štopericaciljna zastavica 1. 17.04.10. - Krško (SLO)
2. 08.05.10. - Cividale (ITA)
3. 12.06.10. - Ptuj (SLO)
4. 10.07.10. - Krško (SLO)
5. 25.09.10. - Cividale (ITA)
6. 09.10.10. - Novi Marof (HRV)
NACIONALNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE
PRVENSTVO HRVATSKE
MEMORIJALNI KUP ANTUNA ŽELJE MARTINOVIĆA
KONAČNI REZULTATI

KLASA 1
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. 112 Luka Vuk AKK Podravina Koprivnica - - 23 23 - 16 62
2. 120 Michael Hladnić AKK Podravina Koprivnica - - - 18 - 23 41
3. 114 Jan Vuk AKK Podravina Koprivnica - - 14 - - 16 30
4. 115 Mirko Šatvar AKK Podravina Koprivnica - - 18 - - - 18
 
KLASA 2
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. 291 Michael Hladnić AKK Podravina Koprivnica - - - - - 23 23
 
KLASA 3
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. 322 Karla Švec AKK Podravina Koprivnica 22 - 23 23 23 18 109
2. 302 Damian Sekulić Cobra Virovitica - - - - - 23 23
 
KLASA 4
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. 418 Martin Kodrić KK 1 Zagreb 13 23 23 23 23 23 128
2. 496 Mislav Mikulec AKK Podravina Koprivnica 20 18 18 18 10 11 95
3. 420 Petra Lesički AKK Podravina Koprivnica 16 - 14 8 - 12 50
4. 444 Marijan Vukas AKK Podravina Koprivnica - - - - - 12 12
5. 445 Ivan Hladnić AKK Podravina Koprivnica - - - - - 9 9
 
KLASA 5
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. 511 Igor Vuković AKK Podravina Koprivnica 22 - - - 23 23 68
2. 544 Lora Vukas AKK Podravina Koprivnica - - - - - 18 18
 
KLASA 6
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. 692 Pierre Runić Car Audio GBG 22 23 23 11 23 13 115
2. 603 Borna Vlašić AKK Podravina Koprivnica 18 18 - - - - 36
3. 615 Nikola Belohradski AKK Zanatlija - - - - - 23 23
4. 602 Sven Gorup AKK Zanatlija 14 - - - - 8 22
5. 601 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb - - - - - 18 18
 
KLASA 8
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. 838 Ivo Matić AKK Podravina Koprivnica 18 19 18 18 23 18 114
2. 835 Konrad Mulvaj AKK Podravina Koprivnica 22 22 23 23 - 13 103
3. 836 Antun Kovač AKK Podravina Koprivnica - - 14 14 18 23 69
4. 899 Dejan Hladnić AKK Podravina Koprivnica 14 - - - - 10 24
 
KLASA 9
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. 993 Žarko Martinjak KK Koprivnica - - - - - 23 23
2. 992 Branimir Rojko KK Koprivnica - - - - - 15 15
3. 996 Zlatko Kovačić KK Koprivnica - - - - - 12 12
4. 957 Renato Dujmović AMK Buzet - - - - - 8 8
5. 969 Tomislav Lovrenc AKK Podravina Koprivnica - - - - - 6 6
 
KLUBOVI
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. AKK PODRAVINA KOPRIVNICA 152 58 165 145 97 252 869
2. KK 1 ZAGREB 13 23 23 23 23 41 146
3. CAR AUDIO GBG 22 23 23 11 23 13 115
4. KK KOPRIVNICA - - - - - 50 50
5. AKK ZANATLIJA 14 - - - - 31 45
6. COBRA VIROVITICA - - - - - 23 23
7. AMK BUZET - - - - - 8 8