AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
NAGRADA DUBROVNIKA '10-MEMORIJAL ŽELJKO ĐURATOVIĆ
Konavle, 09.-10.10.2010.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 23 Siniša Krainc AK Zrinski Ford Escort RS Cosworth 3:08,958 0:00,000 10
2. 1 23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 2.0 3:17,772 0:08,814 8
3. 9 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 3:29,749 0:20,791 6
4. 207 H16 Marijan Rubelj AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 3:31,330 0:22,372 5
5. 14 A8 Goran Sertić AKK Fridge Racing Renault Clio R3 3:31,337 0:22,379 4
6. 220 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 3:33,660 0:24,702 3
7. 40 SP12 Đani Varljen AK Matulji Racing Honda Civic Type-R 3:36,090 0:27,132 2
8. 223 H15 Bojan Tomić AK Klek Yugo 1.6 3:37,912 0:28,954 1
9. 238 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Honda Civic 1.6 3:38,272 0:29,314 -
10. 128 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf 3:38,792 0:29,834 -
11. 45 N2 Alen Peruč AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.6 3:39,108 0:30,150 -
12. 211 H24 Cvetko Jaketič AK Klek Škoda Octavia 1.8 3:39,120 0:30,162 -
13. 21 N2 Tomislav Muhvić AKK Fridge Racing Peugeot 106 Rallye 1.6 3:40,666 0:31,708 -
14. 42 A7 Maro Slade AK Ragusa Racing Citroën Saxo 3:43,305 0:34,347 -
15. 62 N2 Igor Vičević AK Rijeka Peugeot 106 3:45,270 0:36,312 -
16. 202 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 Turbo 3:47,292 0:38,334 -
17. 285 H15 Nikola Lubura AK Ragusa Racing Yugo 3:49,876 0:40,918 -
18. 34 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 3:50,227 0:41,269 -
19. 136 SP12 Marin Gavranović AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 3:51,864 0:42,906 -
20. 35 N1 Enver Prodan AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.3 3:52,887 0:43,929 -
21. 75 A6 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 3:53,998 0:45,040 -
22. 135 SP12 Lukša Knez AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 3:54,392 0:45,434 -
23. 239 23 Mato Milković AK Ragusa Racing Yugo 3:56,533 0:47,575 -
24. 260 H14 Tihomir Pažin AK Dubrovnik Racing Fiat 128 3:57,262 0:48,304 -
25. 236 H18 Božo Prnić AK Pelješac Racing Ford Escort RS Cosworth 3:58,808 0:49,850 -
26. 289 H14 Đuro Martinović AK Župa Dubrovačka Suzuki Swift 1.3 GTi 3:59,051 0:50,093 -
27. 117 SP12 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 3:59,091 0:50,133 -
28. 287 H15 Teo Blažević AK Ragusa Racing Yugo 4:02,521 0:53,563 -
29. 267 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 1.3 4:03,192 0:54,234 -
30. 204 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:03,773 0:54,815 -
31. 301 H14 Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:05,966 0:57,008 -
32. 261 H13 Željko Gulin AKK Šibenik Yugo 1.1 4:10,287 1:01,329 -
33. 106 11 Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing Zastava 850 4:11,615 1:02,657 -
34. 60 N4 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Seat Ibiza 4:11,922 1:02,964 -
35. 67 A6 Mato Radoje AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 4:14,082 1:05,124 -
36. 154 22 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 4:19,017 1:10,059 -
37. 153 21 Stijepo Petrušić AK Župa Dubrovačka Škoda Felicia 1.3 LXi 4:22,610 1:13,652 -
38. 157 22 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Škoda Fabia 1.4 16V 4:25,261 1:16,303 -
39. 240 H13 Marina Miše AK Trogir Fiat Cinquecento Sp. 4:38,226 1:29,268 -
40. 280 H13 Josip Prizmić AK Pelješac Racing Renault Clio 4:46,712 1:37,754 -
- 18 A7 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.6 odustao -
- 105 SP12 Duje Čulić SAK Split Ford Focus 2.0 16V odustao -
- 208 H14 Mario Barović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.4 odustao -
- 210 H15 Miho Jozović AK Dubrovnik Racing Suzuki Cultus 1.6 odustao -
- 249 H16 Dario Serden AK Ragusa Racing Renault Clio RS 16S odustao -
- 12 H24 Martino Bradarić AK Solin Škoda Octavia 1.8 nije startao -
- 151 22 Goran Rajčić SAK Split Škoda Fabia 1.4 16V nije startao -
- 201 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing VW Golf 2.0 16V nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 393 odustao -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 35 N1 Enver Prodan AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.3 3:52,887 0:00,000 23
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 45 N2 Alen Peruč AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.6 3:39,108 0:00,000 25
2. 21 N2 Tomislav Muhvić AKK Fridge Racing Peugeot 106 Rallye 1.6 3:40,666 0:01,558 19,5
3. 62 N2 Igor Vičević AK Rijeka Peugeot 106 3:45,270 0:06,162 16
4. 34 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 3:50,227 0:11,119 13,5
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 60 N4 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Seat Ibiza 4:11,922 0:00,000 22,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 75 A6 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 3:53,998 0:00,000 23
2. 67 A6 Mato Radoje AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 4:14,082 0:20,084 16,5
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 42 A7 Maro Slade AK Ragusa Racing Citroën Saxo 3:43,305 0:00,000 24
- 18 A7 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.6 odustao -
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 14 A8 Goran Sertić AKK Fridge Racing Renault Clio R3 3:31,337 0:00,000 25
 
KLASA 11 - E1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 106 11 Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing Zastava 850 4:11,615 0:00,000 20
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 40 SP12 Đani Varljen AK Matulji Racing Honda Civic Type-R 3:36,090 0:00,000 24,5
2. 136 SP12 Marin Gavranović AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 3:51,864 0:15,774 18,5
3. 135 SP12 Lukša Knez AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 3:54,392 0:18,302 14,5
4. 117 SP12 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 3:59,091 0:23,001 12
- 105 SP12 Duje Čulić SAK Split Ford Focus 2.0 16V odustao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 261 H13 Željko Gulin AKK Šibenik Yugo 1.1 4:10,287 0:00,000 20
2. 240 H13 Marina Miše AK Trogir Fiat Cinquecento Sp. 4:38,226 0:27,939 15
3. 280 H13 Josip Prizmić AK Pelješac Racing Renault Clio 4:46,712 0:36,425 12
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 260 H14 Tihomir Pažin AK Dubrovnik Racing Fiat 128 3:57,262 0:00,000 20
2. 289 H14 Đuro Martinović AK Župa Dubrovačka Suzuki Swift 1.3 GTi 3:59,051 0:01,789 15
3. 267 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 1.3 4:03,192 0:05,930 12
4. 204 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:03,773 0:06,511 10
5. 301 H14 Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:05,966 0:08,704 8
- 208 H14 Mario Barović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.4 odustao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 220 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 3:33,660 0:00,000 23
2. 223 H15 Bojan Tomić AK Klek Yugo 1.6 3:37,912 0:04,252 17,5
3. 238 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Honda Civic 1.6 3:38,272 0:04,612 14
4. 285 H15 Nikola Lubura AK Ragusa Racing Yugo 3:49,876 0:16,216 10
5. 287 H15 Teo Blažević AK Ragusa Racing Yugo 4:02,521 0:28,861 8
- 210 H15 Miho Jozović AK Dubrovnik Racing Suzuki Cultus 1.6 odustao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 3:29,749 0:00,000 24
2. 207 H16 Marijan Rubelj AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 3:31,330 0:01,581 18,5
- 249 H16 Dario Serden AK Ragusa Racing Renault Clio RS 16S odustao -
- 201 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing VW Golf 2.0 16V nije startao -
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 202 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 Turbo 3:47,292 0:00,000 20,5
 
KLASA H18
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 236 H18 Božo Prnić AK Pelješac Racing Ford Escort RS Cosworth 3:58,808 0:00,000 20
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 393 odustao -
 
KLASA 21 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 153 21 Stijepo Petrušić AK Župa Dubrovačka Škoda Felicia 1.3 LXi 4:22,610 0:00,000 20
 
KLASA 22 - FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 154 22 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 4:19,017 0:00,000 20
2. 157 22 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Škoda Fabia 1.4 16V 4:25,261 0:06,244 15
- 151 22 Goran Rajčić SAK Split Škoda Fabia 1.4 16V nije startao -
 
KLASA 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 23 Siniša Krainc AK Zrinski Ford Escort RS Cosworth 3:08,958 0:00,000 25
2. 1 23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 2.0 3:17,772 0:08,814 19,5
3. 239 23 Mato Milković AK Ragusa Racing Yugo 3:56,533 0:47,575 12
 
KLASA H24
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 128 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf 3:38,792 0:00,000 21,5
2. 211 H24 Cvetko Jaketič AK Klek Škoda Octavia 1.8 3:39,120 0:00,328 16
- 12 H24 Martino Bradarić AK Solin Škoda Octavia 1.8 nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK ZRINSKI 25 Siniša Krainc 23 25 Alen Peruč N2 23 Enver Prodan N1 73
2. AK DUBROVNIK RACING 23 Nikša Šabadin H15 23 Ivan Pulić A6 22,5 Žarko Knego N4 68,5
3. AK KLEK 24 Jurica Majić H16 18,5 Marijan Rubelj H16 17,5 Bojan Tomić H15 60
4. AK ŽUPA DUBROVAČKA 20 Stijepo Petrušić 21 15 Đuro Martonović H14 15 Deni Kmetović 22 50
5. AK RAGUSA RACING 24 Maro Slade A7 12 Mato Milković 23 10 Nikola Lubura H15 46
6. AKK FRIDGE RACING 25 Goran Sertić A8 19,5 Tomislav Muhvić N3 - 44,5
7. AK TROGIR 20 Nikola Rožić 22 15 Marina Miše H13 - 35
8. AK PELJEŠAC RACING 20 Božo Prnić H18 12 Josip Prizmić H13 - 32
9. AK MATULJI RACING 24,5 Đani Varljen SP12 - - 24,5
10. AK SPLIT MOTORSPORT 20,5 Đani Alajbeg H17 - - 20,5
11. AKK ŠIBENIK 20 Željko Gulin H13 - - 20
12. AK SOLIN 19,5 Robert Bradarić 23 - - 19,5
13. AK RIJEKA 16 Igor Vičević N2 - - 16
14. AK RI AUTOSPORT 14 Mario Jurišić H15 - - 14
15. AK BUZET AUTOSPORT 13,5 Saša Černeka N2 - - 13,5
16. AK PULA-ROVINJ 10 Mario Delmoro H14 - - 10
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
ŠKODA FABIA BIODIESEL KUP