AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
12. NAGRADA OGULINA - MEMORIJAL IVICA KIŠASONDI '10
Ogulin, 21.-22.08.2010.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 23 Siniša Krainc AK Zrinski Ford Escort RS Cosworth 3:54,322 0:00,000 10
2. 1 23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 2.0 3:56,733 0:02,411 8
3. 3 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 4:03,182 0:08,860 6
4. 21 N3 Tomislav Muhvić AKK Fridge Racing Honda Civic Type-R 4:17,322 0:23,000 5
5. 211 H24 Cvetko Jaketič AK Klek Škoda Octavia 1.8 4:18,828 0:24,506 4
6. 29 N3 Dino Butorac AK Matulji Racing Renault Clio RS 4:19,023 0:24,701 3
7. 9 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 4:20,538 0:26,216 2
8. 5 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 4:22,603 0:28,281 1
9. 17 A7 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Peugeot 106 1.6 S16 4:22,733 0:28,411 -
10. 207 H16 Marijan Rubelj AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 4:22,765 0:28,443 -
11. 30 H16 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj Renault Clio 2.0 16S 4:23,100 0:28,778 -
12. 246 H15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 1.6 16V 4:24,440 0:30,118 -
13. 230 H15 Marko Pleše AK Klek Yugo 1.6 4:24,819 0:30,497 -
14. 220 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 4:25,598 0:31,276 -
15. 110 H24 Matija Čelhar AK Matulji Racing Škoda Octavia 1.8 4:27,493 0:33,171 -
16. 11 23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Felicia 1.8 Proto 4:28,176 0:33,854 -
17. 14 A8 Goran Sertić AKK Fridge Racing Renault Clio R3 4:28,323 0:34,001 -
18. 60 N2 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 1.6 S16 4:33,484 0:39,162 -
19. 62 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 4:34,400 0:40,078 -
20. 233 H14 Sergio Miščenić AK Zrinski Fiat 127 4:35,881 0:41,559 -
21. 215 H15 Zoran Vidmar AK Buzet Autosport Yugo 1.6 4:37,014 0:42,692 -
22. 18 N1 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 4:37,473 0:43,151 -
23. 210 H15 Miho Jozović AK Dubrovnik Racing Suzuki Cultus 1.6 4:38,790 0:44,468 -
24. 35 N1 Enver Prodan AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.3 4:39,120 0:44,798 -
25. 121 H17 Silvio Stefanović AK Klek Renault Clio 4:39,397 0:45,075 -
26. 238 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Honda Civic 1.6 4:39,504 0:45,182 -
27. 203 11 Krešimir Sauerbrunn AK Zrinski Škoda Felicia 4:40,094 0:45,772 -
28. 34 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 4:40,286 0:45,964 -
29. 214 11 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 1.0 4:43,578 0:49,256 -
30. 204 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:44,106 0:49,784 -
31. 205 H17 Lovro Badurina AK Zrinski Suzuki Swift 1.3 Turbo 4:45,183 0:50,861 -
32. 128 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 1.8 4:46,193 0:51,871 -
33. 267 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 55 4:47,605 0:53,283 -
34. 202 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 Turbo 4:53,633 0:59,311 -
35. 132 A8 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.9 TDi 4:54,690 1:00,368 -
36. 221 H24 Ivan Kiršić AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 1.8 4:54,899 1:00,577 -
37. 273 H14 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 4:55,096 1:00,774 -
38. 23 H18 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 4:55,903 1:01,581 -
39. 201 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing VW Golf 2.0 16V 4:56,051 1:01,729 -
40. 31 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 4:58,056 1:03,734 -
41. 152 21 Boris Belamarić AKK Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 4:59,093 1:04,771 -
42. 33 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:59,824 1:05,502 -
43. 137 A6 Zoran Klarić AK RI Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:59,882 1:05,560 -
44. 150 21 Marko Sušić AK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 5:02,829 1:08,507 -
45. 67 A6 Mato Radoje AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 5:03,885 1:09,563 -
46. 261 H13 Željko Gulin AKK Šibenik Yugo 1.1 5:04,978 1:10,656 -
47. 135 A8 Lukša Knez AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.9 TDi 5:05,113 1:10,791 -
48. 101 A7 Dalibor Franolić AK Buzet Autosport Peugeot 106 5:05,716 1:11,394 -
49. 27 H14 Rajko Vlah AKK Šibenik Suzuki Swift 1.3 GTi 5:06,965 1:12,643 -
50. 169 21 Nino Jeličić AKK Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 5:11,266 1:16,944 -
51. 300 H13 Darko Cvetko AK Klek Yugo 5:13,210 1:18,888 -
52. 64 N4 Dario Nišević AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 5:22,337 1:28,015 -
- 12 H24 Martino Bradarić AK Solin Škoda Octavia 1.8 odustao -
- 213 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Astra GSi 16V odustao -
- 223 H15 Bojan Tomić AK Klek Yugo 1.6 odustao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 393 3:48,882 0:00,000 10
2. 25 E19 Branimir Radić AK Zrinski Formula VW 2002 4:04,772 0:15,890 8
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 18 N1 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 4:37,473 0:00,000 23
2. 35 N1 Enver Prodan AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.3 4:39,120 0:01,647 17,5
3. 33 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:59,824 0:22,351 13
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 60 N2 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 1.6 S16 4:33,484 0:00,000 24
2. 62 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 4:34,400 0:00,916 18,5
3. 34 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 4:40,286 0:06,802 14
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 21 N3 Tomislav Muhvić AKK Fridge Racing Honda Civic Type-R 4:17,322 0:00,000 25
2. 29 N3 Dino Butorac AK Matulji Racing Renault Clio RS 4:19,023 0:01,701 19,5
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 4:58,056 0:00,000 21,5
2. 64 N4 Dario Nišević AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 5:22,337 0:24,281 15,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 137 A6 Zoran Klarić AK RI Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:59,882 0:00,000 23
2. 67 A6 Mato Radoje AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 5:03,885 0:04,003 17,5
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 17 A7 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Peugeot 106 1.6 S16 4:22,733 0:00,000 24,5
2. 101 A7 Dalibor Franolić AK Buzet Autosport Peugeot 106 5:05,716 0:42,983 16,5
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 4:22,603 0:00,000 25
2. 14 A8 Goran Sertić AKK Fridge Racing Renault Clio R3 4:28,323 0:05,720 19
3. 132 A8 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.9 TDi 4:54,690 0:32,087 15,5
4. 135 A8 Lukša Knez AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.9 TDi 5:05,113 0:42,510 12
 
KLASA 11 - E1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 203 11 Krešimir Sauerbrunn AK Zrinski Škoda Felicia 4:40,094 0:00,000 20
2. 214 11 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 1.0 4:43,578 0:03,484 15
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 261 H13 Željko Gulin AKK Šibenik Yugo 1.1 5:04,978 0:00,000 20
2. 300 H13 Darko Cvetko AK Klek Yugo 5:13,210 0:08,232 15
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 233 H14 Sergio Miščenić AK Zrinski Fiat 127 4:35,881 0:00,000 20
2. 204 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:44,106 0:08,225 15
3. 267 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 55 4:47,605 0:11,724 12
4. 273 H14 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 4:55,096 0:19,215 10
5. 27 H14 Rajko Vlah AKK Šibenik Suzuki Swift 1.3 GTi 5:06,965 0:31,084 8
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 246 H15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 1.6 16V 4:24,440 0:00,000 23,5
2. 230 H15 Marko Pleše AK Klek Yugo 1.6 4:24,819 0:00,379 18
3. 220 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 4:25,598 0:01,158 14,5
4. 215 H15 Zoran Vidmar AK Buzet Autosport Yugo 1.6 4:37,014 0:12,574 12
5. 210 H15 Miho Jozović AK Dubrovnik Racing Suzuki Cultus 1.6 4:38,790 0:14,350 10
6. 238 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Honda Civic 1.6 4:39,504 0:15,064 8
- 223 H15 Bojan Tomić AK Klek Yugo 1.6 odustao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 4:20,538 0:00,000 23
2. 207 H16 Marijan Rubelj AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 4:22,765 0:02,227 17,5
3. 30 H16 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj Renault Clio 2.0 16S 4:23,100 0:02,562 14
4. 201 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing VW Golf 2.0 16V 4:56,051 0:35,513 10
5. 213 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Astra GSi 16V odustao -
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 4:03,182 0:00,000 24
2. 121 H17 Silvio Stefanović AK Klek Renault Clio 4:39,397 0:36,215 15
3. 205 H17 Lovro Badurina AK Zrinski Suzuki Swift 1.3 Turbo 4:45,183 0:42,001 12
4. 202 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 Turbo 4:53,633 0:50,451 10
 
KLASA H18
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 23 H18 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 4:55,903 0:00,000 10
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 393 3:48,882 0:00,000 25
2. 25 E19 Branimir Radić AK Zrinski Formula VW 2002 4:04,772 0:15,890 19,5
 
KLASA 21 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 152 21 Boris Belamarić AKK Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 4:59,093 0:00,000 20
2. 150 21 Marko Sušić AK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 5:02,829 0:03,736 15
3. 169 21 Nino Jeličić AKK Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 5:11,266 0:12,173 12
 
KLASA 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 23 Siniša Krainc AK Zrinski Ford Escort RS Cosworth 3:54,322 0:00,000 25
2. 1 23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 2.0 3:56,733 0:02,411 19,5
3. 11 23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Felicia 1.8 Proto 4:28,176 0:33,854 12
 
KLASA H24
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 211 H24 Cvetko Jaketič AK Klek Škoda Octavia 1.8 4:18,828 0:00,000 23,5
2. 110 H24 Matija Čelhar AK Matulji Racing Škoda Octavia 1.8 4:27,493 0:08,665 15
3. 128 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 1.8 4:46,193 0:27,365 12
4. 221 H24 Ivan Kiršić AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 1.8 4:54,899 0:36,071 10
- 12 H24 Martino Bradarić AK Solin Škoda Octavia 1.8 odustao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Niko Pulić E19 24 Žarko Knego N2 23 Đivo Franić N1 72
2. AK ZRINSKI 25 Siniša Krainc 23 25 Sebastian Čepar A8 20 Sergio Miščenić H14 70
3. AK KLEK 23,5 Cvetko Jaketić H24 23 Jurica Majić H16 18 Marko Pleše H15 64,5
4. AK DUBRAVA 24 Dejan Dimitrijević H17 21,5 Željko Kelečić N4 15,5 Dario Nišević N4 61
5. AK BUZET AUTOSPORT 24,5 Manuel Kodelja A7 16,5 Dalibor Franolić A7 14 Saša Černeka N2 55
6. AK RI AUTOSPORT 23,5 Ivan Jaranović H15 23 Zoran Klarić A6 8 Mario Jurišić H15 54,5
7. AKK ŠIBENIK 20 Željko Gulin H13 20 Boris Belamarić 21 12 Nino Jeličić 21 52
8. AKK FRIDGE RACING 25 Tomislav Muhvić N3 19 Goran Sertić A8 - 44
9. AK PULA-ROVINJ 15 Mario Delmoro H14 14 Kristian Marinić H16 10 Ivan Kiršić H24 39
10. AK MATULJI RACING 19,5 Dino Butorac N3 15 Matija Čelhar H24 - 34,5
11. AK ISTRA RACING TEAM 13 Darko Ladavac N1 10 Dean Jurasić H14 - 23
12. AK SOLIN 19,5 Robert Bradarić 23 - - 19,5
13. AK RIJEKA 18,5 Igor Vičević N2 - - 18,5
14. AK SKOK RACING 15 Donald Milokanović 11 - - 15
15. AK RAGUSA RACING 15 Marko Sušić 21 - - 15
16. AK SPLIT MOTORSPORT 10 Đani Alajbeg H17 - - 10
17. AK PELJEŠAC RACING 10 Petar Dajak H16 - - 10
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA