RALLY ZA MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
11. RALLY POREČ '10 - HYUNDAI AUTOKUĆA KOŠARA
Poreč, 12.-14.11.2010.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Nac. Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 N4 Janos Szilagyi
Agnes Takacs
H
H
Mitsubishi Lancer Evo IX
Stille ASE
0:00 0:52:57,3 0:00:00,0 10
2. 1 N4 Juraj Šebalj
Toni Klinc
HR
HR
Mitsubishi Lancer Evo IX
AK Sljeme
0:00 0:53:01,2 0:00:03,9 8
3. 2 N4 Darko Peljhan
Igor Kacin
SLO
SLO
Mitsubishi Lancer Evo X
AK MPI Racing
0:00 0:54:34,4 0:01:37,1 6
4. 8 A7 Rok Turk
Tajda Turk
SLO
SLO
Peugeot 206 RC
AMK Recaro Slovenija
0:00 0:56:53,1 0:03:55,8 5
5. 12 N3 Mitja Slejko
Izidor Šavelj
SLO
SLO
Renault Clio 2.0 RS
AMD Slovenija Avto
0:00 0:57:49,7 0:04:52,4 4
6. 22 N4 Almir Vrpčić
Enes Cviko
BIH
BIH
Mitsubishi Lancer Evo VIII
AMK Pro Sport Sarajevo
0:00 0:58:24,9 0:05:27,6 3
7. 15 N3 Reno Turk
Denis Vidović
HR
HR
Honda Civic Type-R
AK Delta
0:00 0:58:46,5 0:05:49,2 2
8. 29 A6 Jan Oblak
Jaka Cevc
SLO
SLO
Citroën C2 R2
AMD Buhc
0:00 0:58:57,2 0:05:59,9 1
9. 11 A6 Zoltan Pryma
Jozsef Kerekes
H
H
Suzuki Ignis S1600
Servico Rally Team
0:00 0:59:13,0 0:06:15,7 1
10. 24 N3 Aljoša Novak
Matej Čar
SLO
SLO
Ford Fiesta
AK MPI Racing
0:00 0:59:50,5 0:06:53,2 1
11. 44 A5 Daniele Trani
Tomi Vošinek
SLO
SLO
Citroën AX
Š.D.V.R.T.
0:00 0:59:52,6 0:06:55,3 1
12. 36 A5 Denis Savič
Dražen Radovič
SLO
SLO
Rover MG ZR 105
AK Lamko
0:00 0:59:57,8 0:07:00,5 1
13. 18 N3 Viliam Prodan
Matteo Hrvatin
HR
HR
Honda Civic Type-R
AK Buzet Autosport/AK Zrinski
0:00 1:00:27,4 0:07:30,1 1
14. 17 N3 Szabolcs Varkonyi
Monika Cser
H
H
Honda Civic Type-R
Krupa SE
0:00 1:00:38,6 0:07:41,3 1
15. 33 A5 Ivan Bahorić
Mario Bahorić
HR
HR
Škoda Fabia 1.4 16V
AK Delta
0:00 1:01:30,0 0:08:32,7 1
16. 35 A5 Marko Đurković
Lorena Nosić
HR
HR
Suzuki Swift 1.3 GTi
AK Stubaki
0:00 1:02:36,9 0:09:39,6 1
17. 45 A5 Ivica Siladić
Zoran Raštegorac
HR
HR
Škoda Felicia 1.3 LXi
AK Sljeme/AKK Zanatlija
0:00 1:05:53,6 0:12:56,3 1
18. 58 A5 Marsel Katić
Denis Rubinić
HR
HR
VW Polo 1.4 16V
AK Matulji Racing
0:00 1:05:57,1 0:12:59,8 1
19. 10 N4 Asja Zupanc
Blanka Kacin
SLO
SLO
Mitsubishi Lancer Evo IX
D.D. Acapulco
0:00 1:06:55,5 0:13:58,2 1
20. 56 N1 David Pelicar
Toni Kopitar
HR
HR
Peugeot 106 Rallye 1.3
AK Istra Racing Team
0:00 1:07:41,9 0:14:44,6 1
21. 34 A5 Branko Labaš
Danijel Knežević
HR
HR
VW Polo 1.4 16V
AK Stubaki/AK Delta
1:30 1:07:54,9 0:14:57,6 1
22. 55 N1 Darko Ladavac
Neven Ukota
HR
HR
Peugeot 106 Rallye 1.3
AK Istra Racing T./AMK Buzet
0:00 1:08:52,9 0:15:55,6 1
23. 27 A6 Davor Mihelić
Igor Črnac
HR
HR
Citroën C2 R2
AK Grobnik/ AK RI Autosport
0:00 1:09:03,4 0:16:06,1 1
24. 43 A5 Dražen Somek
Jandre Širinić
HR
HR
Škoda Felicia 1.3 LXi
AKK Zanatlija
0:00 1:11:13,5 0:18:16,2 1
- 14 A7 Matej Oblak
Aleš Dolinar
SLO
SLO
Peugeot 206 RC
AMD Buhc
odustali -
- 16 N3 Marinko Stanić
Elvino Svetić
HR
HR
Honda Civic Type-R
AK Matulji Racing
odustali -
- 23 N3 Ferenc Praj
Attila Erczkovi
H
H
Honda Civic Type-R
ISA-MAFC-ASM
odustali -
- 41 A5 Miha Petrič
Silvan Kodermac
SLO
SLO
Škoda Fabia 1.4 16V
Karting Koper Rally Team
odustali -
- 42 A5 Paulo Petretić
Robin Malinarić
HR
HR
VW Polo 1.4 16V
AK Matulji Racing/AKK Šibenik
odustali -
- 46 A5 Jaka Mivšek
Marko Štirn
SLO
SLO
Škoda Felicia 1.3 LXi
Autosport Jazon
odustali -
- 49 N3 Pietro Da Rin Spaletta
Matteo Da Rin Spaletta
HR
HR
Rover 160 ZR
AK Skok Racing
odustali -
- 50 N3 Tomas Hrvatin
Valent Božić
HR
HR
Renault Clio
AK Matulji Racing
odustali -
- 59 N1 Sandi Jugovac
Dorjano Milanović
HR
HR
Škoda Fabia 1.4 16V
AK Istra Racing Team
odustali -
- 28 A6 Friderik Vajnhandl
Kristjan Gartnar
SLO
SLO
Citroën C2 R2 Max
Oktan Sport
nisu startali -
 
GRUPA N
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Nac. Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 N4 Janos Szilagyi
Agnes Takacs
H
H
Mitsubishi Lancer Evo IX
Stille ASE
0:00 0:52:57,3 0:00:00,0 10
2. 1 N4 Juraj Šebalj
Toni Klinc
HR
HR
Mitsubishi Lancer Evo IX
AK Sljeme
0:00 0:53:01,2 0:00:03,9 8
3. 2 N4 Darko Peljhan
Igor Kacin
SLO
SLO
Mitsubishi Lancer Evo X
AK MPI Racing
0:00 0:54:34,4 0:01:37,1 6
4. 12 N3 Mitja Slejko
Izidor Šavelj
SLO
SLO
Renault Clio 2.0 RS
AMD Slovenija Avto
0:00 0:57:49,7 0:04:52,4 5
5. 22 N4 Almir Vrpčić
Enes Cviko
BIH
BIH
Mitsubishi Lancer Evo VIII
AMK Pro Sport Sarajevo
0:00 0:58:24,9 0:05:27,6 4
6. 15 N3 Reno Turk
Denis Vidović
HR
HR
Honda Civic Type-R
AK Delta
0:00 0:58:46,5 0:05:49,2 3
7. 24 N3 Aljoša Novak
Matej Čar
SLO
SLO
Ford Fiesta
AK MPI Racing
0:00 0:59:50,5 0:06:53,2 2
8. 18 N3 Viliam Prodan
Matteo Hrvatin
HR
HR
Honda Civic Type-R
AK Buzet Autosport/AK Zrinski
0:00 1:00:27,4 0:07:30,1 1
9. 17 N3 Szabolcs Varkonyi
Monika Cser
H
H
Honda Civic Type-R
Krupa SE
0:00 1:00:38,6 0:07:41,3 1
10. 10 N4 Asja Zupanc
Blanka Kacin
SLO
SLO
Mitsubishi Lancer Evo IX
D.D. Acapulco
0:00 1:06:55,5 0:13:58,2 1
11. 56 N1 David Pelicar
Toni Kopitar
HR
HR
Peugeot 106 Rallye 1.3
AK Istra Racing Team
0:00 1:07:41,9 0:14:44,6 1
12. 55 N1 Darko Ladavac
Neven Ukota
HR
HR
Peugeot 106 Rallye 1.3
AK Istra Racing T./AMK Buzet
0:00 1:08:52,9 0:15:55,6 1
- 16 N3 Marinko Stanić
Elvino Svetić
HR
HR
Honda Civic Type-R
AK Matulji Racing
odustali -
- 23 N3 Ferenc Praj
Attila Erczkovi
H
H
Honda Civic Type-R
ISA-MAFC-ASM
odustali
- 49 N3 Pietro Da Rin Spaletta
Matteo Da Rin Spaletta
HR
HR
Rover 160 ZR
AK Skok Racing
odustali -
- 50 N3 Tomas Hrvatin
Valent Božić
HR
HR
Renault Clio
AK Matulji Racing
odustali -
- 59 N1 Sandi Jugovac
Dorjano Milanović
HR
HR
Škoda Fabia 1.4 16V
AK Istra Racing Team
odustali -
 
GRUPA A
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Nac. Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 A7 Rok Turk
Tajda Turk
SLO
SLO
Peugeot 206 RC
AMK Recaro Slovenija
0:00 0:56:53,1 0:00:00,0 10
2. 29 A6 Jan Oblak
Jaka Cevc
SLO
SLO
Citroën C2 R2
AMD Buhc
0:00 0:58:57,2 0:02:04,1 8
3. 11 A6 Zoltan Pryma
Jozsef Kerekes
H
H
Suzuki Ignis S1600
Servico Rally Team
0:00 0:59:13,0 0:02:19,9 6
4. 44 A5 Daniele Trani
Tomi Vošinek
SLO
SLO
Citroën AX
Š.D.V.R.T.
0:00 0:59:52,6 0:02:59,5 5
5. 36 A5 Denis Savič
Dražen Radovič
SLO
SLO
Rover MG ZR 105
AK Lamko
0:00 0:59:57,8 0:03:04,7 4
6. 33 A5 Ivan Bahorić
Mario Bahorić
HR
HR
Škoda Fabia 1.4 16V
AK Delta
0:00 1:01:30,0 0:04:36,9 3
7. 35 A5 Marko Đurković
Lorena Nosić
HR
HR
Suzuki Swift 1.3 GTi
AK Stubaki
0:00 1:02:36,9 0:05:43,8 2
8. 45 A5 Ivica Siladić
Zoran Raštegorac
HR
HR
Škoda Felicia 1.3 LXi
AK Sljeme/AKK Zanatlija
0:00 1:05:53,6 0:09:00,5 1
9. 58 A5 Marsel Katić
Denis Rubinić
HR
HR
VW Polo 1.4 16V
AK Matulji Racing
0:00 1:05:57,1 0:09:04,0 1
10. 34 A5 Branko Labaš
Danijel Knežević
HR
HR
VW Polo 1.4 16V
AK Stubaki/AK Delta
1:30 1:07:54,9 0:11:01,8 1
11. 27 A6 Davor Mihelić
Igor Črnac
HR
HR
Citroën C2 R2
AK Grobnik/ AK RI Autosport
0:00 1:09:03,4 0:12:10,3 1
12. 43 A5 Dražen Somek
Jandre Širinić
HR
HR
Škoda Felicia 1.3 LXi
AKK Zanatlija
0:00 1:11:13,5 0:14:20,4 1
- 14 A7 Matej Oblak
Aleš Dolinar
SLO
SLO
Peugeot 206 RC
AMD Buhc
odustali -
- 41 A5 Miha Petrič
Silvan Kodermac
SLO
SLO
Škoda Fabia 1.4 16V
Karting Koper Rally Team
odustali -
- 42 A5 Paulo Petretić
Robin Malinarić
HR
HR
VW Polo 1.4 16V
AK Matulji Racing/AKK Šibenik
odustali -
- 46 A5 Jaka Mivšek
Marko Štirn
SLO
SLO
Škoda Felicia 1.3 LXi
Autosport Jazon
odustali -
- 28 A6 Friderik Vajnhandl
Kristjan Gartnar
SLO
SLO
Citroën C2 R2 Max
Oktan Sport
nisu startali -
 
GRUPA S
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Nac. Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 S10 Nenad Lončarić
Boris Beraković
HR
HR
Subaru Impreza
AKK Sveta Nedelja
0:00 0:58:43,2 0:00:00,0 10
2. 30 S10 Karl Rumpler
Maria Rumpler
A
A
Mitsubishi Lancer Evo VI
Karl Rumpler
0:00 1:00:57,5 0:02:14,3 8
3. 38 S9 Alen Peruč
Goran Sikirica
HR
HR
Peugeot 106 XSi
AK Zrinski/AK RI Autosport
0:00 1:03:39,4 0:04:56,2 6
4. 37 S9 Krešimir Ravenščak
Bruno Boršić
HR
HR
Ford Escort MK1
AK Delta
0:00 1:06:35,3 0:07:52,1 5
5. 48 S9 Robert Grbac
Goran Peruč
HR
HR
VW Golf
ASK Kastavac/AK Matulji Rac.
0:00 1:09:23,6 0:10:40,4 4
6. 52 S8 Marko Cavor
Saša Čaklović
HR
HR
Yugo
AKK Zanatlija
0:10 1:09:35,9 0:10:52,7 3
7. 31 S9 Tomislav Grubiša
Jadran Grubiša
HR
HR
Honda Civic Type-R
AK Oneum
1:00 1:10:26,2 0:11:43,0 2
- 32 S9 Marin Koraca
Marina Prodan
HR
HR
VW Golf GTD
AK Istra Racing T./AK Buzet A.
odustali -
- 40 S9 Tomislav Škalić
Zdravko Škalić
HR
HR
Lada VFTS
AK Delta
odustali -
- 47 S9 Igor Krišto
Goran Krišto
HR
HR
Opel Astra GSi
AK RI Autosport
odustali -
- 51 S9 Dario Šamec
Anđelko Košec
HR
HR
Peugeot 106 Rallye
AK Stubaki/AKK Zanatlija
odustali -
- 53 S8 Boris Seccareccia
Damir Kuzmić
HR
HR
Yugo
AK Opatija/AK Chrono Sport
odustali -
- 60 S9 Dino Nekić
Dragutin Toljan
HR
HR
Renault Clio Williams
AK Matulji Racing
odustali -
- 20 S9 Muhamedali Maksuti
Denis Močibob
HR
HR
Renault Clio 2.0 Sport
AK Istra Rac.Team/AK Zrinski
nisu startali -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Nac. Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 56 N1 David Pelicar
Toni Kopitar
HR
HR
Peugeot 106 Rallye 1.3
AK Istra Racing Team
0:00 1:07:41,9 0:00:00,0 10
2. 55 N1 Darko Ladavac
Neven Ukota
HR
HR
Peugeot 106 Rallye 1.3
AK Istra Racing T./AMK Buzet
0:00 1:08:52,9 0:01:11,0 8
- 59 N1 Sandi Jugovac
Dorjano Milanović
HR
HR
Škoda Fabia 1.4 16V
AK Istra Racing Team
odustali -
 
KLASA N2+N3
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Nac. Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 N3 Mitja Slejko
Izidor Šavelj
SLO
SLO
Renault Clio 2.0 RS
AMD Slovenija Avto
0:00 0:57:49,7 0:00:00,0 10
2. 15 N3 Reno Turk
Denis Vidović
HR
HR
Honda Civic Type-R
AK Delta
0:00 0:58:46,5 0:00:56,8 8
3. 24 N3 Aljoša Novak
Matej Čar
SLO
SLO
Ford Fiesta
AK MPI Racing
0:00 0:59:50,5 0:02:00,8 6
4. 18 N3 Viliam Prodan
Matteo Hrvatin
HR
HR
Honda Civic Type-R
AK Buzet Autosport/AK Zrinski
0:00 1:00:27,4 0:02:37,7 5
5. 17 N3 Szabolcs Varkonyi
Monika Cser
H
H
Honda Civic Type-R
Krupa SE
0:00 1:00:38,6 0:02:48,9 4
- 16 N3 Marinko Stanić
Elvino Svetić
HR
HR
Honda Civic Type-R
AK Matulji Racing
odustali -
- 23 N3 Ferenc Praj
Attila Erczkovi
H
H
Honda Civic Type-R
ISA-MAFC-ASM
odustali -
- 49 N3 Pietro Da Rin Spaletta
Matteo Da Rin Spaletta
HR
HR
Rover 160 ZR
AK Skok Racing
odustali -
- 50 N3 Tomas Hrvatin
Valent Božić
HR
HR
Renault Clio
AK Matulji Racing
odustali -
 
KLASA A5
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Nac. Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 A5 Daniele Trani
Tomi Vošinek
SLO
SLO
Citroën AX
Š.D.V.R.T.
0:00 0:59:52,6 0:00:00,0 10
2. 36 A5 Denis Savič
Dražen Radovič
SLO
SLO
Rover MG ZR 105
AK Lamko
0:00 0:59:57,8 0:00:05,2 8
3. 33 A5 Ivan Bahorić
Mario Bahorić
HR
HR
Škoda Fabia 1.4 16V
AK Delta
0:00 1:01:30,0 0:01:37,4 6
4. 35 A5 Marko Đurković
Lorena Nosić
HR
HR
Suzuki Swift 1.3 GTi
AK Stubaki
0:00 1:02:36,9 0:02:44,3 5
5. 45 A5 Ivica Siladić
Zoran Raštegorac
HR
HR
Škoda Felicia 1.3 LXi
AK Sljeme/AKK Zanatlija
0:00 1:05:53,6 0:06:01,0 4
6. 58 A5 Marsel Katić
Denis Rubinić
HR
HR
VW Polo 1.4 16V
AK Matulji Racing
0:00 1:05:57,1 0:06:04,5 3
7. 34 A5 Branko Labaš
Danijel Knežević
HR
HR
VW Polo 1.4 16V
AK Stubaki/AK Delta
1:30 1:07:54,9 0:08:02,3 2
8. 43 A5 Dražen Somek
Jandre Širinić
HR
HR
Škoda Felicia 1.3 LXi
AKK Zanatlija
0:00 1:11:13,5 0:11:20,9 1
- 41 A5 Miha Petrič
Silvan Kodermac
SLO
SLO
Škoda Fabia 1.4 16V
Karting Koper Rally Team
odustali -
- 42 A5 Paulo Petretić
Robin Malinarić
HR
HR
VW Polo 1.4 16V
AK Matulji Racing/AKK Šibenik
odustali -
- 46 A5 Jaka Mivšek
Marko Štirn
SLO
SLO
Škoda Felicia 1.3 LXi
Autosport Jazon
odustali -
 
KLASA A6+A7
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Nac. Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 A7 Rok Turk
Tajda Turk
SLO
SLO
Peugeot 206 RC
AMK Recaro Slovenija
0:00 0:56:53,1 0:00:00,0 10
2. 29 A6 Jan Oblak
Jaka Cevc
SLO
SLO
Citroën C2 R2
AMD Buhc
0:00 0:58:57,2 0:02:04,1 8
3. 11 A6 Zoltan Pryma
Jozsef Kerekes
H
H
Suzuki Ignis S1600
Servico Rally Team
0:00 0:59:13,0 0:02:19,9 6
4. 27 A6 Davor Mihelić
Igor Črnac
HR
HR
Citroën C2 R2
AK Grobnik/ AK RI Autosport
0:00 1:09:03,4 0:12:10,3 5
- 14 A7 Matej Oblak
Aleš Dolinar
SLO
SLO
Peugeot 206 RC
AMD Buhc
odustali -
- 28 A6 Friderik Vajnhandl
Kristjan Gartnar
SLO
SLO
Citroën C2 R2 Max
Oktan Sport
nisu startali -
 
KLASA S8
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Nac. Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 52 S8 Marko Cavor
Saša Čaklović
HR
HR
Yugo
AKK Zanatlija
0:10 1:09:35,9 0:00:00,0 10
- 53 S8 Boris Seccareccia
Damir Kuzmić
HR
HR
Yugo
AK Opatija/AK Chrono Sport
odustali -
 
KLASA S9
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Nac. Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 38 S9 Alen Peruč
Goran Sikirica
HR
HR
Peugeot 106 XSi
AK Zrinski/AK RI Autosport
0:00 1:03:39,4 0:00:00,0 10
2. 37 S9 Krešimir Ravenščak
Bruno Boršić
HR
HR
Ford Escort MK1
AK Delta
0:00 1:06:35,3 0:02:55,9 8
3. 48 S9 Robert Grbac
Goran Peruč
HR
HR
VW Golf
ASK Kastavac/AK Matulji Rac.
0:00 1:09:23,6 0:05:44,2 6
4. 31 S9 Tomislav Grubiša
Jadran Grubiša
HR
HR
Honda Civic Type-R
AK Oneum
1:00 1:10:26,2 0:06:46,8 5
- 32 S9 Marin Koraca
Marina Prodan
HR
HR
VW Golf GTD
AK Istra Racing T./AK Buzet A.
odustali -
- 40 S9 Tomislav Škalić
Zdravko Škalić
HR
HR
Lada VFTS
AK Delta
odustali -
- 47 S9 Igor Krišto
Goran Krišto
HR
HR
Opel Astra GSi
AK RI Autosport
odustali -
- 51 S9 Dario Šamec
Anđelko Košec
HR
HR
Peugeot 106 Rallye
AK Stubaki/AKK Zanatlija
odustali -
- 60 S9 Dino Nekić
Dragutin Toljan
HR
HR
Renault Clio Williams
AK Matulji Racing
odustali -
- 20 S9 Muhamedali Maksuti
Denis Močibob
HR
HR
Renault Clio 2.0 Sport
AK Istra Rac.Team/AK Zrinski
nisu startali -
 
PRVENSTVO HRVATSKE