - 17
17. AK PELJEŠAC RACING 15,5 Petar Dajak H16 - - 15,5
18. AK STUBAKI 15 Zoran Hižek 21 - - 15
19. AK SB AUTO SPORT 12 Dejan Ciglenečki 21 - - 12
20. AK SPLIT MOTORSPORT 10 Đani Alajbeg H17 - - 10
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AUTOMATIC SERVIS RACING TEAM 24 Manuel Kodelja A7 21 Viliam Prodan N3 17 Bojan Krota A6 62
2. EUROMARINE-DAS-RACING TEAM 15 Đivo Franić N4 12 Maro Franić H24 11 Žarko Knego N2 38
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
ŠKODA FABIA BIODIESEL KUP