AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
4. NAGRADA GRADA SKRADINA '10
Skradin, 08.-09.05.2010.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 H18 Siniša Krainc AK Zrinski Ford Escort RS Cosworth 3:29,367 0:00,000 10
2. 1 23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 2.0 3:31,703 0:02,336 8
3. 3 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 3:35,918 0:06,551 6
4. 205 H17 Lovro Badurina AK Zrinski Suzuki Swift 1.3 Turbo 3:46,290 0:16,923 5
5. 5 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 3:47,464 0:18,097 4
6. 14 A8 Goran Sertić AKK Fridge Racing Renault Clio R3 3:49,134 0:19,767 3
7. 23 H18 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 3:49,284 0:19,917 2
8. 2 H18 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 3:49,463 0:20,096 1
9. 207 H16 Marijan Rubelj AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 3:51,269 0:21,902 -
10. 29 N3 Dino Butorac AK Matulji Racing Renault Clio RS 3:52,214 0:22,847 -
11. 7 N3 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Honda Civic Type-R 3:53,163 0:23,796 -
12. 9 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 3:54,319 0:24,952 -
13. 17 A7 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 1.6 S16 3:55,311 0:25,944 -
14. 201 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing VW Golf 2.0 16V 3:55,775 0:26,408 -
15. 20 A8 Denis Nišević AK Klek Renault Megane 2.0 3:55,932 0:26,565 -
16. 21 N3 Tomislav Muhvić AKK Fridge Racing Honda Civic Type-R 3:57,192 0:27,825 -
17. 16 A6 Robin Malinarić AKK Šibenik Citroën AX 1.4 GTi 3:59,143 0:29,776 -
18. 12 N3 Martino Bradarić AK Solin Honda Civic Type-R 3:59,402 0:30,035 -
19. 238 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Honda Civic 1.6 3:59,524 0:30,157 -
20. 211 H24 Cvetko Jaketič AK Klek Škoda Octavia 1.8 3:59,779 0:30,412 -
21. 59 A7 Nikola Mijandrušić AK Zrinski Peugeot 106 1.6 4:02,080 0:32,713 -
22. 277 H18 Ozren Granda AK Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 4:02,173 0:32,806 -
23. 30 H16 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj Renault Clio 2.0 4:02,373 0:33,006 -
24. 246 H15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 1.6 16V 4:02,437 0:33,070 -
25. 223 H15 Bojan Tomić AK Klek Yugo 1.6 4:03,125 0:33,758 -
26. 210 H15 Miho Jozović AK Dubrovnik Racing Suzuki Cultus 1.6 4:03,345 0:33,978 -
27. 269 H16 Goran Sikirica AK RI Autosport VW Golf 1.8 4:03,549 0:34,182 -
28. 232 H14 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi 4:05,469 0:36,102 -
29. 202 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 Turbo 4:05,495 0:36,128 -
30. 32 A6 Bojan Krota AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.3 4:05,702 0:36,335 -
31. 208 H14 Mario Barović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.4 4:05,733 0:36,366 -
32. 220 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 4:05,750 0:36,383 -
33. 256 H17 Jure Gašperov AK Mihovil Renault 5 GT Turbo 4:06,271 0:36,904 -
34. 45 N2 Alen Peruč AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.6 4:07,684 0:38,317 -
35. 203 11 Krešimir Sauerbrunn AK Zrinski Škoda Felicia 4:09,272 0:39,905 -
36. 249 H16 Dario Serden AK Ragusa Racing Renault Clio RS 16V 4:10,441 0:41,074 -
37. 60 N2 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
Euromarine-DAS-Racing T.
Peugeot 106 1.6 S16 4:11,348 0:41,981 -
38. 62 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 4:12,017 0:42,650 -
39. 242 23 Igor Krišto AK RI Autosport Opel Corsa Turbo 4:12,039 0:42,672 -
40. 42 N2 Maro Slade AK Ragusa Racing Citroën Saxo 1.6 VTS 4:12,873 0:43,506 -
41. 228 H16 Josip Todorović AK Mihovil Renault Clio 2.0 16S 4:13,959 0:44,592 -
42. 128 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
Euromarina-DAS-Racing T.
Škoda Octavia 1.8 4:14,022 0:44,655 -
43. 239 H15 Mato Milković AK Ragusa Racing Yugo 1.6 4:14,141 0:44,774 -
44. 18 N1 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
Euromarine-DAS-Racing T.
Peugeot 106 Rallye 1.3 4:16,350 0:46,983 -
45. 260 H16 Tihomir Pažin AK Dubrovnik Racing Alfa 33 1.7 4:16,356 0:46,989 -
46. 54 SP12 Karlo Vučić AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V 4:16,678 0:47,311 -
47. 251 H15 Teo Katić AK Dubrovnik Racing Fiat 128 1.5 4:19,827 0:50,460 -
48. 36 N1 Miloš Juzbašić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.3 4:21,065 0:51,698 -
49. 31 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 4:21,164 0:51,797 -
50. 117 SP12 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 4:21,817 0:52,450 -
51. 262 H16 Zdravko Horvat AK Mihovil Opel Vectra 2.0 4:23,870 0:54,503 -
52. 127 H24 Vedran Radović AK Buzet Autosport Škoda Octavia 1.8 4:24,038 0:54,671 -
53. 235 N4 Davor Čosić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 4:26,493 0:57,126 -
54. 105 SP12 Duje Čulić SAK Split Ford Focus 2.0 16V 4:26,973 0:57,606 -
55. 234 H16 Konstantin Visković AK Split Motorsport Renault 5 GT 1.8 4:27,079 0:57,712 -
56. 252 H17 Ivica Radić AKK Šibenik Renault 5 GT Turbo 4:27,258 0:57,891 -
57. 261 H13 Željko Gulin AKK Šibenik Yugo 1.1 4:27,968 0:58,601 -
58. 136 SP12 Marin Gavranović AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 4:29,673 1:00,306 -
59. 152 21 Boris Belamarić AKK Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 4:30,524 1:01,157 -
60. 150 21 Marko Sušić AK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:31,879 1:02,512 -
61. 274 H17 Dušan Roguljić SAK Split BMW 325i 4:33,450 1:04,083 -
62. 151 22 Goran Rajčić SAK Split Škoda Fabia 1.4 16V 4:33,662 1:04,295 -
63. 132 A8 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.9 TDi 4:33,744 1:04,377 -
64. 154 22 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 4:33,874 1:04,507 -
65. 135 A8 Lukša Knez AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.9 TDi 4:34,354 1:04,987 -
66. 119 A6 Vedran Vujević AK Split Motorsport VW Polo 1.4 16V 4:35,696 1:06,329 -
67. 275 H14 Nikša Jurjević AK Split Motorsport Yugo 1.4 4:40,130 1:10,763 -
68. 278 H13 Alen Kapusta AK Trogir Fiat Cinquecento Sp. 4:40,627 1:11,260 -
69. 153 21 Stijepo Petrušić AK Župa Dubrovačka Škoda Felicia 1.3 LXi 4:48,340 1:18,973 -
70. 248 H13 Josip Gašperov AK Mihovil Fiat Uno 60 4:57,049 1:27,682 -
- 10 H16 Boris Štrkalj AK Klek Opel Calibra 2.0 16V odustao -
- 11 23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Felicia 1.8 Proto odustao -
- 33 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 odustao -
- 110 H24 Matija Čelhar AK Matulji Racing Škoda Octavia 1.8 odustao -
- 215 H15 Zoran Vidmar AK Buzet Autosport Yugo 1.6 odustao -
- 34 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi nije startao -
- 134 A6 Joško Makelja AK Mihovil Škoda Fabia 1.4 16V nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 CN20 Riccardo Ala AK Skok Racing Sighnolfi BMW 3.0 3:17,920 0:00,000 10
2. 25 E19 Branimir Radić AK Zrinski Formula VW 2002 3:25,598 0:07,678 8
3. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 392 3:26,181 0:08,261 6
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 18 N1 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
Euromarine-DAS-Racing T.
Peugeot 106 Rallye 1.3 4:16,350 0:00,000 21
2. 36 N1 Miloš Juzbašić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.3 4:21,065 0:04,715 15,5
- 33 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 odustao -
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 45 N2 Alen Peruč AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.6 4:07,684 0:00,000 23
2. 60 N2 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
Euromarine-DAS-Racing T.
Peugeot 106 1.6 S16 4:11,348 0:03,664 17,5
3. 62 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 4:12,017 0:04,333 14
4. 42 N2 Maro Slade AK Ragusa Racing Citroën Saxo 1.6 VTS 4:12,873 0:05,189 11,5
- 34 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi nije startao -
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 29 N3 Dino Butorac AK Matulji Racing Renault Clio RS 3:52,214 0:00,000 25
2. 7 N3 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Honda Civic Type-R 3:53,163 0:00,949 19,5
3. 21 N3 Tomislav Muhvić AKK Fridge Racing Honda Civic Type-R 3:57,192 0:04,978 16
4. 12 N3 Martino Bradarić AK Solin Honda Civic Type-R 3:59,402 0:07,188 13,5
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 4:21,164 0:00,000 20
2. 235 N4 Davor Čosić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 4:26,493 0:05,329 15
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 A6 Robin Malinarić AKK Šibenik Citroën AX 1.4 GTi 3:59,143 0:00,000 23
2. 32 A6 Bojan Krota AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.3 4:05,702 0:06,559 17
3. 119 A6 Vedran Vujević AK Split Motorsport VW Polo 1.4 16V 4:35,696 0:36,553 12
- 134 A6 Joško Makelja AK Mihovil Škoda Fabia 1.4 16V nije startao -
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 17 A7 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 1.6 S16 3:55,311 0:00,000 24
2. 59 A7 Nikola Mijandrušić AK Zrinski Peugeot 106 1.6 4:02,080 0:06,769 17,5
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 3:47,464 0:00,000 25
2. 14 A8 Goran Sertić AKK Fridge Racing Renault Clio R3 3:49,134 0:01,670 19,5
3. 20 A8 Denis Nišević AK Klek Renault Megane 2.0 3:55,932 0:08,468 15,5
4. 132 A8 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.9 TDi 4:33,744 0:46,280 10
5. 135 A8 Lukša Knez AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.9 TDi 4:34,354 0:46,890 8
 
KLASA 11 - E1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 203 11 Krešimir Sauerbrunn AK Zrinski Škoda Felicia 4:09,272 0:00,000 10
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 54 SP12 Karlo Vučić AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V 4:16,678 0:00,000 21,5
2. 117 SP12 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 4:21,817 0:05,139 16
3. 105 SP12 Duje Čulić SAK Split Ford Focus 2.0 16V 4:26,973 0:10,295 12,5
4. 136 SP12 Marin Gavranović AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 4:29,673 0:12,995 10
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 261 H13 Željko Gulin AKK Šibenik Yugo 1.1 4:27,968 0:00,000 20
2. 278 H13 Alen Kapusta AK Trogir Fiat Cinquecento Sp. 4:40,627 0:12,659 15
3. 248 H13 Josip Gašperov AK Mihovil Fiat Uno 60 4:57,049 0:29,081 12
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 232 H14 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi 4:05,469 0:00,000 20
2. 208 H14 Mario Barović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.4 4:05,733 0:00,264 15
3. 275 H14 Nikša Jurjević AK Split Motorsport Yugo 1.4 4:40,130 0:34,661 12
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 238 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Honda Civic 1.6 3:59,524 0:00,000 22,5
2. 246 H15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 1.6 16V 4:02,437 0:02,913 17
3. 223 H15 Bojan Tomić AK Klek Yugo 1.6 4:03,125 0:03,601 14
4. 210 H15 Miho Jozović AK Dubrovnik Racing Suzuki Cultus 1.6 4:03,345 0:03,821 12
5. 220 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 4:05,750 0:06,226 10
6. 239 H15 Mato Milković AK Ragusa Racing Yugo 1.6 4:14,141 0:14,617 8
7. 251 H15 Teo Katić AK Dubrovnik Racing Fiat 128 1.5 4:19,827 0:20,303 6
- 215 H15 Zoran Vidmar AK Buzet Autosport Yugo 1.6 odustao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 207 H16 Marijan Rubelj AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 3:51,269 0:00,000 24
2. 9 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 3:54,319 0:03,050 18,5
3. 201 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing VW Golf 2.0 16V 3:55,775 0:04,506 15
4. 30 H16 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj Renault Clio 2.0 4:02,373 0:11,104 12
5. 269 H16 Goran Sikirica AK RI Autosport VW Golf 1.8 4:03,549 0:12,280 10
6. 249 H16 Dario Serden AK Ragusa Racing Renault Clio RS 16V 4:10,441 0:19,172 8
7. 228 H16 Josip Todorović AK Mihovil Renault Clio 2.0 16S 4:13,959 0:22,690 6
8. 260 H16 Tihomir Pažin AK Dubrovnik Racing Alfa 33 1.7 4:16,356 0:25,087 5
9. 262 H16 Zdravko Horvat AK Mihovil Opel Vectra 2.0 4:23,870 0:32,601 4
10. 234 H16 Konstantin Visković AK Split Motorsport Renault 5 GT 1.8 4:27,079 0:35,810 3
- 10 H16 Boris Štrkalj AK Klek Opel Calibra 2.0 16V odustao -
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 3:35,918 0:00,000 26
2. 205 H17 Lovro Badurina AK Zrinski Suzuki Swift 1.3 Turbo 3:46,290 0:10,372 20,5
3. 202 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 Turbo 4:05,495 0:29,577 14
4. 256 H17 Jure Gašperov AK Mihovil Renault 5 GT Turbo 4:06,271 0:30,353 12
5. 252 H17 Ivica Radić AKK Šibenik Renault 5 GT Turbo 4:27,258 0:51,340 10
6. 274 H17 Dušan Roguljić SAK Split BMW 325i 4:33,450 0:57,532 8
 
KLASA H18
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 H18 Siniša Krainc AK Zrinski Ford Escort RS Cosworth 3:29,367 0:00,000 25
2. 23 H18 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 3:49,284 0:19,917 18
3. 2 H18 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 3:49,463 0:20,096 14,5
4. 277 H18 Ozren Granda AK Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 4:02,173 0:32,806 10
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 25 E19 Branimir Radić AK Zrinski Formula VW 2002 3:25,598 0:00,000 24,5
2. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 392 3:26,181 0:00,583 19
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 CN20 Riccardo Ala AK Skok Racing Sighnolfi BMW 3.0 3:17,920 0:00,000 15
 
KLASA 21 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 152 21 Boris Belamarić AKK Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 4:30,524 0:00,000 20
2. 150 21 Marko Sušić AK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:31,879 0:01,355 15
3. 153 21 Stijepo Petrušić AK Župa Dubrovačka Škoda Felicia 1.3 LXi 4:48,340 0:17,816 12
 
KLASA 22 - FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 151 22 Goran Rajčić SAK Split Škoda Fabia 1.4 16V 4:33,662 0:00,000 20
2. 154 22 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 4:33,874 0:00,212 15
 
KLASA 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 2.0 3:31,703 0:00,000 24,5
2. 242 23 Igor Krišto AK RI Autosport Opel Corsa Turbo 4:12,039 0:40,336 15
- 11 23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Felicia 1.8 Proto odustao -
 
KLASA H24
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 211 H24 Cvetko Jaketič AK Klek Škoda Octavia 1.8 3:59,779 0:00,000 20
2. 128 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
Euromarina-DAS-Racing T.
Škoda Octavia 1.8 4:14,022 0:14,243 15
3. 127 H24 Vedran Radović AK Buzet Autosport Škoda Octavia 1.8 4:24,038 0:24,259 12
- 110 H24 Matija Čelhar AK Matulji Racing Škoda Octavia 1.8 odustao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK ZRINSKI 25 Siniša Krainc H18 25 Sebastian Čepar A8 24,5 Branimir Radić E19 74,5
2. AK DUBRAVA 26 Dejan Dimitrijević H17 21,5 Karlo Vučić SP12 20 Željko Kelečić N4 67,5
3. AKK ŠIBENIK 23 Robin Malinarić A6 20 Željko Gulin H13 20 Boris Belamarić 21 63
4. AK KLEK 24 Marijan Rubelj H16 20 Cvetko Jaketić H24 18,5 Jurica Majić H16 62,5
5. AK BUZET AUTOSPORT 24 Manuel Kodelja A7 19,5 Viliam Prodan N3 18 Dujko Grčić H18 61,5
6. AK DUBROVNIK RACING 21 Đivo Franić N1 19 Niko Pulić E19 17,5 Žarko Knego N2 57,5
7. AK RI AUTOSPORT 22,5 Mario Jurišić H15 17 Ivan Jaranović H15 15 Igor Krišto 23 54,5
8. AK PULA-ROVINJ 20 Nenad Draganić H14 15,5 Miloš Juzbašić N1 12 Kristian Marinić H16 47,5
9. SAK SPLIT 20 Goran Rajčić 22 12,5 Duje Čulić SP12 8 Dušan Roguljić H17 40,5
10. AK SOLIN 24,5 Robert Bradarić 23 13,5 Martino Bradarić N3 - 38
11. AK SPLIT MOTORSPORT 14 Đani Alajbeg H17 12 Vedran Vujević A6 12 Nikša Jurjević H14 38
12. AKK FRIDGE RACING 19,5 Goran Sertić A8 16 Tomislav Muhvić N3 - 35,5
13. AK MATULJI RACING 25 Dino Butorac N3 10 Ozren Granda H18 - 35
14. AK RAGUSA RACING 15 Marko Sušić 21 11,5 Maro Slade N2 8 Mato Milković H15 34,5
15. AK TROGIR 15 Nikola Rožić 22 15 Alen Kapusta H13 - 30
16. AK MIHOVIL 12 Jure Gašperov H17 12 Josip Gašperov H13 6 Josip Todorović H16 30
17. AK ŽUPA DUBROVAČKA 15 Mario Barović H14 12 Stijepo Petrušić 21 - 27
18. AK SKOK RACING 15 Riccardo Ala CN20 - - 15
19. AK PELJEŠAC RACING 15 Petar Dajak H16 - - 15
20. AK RIJEKA 14 Igor Vičević N2 - - 14
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AUTOMATIC SERVIS RACING TEAM 24 Manuel Kodelja A7 19,5 Viliam Prodan N3 17 Bojan Krota A6 60,5
2. EUROMARINE-DAS-RACING TEAM 21 Đivo Franić N1 17,5 Žarko Knego N2 15 Maro Franić H24 53,5
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA