štopericaciljna zastavica 1. 16.-18.04.10. - Rabac-Labin
2. 08.-09.05.10. - Skradin
3. 22.-23.05.10. - Malačka
4. 05.-06.06.10. - Učka
5. 10.-11.07.10. - Čabar
6. 24.-25.07.10. - Cazin (BIH)
  7. 14.-15.08.10. - Lučine (SLO)
  8. 21.-22.08.10. - Ogulin
  9. 04.-05.09.10. - Negotin (SRB)
10. 11.-12.09.10. - Sljeme
11. 18.-19.09.10. - Buzet
12. 09.-10.10.10. - Konavle
PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Siniša Krainc AK Zrinski 10 10 8 10 8 od - 10 - 10 10 10 86
2. Robert Bradarić AK Solin - 8 10 - 10 10 - 8 - 8 6 8 68
3. Goran Sertić AKK Fridge Racing 0 3 4 0 4 - 0 0 - 5 0 2 18
4. Dino Butorac AK Matulji Racing 1 0 3 4 0 - 0 3 - 3 0 - 14
5. Tomislav Muhvić AKK Fridge Racing 0 0 - 0 0 - 0 5 3 2 od 0 10
6. Jurica Majić AK Klek 0 0 ns ns 2 0 - 2 - 0 0 5 9
7. Marijan Rubelj AK Klek 0 0 0 od 0 1 - 0 - - 0 3 4
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing - 6 8 10 10 8 - 10 - 10 3 od 65
2. Branimir Radić AK Zrinski 6 8 6 od 8 - - 8 8 - - - 44
 
REDOSLIJED GRUPE N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Dino Butorac AK Matulji Racing 8 10 10 10 [8] - [5] 8 - 10 5 - 61
2. Tomislav Muhvić AKK Fridge Racing 5 6 - 8 10 - [4] 10 8 8 [od] [6] 55
 
REDOSLIJED GRUPE A/S-1600/S-2000/Kit Car/SP
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Goran Sertić AKK Fridge Racing [6] 8 8 [6] 10 - 8 6 - 10 [6] 10 60
- Sanja Smrdelj (SLO) AK Lamko 0 0 - 0 od - 0 - - - 0 - 0
 
REDOSLIJED GRUPE H/E1/GT/ST/WRC
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Siniša Krainc AK Zrinski 10 10 8 10 [8] [od] - 10 - 10 10 [10] 68
2. Robert Bradarić AK Solin - 8 10 - 10 10 - 8 - 8 8 [8] 62
3. Jurica Majić AK Klek 0 1 [ns] [ns] 4 2 - 4 - 4 [3] 5 20
4. Marijan Rubelj AK Klek 0 2 2 od 3 3 - 3 - - 1 3 17
- Mario Jurišić AK RI Autosport - 0 0 0 0 [0] - 0 - 0 0 [0] 0
 
REDOSLIJED GRUPE D/E
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing - [8] 10 10 10 10 - 10 - 10 3 [od] 63
2. Branimir Radić AK Zrinski 6 10 8 [ns] 8 - - 8 10 - - - 50
 
Dolje navedeni vozači su nastupili na natjecanjima,
ali nisu ispunili uvjete iz Članka 5. Dopune Dodatka A02 Pravilniku o autošportovima-MRPH.
(nastup na minimalno 6 natjecanja od kojih je barem jedno izvan države koja mu je izdala licencu)
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
- Dejan Dimitrijević AK Dubrava 5 6 6 8 6 - - 6 - 6 4 - 47
- Dragoslav Milić (CG) Audi Sport Club Rokšped Gr. 8 - - - - 8 - - 10 - - - 26
- Sebastijan Čepar AK Zrinski 3 4 5 ns 3 - - 1 - 4 1 - 21
- Laszlo Hernadi (H) Talai Arana Motorsport 4 - - - - 6 3 - od - - - 13
- Danko Bakrač (CG) AMSK Budućnost - - - - - 5 - - - - - 6 11
- Dan Michl (CZ) Czech National Team - - - - - - 10 - - - - - 10
- Vladimir Vitver (CZ) Czech National Team - - - - - - 8 - - - - - 8
- Dušan Borković (SRB) ASK BAK Pančevo - - - - - - - - 8 - - - 8
- Aleš Prek (SLO) AMK Atom - - - - - - - - - - 8 - 8
- Lovro Badurina AK Zrinski 0 5 - 2 - - - - - 1 0 - 8
- Suad Hota (BIH) AMK ARC Racing - od - - - 4 - - - - - 4 8
- Peter Jurena (SK) EMS Motorsport Slovakia 6 - - - - - - - - - - - 6
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - 0 - 6 - - - 0 - od 0 - 6
- Sašo Horvat (SLO) DAK Magnum - - - - - - 6 - - - od - 6
- Mitja Strožič (SLO) AK V-Racing - - - - - - 0 - 6 - - - 6
- Đani Varljen AK Matulji Racing 0 - - 5 1 - - - - 0 0 0 6
- Mladen Šekoranja AK Dubrava 0 od - 0 5 - - 0 - - - - 5
- Fulvio Giuliani (I) Fluido Corse - - - - - - 5 - - - - - 5
- Darko Božilović (SRB) ASK Centar Boban - - - - - - - - 5 - - - 5
- Lukaš Vojaček (CZ) Czech National Team - - - - - - - - - - 5 - 5
- Igor Dekleva (SLO) AK Elektrodekleva - - - - - - 4 - - - - - 4
- Cvetko Jaketič AK Klek 0 0 0 0 0 ns - 4 - 0 0 0 4
- Krste Trajkovski (MK) AKK Lopen - - - - - - - - 4 - - - 4
- Matija Čelhar AK Matulji Racing 0 od - 3 0 - - 0 - - 0 - 3
- Almir Vrpčić (BIH) AMK Pro Sport - 0 - - - 3 - - - - - 0 3
- Jiri Los jun. (CZ) Czech National Team - - - - - - - - - - 3 - 3
- Davor Domazet (BIH) AK ARC Racing od - 1 - - 2 - - - - od od 3
- Nikola Dobrila AK Istra Racing Team 2 - - - - - - - - - od - 2
- Dujko Grčić AK Buzet Autosport - 2 - - - - - 0 - - 0 - 2
- Viliam Prodan AK Buzet Autosport 0 0 2 - - - - - - 0 0 - 2
- Otto Adelbrecht (A) Otto Adelbrecht - - - - - - 2 - - - - - 2
- Bojan Bađojić (SRB) ASK AS Racing Team - - - - - - - - 2 - - - 2
- Valter Nežić AK Buzet Autosport - - - - - - - - - - 2 - 2
- Boris Durlen AK Dubrava - 1 - - - - - - - - - - 1
- Sergio Miščenić AK Zrinski 0 - - 1 0 - - 0 - 0 0 - 1
- Gabriela Pedroni (I) Scuderia Veregra - - - - - - 1 - - - - - 1
- Milutin Milić (SRB) ASK GAGA Serbian Rac.T. - - - - - - - - 1 - - - 1
- Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing - 0 0 od 0 - - 0 - 0 od 1 1
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
- Riccardo Ala AK Skok Racing - 10 10 8 - - - - - - - - 28
- Vladimir Stankovič (SLO) AK Vama Šport 10 - - - - - 10 - - - 4 - 24
- Boris Miljević (BIH) SAK Prodriver - - - - - 6 2 - 6 - - 10 24
- Jovan Aćimić (CG) Aćimić Racing - - - - - 10 - - 10 - - - 20
- Denis Močibob AK Zrinski 5 - - - 6 - - - - 8 0 - 19
- Marietto Nalon (I) Eurokart 8 - - - - 5 od - - - 1 - 14
- Vaclav Janik (CZ) Czech National Team - - - - - - - - - - 10 - 10
- Hermann Walldy (A) MSC Rottenegg - - - - - - 8 - - - - - 8
- Otakar Kramsky (CZ) Czech National Team - - - - - - - - - - 8 - 8
- Andreas Stollnberger (A) Andreas Stollnberger - - - - - - 6 - - - - - 6
- Jaroslav Krajči (CZ) Jaroslav Krajči - - - - - - - - - - 6 - 6
- Erich Oppinger (A) Automobilclub München - - - - - - 5 - - - - - 5
- Laszlo Szasz (H) Szasz Motorsport - - - - - - - - - - 5 od 5
- Gianfranco Sfiligoi (I) Gianfranco Sfiligoi 4 - - - - - 1 - - - 0 - 5
- Anton Mandl (A) Ton Racing Team - - - - - - 4 - - - - - 4
- Hermann Walldy Jun. (A) Hermann Walldy Jun. - - - - - - 3 - - - - - 3
- Petr Vitek (CZ) Petr Vitek - - - - - - - - - - 2 - 2
 
REDOSLIJED GRUPE N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
- Viliam Prodan AK Buzet Autosport 6 8 8 - - - - - - 6 4 - 32
- Igor Vičević AK Rijeka 2 1 [1] 5 5 - - 5 - 2 [0] 5 25
- Žarko Knego AK Dubrovnik Racing [0] 3 4 3 3 - - 6 - 5 0 [0] 24
- Alen Peruč AK Zrinski - 4 - 6 2 - - - - - 2 8 22
- Davor Domazet (BIH) AK ARC Racing od - 6 - - 10 - - - - od od 16
- Saša Černeka AK Buzet Autosport 3 [ns] 2 1 4 - - 2 - [od] 0 4 16
- Peter Marc (SLO) DAS Koleselj - - - - - - 8 - - - 3 - 11
- Peter Jurena (SK) EMS Motorsport Slovakia 10 - - - - - - - - - - - 10
- Gabriela Pedroni (I) Scuderia Veregra - - - - - - 10 - - - - - 10
- Dušan Borković (SRB) ASK BAK Pančevo - - - - - - - - 10 - - - 10
- Aleš Prek (SLO) AMK Atom - - - - - - - - - - 10 - 10
- Almir Vrpčić (BIH) AMK Pro Sport - 0 - - - - - - - - - 10 10
- Đivo Franić AK Dubrovnik Racing 0 0 0 2 [0] - - 4 - 4 0 - 10
- Krešimir Bodnaruk (BIH) AK Autosport 0 2 5 - - od - - - - - 2 9
- Zakir Oković (BIH) AMK Pro Sport - - - - - 8 - - - - - - 8
- Jiri Los jun. (CZ) Czech National Team - - - - - - - - - - 8 - 8
- Saša Radola AK Pula-Rovinj - - - - 6 - - - - - 0 - 6
- Azer Kurtović (BIH) AK ARC Racing 0 0 0 - - 6 - - - - - 0 6
- Matej Grudnik (SLO) AK V-Racing - - - - - - 6 - - - - - 6
- Miodrag Božović (CG) AMSK Kilkas Nikšić - - - - - - - - 6 - - - 6
- Valter Nežić AK Buzet Autosport - - - - - - - - - - 6 - 6
- Martino Bradarić AK Solin - 5 - - - - - - - - - - 5
- Mitja Slejko (SLO) AMD Slovenija Avto 4 - - - - - - - - - - - 4
- Marinko Stanić AK Matulji Racing - - - 4 0 - - - - - 0 - 4
- Enver Prodan AK Zrinski isk - 0 0 0 - - 3 - - 0 1 4
- Željko Kelečić AK Dubrava 0 0 0 0 [0] - - 1 - 3 0 - 4
- Maro Slade AK Ragusa Racing 0 0 3 0 - - - - - - - - 3
- Goran Dojčinović (BIH) AMK Banja Luka - 0 - - - - - - - - - 3 3
- Darko Ladavac AK Istra Racing Team 1 od - 0 - - - 0 - - 0 - 1
- Dario Šamec AK Stubaki - - - - 1 - - - - - - - 1
- Davor Čosić AK Dubrava 0 0 - - - - - - - 1 0 - 1
- Tomas Hrvatin AK Matulji Racing - - - - - - - - - - 1 - 1
- Dario Nišević AK Dubrava - - 0 0 0 - - 0 - - - - 0
- Miloš Juzbašić AK Pula-Rovinj 0 0 - 0 - - - - - - 0 - 0
- Danijel Stepčić AK Istra Racing Team 0 - - 0 - - - - - - - - 0
- Faruk Ibričević (BIH) AMK Pro Sport - 0 0 - - - - - - - - - 0
- Samir Kržalić (BIH) AMK Extra Sport Cazin - 0 - - - - - - - - - 0 0
- Engin Beširević (BIH) AK ARC Racing - 0 - - - - - - - - - - 0
- Željko Rebac (BIH) AK Optima Modriča - 0 - - - - - - - - - - 0
- Mario Matak AK Solin - - 0 - - - - - - - - - 0
- Ozren Vitezica AK Matulji Racing - - - - 0 - - - - - - - 0
- Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - - 0 - - 0
- Pietro Da Rin Spaletta AK Skok Racing - - - - - - - - - - 0 - 0
- Milan Stanivuk (BIH) AKK Birkić Servis - - - - - - - - - - - 0 0
- Nikola Dobrila AK Istra Racing Team - - - - - - - - - - od - 0
- Sašo Horvat (SLO) D.A.K. Magnum - - - - - - - - - - od - 0
 
REDOSLIJED GRUPE A/S-1600/S-2000/Kit Car/SP
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
- Sebastijan Čepar AK Zrinski 8 10 10 [ns] 8 - - 10 - 8 8 - 62
- Đani Varljen AK Matulji Racing 3 - - 8 6 - - - - 6 2 8 33
- Laszlo Hernadi (H) Tatal Arana Motorsport 10 - - - - 10 10 - od - - - 30
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - 6 - 10 - - - 8 - od 3 - 27
- Robin Malinarić AKK Šibenik 4 4 - 5 5 - - - - - 1 - 19
- Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing - 0 5 - 3 - - 5 - - - 4 17
- Denis Nišević AK Klek 5 5 6 - - - - - - - - - 16
- Darko Božilović (SRB) ASK Centar Boban - - - - - - - - 10 - - - 10
- Lukaš Vojaček (CZ) Czech National Team - - - - - - - - - - 10 - 10
- Istok Briševac (BIH) SAK Prodriver 0 - - - - 8 - - - - - - 8
- Milutin Milić (SRB) ASK GAGA Serbian Rac.T. - - - - - - - - 8 - - - 8
- Denis Savič (SLO) AK Lamko 2 - - - - - 6 - - - 0 - 8
- Karlo Vučić AK Dubrava 0 1 [od] 1 1 - - - - 5 0 - 8
- Lukša Knez AK Dubrovnik Racing - 0 1 - 2 - - 2 - - - 3 8
- Marin Gavranović AK Dubrovnik Racing - 0 2 - - - - - - 0 0 5 7
- Goran Toroman (SRB) ASK AS Racing Team - - - - - - - - 6 - - - 6
- Maro Slade AK Ragusa Racing - - - - - - - - - - - 6 6
- Dejan Bulatović (CG) AMSK Blažo Smiljanić 1 - - - - - - - - - 5 - 6
- David Komar (SLO) AK MPI Racing - - - - - - 5 - - - - - 5
- Dejan Nilović (CG) AMSK Kilkas Nikšić - - - - - - - - 5 - - - 5
- Bojan Krota AK Buzet Autosport 0 2 - 3 - - - - - - 0 - 5
- Duje Čulić SAK Split - 0 4 - - - - - - - - od 4
- Jaka Mivšek (SLO) Autosport Jazon - - - 4 - - 0 - - - 0 - 4
- Danijel Vitezica AK Matulji Racing od - - od 4 - - - - - 0 - 4
- Martin Črtalić (SLO) AK Elektrodekleva - - - - - - 4 - - - - - 4
- Zoran Klarić AK RI Autosport - - - 0 ns - - 4 - 0 0 - 4
- Dario Šamec AK Stubaki - - - - - - - - - 4 - - 4
- Slavko Zorman (SLO) ŠD Gas Kras - - - - - - - - - - 4 - 4
- Mato Radoje AK Dubrovnik Racing - - - - - - - 3 - 0 - 1 4
- Nikola Mijandrušić AK Zrinski - 3 - - - - - - - - 0 - 3
- Jakša Vlahušić AK Dubrovnik Racing - - 3 - - - - - - - - - 3
- Manuel Dessardo (SLO) AK MPI Racing - - - - - - 3 - - - 0 - 3
- Marko Cavor AKK Zanatlija - - - - - - - - - 3 - - 3
- Paulo Petretić AK Matulji Racing - - - 2 - - - - - - 0 - 2
- Jan Blažič (SLO) AK Elektrodekleva - - - - - - 2 - - - 0 - 2
- Branko Labaš AK Stubaki - - - - - - - - - 2 - - 2
- Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing - 0 ns - - - - - - - - 2 2
- Klemen Trček (SLO) AMD Zvezda - - - - - - 1 - - - - - 1
- Dalibor Franolić AK Buzet Autosport - - - 0 - - - 1 - - 0 - 1
- Juraj Combaj AK Delta - - - - - - - - - 1 - - 1
- Marsel Katić AK Matulji Racing 0 - - - - - - - - - 0 - 0
- Jernej Koder (SLO) AK MPI Racing - - - - - - 0 - - - 0 - 0
- Andrej Makarovič (SLO) AK Olimpija - - - - - - 0 - - - 0 - 0
- Franjo Merkač (SLO) AK Modri Dirkač - - - - - - 0 - - - 0 - 0
- Grega Premrl (SLO) AK MGM Postojna - - - - - - 0 - - - 0 - 0
- Janja Štrekelj (SLO) AŠD Kamniška Bistrica - - - - - - 0 - - - 0 - 0
- Vedran Vujević AK Split Motorsport - 0 - - - - - - - - - - 0
- Mitja Demšar (SLO) AMD Zvezda - - - - - - 0 - - - - - 0
- Albin Jeriha AK MPI Racing - - - - - - 0 - - - - - 0
- Primož Tavčar (SLO) Motoklub Buhc - - - - - - 0 - - - - - 0
- Andrej Velkavrh (SLO) Motoklub Buhc - - - - - - 0 - - - - - 0
- Aleš Žakelj (SLO) AMD Zvezda - - - - - - 0 - - - - - 0
- Ivica Siladić AK Sljeme - - - - - - - - - 0 - - 0
- Dino Stelmah AK Delta - - - - - - - - - 0 - - 0
- Mario Šarik AK Dubrava - - - - - - - - - 0 - - 0
- Ivan Sinčić AK Zrinski - - - - - - - - - - 0 - 0
- Alen Vidmar (SLO) AMD Slovenija Avto - - - - - - - - - - 0 - 0
- Leon Vodopivec (SLO) DAS Koleselj - - - - - - - - - - 0 - 0
- Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing - - od - - - - - - - - - 0
- Teo Žniderčič (SLO) ŠD Gas Kras - - - - - - od - - - - - 0
- Zlatko Dubreta (CG) AMK Kotor - - - - - - - - - - - od 0
- Đivo Franić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - - - - od 0
- Joško Makelja AK Mihovil - ns - - - - - - - - - - 0
 
REDOSLIJED GRUPE H/E1/GT/ST/WRC
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
- Dejan Dimitrijević AK Dubrava 6 6 6 8 [6] - - 6 - 6 6 - 44
- Dragoslav Milić (CG) Audi Sport Club Rokšped Gr. 8 - - - - 8 - - 10 - - - 26
- Lovro Badurina AK Zrinski 4 5 - 5 - - - 0 - 5 0 - 19
- Cvetko Jaketič AK Klek 1 0 4 3 [0] [ns] - 5 - 2 0 [0] 15
- Danko Bakrač (CG) AMSK Budućnost - - - - - 6 - - - - - 6 12
- Dan Michl (CZ) Czech National Team - - - - - - 10 - - - - - 10
- Suad Hota (BIH) AK ARC Racing - od - - - 5 - - - - - 4 9
- Vladimir Vitver (CZ) Czech National Team - - - - - - 8 - - - - - 8
- Mitja Strožič (SLO) AK V-Racing - - - - - - 0 - 8 - - - 8
- Ivan Jaranović AK RI Autosport 0 0 - 2 2 - - 1 - 1 2 - 8
- Matija Čelhar AK Matulji Racing 0 od - 6 1 - - 0 - - 0 - 7
- Mladen Šekoranja AK Dubrava 2 od - 0 5 - - 0 - - - - 7
- Marko Vouk (SLO) ŠD Carst 04 - - - - - - 2 - - - 5 - 7
- Sašo Horvat (SLO) DAK Magnum - - - - - - 6 - - - - - 6
- Krste Trajkovski (MK) AKK Lopen - - - - - - - - 6 - 0 - 6
- Nikola Dobrila AK Istra Racing Team 5 - - - - - - - - - - - 5
- Ivan Stričević SAK Split - - 5 - - - - - - - - - 5
- Fulvio Giuliani (I) Fluido Corse - - - - - - 5 - - - - - 5
- Boban Bađojić (SRB) ASK AS Racing Team - - - - - - - - 5 - - - 5
- Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing - 0 0 od 0 - - 0 - 3 [od] 2 5
- Dujko Grčić AK Buzet Autosport - 4 - - - - - 0 - - 0 - 4
- Sergio Miščenić AK Zrinski 0 - - 4 0 - - 0 - 0 0 - 4
- Almir Vrpčić (BIH) AMK Pro Sport - - - - - 4 - - - - - - 4
- Igor Dekleva (SLO) AK Elektrodekleva - - - - - - 4 - - - - - 4
- Dragan Balačikić (SRB) ASK Hajduk Veljko - - - - - - - - 4 - - - 4
- Daniele Trani (SLO) ŠD V.R.T. od - - - - - 0 - - - 4 - 4
- Gianfranco Muzio (I) G.Franco Muzio 3 - - - - - - - - - - - 3
- Boris Durlen AK Dubrava - 3 - - - - - - - - - - 3
- Martino Bradarić AK Solin - - 3 - - - - od - - - ns 3
- Otto Adelbrecht (A) Otto Adelbrecht - - - - - - 3 - - - - - 3
- Srđan Đorđević (SRB) ASK GAGA Serbian Rac.T. - - - - - - - - 3 - - - 3
- Kristian Marinić AK Pula-Rovinj 0 0 - - - - - 2 - - - - 2
- Igor Morarević (SRB) ASK Hajduk Veljko - - - - - - - - 2 - - - 2
- Bojan Tomić AK Klek 0 0 [od] 1 0 - - [od] - 0 0 1 2
- Jure Gašperov AK Mihovil - 0 1 - - - - - - - 0 - 1
- Mladen Šoljić (BIH) AK Optima Modriča - 0 - - - 1 - - - - - - 1
- Slavko Zorman (SLO) ŠD Gas Kras - - - - - - 1 - - - - - 1
- Krešimir Sauerbrunn AK Zrinski 0 0 0 0 [0] - - 0 - 0 0 - 0
- Maro Franić AK Dubrovnik Racing 0 0 0 0 - - - 0 - 0 0 [0] 0
- Robert Pleše AK Klek 0 - 0 0 0 - - 0 - 0 0 [0] 0
- Miho Jozović AK Dubrovnik Racing [od] 0 0 0 0 - - 0 - 0 0 [ns] 0
- Đani Alajbeg AK Split Motorsport 0 0 0 0 - - - 0 - - 0 0 0
- Mario Delmoro AK Pula-Rovinj 0 - - 0 0 - - 0 - 0 0 [0] 0
- Petar Dajak AK Pelješac Racing 0 0 [od] 0 0 - - 0 - - 0 od 0
- Rajko Vlah AKK Šibenik 0 - - 0 0 - - 0 - 0 0 - 0
- Goran Sikirica AK RI Autosport 0 0 0 0 [0] - - - - - 0 - 0
- Donald Milokanović AK Skok Racing 0 - - 0 - - - 0 - 0 0 - 0
- Željko Gulin AKK Šibenik - 0 0 - - - - 0 - - 0 0 0
- Željko Pavičić AKK Zanatlija 0 - 0 0 ns - - od - 0 od - 0
- Dean Jurasić AK Istra Racing Team 0 - - 0 - - - 0 - - 0 - 0
- Ivan Kiršić AK Pula-Rovinj 0 - - 0 - - - 0 - - 0 - 0
- Bakir Hadžić (BIH) AK ARC Racing 0 0 0 - - - - - - - - 0 0
- Mario Barović AK Župa Dubrovačka - 0 0 0 - - - - - - od od 0
- Zoran Vidmar AK Buzet Autosport 0 od - - - - - 0 - - 0 - 0
- Vedran Radović AK Buzet Autosport 0 0 - 0 - - - - - - - - 0
- Daniel Šarić AK Pula-Rovinj 0 - - 0 - - - - - - 0 - 0
- Josip Gašperov AK Mihovil - 0 0 - - - - - - - 0 - 0
- Joško Makelja AK Mihovil - - 0 0 - - - - - - 0 - 0
- Marina Miše AK Trogir - - 0 - - 0 - - - - - 0 0
- Nenad Draganić AK Pula-Rovinj 0 0 - od - - - - - - - - 0
- Dane Milenović (BIH) AMK Pro Sport - 0 - - - - - - - - 0 od 0
- Tihomir Pažin AK Dubrovnik Racing - 0 od - - - - - - - - 0 0
- Villi Buršić AK Skok Racing 0 - - 0 - - - - - - - - 0
- Mato Dumenčić AK SB Auto Sport 0 - - - - - - - - 0 - - 0
- Ozren Granda AK Matulji Racing - 0 0 - - - - - - - - - 0
- Nikša Jurjević AK Split Motorsport - 0 0 - - - - - - - - - 0
- Josip Todorović AK Mihovil - 0 0 - - - - - - - - - 0
- Nenad Lehpaner (BIH) AK Autosport - 0 - - - 0 - - - - - - 0
- David Damianich AK Pula-Rovinj 0 - - - - - - - - - 0 - 0
- Igor Krišto AK RI Autosport - 0 - - - - - - - - 0 - 0
- Mario Korijan AK Pula-Rovinj - - - 0 - - - - - - 0 - 0
- Marko Mlakar (SLO) AMD Zvezda - - - - - - 0 - - - 0 - 0
- Danijel Dominko AK Dubrava - - - - - - - - - 0 0 - 0
- Šefik Emrić (BIH) AMK Pro Sport - 0 - - - - - - - - - 0 0
- Hasan Ljubijankić (BIH) AMK Cazin - 0 - - - - - - - - - 0 0
- Mato Milković AK Ragusa Racing - 0 - - - - - - - - - 0 0
- Dario Serden AK Ragusa Racing - 0 od - - - - - - - - od 0
- Dušan Roguljić SAK Split - 0 od - - - - - - - - - 0
- Konstantin Visković AK Split Motorsport - 0 od - - - - - - - - - 0
- Nino Andrejević AK Buzet Autosport - - - - 0 - - - - - od - 0
- Marko Pleše AK Klek - - - - - - - 0 - - od - 0
- Silvio Stefanović AK Klek - - - - - - - 0 - - od - 0
- Sendy Mogorović AK Istra Racing Team - - - 0 - - - - - - ns - 0
- Dario Biloš (BIH) SAK Prodriver ns - - - - 0 - - - - - - 0
- Zoran Grabović AK RI Autosport - - - - - 0 - - - - ns - 0
- Peter Ambruz (SK) EMS Motorsport Slovakia 0 - - - - - - - - - - - 0
- Leo Černi AK Opatija 0 - - - - - - - - - - - 0
- Mauricio Majeroni AK Pula-Rovinj 0 - - - - - - - - - - - 0
- Fahrudin Dolić (BIH) AMK Extra Sport Cazin - 0 - - - - - - - - - - 0
- Zdravko Horvat AK Mihovil - 0 - - - - - - - - - - 0
- Ekrem Ikić (BIH) AMK Extra Sport Cazin - 0 - - - - - - - - - - 0
- Alen Kapusta AK Trogir - 0 - - - - - - - - - - 0
- Teo Katić AK Dubrovnik Racing - 0 - - - - - - - - - - 0
- Darko Lukajić (BIH) AKK Profesional - 0 - - - - - - - - - - 0
- Emir Musić (BIH) AK ARC Racing - 0 - - - - - - - - - - 0
- Ivica Radić AKK Šibenik - 0 - - - - - - - - - - 0
- Edis Škrgić (BIH) AMK Extra Sport Cazin - 0 - - - - - - - - - - 0
- Saša Milavić AK Split Motorsport - - 0 - - - - - - - - - 0
- Ivan Fakin AK Dubrava - - - - 0 - - - - - - - 0
- Seadin Kržalić (BIH) AMK Extra Sport Cazin - - - - - 0 - - - - - - 0
- Vančo Mižovski (MKD) Power Sport Skopje - - - - - 0 - - - - - - 0
- Blaž Kušlan (SLO) AK MPI Racing - - - - - - 0 - - - - - 0
- Diego Maggian (I) Funny Team - - - - - - 0 - - - - - 0
- Bojan Makarovič (SLO) AK MPI Racing - - - - - - 0 - - - - - 0
- Jan Mrak (SLO) AK Modri Dirkač - - - - - - 0 - - - - - 0
- Patrick Orasche (A) 1. C.A.R. Team Ferlach - - - - - - 0 - - - - - 0
- David Paradiž (SLO) AK V-Racing - - - - - - 0 - - - - - 0
- Simon Rutar (SLO) ARK Lizzy-EZ Racing - - - - - - 0 - - - - - 0
- Kristjan Štrancar (SLO) AK Ajdovščina Motorsport - - - - - - 0 - - - - - 0
- Nejc Štrovs (SLO) Autosport Jazon - - - - - - 0 - - - - - 0
- Tadej Urdih (SLO) AMKK Ales.ca-Racing - - - - - - 0 - - - - - 0
- Leon Vodopivec (SLO) DAS Koleselj - - - - - - 0 - - - - - 0
- Darko Cvetko AK Klek - - - - - - - 0 - - - - 0
- Nenad Kolman AK Dubrava - - - - - - - - - 0 - - 0
- Anđelko Košec AKK Zanatlija - - - - - - - - - 0 - - 0
- Kristijan Ozimec AK Stubaki - - - - - - - - - 0 - - 0
- Juraj Šebalj AK Sljeme - - - - - - - - - 0 - - 0
- Tomislav Škalić AK Delta - - - - - - - - - 0 - - 0
- Eđidijo Benčić AMK Buzet - - - - - - - - - - 0 - 0
- Miroslav Poljak AMK Buzet - - - - - - - - - - 0 - 0
- Neven Ukota AMK Buzet - - - - - - - - - - 0 - 0
- Mikele Vižintin AK Skok Racing - - - - - - - - - - 0 - 0
- Nenad Baničević (CG) AMK Kotor - - - - - - - - - - - 0 0
- Željko Baničević (CG) AMK Kotor - - - - - - - - - - - 0 0
- Teo Blažević AK Ragusa Racing - - - - - - - - - - - 0 0
- Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - - - - 0 0
- Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - - - - 0 0
- Nikola Lubura AK Ragusa Racing - - - - - - - - - - - 0 0
- Damir Ljubić (BIH) AMK Rebac - - - - - - - - - - - 0 0
- Đuro Martinović AK Župa Dubrovačka - - - - - - - - - - - 0 0
- Josip Prizmić AK Pelješac Racing - - - - - - - - - - - 0 0
- Božo Prnić AK Pelješac Racing - - - - - - - - - - - 0 0
- Boris Štrkalj AK Klek - od - - - - - - - - od - 0
- Goran Načinović AK Opatija od - - - - - - - - - - - 0
- Saša Samatović (BIH) AK Hercegovina - od - - - - - - - - - - 0
- Milan Brozinić AK Klek - - - - - od - - - - - - 0
- Matjaž Mihevc (SLO) Autosport Jazon - - - - - - od - - - - - 0
- Angel Oblak (SLO) Motoklub Buhc - - - - - - od - - - - - 0
- Zoran Poglajen (SLO) AK Lamko - - - - - - od - - - - - 0
- Luigi Zerbato (I) Funny Team - - - - - - od - - - - - 0
- Denis Sandalj AMK Buzet - - - - - - - - - - od - 0
- Istok Briševac (BIH) SAK Prodriver - - - - - - - - - - - od 0
- Matija Žic AK Zrinski - - - ns - - - - - - - - 0
- Goran Pašalić (SRB) ASK Pašalić Racing Team - - - - - - - - ns - - - 0
- Tomislav Mikulić AK Dubrava - - - - - - - - - ns - - 0
- Dalibor Radišković AK Stubaki - - - - - - - - - ns - - 0
 
REDOSLIJED GRUPE C/CN/C3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
- Riccardo Ala AK Skok Racing - 10 10 10 - - - - - - - - 30
- Jovan Aćimić (CG) Aćimić Racing - - - - - 10 - - 10 - - - 20
- Erich Oppinger (A) Automobilclub München - - - - - - 10 - - - - - 10
 
REDOSLIJED GRUPE D/E
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
- Boris Miljević (BIH) SAK Prodriver - - - - - 8 3 - 8 - - 10 29
- Vladimir Stankovič (SLO) AK Vama Šport 10 - - - - - 10 - - - 4 - 24
- Denis Močibob AK Zrinski 5 - - - 6 - - - - 8 0 - 19
- Marietto Nalon (I) Eurokart 8 - - - - 6 od - - - 1 - 15
- Vaclav Janik (CZ) Czech National Team - - - - - - - - - - 10 - 10
- Hermann Walldy (A) MSC Rottenegg - - - - - - 8 - - - - - 8
- Otakar Kramsky (CZ) Czech National Team - - - - - - - - - - 8 - 8
- Andreas Stollnberger (A) Andreas Stollnberger - - - - - - 6 - - - - - 6
- Jaroslav Krajči (CZ) Jaroslav Krajči - - - - - - od - - - 6 - 6
- Gianfranco Sfiligoi (I) Gianfranco Sfiligoi 4 - - - - - 2 - - - 0 - 6
- Anton Mandl (A) Ton Racing Team - - - - - - 5 - - - - - 5
- Laszlo Szasz (H) Szasz Motorsport - - - - - - - - - - 5 od 5
- Hermann Walldy Jun. (A) Hermann Walldy Jun. - - - - - - 4 - - - - - 4
- Petr Vitek (CZ) Petr Vitek - - - - - - - - - - 2 - 2
- Hubert Galli (A) Hubert Galli - - - - - - od - - - - - 0
- Miloš Beneš (CZ) Czech National Team - - - - - - - - - - od - 0
- Fausto Bormolini (I) Sport Racing Team - - - - - - - - - - od - 0
- Renzo Napione (I) Renzo Napione - - - - - - - - - - od - 0
- Milan Svoboda (CZ) Czech National Team - - - - - - - - - - od - 0