štopericaciljna zastavica 1. 16.-18.04.10. - Rabac-Labin
2. 08.-09.05.10. - Skradin
3. 22.-23.05.10. - Malačka
4. 05.-06.06.10. - Učka
5. 10.-11.07.10. - Čabar
6. 21.-22.08.10. - Ogulin
7. 11.-12.09.10. - Sljeme
8. 18.-19.09.10. - Buzet
9. 09.-10.10.10. - Konavle
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
UKUPNO GRUPE KLASE

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Siniša Krainc AK Zrinski 10 10 [8] 10 [8] 10 10 10 10 70
2. Robert Bradarić AK Solin - 8 10 - 10 8 8 8 8 60
3. Dejan Dimitrijević AK Dubrava 8 6 6 8 6 6 6 [6] - 46
4. Sebastijan Čepar AK Zrinski 6 4 5 [ns] 3 1 4 4 - 27
5. Goran Sertić AKK Fridge Racing 0 3 4 [0] 4 [0] 5 3 4 23
6. Dino Butorac AK Matulji Racing 4 0 3 4 [0] 3 3 2 - 19
7. Lovro Badurina AK Zrinski 3 5 - 2 - 0 1 0 - 11
8. Jurica Majić AK Klek 0 0 [ns] [ns] 2 2 0 0 6 10
9. Đani Varljen AK Matulji Racing 0 - - 5 1 - 0 0 2 8
10. Tomislav Muhvić AKK Fridge Racing 0 0 - 0 0 5 2 [od] 0 7
11. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - 0 - 6 - 0 od 0 - 6
12. Mladen Šekoranja AK Dubrava 1 od - 0 5 0 - - - 6
13. Valter Nežić AK Buzet Autosport - - - - - - - 5 - 5
14. Nikola Dobrila AK Istra Racing Team 5 - - - - - - od - 5
15. Marijan Rubelj AK Klek 0 0 0 [od] 0 0 - 0 5 5
16. Viliam Prodan AK Buzet Autosport 2 0 2 - - - 0 1 - 5
17. Cvetko Jaketič AK Klek 0 0 0 0 0 4 0 [0] [0] 4
18. Matija Čelhar AK Matulji Racing 0 od - 3 0 0 - 0 - 3
19. Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing - 0 0 od 0 0 0 [od] 3 3
20. Dujko Grčić AK Buzet Autosport - 2 - - - 0 - 0 - 2
21. Boris Durlen AK Dubrava - 1 - - - - - - - 1
22. Ivan Stričević SAK Split - - 1 - - - - - - 1
23. Sergio Miščenić AK Zrinski 0 - - 1 0 0 0 0 - 1
24. Bojan Tomić AK Klek 0 0 [od] 0 0 [od] 0 0 1 1
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing - 6 8 10 10 10 10 10 [od] 64
2. Branimir Radić AK Zrinski 10 8 6 ns 8 8 - - - 40
3. Denis Močibob AK Zrinski 8 - - - 6 - 8 8 - 30
4. Riccardo Ala AK Skok Racing - 10 10 8 - - - - - 28
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. AK ZRINSKI 72 74,5 68,5 76 59,5 70 65 73,5 73 632
2. AK DUBROVNIK RACING 40,5 57,5 70,5 53,5 59,5 72 73 52 68,5 547
3. AK KLEK 62 62,5 61 42 56 64,5 60 67 60 535
4. AK DUBRAVA 62 67,5 61 61,5 50,5 61 60 59,5 - 483
5. AK MATULJI RACING 65 35 40 73,5 65 34,5 49 67 24,5 453,5
6. AK BUZET AUTOSPORT 60 61,5 34,5 59 32 55 16 70 13,5 401,5
7. AK RI AUTOSPORT 24,5 54,5 31 55,5 44 54,5 44 51,5 14 373,5
8. AKK ŠIBENIK 33,5 63 20 33,5 35,5 52 40 58 20 355,5
9. AKK FRIDGE RACING 35,5 35,5 19,5 33,5 50 44 44,5 19,5 44,5 326,5
10. AK PULA-ROVINJ 54 47,5 - 46 41 39 12 49 10 298,5
11. AK SOLIN - 38 44,5 - 25 19,5 19,5 19,5 19,5 185,5
12. AK SKOK RACING 30 15 15 50 - 15 15 36 - 176
13. AK RAGUSA RACING 20,5 34,5 38,5 11 - 15 - - 46 165,5
14. AK RIJEKA 18 14 12,5 20,5 20,5 18,5 17 17 16 154
15. AK ISTRA RACING TEAM 58,5 - - 32 - 23 - 27 - 140,5
16. AK ŽUPA DUBROVAČKA - 27 35 17 - - - 0 50 129
17. AK SPLIT MOTORSPORT 8 38 28,5 10 - 10 - 10 20,5 125
18. AK PELJEŠAC RACING 12 15 0 15 13 10 - 15,5 32 112,5
19. AK MIHOVIL - 30 40,5 6 - - - 33 - 109,5
20. AK TROGIR - 30 35 - - - - - 35 100
21. AK STUBAKI - - - - 13,5 - 57 15 - 85,5
22. AKK ZANATLIJA 8 - 12 12 0 0 51,5 0 - 83,5
23. SAK SPLIT - 40,5 41,5 - - - - - 0 82
24. AK DELTA - - - - - - 38 - - 38
25. AK SB AUTO SPORT 10 - - - - - 12 12 - 34
26. AK SLJEME - - - - - - 23 - - 23
27. AMK BUZET - - - - - - - 23 - 23
28. AK OPATIJA 8 - - - - - - - - 8
 
REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. EUROMARINE-DAS-RACING TEAM 40,5 53,5 58 46,5 34,5 - - 38 - 271
2. AUTOMATIC SERVIS RACING TEAM 36,5 60,5 19,5 43 - - - 62 - 221,5
 
UKUPNO GRUPE KLASE