štopericaciljna zastavica 1.-2. 24.-25.04.10. - Nagrada Fuchs-a
3.-4. 12.-13.06.10. - Nagrada Virovitice
5.-6. 19.-20.06.10. - Nagrada Repsol-a
    7.-8. 03.-04.07.10. - Nagrada Stanleybet K.
  9.-10. 04.-05.09.10. - Nagrada OPG Vranović
11.-12. 16.-17.10.10. - Nagrada Motula
NACIONALNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE
MEMORIJALNI KUP ANTUNA ŽELJE MARTINOVIĆA
PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
KONAČNI REZULTATI

KLASA 0 - LIMAČ 50
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
- 4 Dorian Vargović Cobra Virovitica 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0
- 7 Tin Vorkapić KK Koprivnica od - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0
- 8 Filip Vuković Cobra Virovitica 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0
- 9 Jan Tisaj KK Koprivnica 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0
- 10 Luka Tomašić KK Koprivnica 0 - 0 - 0 - - - 0 - 0 - 0
- 11 Erik Trstenjak AKK Podravina Koprivnica 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0
- 12 Matea Turk AK Info Kart - - - - - - 0 - 0 - 0 - 0
 
KLASA I - BABY KART-COMER 60
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 102 Muhammad Pličanić AK Info Kart 20 20 20 [ns] 20 20 [12] 15 20 15 12 12 174
2. 111 Jan Pokos AK Speedy 15 [12] 15 15 [10] 12 15 20 12 20 20 20 164
3. 112 Matija Kovačić KK 1 Zagreb [12] 15 [10] 20 15 15 20 12 15 12 15 15 154
4. 106 Mihael Meretaj Cobra Virovitica 10 8 12 12 12 10 - - 10 10 - - 84
5. 113 Mark Lukač AK Info Kart - - 8 10 - - 10 10 - - - - 38
6. 113 Matija Habek KU Novi Marof 8 10 - - - - - - - - - - 18
 
KLASA II - MINI KART
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 206 Damian Sekulić Cobra Virovitica [6] [7,5] 15 15 20 15 12 15 20 15 20 20 167
2. 201 Juraj Kovačić KK 1 Zagreb [10] [10] 20 20 15 20 20 20 15 20 15 isk 165
3. 207 Fran Tisaj KK Koprivnica [5] [6] 10 12 12 12 10 10 10 10 12 15 113
4. 210 Luka Mavrin KK 1 Zagreb - - 12 10 10 10 15 12 12 12 isk isk 93
5. 209 Željko Romić Cobra Virovitica - - 6 6 8 8 8 8 - - - - 44
6. 208 Corina Lukša Cobra Virovitica - - 8 8 - - - - - - - - 16
7. 203 William Mucak KK 1 Zagreb 7,5 isk - - - - - - - - - - 7,5
 
KLASA V - ROTAX SENIOR
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 515 Nikola Belohradski AKK Zanatlija [15] [20] 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 200
2. 502 Sven Gorup AKK Zanatlija 20 15 15 [10] 12 12 15 15 [10] 10 15 15 144
3. 510 Tomislav Pavlić KK 1 Zagreb [8] 12 [10] 12 10 10 12 12 12 12 12 12 116
4. 501 Karlo Golub KK 1 Zagreb 10 8 12 15 15 15 - - 15 15 - - 105
5. 503 Borna Vlašić AKK Podravina Koprivnica 12 10 - - - - 10 10 - - - - 42
6. 516 Matija Zajec KK 1 Zagreb - - 8 8 - - - - - - - - 16
 
KLASA VII - C 125 S MJENJAČEM
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 720 Nedjeljko Vucelić KK 1 Zagreb 20 20 20 [15] [15] 20 20 15 20 20 20 20 195
2. 703 Žarko Martinjak KK Koprivnica 15 [12] 15 20 15 15 15 [12] 15 12 15 15 152
3. 707 Renato Dujmović AMK Buzet 12 15 - - - - 10 10 12 15 12 12 98
4. 708 Siniša Mišić Cobra Virovitica 8 10 12 12 12 10 [4] [6] 10 8 8 8 98
5. 705 Zlatko Banić SAK Split - - 8 10 10 ns 3 3 od 6 6 6 52
6. 719 Tomislav Lovrenc AKK Podravina Koprivnica - - - - - - - - 8 10 10 10 38
7. 702 Branimir Rojko KK Koprivnica 10 od - - - - 6 8 - - - - 24
8. 716 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb - - - - - - od 20 - - - - 20
9. 706 Marko Sitarić Cobra Virovitica - - - - isk 12 8 ns - - - - 20
10. 709 Zlatko Kovačić KK Koprivnica - - 10 ns - - od 4 - - - - 14
11. 714 Neven Perčić AK Matulji Racing - - - - - - 12 od - - - - 12
- 713 Ratko Medenec KK 1 Zagreb - - - - - - od od - - - - 0
- 712 Sven Lukačić KK 1 Zagreb - - - - - - od ns - - - - 0
 
KLASA VIII - BRIGGS
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 801 Samir Smailagić AK Info Kart [10] [10] 20 20 20 20 12 15 20 20 20 15 182
2. 809 Ivan Žovan KK 1 Zagreb [7,5] 7,5 10 8 15 15 15 12 15 15 15 [od] 127,5
3. 804 Tomislav Lovrenc AKK Podravina Koprivnica 6 6 12 12 10 8 10 10 - - 10 20 104
4. 802 Ivijan Rajnović Cobra Virovitica - - 15 15 12 12 20 20 - - - - 94
5. 810 Nikola Carević KK 1 Zagreb 5 5 od 10 8 10 - - 10 12 8 10 78
6. 808 Krunoslav Žovan KK 1 Zagreb - - 8 6 - - 8 8 12 10 12 12 76
 
KLUBOVI - UKUPNO
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. KK 1 ZAGREB 42 47 52 55 45 55 60 55 50 55 50 47 613
2. COBRA VIROVITICA 24 25,5 42 42 44 39 40 43 40 33 28 28 428,5
3. AK INFO KART 30 30 48 30 40 40 34 40 40 35 32 27 426
4. AKK ZANATLIJA 35 35 35 30 32 32 35 35 30 30 35 35 399
5. KK KOPRIVNICA 30 18 35 32 27 27 31 30 25 22 27 30 334
6. AK SPEEDY 15 12 15 15 10 12 15 20 12 20 20 20 186
7. AKK PODRAVINA KOPRIVNICA 18 16 12 12 10 8 20 20 8 10 20 30 184
8. AMK BUZET 12 15 - - - - 10 10 12 15 12 12 98
9. SAK SPLIT - - 8 10 10 0 3 3 0 6 6 6 52
10. KU NOVI MAROF 8 10 - - - - - - - - - - 18
11. AK MATULJI RACING - - - - - - 12 0 - - - - 12
 
KLUBOVI - JUNIORI
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. KK 1 ZAGREB - - - - - - - - - - - - 461,5
2. COBRA VIROVITICA - - - - - - - - - - - - 312,5
3. AK INFO KART - - - - - - - - - - - - 224
4. AK SPEEDY - - - - - - - - - - - - 186
5. KK KOPRIVNICA - - - - - - - - - - - - 124
6. KU NOVI MAROF - - - - - - - - - - - - 18
 
KLUBOVI - SENIORI
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. KK 1 ZAGREB - - - - - - - - - - - - 542
2. AKK ZANATLIJA - - - - - - - - - - - - 379
3. COBRA VIROVITICA - - - - - - - - - - - - 222
4. KK KOPRIVNICA - - - - - - - - - - - - 214
5. AK INFO KART - - - - - - - - - - - - 202
6. AKK PODRAVINA KOPRIVNICA - - - - - - - - - - - - 184
7. AMK BUZET - - - - - - - - - - - - 98
8. SAK SPLIT - - - - - - - - - - - - 52
9. AK MATULJI RACING - - - - - - - - - - - - 12