AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
13. NAGRADA MALAČKE - SV.DUJAM '10
Lećevica, 22.-23.05.2010.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 2.0 5:39,459 0:00,000 10
2. 4 H18 Siniša Krainc AK Zrinski Ford Escort RS Cosworth 5:41,456 0:01,997 8
3. 3 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 5:48,407 0:08,948 6
4. 5 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 6:06,295 0:26,836 5
5. 14 A8 Goran Sertić AKK Fridge Racing Renault Clio R3 6:10,590 0:31,131 4
6. 29 N3 Dino Butorac AK Matulji Racing Renault Clio RS 6:13,167 0:33,708 3
7. 7 N3 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Honda Civic Type-R 6:19,554 0:40,095 2
8. 219 H17 Ivan Stričević SAK Split Fiat Punto GT 1.4 Turbo 6:21,835 0:42,376 1
9. 211 H24 Cvetko Jaketič AK Klek Škoda Octavia 1.8 6:22,547 0:43,088 -
10. 12 H24 Martino Bradarić AK Solin Škoda Octavia 1.8 6:24,426 0:44,967 -
11. 20 A8 Denis Nišević AK Klek Renault Megane 2.0 6:26,875 0:47,416 -
12. 207 H16 Marijan Rubelj AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 6:30,495 0:51,036 -
13. 256 H17 Jure Gašperov AK Mihovil Renault 5 GT Turbo 6:33,178 0:53,719 -
14. 269 H16 Goran Sikirica AK RI Autosport VW Golf 1.8 16V 6:35,928 0:56,469 -
15. 202 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 Turbo 6:38,746 0:59,287 -
16. 60 N2 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
Euromarine-DAS-Racing T.
Peugeot 106 1.6 S16 6:40,978 1:01,519 -
17. 203 11 Krešimir Sauerbrunn AK Zrinski Škoda Felicia 6:42,866 1:03,407 -
18. 42 N2 Maro Slade AK Ragusa Racing Citroën Saxo 1.6 VTS 6:43,900 1:04,441 -
19. 34 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 6:45,564 1:06,105 -
20. 62 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 6:46,428 1:06,969 -
21. 206 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Astra GSi 16V 6:47,069 1:07,610 -
22. 128 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
Euromarina-DAS-Racing T.
Škoda Octavia 1.8 6:47,485 1:08,026 -
23. 210 H15 Miho Jozović AK Dubrovnik Racing Suzuki Cultus 1.6 6:48,256 1:08,797 -
24. 238 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Honda Civic 1.6 6:52,741 1:13,282 -
25. 220 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 6:53,094 1:13,635 -
26. 18 N1 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
Euromarine-DAS-Racing T.
Peugeot 106 Rallye 1.3 6:53,375 1:13,916 -
27. 277 H18 Ozren Granda AK Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 6:54,984 1:15,525 -
28. 31 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 6:57,679 1:18,220 -
29. 208 H14 Mario Barović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.4 7:00,175 1:20,716 -
30. 228 H16 Josip Todorović AK Mihovil Renault Clio 2.0 16S 7:00,282 1:20,823 -
31. 35 N1 Enver Prodan AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.3 7:09,164 1:29,705 -
32. 132 A8 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.9 TDi 7:15,957 1:36,498 -
33. 105 SP12 Duje Čulić SAK Split Ford Focus 2.0 16V 7:20,879 1:41,420 -
34. 276 H15 Saša Milavić AK Split Motorsport Yugo 1.5 7:20,990 1:41,531 -
35. 112 A6 Jakša Vlahušić AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 7:24,461 1:45,002 -
36. 154 22 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 7:26,449 1:46,990 -
37. 136 SP12 Marin Gavranović AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 7:26,454 1:46,995 -
38. 135 A8 Lukša Knez AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.9 TDi 7:26,744 1:47,285 -
39. 64 N4 Dario Nišević AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 7:27,569 1:48,110 -
40. 134 H14 Joško Makelja AK Mihovil Škoda Fabia 1.4 16V 7:35,449 1:55,990 -
41. 150 21 Marko Sušić AK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 7:35,962 1:56,503 -
42. 155 22 Mario Kraljević AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.4 16V 7:39,808 2:00,349 -
43. 267 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 55 7:45,120 2:05,661 -
44. 275 H15 Nikša Jurjević AK Split Motorsport Yugo 1.5 7:50,116 2:10,657 -
45. 261 H13 Željko Gulin AKK Šibenik Yugo 1.1 7:51,093 2:11,634 -
46. 153 21 Stijepo Petrušić AK Župa Dubrovačka Škoda Felicia 1.3 LXi 7:53,718 2:14,259 -
47. 240 H13 Marina Miše AK Trogir Fiat Cinquecento Sp. 8:02,808 2:23,349 -
48. 248 H13 Josip Gašperov AK Mihovil Fiat Uno 60 8:16,634 2:37,175 -
49. 58 N3 Mario Matak AK Solin Honda Civic Type-R 8:28,277 2:48,818 -
- 54 SP12 Karlo Vučić AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V odustao -
- 106 SP12 Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V odustao -
- 201 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing VW Golf 2.0 16V odustao -
- 223 H15 Bojan Tomić AK Klek Yugo 1.6 odustao -
- 234 H16 Konstantin Visković AK Split Motorsport Renault 5 GTX 1.8 odustao -
- 249 H16 Dario Serden AK Ragusa Racing Renault Clio RS 16S odustao -
- 260 H15 Tihomir Pažin AK Dubrovnik Racing Fiat 128 1.5 odustao -
- 274 H17 Dušan Roguljić SAK Split BMW 325i odustao -
- 9 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V nije startao -
- 117 SP12 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 CN20 Riccardo Ala AK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 5:22,765 0:00,000 10
2. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 392 5:32,896 0:10,131 8
3. 25 E19 Branimir Radić AK Zrinski Formula VW 2002 5:37,955 0:15,190 6
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 18 N1 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
Euromarine-DAS-Racing T.
Peugeot 106 Rallye 1.3 6:53,375 0:00,000 22
2. 35 N1 Enver Prodan AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.3 7:09,164 0:15,789 16
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 60 N2 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
Euromarine-DAS-Racing T.
Peugeot 106 1.6 S16 6:40,978 0:00,000 24
2. 42 N2 Maro Slade AK Ragusa Racing Citroën Saxo 1.6 VTS 6:43,900 0:02,922 18,5
3. 34 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 6:45,564 0:04,586 15
4. 62 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 6:46,428 0:05,450 12,5
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 29 N3 Dino Butorac AK Matulji Racing Renault Clio RS 6:13,167 0:00,000 25
2. 7 N3 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Honda Civic Type-R 6:19,554 0:06,387 19,5
3. 58 N3 Mario Matak AK Solin Honda Civic Type-R 8:28,277 2:15,110 12
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 6:57,679 0:00,000 21,5
2. 64 N4 Dario Nišević AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 7:27,569 0:29,890 15,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 112 A6 Jakša Vlahušić AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 7:24,461 0:00,000 12,5
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 6:06,295 0:00,000 25
2. 14 A8 Goran Sertić AKK Fridge Racing Renault Clio R3 6:10,590 0:04,295 19,5
3. 20 A8 Denis Nišević AK Klek Renault Megane 2.0 6:26,875 0:20,580 16
4. 132 A8 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.9 TDi 7:15,957 1:09,662 13,5
5. 135 A8 Lukša Knez AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.9 TDi 7:26,744 1:20,449 9,5
 
KLASA 11 - E1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 203 11 Krešimir Sauerbrunn AK Zrinski Škoda Felicia 6:42,866 0:00,000 10
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 105 SP12 Duje Čulić SAK Split Ford Focus 2.0 16V 7:20,879 0:00,000 23
2. 136 SP12 Marin Gavranović AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 7:26,454 0:05,575 17
- 54 SP12 Karlo Vučić AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V odustao -
- 106 SP12 Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V odustao -
- 117 SP12 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V nije startao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 261 H13 Željko Gulin AKK Šibenik Yugo 1.1 7:51,093 0:00,000 20
2. 240 H13 Marina Miše AK Trogir Fiat Cinquecento Sp. 8:02,808 0:11,715 15
3. 248 H13 Josip Gašperov AK Mihovil Fiat Uno 60 8:16,634 0:25,541 12
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 208 H14 Mario Barović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.4 7:00,175 0:00,000 20
2. 134 H14 Joško Makelja AK Mihovil Škoda Fabia 1.4 16V 7:35,449 0:35,274 15
3. 267 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 55 7:45,120 0:44,945 12
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 210 H15 Miho Jozović AK Dubrovnik Racing Suzuki Cultus 1.6 6:48,256 0:00,000 20
2. 238 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Honda Civic 1.6 6:52,741 0:04,485 15
3. 220 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 6:53,094 0:04,838 12
4. 276 H15 Saša Milavić AK Split Motorsport Yugo 1.5 7:20,990 0:32,734 10
5. 275 H15 Nikša Jurjević AK Split Motorsport Yugo 1.5 7:50,116 1:01,860 8
- 223 H15 Bojan Tomić AK Klek Yugo 1.6 odustao -
- 260 H15 Tihomir Pažin AK Dubrovnik Racing Fiat 128 1.5 odustao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 207 H16 Marijan Rubelj AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 6:30,495 0:00,000 22
2. 269 H16 Goran Sikirica AK RI Autosport VW Golf 1.8 16V 6:35,928 0:05,433 16
3. 206 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Astra GSi 16V 6:47,069 0:16,574 12
4. 228 H16 Josip Todorović AK Mihovil Renault Clio 2.0 16S 7:00,282 0:29,787 10
- 201 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing VW Golf 2.0 16V odustao -
- 234 H16 Konstantin Visković AK Split Motorsport Renault 5 GTX 1.8 odustao -
- 249 H16 Dario Serden AK Ragusa Racing Renault Clio RS 16S odustao -
- 9 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V nije startao -
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 5:48,407 0:00,000 24
2. 219 H17 Ivan Stričević SAK Split Fiat Punto GT 1.4 Turbo 6:21,835 0:33,428 18,5
3. 256 H17 Jure Gašperov AK Mihovil Renault 5 GT Turbo 6:33,178 0:44,771 13,5
4. 202 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 Turbo 6:38,746 0:50,339 10,5
- 274 H17 Dušan Roguljić SAK Split BMW 325i odustao -
 
KLASA H18
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 H18 Siniša Krainc AK Zrinski Ford Escort RS Cosworth 5:41,456 0:00,000 24,5
2. 277 H18 Ozren Granda AK Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 6:54,984 1:13,528 15
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 392 5:32,896 0:00,000 24,5
2. 25 E19 Branimir Radić AK Zrinski Formula VW 2002 5:37,955 0:05,059 19
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 CN20 Riccardo Ala AK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 5:22,765 0:00,000 15
 
KLASA 21 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 150 21 Marko Sušić AK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 7:35,962 0:00,000 20
2. 153 21 Stijepo Petrušić AK Župa Dubrovačka Škoda Felicia 1.3 LXi 7:53,718 0:17,756 15
 
KLASA 22 - FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 154 22 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 7:26,449 0:00,000 20
2. 155 22 Mario Kraljević AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.4 16V 7:39,808 0:13,359 15
 
KLASA 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 2.0 5:39,459 0:00,000 15
 
KLASA H24
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 211 H24 Cvetko Jaketič AK Klek Škoda Octavia 1.8 6:22,547 0:00,000 23
2. 12 H24 Martino Bradarić AK Solin Škoda Octavia 1.8 6:24,426 0:01,879 17,5
3. 128 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
Euromarina-DAS-Racing T.
Škoda Octavia 1.8 6:47,485 0:24,938 12
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 24,5 Niko Pulić E19 24 Žarko Knego N2 22 Đivo Franić N1 70,5
2. AK ZRINSKI 25 Sebastian Čepar A8 24,5 Siniša Krainc H18 19 Branimir Radić E19 68,5
3. AK DUBRAVA 24 Dejan Dimitrijević H17 21,5 Željko Kelečić N4 15,5 Dario Nišević N4 61
4. AK KLEK 23 Cvetko Jaketić H24 22 Marijan Rubelj H16 16 Denis Nišević A8 61
5. AK SOLIN 17,5 Martino Bradarić H24 15 Robert Bradarić 23 12 Mario Matak N3 44,5
6. SAK SPLIT 23 Duje Čulić SP12 18,5 Ivan Stričević H17 - 41,5
7. AK MIHOVIL 15 Joško Makelja H14 13,5 Jure Gašperov H17 12 Josip Gašperov H13 40,5
8. AK MATULJI RACING 25 Dino Butorac N3 15 Ozren Granda H18 - 40
9. AK RAGUSA RACING 20 Marko Sušić 21 18,5 Maro Slade N2 - 38,5
10. AK ŽUPA DUBROVAČKA 20 Mario Barović H14 15 Stijepo Petrušić 21 - 35
11. AK TROGIR 20 Nikola Rožić 22 15 Marina Miše H13 - 35
12. AK BUZET AUTOSPORT 19,5 Viliam Prodan N3 15 Saša Černeka N2 - 34,5
13. AK RI AUTOSPORT 16 Goran Sikirica H16 15 Mario Jurišić H15 - 31
14. AK SPLIT MOTORSPORT 10,5 Đani Alajbeg H17 10 Saša Milavić H15 8 Nikša Jurjević H15 28,5
15. AKK ŠIBENIK 20 Željko Gulin H13 - - 20
16. AKK FRIDGE RACING 19,5 Goran Sertić A8 - - 19,5
17. AK SKOK RACING 15 Riccardo Ala CN20 - - 15
18. AK RIJEKA 12,5 Igor Vičević N2 - - 12,5
19. AKK ZANATLIJA 12 Željko Pavičić H16 - - 12
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. EUROMARINE-DAS-RACING TEAM 24 Žarko Knego N2 22 Đivo Franić N1 12 Maro Franić H24 58
2. AUTOMATIC SERVIS RACING TEAM 19,5 Viliam Prodan N3 - - 19,5
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA