štopericaciljna zastavica 1. 16.-18.04.10. - Rabac-Labin
2. 08.-09.05.10. - Skradin
3. 22.-23.05.10. - Malačka
4. 05.-06.06.10. - Učka
5. 10.-11.07.10. - Čabar
6. 21.-22.08.10. - Ogulin
7. 11.-12.09.10. - Sljeme
8. 18.-19.09.10. - Buzet
9. 09.-10.10.10. - Konavle
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
UKUPNO GRUPE KLASE

REDOSLIJED GRUPE N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Dino Butorac AK Matulji Racing 25 25 25 25 19,5 [19,5] 25 26,5 - 171
2. Đivo Franić AK Dubrovnik Racing 17 21 22 22 20 23 23 [15] - 148
3. Žarko Knego AK Dubrovnik Racing [13,5] 17,5 24 16,5 14,5 24 23,5 [11] 22,5 142,5
4. Željko Kelečić AK Dubrava [15] 20 21,5 20 20 21,5 17,5 20,5 - 141
5. Tomislav Muhvić AKK Fridge Racing 16 16 - 19,5 25 25 19,5 [od] 19,5 140,5
6. Igor Vičević AK Rijeka 18 [14] [12,5] 20,5 20,5 18,5 17 17 16 127,5
7. Saša Černeka AK Buzet Autosport 23,5 [ns] 15 13,5 17 14 - 13,5 13,5 110
8. Alen Peruč AK Zrinski - 23 - 26 12 - - 23,5 25 109,5
9. Enver Prodan AK Zrinski isk - 16 15,5 15 17,5 - 20 23 107
10. Viliam Prodan AK Buzet Autosport 19,5 19,5 19,5 - - - 16 21 - 95,5
11. Darko Ladavac AK Istra Racing Team 22,5 od - 12 - 13 - 15 - 62,5
12. Dario Nišević AK Dubrava - - 15,5 15 15 15,5 - - - 61
13. Davor Čosić AK Dubrava 20 15 - - - - 13,5 12 - 60,5
14. Maro Slade AK Ragusa Racing 10,5 11,5 18,5 11 - - - - - 51,5
15. Miloš Juzbašić AK Pula-Rovinj 13 15,5 - 10 - - - 12 - 50,5
16. Marinko Stanić AK Matulji Racing - - - 15 11 - - 14,5 - 40,5
17. Saša Radola AK Pula-Rovinj - - - - 26 - - 10 - 36
18. Valter Nežić AK Buzet Autosport - - - - - - - 25 - 25
19. Tomas Hrvatin AK Matulji Racing - - - - - - - 17 - 17
20. Danijel Stepčić AK Istra Racing Team 8 - - 8 - - - - - 16
21. Martino Bradarić AK Solin - 13,5 - - - - - - - 13,5
22. Dario Šamec AK Stubaki - - - - 13,5 - - - - 13,5
23. Mario Matak AK Solin - - 12 - - - - - - 12
24. Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing - - - - - - 11 - - 11
25. Ozren Vitezica AK Matulji Racing - - - - 8,5 - - - - 8,5
26. Pietro Da Rin Spaletta AK Skok Racing - - - - - - - 8 - 8
- Nikola Dobrila AK Istra Racing Team - - - - - - - od - 0
 
REDOSLIJED GRUPE A/S-1600/S-2000/Kit Car/SP
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Sebastian Čepar AK Zrinski 25 25 25 [ns] 19,5 25 19,5 25 - 164
2. Goran Sertić AKK Fridge Racing 19,5 19,5 19,5 [14] 25 [19] 25 19,5 25 153
3. Đani Varljen AK Matulji Racing 23 - - 24,5 24 - 24 23,5 24,5 143,5
4. Robin Malinarić AKK Šibenik 23,5 23 - 23,5 13,5 - - 23 - 106,5
5. Karlo Vučić AK Dubrava 17,5 21,5 od 17 13,5 - 18,5 15 - 103
6. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - 24 - 25 - 24,5 od 24 - 97,5
7. Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing - 10 13,5 - 14,5 15,5 - - 23 76,5
8. Bojan Krota AK Buzet Autosport 17 17 - 18 - - - 17 - 69
9. Marin Gavranović AK Dubrovnik Racing - 10 17 - - - 12 10 18,5 67,5
10. Lukša Knez AK Dubrovnik Racing - 8 9,5 - 12 12 - - 14,5 56
11. Zoran Klarić AK RI Autosport - - - 11,5 ns 23 13 8 - 55,5
12. Denis Nišević AK Klek 16 15,5 16 - - - - - - 47,5
13. Mato Radoje AK Dubrovnik Racing - - - - - 17,5 10 - 16,5 44
14. Dalibor Franolić AK Buzet Autosport - - - 16 - 16,5 - 10 - 42,5
15. Duje Čulić SAK Split - 12,5 23 - - - - - od 35,5
16. Nikola Mijandrušić AK Zrinski - 17,5 - - - - - 17,5 - 35
17. Danijel Vitezica AK Matulji Racing od - - od 18 - - 12 - 30
18. Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing - 16 ns - - - - - 12 28
19. Marsel Katić AK Matulji Racing 13,5 - - - - - - 13,5 - 27
20. Paulo Petretić AK Matulji Racing - - - 14,5 - - - 10,5 - 25
21. Marko Cavor AKK Zanatlija - - - - - - 24,5 - - 24,5
22. Maro Slade AK Ragusa Racing - - - - - - - - 24 24
23. Dario Šamec AK Stubaki - - - - - - 23 - - 23
24. Branko Labaš AK Stubaki - - - - - - 19 - - 19
25. Juraj Combaj AK Delta - - - - - - 15,5 - - 15,5
26. Ivan Sinčić AK Zrinski - - - - - - - 13 - 13
27. Jakša Vlahušić AK Dubrovnik Racing - - 12,5 - - - - - - 12,5
28. Dino Stelmah AK Delta - - - - - - 12,5 - - 12,5
29. Vedran Vujević AK Split Motorsport - 12 - - - - - - - 12
30. Mario Šarik AK Dubrava - - - - - - 10 - - 10
31. Ivica Siladić AK Sljeme - - - - - - 8 - - 8
- Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing - - od - - - - - - 0
- Đivo Franić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - od 0
- Joško Makelja AK Mihovil - ns - - - - - - - 0
 
REDOSLIJED GRUPE H/E1/GT/ST/WRC
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Siniša Krainc AK Zrinski [15] 25 24,5 25 [19,5] 25 25 25 25 174,5
2. Dejan Dimitrijević AK Dubrava 24,5 26 24 24,5 [14] 24 24 24 - 171
3. Jurica Majić AK Klek 14 18,5 [ns] [ns] 23 23 23 25,5 24 151
4. Cvetko Jaketič AK Klek 22,5 20 23 17,5 [15,5] 23,5 22 22 [16] 150,5
5. Robert Bradarić AK Solin - 24,5 15 - 25 19,5 19,5 19,5 19,5 142,5
6. Marijan Rubelj AK Klek 23,5 24 22 [od] 17,5 17,5 - 19,5 18,5 142,5
7. Ivan Jaranović AK RI Autosport 12,5 17 - 22 22 23,5 18,5 25 - 140,5
8. Sergio Miščenić AK Zrinski 22 - - 25 20 20 20 22 - 129
9. Krešimir Sauerbrunn AK Zrinski 20 10 [10] 15 20 20 20 15 - 120
10. Bojan Tomić AK Klek 10 14 [od] 16,5 15 [od] 15 18 17,5 106
11. Mario Jurišić AK RI Autosport - 22,5 15 12,5 12 [8] 12 14,5 14 102,5
12. Mario Delmoro AK Pula-Rovinj 17 - - 14 15 15 12 17 10 100
13. Lovro Badurina AK Zrinski 18,5 20,5 - 18,5 - 12 18,5 12 - 100
14. Maro Franić AK Dubrovnik Racing 10 15 12 [8] - 12 15 12 21,5 97,5
15. Željko Gulin AKK Šibenik - 20 20 - - 20 - 15 20 95
16. Matija Čelhar AK Matulji Racing 17 od - 24 21,5 15 - 15 - 92,5
17. Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing - 10 12 od 8 14,5 24,5 od 23 92
18. Donald Milokanović AK Skok Racing 15 - - 20 - 15 15 20 - 85
19. Đani Alajbeg AK Split Motorsport 8 14 10,5 10 - 10 - 10 20,5 83
20. Goran Sikirica AK RI Autosport 12 10 16 21 10 - - 12 - 81
21. Petar Dajak AK Pelješac Racing 12 15 od 15 13 10 - 15,5 [ns] 80,5
22. Miho Jozović AK Dubrovnik Racing [od] 12 20 10 10 10 8 8 [od] 78
23. Robert Pleše AK Klek 8 - 12 [8] 10 12 10 14 12 78
24. Daniel Šarić AK Pula-Rovinj 20 - - 20 - - - 20 - 60
25. Rajko Vlah AKK Šibenik 10 - - 10 12 8 8 10 - 58
26. Mladen Šekoranja AK Dubrava 13 od - 15 15,5 12 - - - 55,5
27. Mario Barović AK Župa Dubrovačka - 15 20 17 - - - od od 52
28. Željko Pavičić AKK Zanatlija 8 - 12 12 ns od 15 od - 47
29. Dean Jurasić AK Istra Racing Team 12 - - 12 - 10 - 12 - 46
30. Kristian Marinić AK Pula-Rovinj 17 12 - - - 14 - - - 43
31. Ivan Kiršić AK Pula-Rovinj 12 - - 10 - 10 - 10 - 42
32. Jure Gašperov AK Mihovil - 12 13,5 - - - - 15 - 40,5
33. Zoran Vidmar AK Buzet Autosport 16 od - - - 12 - 12 - 40
34. Dujko Grčić AK Buzet Autosport - 18 - - - 10 - 10 - 38
35. Josip Gašperov AK Mihovil - 12 12 - - - - 12 - 36
36. Nenad Draganić AK Pula-Rovinj 14 20 - od - - - - - 34
37. Vedran Radović AK Buzet Autosport 8 12 - 12 - - - - - 32
38. Vili Buršić AK Skok Racing 15 - - 15 - - - - - 30
39. Marina Miše AK Trogir - - 15 - - - - - 15 30
40. Igor Krišto AK RI Autosport - 15 - - - - - 12 - 27
41. Joško Makelja AK Mihovil - - 15 6 - - - 6 - 27
42. Tihomir Pažin AK Dubrovnik Racing - 5 od - - - - - 20 25
43. Ozren Granda AK Matulji Racing - 10 15 - - - - - - 25
44. Nikola Dobrila AK Istra Racing Team 24 - - - - - - - - 24
45. Danijel Dominko AK Dubrava - - - - - - 12 12 - 24
46. Mato Dumenčić AK SB Auto Sport 10 - - - - - 12 - - 22
47. Božo Prnić AK Pelješac Racing - - - - - - - - 20 20
48. Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - 20 20
49. Nikša Jurjević AK Split Motorsport - 12 8 - - - - - - 20
50. Mato Milković AK Ragusa Racing - 8 - - - - - - 12 20
51. Mario Korijan AK Pula-Rovinj - - - 12 - - - 8 - 20
52. David Damianich AK Pula-Rovinj 10 - - - - - - 10 - 20
53. Ivan Stričević SAK Split - - 18,5 - - - - - - 18,5
54. Marko Pleše AK Klek - - - - - 18 - od - 18
55. Martino Bradarić AK Solin - - 17,5 - - od - - ns 17,5
56. Josip Todorović AK Mihovil - 6 10 - - - - - - 16
57. Alen Kapusta AK Trogir - 15 - - - - - - - 15
58. Nino Andrejević AK Buzet Autosport - - - - 15 - - od - 15
59. Silvio Stefanović AK Klek - - - - - 15 - od - 15
60. Darko Cvetko AK Klek - - - - - 15 - - - 15
61. Juraj Šebalj AK Sljeme - - - - - - 15 - - 15
62. Đuro Martinović AK Župa Dubrovačka - - - - - - - - 15 15
63. Boris Durlen AK Dubrava - 14,5 - - - - - - - 14,5
64. Anđelko Košec AKK Zanatlija - - - - - - 12 - - 12
65. Josip Prizmić AK Pelješac Racing - - - - - - - - 12 12
66. Ivica Radić AKK Šibenik - 10 - - - - - - - 10
67. Saša Milavić AK Split Motorsport - - 10 - - - - - - 10
68. Ivan Fakin AK Dubrava - - - - 10 - - - - 10
69. Tomislav Škalić AK Delta - - - - - - 10 - - 10
70. Nenad Kolman AK Dubrava - - - - - - 10 - - 10
71. Miroslav Poljak AMK Buzet - - - - - - - 10 - 10
72. Nikola Lubura AK Ragusa Racing - - - - - - - - 10 10
73. Leo Černi AK Opatija 8 - - - - - - - - 8
74. Dario Serden AK Ragusa Racing - 8 od - - - - - od 8
75. Dušan Roguljić SAK Split - 8 od - - - - - - 8
76. Sendy Mogorović AK Istra Racing Team - - - 8 - - - ns - 8
77. Kristijan Ozimec AK Stubaki - - - - - - 8 - - 8
78. Mikele Vižintin AK Skok Racing - - - - - - - 8 - 8
79. Eđidijo Benčić AMK Buzet - - - - - - - 8 - 8
80. Teo Blažević AK Ragusa Racing - - - - - - - - 8 8
81. Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - 8 8
82. Mauricio Majeroni AK Pula-Rovinj 6 - - - - - - - - 6
83. Teo Katić AK Dubrovnik Racing - 6 - - - - - - - 6
84. Neven Ukota AMK Buzet - - - - - - - 5 - 5
85. Zdravko Horvat AK Mihovil - 4 - - - - - - - 4
86. Konstantin Visković AK Split Motorsport - 3 od - - - - - - 3
- Boris Štrkalj AK Klek - od - - - - - od - 0
- Goran Načinović AK Opatija od - - - - - - - - 0
- Denis Sandalj AMK Buzet - - - - - - - od - 0
- Matija Žic AK Zrinski - - - ns - - - - - 0
- Dalibor Radišković AK Stubaki - - - - - - ns - - 0
- Tomislav Mikulić AK Dubrava - - - - - - ns - - 0
- Zoran Grabović AK RI Autosport - - - - - - - ns - 0
 
UKUPNO GRUPE KLASE