štopericaciljna zastavica 1. 14.-16.05.10. - Croatia Rally I
2. 14.-16.05.10. - Croatia Rally II
3. 25.-26.06.10. - Novi Vinodolski
4. 15.-16.10.10. - Pula
5. 12.-14.11.10. - Poreč
 
PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
VOZAČI SUVOZAČI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Toni Klinc AK Sljeme 7,5 5 10 6 8 36,5
2. Izidor Šavelj (SLO) AMD Slovenija Avto 1,5 1 2 od 4 8,5
3. Enes Cviko (BIH) AMK Pro Sport Sarajevo 1,5 1 1 - 3 6,5
4. Denis Vidović AK Delta 1,5 1 1 1 2 6,5
5. Danijel Knežević AK Delta 1,5 1 1 1 1 5,5
6. Mario Bahorić AK Delta 1,5 1 1 1 1 5,5
7. Lorena Nosić AK Stubaki 1,5 1 1 1 1 5,5
8. Elvino Svetić AK Matulji Racing 1,5 1 1 1 od 4,5
9. Blanka Kacin (SLO) AK MPI Racing 1,5 1 1 - 1 4,5
10. Denis Rubinić AK Matulji Racing 1,5 1 od 1 1 4,5
11. Gordan Sau AKK Zanatlija 1,5 1 1 - - 3,5
12. Matej Čar (SLO) AK MPI Racing - - 1 1 1 3
13. Zoran Raštegorac AKK Zanatlija - - 1 1 1 3
14. Hrvoje Šepić AK Rijeka 1,5 od 1 - - 2,5
15. Tomi Vošinek (SLO) Š.D.V.R.T. - - od 1 1 2
16. Robin Malinarić AKK Šibenik - - 1 1 od 2
17. Roland Ferenčić AK Istra Racing Team od od - 1 - 1
18. Krešimir Konjević AK Matulji Racing od 1 - od - 1
- Tomislav Tomašković AKK Zanatlija od - od od - 0
 
GRUPA N
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Toni Klinc AK Sljeme 7,5 5 10 6 8 36,5
2. Izidor Šavelj (SLO) AMD Slovenija Avto 3 2 3 od 5 13
3. Denis Vidović AK Delta 1,5 1 2 1 3 8,5
4. Enes Cviko (BIH) AMK Pro Sport Sarajevo 1,5 1 1 - 4 7,5
5. Elvino Svetić AK Matulji Racing 1,5 1 1 1 od 4,5
6. Matej Čar (SLO) AK MPI Racing - - 1 1 2 4
7. Hrvoje Šepić AK Rijeka 1,5 od 1 - - 2,5
8. Roland Ferenčić AK Istra Racing Team od od - 1 - 1
9. Krešimir Konjević AK Matulji Racing od 1 - od - 1
- Tomislav Tomašković AKK Zanatlija od - od od - 0
 
GRUPA A
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Mario Bahorić AK Delta 1,5 5 8 4 3 21,5
2. Blanka Kacin (SLO) AK MPI Racing 9 8 3 - - 20
3. Danijel Knežević AK Delta 6 6 5 1 1 19
4. Lorena Nosić AK Stubaki 3 4 6 1 2 16
5. Denis Rubinić AK Matulji Racing 4,5 3 od 1 1 9,5
6. Tomi Vošinek (SLO) Š.D.V.R.T. - - od 3 5 8
7. Robin Malinarić AKK Šibenik - - 4 1 od 5
8. Gordan Sau AKK Zanatlija 1,5 1 2 - - 4,5
 
GRUPA S
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Marino Matijašić ASK Kastavac 12 8 6 8 - 34
2. Maria Rumpler (A) Karl Rumpler 9 6 8 od 8 31
3. Goran Peruč AK Matulji Racing 7,5 5 5 od 4 21,5
4. Anđelko Košec AKK Zanatlija od 4 4 10 os 18
5. Goran Krišto AK RI Autosport od - 2 - od 2
6. Zdravko Škalić AK Delta - - 1 od od 1
 
KLASA N2+N3
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Izidor Šavelj (SLO) AMD Slovenija Avto 15 10 10 od 10 45
2. Denis Vidović AK Delta 12 8 8 4 8 40
3. Elvino Svetić AK Matulji Racing 9 6 6 8 od 29
4. Matej Čar (SLO) AK MPI Racing - - 4 6 6 16
5. Hrvoje Šepić AK Rijeka 7,5 od 5 - - 12,5
6. Krešimir Konjević AK Matulji Racing od 5 - od - 5
 
KLASA A5
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Mario Bahorić AK Delta 4,5 6 10 10 6 36,5
2. Danijel Knežević AK Delta 9 8 6 6 2 31
3. Blanka Kacin (SLO) AK MPI Racing 15 10 4 - - 29
4. Lorena Nosić AK Stubaki 6 5 8 5 5 29
5. Denis Rubinić AK Matulji Racing 7,5 4 od 4 3 18,5
6. Tomi Vošinek (SLO) Š.D.V.R.T. - - od 8 10 18
7. Robin Malinarić AKK Šibenik - - 5 3 od 8
8. Gordan Sau AKK Zanatlija 1,5 3 3 - - 7,5
 
KLASA S9
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Marino Matijašić ASK Kastavac 15 10 8 8 - 41
2. Goran Peruč AK Matulji Racing 12 8 6 od 6 32
3. Anđelko Košec AKK Zanatlija od 6 5 10 od 21
4. Goran Krišto AK RI Autosport od - 4 - od 4
5. Zdravko Škalić AK Delta - - 3 od od 3
 
Dolje navedeni vozači su nastupili na natjecanjima,
ali nisu ispunili uvjete iz Članka 37. Dodatka A03 Pravilniku o autošportovima.
(nastup na minimalno 3 natjecanja na području RH)
 
UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
- Matteo Chiarcossi (I) Luca Rossetti 15 10 - - - 25
- Nicola Arena (I) Corrado Fontana 12 6 - - - 18
- Pierangelo Scalvini (CZ) Luca Betti 9 8 - - - 17
- Bruno Šantić AK Dubrovnik Racing - - 6 5 - 11
- Emanuele Inglesi (I) Matteo Gamba - - - 10 - 10
- Agnes Takacs (H) Stille ASE - - - - 10 10
- Jan Škaloud (CZ) Czech National Team 6 4 - - - 10
- Nicola Gasperoni (I) Roberto Botta - - 8 - - 8
- Lisa Bollito (I) National Proklama - - - 8 - 8
- Igor Kacin (SLO) AK MPI Racing - - - 2 6 8
- Aliz Voros (H) Stelle ASE - - 4 4 - 8
- Pierangela Riva (I) Luigi Fontana 4,5 3 - - - 7,5
- Blaž Selan (SLO) DAS Koleselj - - 5 od - 5
- Tajda Turk (SLO) AMK Recaro Slovenija - - - - 5 5
- Pavel Kohout (CZ) Czech National Team 3 2 - - - 5
- Aleš Končan (SLO) Motoklub Buhc od - 3 - - 3
- Benedetta Pericotti (I) Michele Tagliani - - - 3 - 3
- Robert Levstik (SLO) AMK FS 13 1,5 1 - - - 2,5
- Simon Goja (SLO) AK MPI Racing 1,5 1 - - - 2,5
- Želimir Osenk (BIH) AMK Pro Sport Sarajevo 1,5 1 - - - 2,5
- Juraj Puškar AK Delta 1,5 1 - - - 2,5
- Domagoj Šiprak AK Delta 1,5 1 - - - 2,5
- Toni Kopitar AK Istra Racing Team - - - 1 1 2
- Neven Ukota AMK Buzet - - - 1 1 2
- David Vončina (SLO) AMK Atom 1,5 od - - - 1,5
- Đani Varljen AK Matulji Racing 1,5 od - - - 1,5
- Silvia Mazzetti (I) Gabriele Cogni - - - 1 - 1
- Jaka Cevc (SLO) Motoklub Buhc - - - od 1 1
- Fabio Cadore (I) Alessandro Ghezzi - - - 1 - 1
- Jozsef Kerekes (H) Servico Rally Team - - - - 1 1
- Daniele Mangiarotti (I) National Proklama - - - 1 - 1
- Matteo Braga (I) Stefano Marrini - - - 1 - 1
- Dražen Radovič (SLO) AK Lamko - - - - 1 1
- Andi Afrić AK Zrinski - - 1 - - 1
- Primo Marco Zonca (I) Gianluca Canobbio - - - 1 - 1
- Matteo Hrvatin AK Zrinski - - - - 1 1
- Aleš Dolinar (SLO) Motoklub Buhc - - - 1 od 1
- Monika Cser (H) Krupa SE - - - - 1 1
- Kristjan Gartnar (SLO) AMK FS 13 Racing Team - - - 1 ns 1
- Radmil Radivojević (SRB) AMSK WRR - - - 1 - 1
- Giancarla Guzzi (I) Giuseppe Fugazzotto - - - 1 - 1
- Roberto Mometti (I) Mario Isola - - - 1 - 1
- Vedran Đukić AK Delta - - 1 - - 1
- Mattia Menegazzo (I) Luca Tosini - - - 1 - 1
- Damir Kuzmić AK Chrono Sport - - 1 - - 1
- Valent Božić AK Matulji Racing - - - 1 od 1
- Igor Črnac AK RI Autosport - - - od 1 1
- Saša Bitterman AK Astra od - - 1 - 1
- Jandre Širinić AKK Zanatlija - - - - 1 1
- Andrej Prelc (SLO) AK MPI Racing - - od 1 - 1
- Alen Barišić AK Opatija - - - 1 - 1
- Matko Perharić AK Astra - - - 1 - 1
- Marko Bartoniček AKK Zanatlija - - - 1 - 1
- Goran Zlatar AK HBT Racing od - - - - 0
- Gregor Brešer (SLO) AMTK Velenje - - od - - 0
- Jadran Grubiša AK Oneum - - od - - 0
- Miran Škrjanec (SLO) Autosport Jazon - - od - - 0
- Ciara Bioletti (I) AK Istra Racing Team - - - od - 0
- Strahinja Borković (SRB) ASK BAK Pančevo - - - od - 0
- Bruno Boršić AK Delta - - - od - 0
- Matej Debeljak (SLO) DD Avto Foto Market - - - od - 0
- Vanda M.A. Geninatti (I) Claudio Marenco - - - od - 0
- Vili Oslaj (SLO) RD Beja Šport - - - od - 0
- Maja Pahor (SLO) AK Ajdovščina Motorsport - - - od - 0
- Matteo Da Rin Spaletta AK Skok Racing - - - - od 0
- Attila Erczkovi (H) ISA-MAFC-ASM - - - - od 0
- Silvan Kodermac (SLO) Karting Koper Rally Team - - - - od 0
- Dorjano Milanović AK Istra Racing Team - - - - od 0
- Marko Štirn (SLO) Autosport Jazon - - - - od 0
- Denis Močibob AK Zrinski - - - - ns 0
 
GRUPA N
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
- Matteo Chiarcossi (I) Luca Rossetti 15 10 - - - 25
- Nicola Arena (I) Corrado Fontana 12 6 - - - 18
- Pierangelo Scalvini (CZ) Luca Betti 9 8 - - - 17
- Bruno Šantić AK Dubrovnik Racing - - 6 5 - 11
- Emanuele Inglesi (I) Matteo Gamba - - - 10 - 10
- Agnes Takacs (H) Stille ASE - - - - 10 10
- Jan Škaloud (CZ) Czech National Team 6 4 - - - 10
- Nicola Gasperoni (I) Roberto Botta - - 8 - - 8
- Lisa Bollito (I) National Proklama - - - 8 - 8
- Igor Kacin (SLO) AK MPI Racing - - - 2 6 8
- Aliz Voros (H) Stille ASE - - 4 4 - 8
- Pierangela Riva (I) Luigi Fontana 4,5 3 - - - 7,5
- Blaž Selan (SLO) DAS Koleselj - - 5 od - 5
- Benedetta Pericotti (I) Michele Tagliani - - - 3 - 3
- Želimir Osenk (BIH) AMK Pro Sport Sarajevo 1,5 1 - - - 2,5
- Toni Kopitar AK Istra Racing Team - - - 1 1 2
- Neven Ukota AMK Buzet - - - 1 1 2
- Fabio Cadore (I) Alessandro Ghezzi - - - 1 - 1
- Matteo Hrvatin AK Zrinski - - - - 1 1
- Monika Cser (H) Krupa SE - - - - 1 1
- Daniele Mangiarotti (I) National Proklama - - - 1 - 1
- Blanka Kacin (SLO) D.D. Acapulco - - - - 1 1
- Matteo Braga (I) Stefano Marrini - - - 1 - 1
- Andi Afrić AK Zrinski - - 1 - - 1
- Primo Marco Zonca Gianluca Canobbio - - - 1 - 1
- Zoran Raštegorac AKK Zanatlija - - 1 - - 1
- Radmil Radivojević (SRB) AMSK WRR - - - 1 - 1
- Giancarla Guzzi (I) Giuseppe Fugazzotto - - - 1 - 1
- Roberto Mometti (I) Mario Isola - - - 1 - 1
- Valent Božić AK Matulji Racing - - - 1 od 1
- Saša Bitterman AK Astra - - - 1 - 1
- Alen Barišić AK Opatija - - - 1 - 1
- Matko Perharić AK Astra - - - 1 - 1
- Gregor Brešer (SLO) AMTK Velenje - - od - - 0
- Jadran Grubiša AK Oneum - - od - - 0
- Ciara Bioletti (I) AK Istra Racing Team - - - od - 0
- Strahinja Borković (SRB) ASK BAK Pančevo - - - od - 0
- Bruno Boršić AK Delta - - - od - 0
- Matej Debeljak (SLO) DD Avto Foto Market - - - od - 0
- Vanda M.A. Geninatti (I) Claudio Marenco - - - od - 0
- Vili Oslaj (SLO) RD Beja Šport - - - od - 0
- Maja Pahor (SLO) AK Ajdovščina Motorsport - - - od - 0
- Matteo Da Rin Spaletta AK Skok Racing - - - - od 0
- Attila Erczkovi (H) ISA-MAFC-ASM - - - - od 0
- Dorjano Milanović AK Istra Racing Team - - - - od 0
 
GRUPA A
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
- Pavel Kohout (CZ) Czech National Team 15 10 - - - 25
- Robert Levstik (SLO) AMK FS 13 12 1 - - - 13
- Aleš Končan (SLO) Motoklub Buhc od - 10 - - 10
- Silvia Mazzetti (I) Gabriele Cogni - - - 10 - 10
- Tajda Turk (SLO) AMK Recaro Slovenija - - - - 10 10
- Aleš Dolinar (SLO) Motoklub Buhc - - - 8 od 8
- Jaka Cevc (SLO) Motoklub Buhc - - - od 8 8
- Davod Vončina (SLO) AMK Atom 7,5 od - - - 7,5
- Kristjan Gartnar (SLO) AMK FS 13 Racing Team - - - 6 ns 6
- Jozsef Kerekes (H) Servico Rally Team - - - - 6 6
- Mattia Menegazzo (I) Luca Tosini - - - 5 - 5
- Dražen Radovič (SLO) AK Lamko - - - - 4 4
- Simon Goja (SLO) AK MPI Racing 1,5 2 - - - 3,5
- Juraj Puškar AK Delta 1,5 1 - - - 2,5
- Domagoj Šiprak AK Delta 1,5 1 - - - 2,5
- Andrej Prelc (SLO) AK MPI Racing - - od 2 - 2
- Zoran Raštegorac AKK Zanatlija - - - 1 1 2
- Đani Varljen AK Matulji Racing 1,5 od - - - 1,5
- Vedran Đukić AK Delta - - 1 - - 1
- Damir Kuzmić AK Chrono Sport - - 1 - - 1
- Igor Črnac AK RI Autosport - - - od 1 1
- Jandre Širinić AKK Zanatlija - - - - 1 1
- Marko Bartoniček AKK Zanatlija - - - 1 - 1
- Saša Bitterman AK Astra od - - - - 0
- Goran Zlatar AK HBT Racing od - - - - 0
- Miran Škrjanec (SLO) Autosport Jazon - - od - - 0
- Silvan Kodermac (SLO) Karting Koper Rally Team - - - - od 0
- Marko Štirn (SLO) Autosport Jazon - - - - od 0
 
GRUPA S
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
- Zdravko Draženović AK Delta Timing 15 10 - - - 25
- Mladen Sigurnjak AK Matulji Racing - - 10 - - 10
- Boris Beraković AKK Sveta Nedelja - - - - 10 10
- Igor Šugar AK Delta - - - 6 - 6
- Goran Sikirica AK RI Autosport - - - - 6 6
- Nemanja Stojić (SRB) AK XM Racing Team - - - 5 - 5
- Bruno Boršić AK Delta - - - - 5 5
- Miodrag Stojanac (SRB) ASK Sport Plus BG - - - 4 - 4
- Nenad Morić AK Delta - - 3 - - 3
- Saša Čaklović AKK Zanatlija - - - - 3 3
- Jadran Grubiša AK Oneum - - - - 2 2
- Igor Ivančić AK Matulji Racing - - 1 - - 1
- Danijel Stepčić AK Istra Racing Team od - - - - 0
- Tomislav Hrvatin AK Istra Racing Team - - - od - 0
- Bratislav Jovanović (SRB) AK XM Racing Team - - - od - 0
- Tihomir Nikolić (SRB) ASK Sport Plus BG - - - od - 0
- Marko Vučković (SRB) AK XM Racing Team - - - od - 0
- Damir Kuzmić AK Chrono Sport - - - - od 0
- Marina Prodan AK Buzet Autosport - - - - od 0
- Dragutin Toljan AK Matulji Racing - - - - od 0
- Denis Močibob AK Zrinski - - - - ns 0
 
KLASA N1
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
- Toni Kopitar AK Istra Racing Team - - - 8 10 18
- Neven Ukota AMK Buzet - - - 10 8 18
- Dorjano Milanović AK Istra Racing Team - - - - od 0
 
KLASA N2+N3
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
- Radmil Radivojević (SRB) AMSK WRR - - - 10 - 10
- Valent Božić AK Matulji Racing - - - 5 od 5
- Matteo Hrvatin AK Zrinski - - - - 5 5
- Monika Cser (H) Krupa SE - - - - 4 4
- Zoran Raštegorac AKK Zanatlija - - 3 - - 3
- Jadran Grubiša AK Oneum - - od - - 0
- Bruno Boršić AK Delta - - - od - 0
- Matej Debeljak (SLO) DD Avto Foto Market - - - od - 0
- Maja Pahor (SLO) AK Ajdovščina Motorsport - - - od - 0
- Matteo Da Rin Spaletta AK Skok Racing - - - - od 0
- Attila Erczkovi (H) ISA-MAFC-ASM - - - - od 0
 
KLASA A5
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
- David Vončina (SLO) AMK Atom 12 od - - - 12
- Dražen Radovič (SLO) AK Lamko - - - - 8 8
- Zoran Raštegorac AKK Zanatlija - - - 2 4 6
- Domagoj Šiprak AK Delta 1,5 2 - - - 3,5
- Đani Varljen AK Matulji Racing 3 od - - - 3
- Vedran Đukić AK Delta - - 2 - - 2
- Damir Kuzmić AK Chrono Sport - - 1 - - 1
- Marko Bartoniček AKK Zanatlija - - - 1 - 1
- Jandre Širinić AKK Zanatlija - - - - 1 1
- Aleš Končan (SLO) Motoklub Buhc od - - - - 0
- Miran Škrjanec (SLO) Autosport Jazon - - od - - 0
- Silvan Kodermac (SLO) Karting Koper Rally Team - - - - od 0
- Marko Štirn (SLO) Autosport Jazon - - - - od 0
 
KLASA A6+A7
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
- Pavel Kohout (CZ) Czech National Team 15 10 - - - 25
- Robert Levstik (SLO) AMK FS 13 12 6 - - - 18
- Simon Goja (SLO) AK MPI Racing 9 8 - - - 17
- Juraj Puškar AK Delta 7,5 5 - - - 12,5
- Aleš Končan (SLO) Motoklub Buhc - - 10 - - 10
- Silvia Mazzetti (I) Gabriele Cogni - - - 10 - 10
- Tajda Turk (SLO) AMK Recaro Slovenija - - - - 10 10
- Aleš Dolinar (SLO) Motoklub Buhc - - - 8 od 8
- Jaka Cevc (SLO) Motoklub Buhc - - - od 8 8
- Kristjan Gartnar (SLO) AMK FS 13 Racing Team - - - 6 ns 6
- Jozsef Kerekes (H) Servico Rally Team - - - - 6 6
- Mattia Menegazzo (I) Luca Tosini - - - 5 - 5
- Igor Črnac AK RI Autosport - - - od 5 5
- Andrej Prelc (SLO) AK MPI Racing - - od 4 - 4
- Saša Bitterman AK Astra od - - - - 0
- Goran Zlatar AK HBT Racing od - - - - 0
 
KLASA S8
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
- Igor Šugar AK Delta - - - 10 - 10
- Saša Čaklović AKK Zanatlija - - - - 10 10
- Nemanja Stojić (SRB) AK XM Racing Team - - - 8 - 8
- Nenad Morić AK Delta - - 5 - - 5
- Tihomir Nikolić (SRB) ASK Sport Plus BG - - - od - 0
- Damir Kuzmić AK Chrono Sport - - - - od 0
 
KLASA S9
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
- Mladen Sigurnjak AK Matulji Racing - - 10 - - 10
- Goran Sikirica AK RI Autosport - - - - 10 10
- Bruno Boršić AK Delta - - - - 8 8
- Miodrag Stojanac (SRB) ASK Sport Plus BG - - - 6 - 6
- Jadran Grubiša AK Oneum - - - - 5 5
- Igor Ivančić AK Matulji Racing - - 2 - - 2
- Danijel Stepčić AK Istra Racing Team od - - - - 0
- Tomislav Hrvatin AK Istra Racing Team - - - od - 0
- Bratislav Jovanović AK XM Racing Team - - - od - 0
- Marko Vučković (SRB) AK XM Racing Team - - - od - 0
- Marina Prodan AK Buzet Autosport - - - - od 0
- Dragurin Toljan AK Matulji Racing - - - - od 0
- Denis Močibob AK Zrinski - - - - ns 0
 
VOZAČI SUVOZAČI