AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
17. NAGRADA STUBIČKIH TOPLICA '10
Sljeme, 11.-12.09.2010.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 23 Siniša Krainc AK Zrinski Ford Escort RS Cosworth 5:48,967 0:00,000 10
2. 1 23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 2.0 5:52,262 0:03,295 8
3. 3 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 6:01,753 0:12,786 6
4. 14 A8 Goran Sertić AKK Fridge Racing Renault Clio R3 6:21,067 0:32,100 5
5. 5 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 6:23,632 0:34,665 4
6. 29 N3 Dino Butorac AK Matulji Racing Honda Civic Type-R 6:24,974 0:36,007 3
7. 21 N3 Tomislav Muhvić AKK Fridge Racing Renault Clio RS 6:29,109 0:40,142 2
8. 205 H17 Lovro Badurina AK Zrinski Suzuki Swift 1.3 Turbo 6:30,006 0:41,039 1
9. 7 N3 Viliam Prodan AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 6:30,515 0:41,548 -
10. 9 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 6:30,779 0:41,812 -
11. 220 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 6:34,546 0:45,579 -
12. 211 H24 Cvetko Jaketič AK Klek Škoda Octavia 1.8 6:35,576 0:46,609 -
13. 246 H15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 1.6 16V 6:38,249 0:49,282 -
14. 223 H15 Bojan Tomić AK Klek Yugo 1.6 6:38,451 0:49,484 -
15. 40 SP12 Đani Varljen AK Matulji Racing Honda Civic Type-R 6:39,386 0:50,419 -
16. 238 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Honda Civic 1.6 6:47,799 0:58,832 -
17. 233 H14 Sergio Miščenić AK Zrinski Fiat 127 6:50,383 1:01,416 -
18. 206 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett GSi 6:53,879 1:04,912 -
19. 203 11 Krešimir Sauerbrunn AK Zrinski Škoda Felicia 6:54,279 1:05,312 -
20. 284 H15 Tomislav Škalić AK Delta Lada VFTS 6:54,495 1:05,528 -
21. 60 N2 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 1.6 S16 6:54,953 1:05,986 -
22. 128 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 1.8 6:57,008 1:08,041 -
23. 214 11 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 1.0 6:57,081 1:08,114 -
24. 54 SP12 Karlo Vučić AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V 6:58,211 1:09,244 -
25. 282 11 Danijel Dominko AK Dubrava Yugo 6:58,262 1:09,295 -
26. 216 H17 Mato Dumenčić AK SB Auto Sport Ford Fiesta 7:01,730 1:12,763 -
27. 68 A7 Dario Šamec AK Stubaki Peugeot 106 Rallye 1.6 7:02,300 1:13,333 -
28. 18 N4 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.9 TDi 7:04,151 1:15,184 -
29. 237 H17 Nenad Kolman AK Dubrava Lancia Y10 1.4 Turbo 7:07,317 1:18,350 -
30. 286 H14 Juraj Šebalj AK Sljeme Škoda Favorit 7:07,882 1:18,915 -
31. 204 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:07,929 1:18,962 -
32. 114 A6 Marko Cavor AKK Zanatlija Yugo 1.3 7:11,317 1:22,350 -
33. 31 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 7:15,787 1:26,820 -
34. 62 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 7:15,831 1:26,864 -
35. 108 A6 Branko Labaš AK Stubaki VW Polo 1.4 16V 7:17,317 1:28,350 -
36. 267 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 1.3 7:18,142 1:29,175 -
37. 138 A6 Juraj Combaj AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 7:21,872 1:32,905 -
38. 137 A6 Zoran Klarić AK RI Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 7:23,459 1:34,492 -
39. 222 H16 Anđelko Košec AKK Zanatlija Opel Kadett 7:24,951 1:35,984 -
40. 152 21 Boris Belamarić AKK Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 7:25,909 1:36,942 -
41. 53 A8 Dino Stelmah AK Delta Renault Clio Sport 7:26,615 1:37,648 -
42. 235 N4 Davor Čosić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 7:27,653 1:38,686 -
43. 136 SP12 Marin Gavranović AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 7:28,220 1:39,253 -
44. 141 SP12 Mario Šarik AK Dubrava Honda Civic Type-R 7:29,151 1:40,184 -
45. 39 21 Goran Šams AK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 7:37,472 1:48,505 -
46. 104 H17 Kristijan Ozimec AK Stubaki Citroën Xsara 7:39,271 1:50,304 -
47. 158 21 Zoran Hržak AK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 7:39,635 1:50,668 -
48. 27 H14 Rajko Vlah AKK Šibenik Suzuki Swift 1.3 GTi 7:43,415 1:54,448 -
49. 67 A6 Mato Radoje AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 7:43,763 1:54,796 -
50. 210 H15 Miho Jozović AK Dubrovnik Racing Suzuki Cultus 1.6 7:45,294 1:56,327 -
51. 140 A6 Ivica Siladić AK Sljeme Škoda Felicia 1.3 LXi 7:45,900 1:56,933 -
52. 75 N1 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 7:55,536 2:06,569 -
53. 156 21 Neven Škugor AKK Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 8:06,553 2:17,586 -
54. 160 22 Zvonimir Šantek AKK Šibenik Škoda Fabia 1.4 16V 8:19,131 2:30,164 -
- 17 A7 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Peugeot 106 1.6 S16 odustao -
- 34 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi odustao -
- 50 H16 Tomislav Mikulić AK Dubrava Peugeot 205 nije startao -
- 283 H14 Dalibor Radišković AK Stubaki Škoda Favorit 1.3 nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 393 5:46,776 0:00,000 10
2. 48 E19 Denis Močibob AK Zrinski Formula Opel Lotus 6:08,550 0:21,774 8
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 75 N1 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 7:55,536 0:00,000 11
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 60 N2 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 1.6 S16 6:54,953 0:00,000 23,5
2. 62 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 7:15,831 0:20,878 17
- 34 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi odustao -
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 29 N3 Dino Butorac AK Matulji Racing Honda Civic Type-R 6:24,974 0:00,000 25
2. 21 N3 Tomislav Muhvić AKK Fridge Racing Renault Clio RS 6:29,109 0:04,135 19,5
3. 7 N3 Viliam Prodan AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 6:30,515 0:05,541 16
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 18 N4 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.9 TDi 7:04,151 0:00,000 23
2. 31 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 7:15,787 0:11,636 17,5
3. 235 N4 Davor Čosić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 7:27,653 0:23,502 13,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 114 A6 Marko Cavor AKK Zanatlija Yugo 1.3 7:11,317 0:00,000 24,5
2. 108 A6 Branko Labaš AK Stubaki VW Polo 1.4 16V 7:17,317 0:06,000 19
3. 138 A6 Juraj Combaj AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 7:21,872 0:10,555 15,5
4. 137 A6 Zoran Klarić AK RI Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 7:23,459 0:12,142 13
5. 67 A6 Mato Radoje AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 7:43,763 0:32,446 10
6. 140 A6 Ivica Siladić AK Sljeme Škoda Felicia 1.3 LXi 7:45,900 0:34,583 8
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 68 A7 Dario Šamec AK Stubaki Peugeot 106 Rallye 1.6 7:02,300 0:00,000 23
- 17 A7 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Peugeot 106 1.6 S16 odustao -
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 14 A8 Goran Sertić AKK Fridge Racing Renault Clio R3 6:21,067 0:00,000 25
2. 5 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 6:23,632 0:02,565 19,5
3. 53 A8 Dino Stelmah AK Delta Renault Clio Sport 7:26,615 1:05,548 12,5
 
KLASA 11 - E1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 203 11 Krešimir Sauerbrunn AK Zrinski Škoda Felicia 6:54,279 0:00,000 20
2. 214 11 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 1.0 6:57,081 0:02,802 15
3. 282 11 Danijel Dominko AK Dubrava Yugo 6:58,262 0:03,983 12
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 40 SP12 Đani Varljen AK Matulji Racing Honda Civic Type-R 6:39,386 0:00,000 24
2. 54 SP12 Karlo Vučić AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V 6:58,211 0:18,825 18,5
3. 136 SP12 Marin Gavranović AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 7:28,220 0:48,834 12
4. 141 SP12 Mario Šarik AK Dubrava Honda Civic Type-R 7:29,151 0:49,765 10
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 233 H14 Sergio Miščenić AK Zrinski Fiat 127 6:50,383 0:00,000 20
2. 286 H14 Juraj Šebalj AK Sljeme Škoda Favorit 7:07,882 0:17,499 15
3. 204 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:07,929 0:17,546 12
4. 267 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 1.3 7:18,142 0:27,759 10
5. 27 H14 Rajko Vlah AKK Šibenik Suzuki Swift 1.3 GTi 7:43,415 0:53,032 8
- 283 H14 Dalibor Radišković AK Stubaki Škoda Favorit 1.3 nije startao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 220 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 6:34,546 0:00,000 24,5
2. 246 H15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 1.6 16V 6:38,249 0:03,703 18,5
3. 223 H15 Bojan Tomić AK Klek Yugo 1.6 6:38,451 0:03,905 15
4. 238 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Honda Civic 1.6 6:47,799 0:13,253 12,5
5. 284 H15 Tomislav Škalić AK Delta Lada VFTS 6:54,495 0:19,949 10
6. 210 H15 Miho Jozović AK Dubrovnik Racing Suzuki Cultus 1.6 7:45,294 1:10,748 8
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 6:30,779 0:00,000 23
2. 206 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett GSi 6:53,879 0:23,100 15
3. 222 H16 Anđelko Košec AKK Zanatlija Opel Kadett 7:24,951 0:54,172 12
- 50 H16 Tomislav Mikulić AK Dubrava Peugeot 205 nije startao -
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 6:01,753 0:00,000 24
2. 205 H17 Lovro Badurina AK Zrinski Suzuki Swift 1.3 Turbo 6:30,006 0:28,253 18,5
3. 216 H17 Mato Dumenčić AK SB Auto Sport Ford Fiesta 7:01,730 0:59,977 12
4. 237 H17 Nenad Kolman AK Dubrava Lancia Y10 1.4 Turbo 7:07,317 1:05,564 10
5. 104 H17 Kristijan Ozimec AK Stubaki Citroën Xsara 7:39,271 1:37,518 8
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 393 5:46,776 0:00,000 25
2. 48 E19 Denis Močibob AK Zrinski Formula Opel Lotus 6:08,550 0:21,774 19,5
 
KLASA 21 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 152 21 Boris Belamarić AKK Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 7:25,909 0:00,000 20
2. 39 21 Goran Šams AK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 7:37,472 0:11,563 15
3. 158 21 Zoran Hržak AK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 7:39,635 0:13,726 12
4. 156 21 Neven Škugor AKK Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 8:06,553 0:40,644 10
 
KLASA 22 - FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 160 22 Zvonimir Šantek AKK Šibenik Škoda Fabia 1.4 16V 8:19,131 0:00,000 10
 
KLASA 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 23 Siniša Krainc AK Zrinski Ford Escort RS Cosworth 5:48,967 0:00,000 25
2. 1 23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 2.0 5:52,262 0:03,295 19,5
 
KLASA H24
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 211 H24 Cvetko Jaketič AK Klek Škoda Octavia 1.8 6:35,576 0:00,000 22
2. 128 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 1.8 6:57,008 0:21,432 15
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Niko Pulić E19 24,5 Nikša Šabadin H15 23,5 Žarko Knego N2 73
2. AK ZRINSKI 25 Siniša Krainc 23 20 Sergio Miščenić H14 20 Krešimir Sauerbrunn 11 65
3. AK KLEK 23 Jurica Majić H16 22 Cvetko Jaketić H24 15 Bojan Tomić H15 60
4. AK DUBRAVA 24 Dejan Dimitrijević H17 18,5 Karlo Vučić SP12 17,5 Željko Kelečić N4 60
5. AK STUBAKI 23 Dario Šamec A7 19 Branko Labaš A6 15 Goran Šams 21 57
6. AKK ZANATLIJA 24,5 Marko Cavor A6 15 Željko Pavičić H16 12 Anđeko Košec H16 51,5
7. AK MATULJI RACING 25 Dino Butorac N3 24 Đani Varljen SP12 - 49
8. AKK FRIDGE RACING 25 Goran Sertić A8 19,5 Tomislav Muhvić N3 - 44,5
9. AK RI AUTOSPORT 18,5 Ivan Jaranović H15 13 Zoran Klarić A6 12,5 Mario Jurišić H15 44
10. AKK ŠIBENIK 20 Boris Belamarić 21 10 Neven Škugor 21 10 Zvonimir Šantek 22 40
11. AK DELTA 15,5 Juraj Combaj A6 12,5 Dino Stelmah A8 10 Tomislav Škalić H15 38
12. AK SLJEME 15 Juraj Šebalj H14 8 Ivica Siladić A6 - 23
13. AK SOLIN 19,5 Robert Bradarić 23 - - 19,5
14. AK RIJEKA 17 Igor Vičević N2 - - 17
15. AK BUZET AUTOSPORT 16 Viliam Prodan N3 - - 16
16. AK SKOK RACING 15 Donald Milokanović 11 - - 15
17. AK SB AUTO SPORT 12 Mato Dumenčić H17 - - 12
18. AK PULA-ROVINJ 12 Mario Delmoro H14 - - 12
 
ŠKODA FABIA BIODIESEL KUP