AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
8. NAGRADA RABAC-LABIN '10
Rabac-Labin, 16.-18.04.2010.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 H18 Siniša Krainc AK Zrinski Ford Escort RS Cosworth 3:33,758 0:00,000 10
2. 3 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 3:43,802 0:10,044 8
3. 5 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 3:52,518 0:18,760 6
4. 6 H15 Nikola Dobrila AK Istra Racing Team Honda Civic 1.6 3:55,897 0:22,139 5
5. 29 N3 Dino Butorac AK Matulji Racing Renault Clio RS 3:56,079 0:22,321 4
6. 205 H17 Lovro Badurina AK Zrinski Suzuki Swift 1.3 Turbo 3:57,004 0:23,246 3
7. 7 N3 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Honda Civic Type-R 3:58,673 0:24,915 2
8. 11 23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Felicia 1.8 Proto 3:59,135 0:25,377 1
9. 211 H24 Cvetko Jaketič AK Klek Škoda Octavia 1.8 4:00,694 0:26,936 -
10. 110 H24 Matija Čelhar AK Matulji Racing Škoda Octavia 1.8 4:01,379 0:27,621 -
11. 14 A8 Goran Sertić AKK Fridge Racing Renault Clio R3 4:01,709 0:27,951 -
12. 207 H16 Marijan Rubelj AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 4:02,074 0:28,316 -
13. 20 A8 Denis Nišević AK Klek Renault Megane 2.0 4:02,902 0:29,144 -
14. 16 A6 Robin Malinarić AKK Šibenik Citroën AX 1.4 GTi 4:03,277 0:29,519 -
15. 215 H15 Zoran Vidmar AK Buzet Autosport Yugo 55 4:03,752 0:29,994 -
16. 246 H15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 16V 4:04,414 0:30,656 -
17. 40 SP12 Đani Varljen AK Matulji Racing Honda Civic Type-R 4:05,312 0:31,554 -
18. 233 H14 Sergio Miščenić AK Zrinski Fiat 127 4:05,335 0:31,577 -
19. 209 H17 Goran Sikirica AK RI Autosport VW Golf 16V 4:07,071 0:33,313 -
20. 21 N3 Tomislav Muhvić AKK Fridge Racing Honda Civic Type-R 4:07,629 0:33,871 -
21. 203 11 Krešimir Sauerbrunn AK Zrinski Škoda Felicia 4:09,615 0:35,857 -
22. 204 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:10,438 0:36,680 -
23. 30 H16 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj Renault Clio 2.0 4:10,685 0:36,927 -
24. 9 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 4:10,915 0:37,157 -
25. 221 H24 Ivan Kiršić AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 1.8 4:11,451 0:37,693 -
26. 232 H14 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi 4:12,334 0:38,576 -
27. 201 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing VW Golf 2.0 4:12,432 0:38,674 -
28. 216 H17 Mato Dumenčić AK SB Auto Sport Ford Fiesta 4:13,306 0:39,548 -
29. 214 11 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 4:14,020 0:40,262 -
30. 255 H16 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf 1.8 4:14,344 0:40,586 -
31. 202 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 Turbo 4:15,951 0:42,193 -
32. 213 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Astra 4:16,697 0:42,939 -
33. 34 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 4:16,764 0:43,006 -
34. 62 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 4:16,789 0:43,031 -
35. 128 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
Euromarina-DAS-Racing T.
Škoda Octavia 1.8 4:18,667 0:44,909 -
36. 33 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:21,117 0:47,359 -
37. 127 H24 Vedran Radović AK Buzet Autosport Škoda Octavia 1.8 4:21,717 0:47,959 -
38. 18 N1 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
Euromarine-DAS-Racing T.
Peugeot 106 Rallye 1.3 4:22,467 0:48,709 -
39. 54 SP12 Karlo Vučić AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V 4:23,297 0:49,539 -
40. 60 N2 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
Euromarine-DAS-Racing T.
Peugeot 106 S16 4:24,017 0:50,259 -
41. 32 A6 Bojan Krota AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.3 4:25,346 0:51,588 -
42. 223 H15 Bojan Tomić AK Klek Opel Corsa 1.6 4:25,374 0:51,616 -
43. 36 N1 Miloš Juzbašić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.3 4:25,799 0:52,041 -
44. 42 N2 Maro Slade AK Ragusa Racing Citroën Saxo 1.6 4:25,927 0:52,169 -
45. 130 A6 Marsel Katić AK Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 4:26,781 0:53,023 -
46. 273 H14 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 4:29,887 0:56,129 -
47. 61 N2 Danijel Stepčić AK Istra Racing Team Peugeot 106 1.6 4:30,502 0:56,744 -
48. 245 H15 Leo Černi AK Opatija Fiat 128 SC 4:34,262 1:00,504 -
49. 226 H13 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 4:34,570 1:00,812 -
50. 235 N4 Davor Čosić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 4:35,345 1:01,587 -
51. 27 H14 Rajko Vlah AKK Šibenik Suzuki Swift 1.3 GTi 4:38,663 1:04,905 -
52. 31 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 4:41,012 1:07,254 -
53. 267 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 55 4:43,253 1:09,495 -
54. 150 21 Marko Sušić AK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:49,119 1:15,361 -
55. 263 H13 Vili Buršić AK Skok Racing Zastava 750 4:51,260 1:17,502 -
56. 265 H16 Mauricio Majeroni AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 4:51,333 1:17,575 -
- 35 N1 Enver Prodan AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.3 isključen -
- 56 SP12 Danijel Vitezica AK Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V odustao -
- 210 H15 Miho Jozović AK Dubrovnik Racing Suzuki Cultus 1.6 odustao -
- 272 H13 Goran Načinović AK Opatija Yugo Koral 55 odustao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 25 E19 Branimir Radić AK Zrinski Formula VW 2002 3:37,310 0:00,000 10
2. 48 E19 Denis Močibob AK Zrinski Formula Opel Lotus 3:42,551 0:05,241 8
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 33 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:21,117 0:00,000 22,5
2. 18 N1 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
Euromarine-DAS-Racing T.
Peugeot 106 Rallye 1.3 4:22,467 0:01,350 17
3. 36 N1 Miloš Juzbašić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.3 4:25,799 0:04,682 13
- 35 N1 Enver Prodan AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.3 isključen -
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 34 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 4:16,764 0:00,000 23,5
2. 62 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 4:16,789 0:00,025 18
3. 60 N2 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
Euromarine-DAS-Racing T.
Peugeot 106 S16 4:24,017 0:07,253 13,5
4. 42 N2 Maro Slade AK Ragusa Racing Citroën Saxo 1.6 4:25,927 0:09,163 10,5
5. 61 N2 Danijel Stepčić AK Istra Racing Team Peugeot 106 1.6 4:30,502 0:13,738 8
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 29 N3 Dino Butorac AK Matulji Racing Renault Clio RS 3:56,079 0:00,000 25
2. 7 N3 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Honda Civic Type-R 3:58,673 0:02,594 19,5
3. 21 N3 Tomislav Muhvić AKK Fridge Racing Honda Civic Type-R 4:07,629 0:11,550 16
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 235 N4 Davor Čosić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 4:35,345 0:00,000 20
2. 31 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 4:41,012 0:05,667 15
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 A6 Robin Malinarić AKK Šibenik Citroën AX 1.4 GTi 4:03,277 0:00,000 23,5
2. 32 A6 Bojan Krota AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.3 4:25,346 0:22,069 17
3. 130 A6 Marsel Katić AK Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 4:26,781 0:23,504 13,5
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 3:52,518 0:00,000 25
2. 14 A8 Goran Sertić AKK Fridge Racing Renault Clio R3 4:01,709 0:09,191 19,5
3. 20 A8 Denis Nišević AK Klek Renault Megane 2.0 4:02,902 0:10,384 16
 
KLASA 11 - E1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 203 11 Krešimir Sauerbrunn AK Zrinski Škoda Felicia 4:09,615 0:00,000 20
2. 214 11 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 4:14,020 0:04,405 15
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 40 SP12 Đani Varljen AK Matulji Racing Honda Civic Type-R 4:05,312 0:00,000 23
2. 54 SP12 Karlo Vučić AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V 4:23,297 0:17,985 17,5
- 56 SP12 Danijel Vitezica AK Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V odustao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 226 H13 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 4:34,570 0:00,000 20
2. 263 H13 Vili Buršić AK Skok Racing Zastava 750 4:51,260 0:16,690 15
- 272 H13 Goran Načinović AK Opatija Yugo Koral 55 odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 233 H14 Sergio Miščenić AK Zrinski Fiat 127 4:05,335 0:00,000 22
2. 204 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:10,438 0:05,103 17
3. 232 H14 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi 4:12,334 0:06,999 14
4. 273 H14 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 4:29,887 0:24,552 12
5. 27 H14 Rajko Vlah AKK Šibenik Suzuki Swift 1.3 GTi 4:38,663 0:33,328 10
6. 267 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 55 4:43,253 0:37,918 8
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 H15 Nikola Dobrila AK Istra Racing Team Honda Civic 1.6 3:55,897 0:00,000 24
2. 215 H15 Zoran Vidmar AK Buzet Autosport Yugo 55 4:03,752 0:07,855 16
3. 246 H15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 16V 4:04,414 0:08,517 12,5
4. 223 H15 Bojan Tomić AK Klek Opel Corsa 1.6 4:25,374 0:29,477 10
5. 245 H15 Leo Černi AK Opatija Fiat 128 SC 4:34,262 0:38,365 8
- 210 H15 Miho Jozović AK Dubrovnik Racing Suzuki Cultus 1.6 odustao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 207 H16 Marijan Rubelj AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 4:02,074 0:00,000 23,5
2. 30 H16 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj Renault Clio 2.0 4:10,685 0:08,611 17
3. 9 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 4:10,915 0:08,841 14
4. 201 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing VW Golf 2.0 4:12,432 0:10,358 12
5. 255 H16 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf 1.8 4:14,344 0:12,270 10
6. 213 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Astra 4:16,697 0:14,623 8
7. 265 H16 Mauricio Majeroni AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 4:51,333 0:49,259 6
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 3:43,802 0:00,000 24,5
2. 205 H17 Lovro Badurina AK Zrinski Suzuki Swift 1.3 Turbo 3:57,004 0:13,202 18,5
3. 209 H17 Goran Sikirica AK RI Autosport VW Golf 16V 4:07,071 0:23,269 12
4. 216 H17 Mato Dumenčić AK SB Auto Sport Ford Fiesta 4:13,306 0:29,504 10
5. 202 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 Turbo 4:15,951 0:32,149 8
 
KLASA H18
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 H18 Siniša Krainc AK Zrinski Ford Escort RS Cosworth 3:33,758 0:00,000 15
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 25 E19 Branimir Radić AK Zrinski Formula VW 2002 3:37,310 0:00,000 25
2. 48 E19 Denis Močibob AK Zrinski Formula Opel Lotus 3:42,551 0:05,241 19,5
 
KLASA 21 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 150 21 Marko Sušić AK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:49,119 0:00,000 10
 
KLASA 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 11 23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Felicia 1.8 Proto 3:59,135 0:00,000 13
 
KLASA H24
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 211 H24 Cvetko Jaketič AK Klek Škoda Octavia 1.8 4:00,694 0:00,000 22,5
2. 110 H24 Matija Čelhar AK Matulji Racing Škoda Octavia 1.8 4:01,379 0:00,685 17
3. 221 H24 Ivan Kiršić AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 1.8 4:11,451 0:10,757 12
4. 128 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
Euromarina-DAS-Racing T.
Škoda Octavia 1.8 4:18,667 0:17,973 10
5. 127 H24 Vedran Radović AK Buzet Autosport Škoda Octavia 1.8 4:21,717 0:21,023 8
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK ZRINSKI 25 Sebastian Čepar A8 25 Branimir Radić E19 22 Sergio Miščenić H14 72
2. AK MATULJI RACING 25 Dino Butorac N3 23 Đani Varljen SP12 17 Matija Čelhar H24 65
3. AK DUBRAVA 24,5 Dejan Dimitrijević H17 20 Davor Čosić N4 17,5 Karlo Vučić SP12 62
4. AK KLEK 23,5 Marijan Rubelj H16 22,5 Cvetko Jaketić H24 16 Denis Nišević A8 62
5. AK BUZET AUTOSPORT 23,5 Saša Černeka N2 19,5 Viliam Prodan N3 17 Bojan Krota A6 60
6. AK ISTRA RACING TEAM 24 Nikola Dobrila H15 22,5 Darko Ladavac N1 12 Dean Jurasić H14 58,5
7. AK PULA-ROVINJ 20 Danijel Šarić H13 17 Mario Delmoro H14 17 Kristian Marinić H16 54
8. AK DUBROVNIK RACING 17 Đivo Franić N1 13,5 Žarko Knego N2 10 Maro Franić H24 40,5
9. AKK FRIDGE RACING 19,5 Goran Sertić A8 16 Tomislav Muhvić N3 - 35,5
10. AKK ŠIBENIK 23,5 Robin Malinarić A6 10 Rajko Vlah H14 - 33,5
11. AK SKOK RACING 15 Donald Milokanović 11 15 Vili Buršić H13 - 30
12. AK RI AUTOSPORT 12,5 Ivan Jaranović H15 12 Goran Sikirica H17 - 24,5
13. AK RAGUSA RACING 10,5 Maro Slade N2 10 Marko Sušić 21 - 20,5
14. AK RIJEKA 18 Igor Vičević N2 - - 18
15. AK PELJEŠAC RACING 12 Petar Dajak H16 - - 12
16. AK SB AUTO SPORT 10 Mato Dumenčić H17 - - 10
17. AK SPLIT MOTORSPORT 8 Đani Alajbeg H17 - - 8
18. AKK ZANATLIJA 8 Željko Pavičić H16 - - 8
19. AK OPATIJA 8 Leo Černi H15 - - 8
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. EUROMARINE-DAS-RACING TEAM 17 Đivo Franić N1 13,5 Žarko Knego N2 10 Maro Franić H24 40,5
2. AUTOMATIC SERVIS RACING TEAM 19,5 Viliam Prodan N3 17 Bojan Krota A6 - 36,5
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA