RALLY ZA MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
37. CROATIA RALLY '10 - II
Rijeka, 14.-15.05.2010.
www.croatiarally.eu

UKUPNI REDOSLIJED
* - odlukom žirija natjecanja
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Nac. Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 N4 Luca Rossetti
Matteo Chiarcossi
I
I
Abarth Grand Punto S2000
Luca Rossetti
0:00 0:53:57,0 0:00:00,0 10
2. 3 N4 Luca Betti
Pierangelo Scalvini
I
CZ
Peugeot 207 S2000
Luca Betti
0:00 0:54:05,6 0:00:08,6 8
3. 2 N4 Corrado Fontana
Nicola Arena
I
I
Peugeot 207 S2000
Corrado Fontana
0:00 0:55:18,5 0:01:21,5 6
4. 7 N4 Juraj Šebalj
Toni Klinc
HR
HR
Mitsubishi Lancer Evo IX
AK Sljeme
0:00 0:55:29,7 0:01:32,7 5
5. 4 N4 Antonin Tlustak
Jan Škaloud
CZ
CZ
Škoda Fabia S2000
Czech National Team
0:00 0:56:44,5 0:02:47,5 4
6. 9 N4 Luigi Fontana
Pierangela Riva
I
I
Peugeot 207 S2000
Luigi Fontana
0:00 0:57:00,8 0:03:03,8 3
7. 18 A7 Jan Černy
Pavel Kohout
CZ
CZ
Renault Clio R3
Czech National Team
0:00 0:59:11,2 0:05:14,2 2
8. 25 N3 Mitja Slejko
Izidor Šavelj
SLO
SLO
Renault Clio 2.0 RS
AMD Slovenija Avto
0:00 1:00:15,4 0:06:18,4 1
9. 28 N3 Reno Turk
Denis Vidović
HR
HR
Honda Civic Type-R
AK Delta
0:00 1:01:16,4 0:07:19,4 1
10. 31 A5 Matej Oblak
Blanka Kacin
SLO
SLO
VW Polo 1.4 16V
Motoklub Buhc/AK MPI Racing
0:00 1:03:14,7 0:09:17,7 1
11. 26 N3 Marinko Stanić
Elvino Svetić
HR
HR
Honda Civic Type-R
AK Matulji Racing
0:00 1:03:29,0 0:09:32,0 1
12. 17 N4 Almir Vrpčić
Enes Cviko
BIH
BIH
Mitsubishi Lancer Evo VIII
AMK Pro Sport Sarajevo
0:00 1:04:15,7 0:10:18,7 1
13. 114* A5 Branko Labaš
Danijel Knežević
HR
HR
VW Polo 1.4 16V
AK Stubaki/AK Delta
0:00 1:04:21,3* 0:10:24,3 1
14. 27 N3 Boro Mateša
Krešimir Konjević
HR
HR
Honda Civic Type-R
AK Matulji Racing
0:00 1:04:37,8 0:10:40,8 1
15. 109 A5 Ivan Bahorić
Mario Bahorić
HR
HR
Škoda Fabia 1.4 16V
AK Delta
0:00 1:04:48,2 0:10:51,2 1
16. 110 A5 Marko Đurković
Lorena Nosić
HR
HR
Suzuki Swift 1.3 GTi
AK Stubaki
0:00 1:06:56,8 0:12:59,8 1
17. 134 A5 Marsel Katić
Denis Rubinić
HR
HR
VW Polo 1.4 16V
AK Matulji Racing
0:00 1:07:23,3 0:13:26,3 1
18. 23 A7 Simon Trobec
Simon Goja
SLO
SLO
Fiat Punto HGT
AK MPI Racing
0:00 1:08:27,1 0:14:30,1 1
19. 16 N4 Zakir Oković
Želimir Osenk
BIH
BIH
Mitsubishi Lancer Evo X
AMK Pro Sport Sarajevo
0:00 1:08:49,7 0:14:52,7 1
20. 21 A6 Friderik Vajnhandl
Robert Levstik
SLO
SLO
Citroën C2 R2 Max
AMK FS 13
0:00 1:09:24,9 0:15:27,9 1
21. 133 A7 Dino Stelmah
Juraj Puškar
HR
HR
Renault Clio Sport
AK Delta
0:00 1:09:55,7 0:15:58,7 1
22. 115 A5 Dražen Somek
Gordan Sau
HR
HR
Škoda Felicia 1.3 LXi
AKK Zanatlija
0:00 1:14:55,5 0:20:58,5 1
23. 116 A5 Lana Sutlović
Domagoj Šiprak
HR
HR
Ford Ka
AK Delta
0:00 1:21:29,2 0:27:32,2 1
- 15 N4 Nikola Dobrila
Roland Ferenčić
HR
HR
Mitsubishi Lancer Evo IX
AK Istra Racing Team
odustali -
- 29 N3 Tomislav Šepić
Hrvoje Šepić
HR
HR
Peugeot 306 S16
AK Rijeka
odustali -
- 30 A5 Miha Prek
David Vončina
SLO
SLO
VW Polo 1.4 16V
AMK Atom
odustali -
- 35 A5 Paulo Petretić
Đani Varljen
HR
HR
VW Polo 1.4 16V
AK Matulji Racing
odustali -
 
GRUPA N
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Nac. Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 N4 Luca Rossetti
Matteo Chiarcossi
I
I
Abarth Grand Punto S2000
Luca Rossetti
0:00 0:53:57,0 0:00:00,0 10
2. 3 N4 Luca Betti
Pierangelo Scalvini
I
CZ
Peugeot 207 S2000
Luca Betti
0:00 0:54:05,6 0:00:08,6 8
3. 2 N4 Corrado Fontana
Nicola Arena
I
I
Peugeot 207 S2000
Corrado Fontana
0:00 0:55:18,5 0:01:21,5 6
4. 7 N4 Juraj Šebalj
Toni Klinc
HR
HR
Mitsubishi Lancer Evo IX
AK Sljeme
0:00 0:55:29,7 0:01:32,7 5
5. 4 N4 Antonin Tlustak
Jan Škaloud
CZ
CZ
Škoda Fabia S2000
Czech National Team
0:00 0:56:44,5 0:02:47,5 4
6. 9 N4 Luigi Fontana
Pierangela Riva
I
I
Peugeot 207 S2000
Luigi Fontana
0:00 0:57:00,8 0:03:03,8 3
7. 25 N3 Mitja Slejko
Izidor Šavelj
SLO
SLO
Renault Clio 2.0 RS
AMD Slovenija Avto
0:00 1:00:15,4 0:06:18,4 2
8. 28 N3 Reno Turk
Denis Vidović
HR
HR
Honda Civic Type-R
AK Delta
0:00 1:01:16,4 0:07:19,4 1
9. 26 N3 Marinko Stanić
Elvino Svetić
HR
HR
Honda Civic Type-R
AK Matulji Racing
0:00 1:03:29,0 0:09:32,0 1
10. 17 N4 Almir Vrpčić
Enes Cviko
BIH
BIH
Mitsubishi Lancer Evo VIII
AMK Pro Sport Sarajevo
0:00 1:04:15,7 0:10:18,7 1
11. 27 N3 Boro Mateša
Krešimir Konjević
HR
HR
Honda Civic Type-R
AK Matulji Racing
0:00 1:04:37,8 0:10:40,8 1
12. 16 N4 Zakir Oković
Želimir Osenk
BIH
BIH
Mitsubishi Lancer Evo X
AMK Pro Sport Sarajevo
0:00 1:08:49,7 0:14:52,7 1
- 15 N4 Nikola Dobrila
Roland Ferenčić
HR
HR
Mitsubishi Lancer Evo IX
AK Istra Racing Team
odustali -
- 29 N3 Tomislav Šepić
Hrvoje Šepić
HR
HR
Peugeot 306 S16
AK Rijeka
odustali -
 
GRUPA A
* - odlukom žirija natjecanja
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Nac. Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 18 A7 Jan Černy
Pavel Kohout
CZ
CZ
Renault Clio R3
Czech National Team
0:00 0:59:11,2 0:00:00,0 10
2. 31 A5 Matej Oblak
Blanka Kacin
SLO
SLO
VW Polo 1.4 16V
Motoklub Buhc/AK MPI Racing
0:00 1:03:14,7 0:04:03,5 8
3. 114* A5 Branko Labaš
Danijel Knežević
HR
HR
VW Polo 1.4 16V
AK Stubaki/AK Delta
0:00 1:04:21,3* 0:05:10,1 6
4. 109 A5 Ivan Bahorić
Mario Bahorić
HR
HR
Škoda Fabia 1.4 16V
AK Delta
0:00 1:04:48,2 0:05:37,0 5
5. 110 A5 Marko Đurković
Lorena Nosić
HR
HR
Suzuki Swift 1.3 GTi
AK Stubaki
0:00 1:06:56,8 0:07:45,6 4
6. 134 A5 Marsel Katić
Denis Rubinić
HR
HR
VW Polo 1.4 16V
AK Matulji Racing
0:00 1:07:23,3 0:08:12,1 3
7. 23 A7 Simon Trobec
Simon Goja
SLO
SLO
Fiat Punto HGT
AK MPI Racing
0:00 1:08:27,1 0:09:15,9 2
8. 21 A6 Friderik Vajnhandl
Robert Levstik
SLO
SLO
Citroën C2 R2 Max
AMK FS 13
0:00 1:09:24,9 0:10:13,7 1
9. 133 A7 Dino Stelmah
Juraj Puškar
HR
HR
Renault Clio Sport
AK Delta
0:00 1:09:55,7 0:10:44,5 1
10. 115 A5 Dražen Somek
Gordan Sau
HR
HR
Škoda Felicia 1.3 LXi
AKK Zanatlija
0:00 1:14:55,5 0:15:44,3 1
11. 116 A5 Lana Sutlović
Domagoj Šiprak
HR
HR
Ford Ka
AK Delta
0:00 1:21:29,2 0:22:18,0 1
- 30 A5 Miha Prek
David Vončina
SLO
SLO
VW Polo 1.4 16V
AMK Atom
odustali -
- 35 A5 Paulo Petretić
Đani Varljen
HR
HR
VW Polo 1.4 16V
AK Matulji Racing
odustali -
 
GRUPA S
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Nac. Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 102 S10 Branko Jemrić
Zdravko Draženović
HR
HR
Škoda Octavia 4x4
AK Astra/AK Delta Timing
0:00 1:03:37,8 0:00:00,0 10
2. 107 S9 Alen Peruč
Marino Matijašić
HR
HR
Peugeot 106 XSi
AK Zrinski
0:00 1:05:02,5 0:01:24,7 8
3. 101 S10 Karl Rumpler
Maria Rumpler
A
A
Mitsubishi Lancer Evo V
Karl Rumpler
0:00 1:05:41,1 0:02:03,3 6
4. 111 S9 Robert Grbac
Goran Peruč
HR
HR
VW Golf
ASK Kastavac/AK Matulji Rac.
0:00 1:10:55,4 0:07:17,6 5
5 112 S9 Dario Šamec
Anđelko Košec
HR
HR
Peugeot 106 Rallye
AK Stubaki/AKK Zanatlija
0:00 1:13:59,9 0:10:22,1 4
 
KLASA N2+N3
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Nac. Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 25 N3 Mitja Slejko
Izidor Šavelj
SLO
SLO
Renault Clio 2.0 RS
AMD Slovenija Avto
0:00 1:00:15,4 0:00:00,0 10
2. 28 N3 Reno Turk
Denis Vidović
HR
HR
Honda Civic Type-R
AK Delta
0:00 1:01:16,4 0:01:01,0 8
3. 26 N3 Marinko Stanić
Elvino Svetić
HR
HR
Honda Civic Type-R
AK Matulji Racing
0:00 1:03:29,0 0:03:13,6 6
4. 27 N3 Boro Mateša
Krešimir Konjević
HR
HR
Honda Civic Type-R
AK Matulji Racing
0:00 1:04:37,8 0:04:22,4 5
5. 29 N3 Tomislav Šepić
Hrvoje Šepić
HR
HR
Peugeot 306 S16
AK Rijeka
odustali -
 
KLASA A5
* - odlukom žirija natjecanja
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Nac. Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 A5 Matej Oblak
Blanka Kacin
SLO
SLO
VW Polo 1.4 16V
Motoklub Buhc/AK MPI Racing
0:00 1:03:14,7 0:00:00,0 10
2. 114* A5 Branko Labaš
Danijel Knežević
HR
HR
VW Polo 1.4 16V
AK Stubaki/AK Delta
0:00 1:04:21,3* 0:01:06,6 8
3. 109 A5 Ivan Bahorić
Mario Bahorić
HR
HR
Škoda Fabia 1.4 16V
AK Delta
0:00 1:04:48,2 0:01:33,5 6
4. 110 A5 Marko Đurković
Lorena Nosić
HR
HR
Suzuki Swift 1.3 GTi
AK Stubaki
0:00 1:06:56,8 0:03:42,1 5
5. 134 A5 Marsel Katić
Denis Rubinić
HR
HR
VW Polo 1.4 16V
AK Matulji Racing
0:00 1:07:23,3 0:04:08,6 4
6. 115 A5 Dražen Somek
Gordan Sau
HR
HR
Škoda Felicia 1.3 LXi
AKK Zanatlija
0:00 1:14:55,5 0:11:40,8 3
7. 116 A5 Lana Sutlović
Domagoj Šiprak
HR
HR
Ford Ka
AK Delta
0:00 1:21:29,2 0:18:14,5 2
- 30 A5 Miha Prek
David Vončina
SLO
SLO
VW Polo 1.4 16V
AMK Atom
odustali -
- 35 A5 Paulo Petretić
Đani Varljen
HR
HR
VW Polo 1.4 16V
AK Matulji Racing
odustali -
 
KLASA A6+A7
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Nac. Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 18 A7 Jan Černy
Pavel Kohout
CZ
CZ
Renault Clio R3
Czech National Team
0:00 0:59:11,2 0:00:00,0 10
2. 23 A7 Simon Trobec
Simon Goja
SLO
SLO
Fiat Punto HGT
AK MPI Racing
0:00 1:08:27,1 0:09:15,9 8
3. 21 A6 Friderik Vajnhandl
Robert Levstik
SLO
SLO
Citroën C2 R2 Max
AMK FS 13
0:00 1:09:24,9 0:10:13,7 6
4. 133 A7 Dino Stelmah
Juraj Puškar
HR
HR
Renault Clio Sport
AK Delta
0:00 1:09:55,7 0:10:44,5 5
 
KLASA S9
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Nac. Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 107 S9 Alen Peruč
Marino Matijašić
HR
HR
Peugeot 106 XSi
AK Zrinski
0:00 1:05:02,5 0:00:00,0 10
2. 111 S9 Robert Grbac
Goran Peruč
HR
HR
VW Golf
ASK Kastavac/AK Matulji Rac.
0:00 1:10:55,4 0:05:52,9 8
3. 112 S9 Dario Šamec
Anđelko Košec
HR
HR
Peugeot 106 Rallye
AK Stubaki/AKK Zanatlija
0:00 1:13:59,9 0:08:57,4 6
 
PRVENSTVO HRVATSKE