AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
UČKA '10
Matulji/Veprinac, 05.-06.06.2010.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 23 Siniša Krainc AK Zrinski Ford Escort RS Cosworth 3:52,400 0:00,000 10
2. 3 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 3:59,072 0:06,672 8
3. 17 A7 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 1.6 S16 4:10,110 0:17,710 6
4. 40 SP12 Đani Varljen AK Matulji Racing Honda Civic Type-R 4:12,604 0:20,204 5
5. 29 N3 Dino Butorac AK Matulji Racing Renault Clio RS 4:12,940 0:20,540 4
6. 110 H24 Matija Čelhar AK Matulji Racing Škoda Octavia 1.8 4:16,878 0:24,478 3
7. 205 H17 Lovro Badurina AK Zrinski Suzuki Swift 1.3 Turbo 4:17,814 0:25,414 2
8. 233 H14 Sergio Miščenić AK Zrinski Fiat 127 4:20,823 0:28,423 1
9. 14 A8 Goran Sertić AKK Fridge Racing Renault Clio R3 4:23,001 0:30,601 -
10. 211 H24 Cvetko Jaketič AK Klek Škoda Octavia 1.8 4:23,091 0:30,691 -
11. 16 A6 Robin Malinarić AKK Šibenik Citroën AX 1.4 GTi 4:23,533 0:31,133 -
12. 246 H15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 1.6 16V 4:23,762 0:31,362 -
13. 21 N3 Tomislav Muhvić AKK Fridge Racing Honda Civic Type-R 4:24,370 0:31,970 -
14. 223 H15 Bojan Tomić AK Klek Yugo 1.6 4:24,530 0:32,130 -
15. 45 N2 Alen Peruč AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.6 4:25,028 0:32,628 -
16. 269 H16 Goran Sikirica AK RI Autosport VW Golf 2.0 16V 4:25,350 0:32,950 -
17. 62 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 4:26,323 0:33,923 -
18. 32 A6 Bojan Krota AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.3 4:29,110 0:36,710 -
19. 238 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Honda Civic 1.6 4:29,254 0:36,854 -
20. 65 N3 Marinko Stanić AK Matulji Racing Honda Civic Type-R 4:30,419 0:38,019 -
21. 210 H15 Miho Jozović AK Dubrovnik Racing Suzuki Cultus 1.6 4:31,369 0:38,969 -
22. 224 H17 Mario Korijan AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 4:31,403 0:39,003 -
23. 60 N2 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
Euromarine-DAS-Racing T.
Peugeot 106 1.6 S16 4:32,365 0:39,965 -
24. 18 N1 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
Euromarine-DAS-Racing T.
Peugeot 106 Rallye 1.3 4:33,047 0:40,647 -
25. 214 11 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 1.0 4:33,587 0:41,187 -
26. 34 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 4:33,686 0:41,286 -
27. 201 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing VW Golf 2.0 16V 4:35,811 0:43,411 -
28. 42 N2 Maro Slade AK Ragusa Racing Citroën Saxo 1.6 VTS 4:36,263 0:43,863 -
29. 202 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 Turbo 4:36,865 0:44,465 -
30. 127 H24 Vedran Radović AK Buzet Autosport Škoda Octavia 1.8 4:37,298 0:44,898 -
31. 206 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Astra GSi 16V 4:37,608 0:45,208 -
32. 203 11 Krešimir Sauerbrunn AK Zrinski Škoda Felicia 4:39,711 0:47,311 -
33. 35 N1 Enver Prodan AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.3 4:41,175 0:48,775 -
34. 208 H14 Mario Barović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.4 4:41,999 0:49,599 -
35. 221 H24 Ivan Kiršić AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 1.8 4:43,086 0:50,686 -
36. 128 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
Euromarina-DAS-Racing T.
Škoda Octavia 1.8 4:43,267 0:50,867 -
37. 118 A6 Paulo Petretić AK Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 4:45,239 0:52,839 -
38. 266 H15 Sendy Mogorović AK Istra Racing Team Yugo 1.6 4:45,376 0:52,976 -
39. 54 SP12 Karlo Vučić AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V 4:45,944 0:53,544 -
40. 137 A6 Zoran Klarić AK RI Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:46,127 0:53,727 -
41. 204 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:48,922 0:56,522 -
42. 33 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:51,297 0:58,897 -
43. 11 23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Felicia 1.8 Proto 4:52,272 0:59,872 -
44. 273 H14 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 4:52,699 1:00,299 -
45. 27 H14 Rajko Vlah AKK Šibenik Suzuki Swift 1.3 GTi 4:55,439 1:03,039 -
46. 31 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 4:56,297 1:03,897 -
47. 36 N1 Miloš Juzbašić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.3 4:58,084 1:05,684 -
48. 61 N2 Danijel Stepčić AK Istra Racing Team Peugeot 106 1.6 4:58,338 1:05,938 -
49. 226 H13 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 4:59,410 1:07,010 -
50. 267 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 55 5:04,063 1:11,663 -
51. 101 A7 Dalibor Franolić AK Buzet Autosport Opel Corsa GSi 5:04,606 1:12,206 -
52. 134 H14 Joško Makelja AK Mihovil Škoda Fabia 1.4 16V 5:13,388 1:20,988 -
53. 64 N4 Dario Nišević AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 5:17,810 1:25,410 -
54. 263 H13 Vili Buršić AK Skok Racing Zastava 750 1.0 5:23,081 1:30,681 -
- 56 SP12 Danijel Vitezica AK Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V odustao -
- 207 H16 Marijan Rubelj AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V odustao -
- 220 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 odustao -
- 232 H14 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
- 5 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R nije startao -
- 9 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V nije startao -
- 229 H17 Matija Žic AK Zrinski BMW 325i nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 392 3:41,672 0:00,000 10
2. 26 CN20 Riccardo Ala AK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 3:46,923 0:05,251 8
- 25 E19 Branimir Radić AK Zrinski Formula VW 2002 nije startao -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 18 N1 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
Euromarine-DAS-Racing T.
Peugeot 106 Rallye 1.3 4:33,047 0:00,000 22
2. 35 N1 Enver Prodan AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.3 4:41,175 0:08,128 15,5
3. 33 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:51,297 0:18,250 12
4. 36 N1 Miloš Juzbašić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.3 4:58,084 0:25,037 10
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 45 N2 Alen Peruč AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.6 4:25,028 0:00,000 26
2. 62 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 4:26,323 0:01,295 20,5
3. 60 N2 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
Euromarine-DAS-Racing T.
Peugeot 106 1.6 S16 4:32,365 0:07,337 16,5
4. 34 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 4:33,686 0:08,658 13,5
5. 42 N2 Maro Slade AK Ragusa Racing Citroën Saxo 1.6 VTS 4:36,263 0:11,235 11
6. 61 N2 Danijel Stepčić AK Istra Racing Team Peugeot 106 1.6 4:58,338 0:33,310 8
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 29 N3 Dino Butorac AK Matulji Racing Renault Clio RS 4:12,940 0:00,000 25
2. 21 N3 Tomislav Muhvić AKK Fridge Racing Honda Civic Type-R 4:24,370 0:11,430 19,5
3. 65 N3 Marinko Stanić AK Matulji Racing Honda Civic Type-R 4:30,419 0:17,479 15
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 4:56,297 0:00,000 20
2. 64 N4 Dario Nišević AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 5:17,810 0:21,513 15
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 A6 Robin Malinarić AKK Šibenik Citroën AX 1.4 GTi 4:23,533 0:00,000 23,5
2. 32 A6 Bojan Krota AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.3 4:29,110 0:05,577 18
3. 118 A6 Paulo Petretić AK Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 4:45,239 0:21,706 14,5
4. 137 A6 Zoran Klarić AK RI Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:46,127 0:22,594 11,5
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 17 A7 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 1.6 S16 4:10,110 0:00,000 25
2. 101 A7 Dalibor Franolić AK Buzet Autosport Opel Corsa GSi 5:04,606 0:54,496 16
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 14 A8 Goran Sertić AKK Fridge Racing Renault Clio R3 4:23,001 0:00,000 14
- 5 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R nije startao

 

 
KLASA 11 - E1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 214 11 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 1.0 4:33,587 0:00,000 20
2. 203 11 Krešimir Sauerbrunn AK Zrinski Škoda Felicia 4:39,711 0:06,124 15
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 40 SP12 Đani Varljen AK Matulji Racing Honda Civic Type-R 4:12,604 0:00,000 24,5
2. 54 SP12 Karlo Vučić AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V 4:45,944 0:33,340 17
- 56 SP12 Danijel Vitezica AK Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V odustao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 226 H13 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 4:59,410 0:00,000 20
2. 263 H13 Vili Buršić AK Skok Racing Zastava 750 1.0 5:23,081 0:23,671 15
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 233 H14 Sergio Miščenić AK Zrinski Fiat 127 4:20,823 0:00,000 25
2. 208 H14 Mario Barović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.4 4:41,999 0:21,176 17
3. 204 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:48,922 0:28,099 14
4. 273 H14 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 4:52,699 0:31,876 12
5. 27 H14 Rajko Vlah AKK Šibenik Suzuki Swift 1.3 GTi 4:55,439 0:34,616 10
6. 267 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 55 5:04,063 0:43,240 8
7. 134 H14 Joško Makelja AK Mihovil Škoda Fabia 1.4 16V 5:13,388 0:52,565 6
- 232 H14 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 246 H15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 1.6 16V 4:23,762 0:00,000 22
2. 223 H15 Bojan Tomić AK Klek Yugo 1.6 4:24,530 0:00,768 16,5
3. 238 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Honda Civic 1.6 4:29,254 0:05,492 12,5
4. 210 H15 Miho Jozović AK Dubrovnik Racing Suzuki Cultus 1.6 4:31,369 0:07,607 10
5. 266 H15 Sendy Mogorović AK Istra Racing Team Yugo 1.6 4:45,376 0:21,614 8
- 220 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 odustao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 269 H16 Goran Sikirica AK RI Autosport VW Golf 2.0 16V 4:25,350 0:00,000 21
2. 201 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing VW Golf 2.0 16V 4:35,811 0:10,461 15
3. 206 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Astra GSi 16V 4:37,608 0:12,258 12
- 207 H16 Marijan Rubelj AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V odustao -
- 9 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V nije startao -
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 3:59,072 0:00,000 24,5
2. 205 H17 Lovro Badurina AK Zrinski Suzuki Swift 1.3 Turbo 4:17,814 0:18,742 18,5
3. 224 H17 Mario Korijan AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 4:31,403 0:32,331 12
.4. 202 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 Turbo 4:36,865 0:37,793 10
- 229 H17 Matija Žic AK Zrinski BMW 325i nije startao -
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 392 3:41,672 0:00,000 15
- 25 E19 Branimir Radić AK Zrinski Formula VW 2002 nije startao -
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 CN20 Riccardo Ala AK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 3:46,923 0:00,000 15
 
KLASA 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 23 Siniša Krainc AK Zrinski Ford Escort RS Cosworth 3:52,400 0:00,000 25
2. 11 23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Felicia 1.8 Proto 4:52,272 0:59,872 15
 
KLASA H24
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 110 H24 Matija Čelhar AK Matulji Racing Škoda Octavia 1.8 4:16,878 0:00,000 24
2. 211 H24 Cvetko Jaketič AK Klek Škoda Octavia 1.8 4:23,091 0:06,213 17,5
3. 127 H24 Vedran Radović AK Buzet Autosport Škoda Octavia 1.8 4:37,298 0:20,420 12
4. 221 H24 Ivan Kiršić AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 1.8 4:43,086 0:26,208 10
5. 128 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
Euromarina-DAS-Racing T.
Škoda Octavia 1.8 4:43,267 0:26,389 8
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK ZRINSKI 26 Alen Peruč N2 25 Siniša Krainc 23 25 Sergio Miščenić H14 76
2. AK MATULJI RACING 25 Dino Butorac N3 24,5 Đani Varljen SP12 24 Matija Čelhar H24 73,5
3. AK DUBRAVA 24,5 Dejan Dimitrijević H17 20 Željko Kelečić N4 17 Karlo Vučić SP12 61,5
4. AK BUZET AUTOSPORT 25 Manuel Kodelja A7 18 Bojan Krota A6 16 Dalibor Franolić A7 59
5. AK RI AUTOSPORT 22 Ivan Jaranović H15 21 Goran Sikirica H16 12,5 Mario Jurišić H15 55,5
6. AK DUBROVNIK RACING 22 Đivo Franić N1 16,5 Žarko Knego N2 15 Niko Pulić E19 53,5
7. AK SKOK RACING 20 Donald Milokanović 11 15 Riccardo Ala CN20 15 Vili Buršić H13 50
8. AK PULA-ROVINJ 20 Danijel Šarić H13 14 Mario Delmoro H14 12 Mario Korijan H17 46
9. AK KLEK 17,5 Cvetko Jaketić H24 16,5 Bojan Tomić H15 8 Robert Pleše H14 42
10. AKK ŠIBENIK 23,5 Robin Malinarić A6 10 Rajko Vlah H14 - 33,5
11. AKK FRIDGE RACING 19,5 Tomislav Muhvić N3 14 Goran Sertić A8 - 33,5
12. AK ISTRA RACING TEAM 12 Darko Ladavac N1 12 Dean Jurasić H14 8 Sendy Mogorović H15 32
13. AK RIJEKA 20,5 Igor Vičević N2 - - 20,5
14. AK ŽUPA DUBROVAČKA 17 Mario Barović H14 - - 17
15. AK PELJEŠAC RACING 15 Petar Dajak H16 - - 15
16. AKK ZANATLIJA 12 Željko Pavičić H16 - - 12
17. AK RAGUSA RACING 11 Maro Slade N2 - - 11
18. AK SPLIT MOTORSPORT 10 Đani Alajbeg H17 - - 10
19. AK MIHOVIL 6 Joško Makelja H14 - - 6
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. EUROMARINE-DAS-RACING TEAM 22 Đivo Franić N1 16,5 Žarko Knego N2 8 Maro Franić H24 46,5
2. AUTOMATIC SERVIS RACING TEAM 25 Manuel Kodelja A7 18 Bojan Krota A6 - 43
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA