OCJENSKI RALLY ZA PRVENSTVO HRVATSKE
1. KVARNERSKI OCJENSKI AUTO RALLY '10
Čavle, 12.06.2010.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač/Suvozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 5 Antun Laušin
Dubravka Zaharija
SAK Samobor/AK Rijeka Honda Civic 15.378 0 20
2. 2 3 Vlado Božičević
Goran Crnković
AK RI Autosport
Autosport Božičević Rijeka
Opel Corsa GSi 15.378 0 15
3. 1 9 Luisa Božičević
Ingrid Kasap
AK RI Autosport
Autosport Božičević Rijeka
Autobianchi A112 15.406 28 12
4. 2 8 Zoran Vlahović
Jasna Starčić
AK Pula-Rovinj Renault Clio 16.338 960 10
5. 3 18 Toni Cerin
Ivan Božac
AK Skok Racing
Mineral Tehnika Rac.Team
Ford Focus 16.515 1.137 8
6. 2 1 Marin Nežić
Nino Andrejević
AK Buzet Autosport Citroën AX 16.970 1.592 6
7. 2 2 Marko Popović
Nicol Baričević
AK HBT Racing Citroën Saxo 17.178 1.800 4
8. 1 12 Matija Birt
Marko Butorac
AK HBT Racing Yugo 17.223 1.845 3
9. 2 7 Donald Milokanović
Igor Vičević
AK Skok Racing/AK Rijeka
Mineral Tehnika Rac.Team
VW Polo 1.4 16V 17.372 1.994 2
10. 2 6 Josip Prebeg
Berislav Vardić
AK SB Auto Sport Renault Clio 17.916 2.538 1
11. 3 17 Igor Janko
Slavko Janko
AK Istra Rac.T./AK Skok R. Ford Focus 2.0 16V 17.953 2.575 -
12. 1 10 Ivan Rostohar
Igor Mandić
AKK Zanatlija/AK Dubrava Yugo 19.108 3.730 -
13. 1 14 Elena Golojka
Mia Žudić
AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 19.982 4.604 -
14. 1 15 Željko Despinić
Marko Ćoza
AK Buzet Auto./AK Rijeka Citroën C1 20.311 4.933 -
15. 2 16 Branko Čuić
Josip Pavić
AK Grobnik Peugeot 106 21.018 5.640 -
16. 3 21 Helena Božičević
Iva Bukvić
AK RI Autosport
Autosport Božičević Rijeka
Mitsubishi Lancer 21.345 5.967 -
- 3 22 Goran Krišto
Bojan Sabovljen
AK RI Autosport Opel Astra odustali -
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Kl. S.b. Vozačica/Suvozačica Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 1 9 Luisa Božičević
Ingrid Kasap
AK RI Autosport
Autosport Božičević Rijeka
Autobianchi A112 15.406 0 20
2. 1 14 Elena Golojka
Mia Žudić
AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 19.982 4.576 15
3. 3 21 Helena Božičević
Iva Bukvić
AK RI Autosport
Autosport Božičević Rijeka
Mitsubishi Lancer 21.345 5.939 12
 
REDOSLIJED JUNIORA
Poz. Kl. S.b. Vozač/Suvozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 1 12 Matija Birt
Marko Butorac
AK HBT Racing Yugo 17.223 0 20
2. 1 10 Ivan Rostohar
Igor Mandić
AKK Zanatlija/AK Dubrava Yugo 19.108 1.885 15
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač/Suvozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 1 9 Luisa Božičević
Ingrid Kasap
AK RI Autosport
Autosport Božičević Rijeka
Autobianchi A112 15.406 0 20
2. 1 12 Matija Birt
Marko Butorac
AK HBT Racing Yugo 17.223 1.817 15
3. 1 10 Ivan Rostohar
Igor Mandić
AKK Zanatlija/AK Dubrava Yugo 19.108 3.702 12
4. 1 14 Elena Golojka
Mia Žudić
AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 19.982 4.576 10
5. 1 15 Željko Despinić
Marko Ćoza
AK Buzet Auto./AK Rijeka Citroën C1 20.311 4.905 8
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač/Suvozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 5 Antun Laušin
Dubravka Zaharija
SAK Samobor/AK Rijeka Honda Civic 15.378 0 20
2. 2 3 Vlado Božičević
Goran Crnković
AK RI Autosport
Autosport Božičević Rijeka
Opel Corsa GSi 15.378 0 15
3. 2 8 Zoran Vlahović
Jasna Starčić
AK Pula-Rovinj Renault Clio 16.338 960 12
4. 2 1 Marin Nežić
Nino Andrejević
AK Buzet Autosport Citroën AX 16.970 1.592 10
5. 2 2 Marko Popović
Nicol Baričević
AK HBT Racing Citroën Saxo 17.178 1.800 8
6. 2 7 Donald Milokanović
Igor Vičević
AK Skok Racing/AK Rijeka
Mineral Tehnika Rac.Team
VW Polo 1.4 16V 17.372 1.994 6
7. 2 6 Josip Prebeg
Berislav Vardić
AK SB Auto Sport Renault Clio 17.916 2.538 4
8. 2 16 Branko Čuić
Josip Pavić
AK Grobnik Peugeot 106 21.018 5.640 3
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač/Suvozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 18 Toni Cerin
Ivan Božac
AK Skok Racing
Mineral Tehnika Rac.Team
Ford Focus 16.515 0 20
2. 3 17 Igor Janko
Slavko Janko
AK Istra Rac.T./AK Skok R. Ford Focus 2.0 16V 17.953 1.438 15
3. 3 21 Helena Božičević
Iva Bukvić
AK RI Autosport
Autosport Božičević Rijeka
Mitsubishi Lancer 21.345 4.830 12
- 3 22 Goran Krišto
Bojan Sabovljen
AK RI Autosport Opel Astra odustali -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK RI AUTOSPORT 20 Luisa Božičević K1 15 Vlado Božičević K2 12 Helena Božičević K3 47
2. AK BUZET AUTOSPORT 10 Marin Nežić K2 10 Elena Golojka K1 8 Željko Despinić K1 28
3. AK SKOK RACING 20 Toni Cerin K3 6 Donald Milokanović K2 - 26
4. AK HBT RACING 15 Matija Birt K1 8 Marko Popović K2 - 23
5. SAK SAMOBOR 20 Antun Laušin K2 - - 20
6. AK ISTRA RACING TEAM 15 Igor Janko K3 - - 15
7. AK PULA-ROVINJ 12 Zoran Vlahović K2 - - 12
8. AKK ZANATLIJA 12 Ivan Rostohar K1 - - 12
9. AK SB AUTO SPORT 4 Josip Prebeg K2 - - 4
10. AK GROBNIK 3 Branko Čuić K2 - - 3
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AUTOSPORT BOŽIČEVIĆ RIJEKA 20 Luisa Božičević K1 15 Vlado Božičević K2 12 Helena Božičević K3 47
2. MINERAL TEHNIKA RACING TEAM 20 Toni Cerin K3 6 Donald Milokanović K2 - 26