AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
10. NAGRADA GRADA ČABRA '10
Čabar, 10.-11.07.2010.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 2.0 6:13,005 0:00,000 10
2. 4 23 Siniša Krainc AK Zrinski Ford Escort RS Cosworth 6:14,289 0:01,284 8
3. 3 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 6:28,956 0:15,951 6
4. 11 23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Felicia 1.8 Proto 6:30,895 0:17,890 5
5. 14 A8 Goran Sertić AKK Fridge Racing Renault Clio R3 6:37,916 0:24,911 4
6. 5 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 6:42,637 0:29,632 3
7. 9 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 6:45,450 0:32,445 2
8. 40 SP12 Đani Varljen AK Matulji Racing Honda Civic Type-R 6:45,775 0:32,770 1
9. 21 N3 Tomislav Muhvić AKK Fridge Racing Honda Civic Type-R 6:46,085 0:33,080 -
10. 207 H16 Marijan Rubelj AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 6:46,708 0:33,703 -
11. 246 H15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 1.6 16V 6:47,881 0:34,876 -
12. 29 N3 Dino Butorac AK Matulji Racing Renault Clio RS 6:49,612 0:36,607 -
13. 110 H24 Matija Čelhar AK Matulji Racing Škoda Octavia 1.8 6:50,510 0:37,505 -
14. 201 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing VW Golf 2.0 16V 6:50,682 0:37,677 -
15. 16 A6 Robin Malinarić AKK Šibenik Citroën AX 1.4 GTi 6:51,554 0:38,549 -
16. 211 H24 Cvetko Jaketič AK Klek Škoda Octavia 1.8 6:52,659 0:39,654 -
17. 223 H15 Bojan Tomić AK Klek Yugo 1.6 6:53,004 0:39,999 -
18. 66 N2 Saša Radola AK Pula-Rovinj Peugeot 106 6:54,442 0:41,437 -
19. 238 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Honda Civic 1.6 6:54,911 0:41,906 -
20. 269 H16 Goran Sikirica AK RI Autosport VW Golf 2.0 16V 6:56,351 0:43,346 -
21. 233 H14 Sergio Miščenić AK Zrinski Fiat 127 6:59,555 0:46,550 -
22. 210 H15 Miho Jozović AK Dubrovnik Racing Suzuki Cultus 1.6 7:00,980 0:47,975 -
23. 62 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 7:01,296 0:48,291 -
24. 34 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 7:01,603 0:48,598 -
25. 220 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 7:05,345 0:52,340 -
26. 60 N2 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
Euromarine-DAS-Racing T.
Peugeot 106 1.6 S16 7:05,816 0:52,811 -
27. 45 N2 Alen Peruč AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.6 7:06,649 0:53,644 -
28. 68 N3 Dario Šamec AK Stubaki Citroën Xsara VTS 7:07,770 0:54,765 -
29. 65 N3 Marinko Stanić AK Matulji Racing Honda Civic Type-R 7:08,551 0:55,546 -
30. 38 N2 Ozren Vitezica AK Matulji Racing Peugeot 106 1.6 S16 7:12,529 0:59,524 -
31. 204 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:19,698 1:06,693 -
32. 203 11 Krešimir Sauerbrunn AK Zrinski Škoda Felicia 7:20,173 1:07,168 -
33. 18 N1 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
Euromarine-DAS-Racing T.
Peugeot 106 Rallye 1.3 7:25,188 1:12,183 -
34. 56 SP12 Danijel Vitezica AK Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V 7:25,222 1:12,217 -
35. 27 H14 Rajko Vlah AKK Šibenik Suzuki Swift 1.3 GTi 7:30,112 1:17,107 -
36. 279 11 Nino Andrejević AK Buzet Autosport Zastava 750 7:31,436 1:18,431 -
37. 35 N1 Enver Prodan AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.3 7:32,458 1:19,453 -
38. 31 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 7:39,194 1:26,189 -
39. 132 A8 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.9 TDi 7:41,772 1:28,767 -
40. 152 21 Boris Belamarić AKK Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 7:46,712 1:33,707 -
41. 281 H18 Ivan Fakin AK Dubrava Alfa 145 2.0 Turbo 7:47,793 1:34,788 -
42. 135 A8 Lukša Knez AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.9 TDi 7:49,101 1:36,096 -
43. 267 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 55 7:56,437 1:43,432 -
44. 64 N4 Dario Nišević AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 8:07,115 1:54,110 -
45. 54 SP12 Karlo Vučić AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V 8:20,158 2:07,153 -
- 137 A6 Zoran Klarić AK RI Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi nije startao -
- 206 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Astra GSi 16V nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 392 5:56,890 0:00,000 10
2. 25 E19 Branimir Radić AK Zrinski Formula VW 2002 6:09,177 0:12,287 8
3. 48 E19 Denis Močibob AK Zrinski Formula Opel Lotus 6:22,315 0:25,425 6
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 18 N1 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
Euromarine-DAS-Racing T.
Peugeot 106 Rallye 1.3 7:25,188 0:00,000 20
2. 35 N1 Enver Prodan AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.3 7:32,458 0:07,270 15
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 66 N2 Saša Radola AK Pula-Rovinj Peugeot 106 6:54,442 0:00,000 26
2. 62 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 7:01,296 0:06,854 20,5
3. 34 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 7:01,603 0:07,161 17
4. 60 N2 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
Euromarine-DAS-Racing T.
Peugeot 106 1.6 S16 7:05,816 0:11,374 14,5
5. 45 N2 Alen Peruč AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.6 7:06,649 0:12,207 12
6. 38 N2 Ozren Vitezica AK Matulji Racing Peugeot 106 1.6 S16 7:12,529 0:18,087 8,5
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 21 N3 Tomislav Muhvić AKK Fridge Racing Honda Civic Type-R 6:46,085 0:00,000 25
2. 29 N3 Dino Butorac AK Matulji Racing Renault Clio RS 6:49,612 0:03,527 19,5
3. 68 N3 Dario Šamec AK Stubaki Citroën Xsara VTS 7:07,770 0:21,685 13,5
4. 65 N3 Marinko Stanić AK Matulji Racing Honda Civic Type-R 7:08,551 0:22,466 11
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 7:39,194 0:00,000 20
2. 64 N4 Dario Nišević AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 8:07,115 0:27,921 15
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 A6 Robin Malinarić AKK Šibenik Citroën AX 1.4 GTi 6:51,554 0:00,000 13,5
- 137 A6 Zoran Klarić AK RI Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi nije startao -
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 14 A8 Goran Sertić AKK Fridge Racing Renault Clio R3 6:37,916 0:00,000 25
2. 5 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 6:42,637 0:04,721 19,5
3. 132 A8 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.9 TDi 7:41,772 1:03,856 14,5
4. 135 A8 Lukša Knez AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.9 TDi 7:49,101 1:11,185 12
 
KLASA 11 - E1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 203 11 Krešimir Sauerbrunn AK Zrinski Škoda Felicia 7:20,173 0:00,000 20
2. 279 11 Nino Andrejević AK Buzet Autosport Zastava 750 7:31,436 0:11,263 15
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 40 SP12 Đani Varljen AK Matulji Racing Honda Civic Type-R 6:45,775 0:00,000 24
2. 56 SP12 Danijel Vitezica AK Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V 7:25,222 0:39,447 18
3. 54 SP12 Karlo Vučić AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V 8:20,158 1:34,383 13,5
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 233 H14 Sergio Miščenić AK Zrinski Fiat 127 6:59,555 0:00,000 20
2. 204 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:19,698 0:20,143 15
3. 27 H14 Rajko Vlah AKK Šibenik Suzuki Swift 1.3 GTi 7:30,112 0:30,557 12
4. 267 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 55 7:56,437 0:56,882 10
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 246 H15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 1.6 16V 6:47,881 0:00,000 22
2. 223 H15 Bojan Tomić AK Klek Yugo 1.6 6:53,004 0:05,123 15
3. 238 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Honda Civic 1.6 6:54,911 0:07,030 12
4. 210 H15 Miho Jozović AK Dubrovnik Racing Suzuki Cultus 1.6 7:00,980 0:13,099 10
5. 220 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 7:05,345 0:17,464 8
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 6:45,450 0:00,000 23
2. 207 H16 Marijan Rubelj AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 6:46,708 0:01,258 17,5
3. 201 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing VW Golf 2.0 16V 6:50,682 0:05,232 13
4. 269 H16 Goran Sikirica AK RI Autosport VW Golf 2.0 16V 6:56,351 0:10,901 10
- 206 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Astra GSi 16V nije startao -
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 6:28,956 0:00,000 14
 
KLASA H18
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 281 H18 Ivan Fakin AK Dubrava Alfa 145 2.0 Turbo 7:47,793 0:00,000 10
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 392 5:56,890 0:00,000 25
2. 25 E19 Branimir Radić AK Zrinski Formula VW 2002 6:09,177 0:12,287 19,5
3. 48 E19 Denis Močibob AK Zrinski Formula Opel Lotus 6:22,315 0:25,425 16
 
KLASA 21 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 152 21 Boris Belamarić AKK Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 7:46,712 0:00,000 10
 
KLASA 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 2.0 6:13,005 0:00,000 25
2. 4 23 Siniša Krainc AK Zrinski Ford Escort RS Cosworth 6:14,289 0:01,284 19,5
3. 11 23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Felicia 1.8 Proto 6:30,895 0:17,890 15,5
 
KLASA H24
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 110 H24 Matija Čelhar AK Matulji Racing Škoda Octavia 1.8 6:50,510 0:00,000 21,5
2. 211 H24 Cvetko Jaketič AK Klek Škoda Octavia 1.8 6:52,659 0:02,149 15,5
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK MATULJI RACING 24 Đani Varljen SP12 21,5 Matija Čelhar H24 19,5 Dino Butorac N3 65
2. AK ZRINSKI 20 Sergio Miščenić H14 20 Krešimir Sauerbrunn 11 19,5 Branimir Radić E19 59,5
3. AK DUBROVNIK RACING 25 Niko Pulić E19 20 Đivo Franić N1 14,5 Žarko Knego N2 59,5
4. AK KLEK 23 Jurica Majić H16 17,5 Marijan Rubelj H16 15,5 Cvetko Jaketić H24 56
5. AK DUBRAVA 20 Željko Kelečić N4 15,5 Mladen Šekoranja 23 15 Dario Nišević N4 50,5
6. AKK FRIDGE RACING 25 Goran Sertić A8 25 Tomislav Muhvić N3 - 50
7. AK RI AUTOSPORT 22 Ivan Jaranović H15 12 Mario Jurišić H15 10 Goran Sikirica H17 44
8. AK PULA-ROVINJ 26 Saša Radola N2 15 Mario Delmoro H14 - 41
9. AKK ŠIBENIK 13,5 Robin Malinarić A6 12 Rajko Vlah H14 10 Boris Belamarić 21 35,5
10. AK BUZET AUTOSPORT 17 Saša Černeka N2 15 Nino Andrejević 11 - 32
11. AK SOLIN 25 Robert Bradarić 23 - - 25
12. AK RIJEKA 20,5 Igor Vičević N2 - - 20,5
13. AK STUBAKI 13,5 Dario Šamec N3 - - 13,5
14. AK PELJEŠAC RACING 13 Petar Dajak H16 - - 13
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. EUROMARINE-DAS-RACING TEAM 20 Đivo Franić N1 14,5 Žarko Knego N2 - 34,5
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA