štopericaciljna zastavica 1. 14.-16.05.10. - Croatia Rally I
2. 14.-16.05.10. - Croatia Rally II
3. 25.-26.06.10. - Novi Vinodolski
4. 15.-16.10.10. - Pula
5. 12.-14.11.10. - Poreč
 
PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
VOZAČI SUVOZAČI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Juraj Šebalj AK Sljeme 7,5 5 10 6 8 36,5
2. Janos Szilagyi (H) Stille ASE - - 4 4 10 18
3. Mitja Slejko (SLO) AMD Slovenija Avto 1,5 1 2 od 4 8,5
4. Almir Vrpčić (BIH) AMK Pro Sport Sarajevo 1,5 1 1 - 3 6,5
5. Reno Turk AK Delta 1,5 1 1 1 2 6,5
6. Branko Labaš AK Stubaki 1,5 1 1 1 1 5,5
7. Ivan Bahorić AK Delta 1,5 1 1 1 1 5,5
8. Marko Đurković AK Stubaki 1,5 1 1 1 1 5,5
9. Dražen Somek AKK Zanatlija 1,5 1 1 1 1 5,5
10. Marinko Stanić AK Matulji Racing 1,5 1 1 1 od 4,5
11. Matej Oblak (SLO) Motoklub Buhc 1,5 1 1 1 od 4,5
12. Marsel Katić AK Matulji Racing 1,5 1 od 1 1 4,5
13. Jan Oblak (SLO) Motoklub Buhc od - 3 od 1 4
14. Friderik Vajnhandl (SLO) AMK FS 13 Racing Team 1,5 1 - 1 ns 3,5
15. Paulo Petretić AK Matulji Racing 1,5 od 1 1 od 3,5
16. Simon Trobec (SLO) AK MPI Racing 1,5 1 od 1 - 3,5
17. Lana Sutlović AK Delta 1,5 1 1 - - 3,5
18. Tomislav Šepić AK Rijeka 1,5 od 1 - - 2,5
19. Daniele Trani (SLO) Š.D.V.R.T. - - od 1 1 2
20. Boro Mateša AK Matulji Racing od 1 1 od - 2
21. Nikola Dobrila AK Istra Racing Team od od - 1 - 1
- Goran Francetić AK CRO Dakar Team od - od od - 0
 
GRUPA N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Juraj Šebalj AK Sljeme 7,5 5 10 6 8 36,5
2. Janos Szilagyi (H) Stille ASE - - 4 4 10 18
3. Mitja Slejko (SLO) AMD Slovenija Avto 3 2 3 od 5 13
4. Reno Turk AK Delta 1,5 1 2 1 3 8,5
5. Almir Vrpčić (BIH) AMK Pro Sport Sarajevo 1,5 1 1 - 4 7,5
6. Marinko Stanić AK Matulji Racing 1,5 1 1 1 od 4,5
7. Tomislav Šepić AK Rijeka 1,5 od 1 - - 2,5
8. Boro Mateša AK Matulji Racing od 1 1 od - 2
9. Nikola Dobrila AK Istra Racing Team od od - 1 - 1
- Goran Francetić AK CRO Dakar Team od - od od - 0
 
GRUPA A
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Matej Oblak (SLO) Motoklub Buhc 9 8 3 8 od 28
2. Ivan Bahorić AK Delta 1,5 5 8 4 3 21,5
3. Friderik Vajnhandl (SLO) AMK FS 13 12 1 - 6 ns 19
4. Branko Labaš AK Stubaki 6 6 5 1 1 19
5. Jan Oblak (SLO) Motoklub Buhc od - 10 od 8 18
6. Marko Đurković AK Stubaki 3 4 6 1 2 16
7. Marsel Katić AK Matulji Racing 4,5 3 od 1 1 9,5
8. Daniele Trani (SLO) Š.D.V.R.T. - - od 3 5 8
9. Paulo Petretić AK Matulji Racing 1,5 od 4 1 od 6,5
10. Dražen Somek AKK Zanatlija 1,5 1 2 1 1 6,5
11. Simon Trobec (SLO) AK MPI Racing 1,5 2 od 2 - 5,5
12. Lana Sutlović AK Delta 1,5 1 1 - - 3,5
 
GRUPA S
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Alen Peruč AK Zrinski 12 8 6 8 6 40
2. Karl Rumpler (A) Karl Rumpler 9 6 8 od 8 31
3. Robert Grbac ASK Kastavac 7,5 5 5 od 4 21,5
4. Dario Šamec AK Stubaki od 4 4 10 od 18
5. Igor Krišto AK RI Autosport od - 2 - od 2
6. Tomislav Škalić AK Delta - - 1 od od 1
 
KLASA N2+N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Mitja Slejko (SLO) AMD Slovenija Avto 15 10 10 od 10 45
2. Reno Turk AK Delta 12 8 8 5 8 41
3. Marinko Stanić AK Matulji Racing 9 6 6 10 od 31
4. Tomislav Šepić AK Rijeka 7,5 od 5 - - 12,5
5. Boro Mateša AK Matulji Racing od 5 3 od - 8
 
KLASA A5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Ivan Bahorić AK Delta 4,5 6 10 10 6 36,5
2. Branko Labaš AK Stubaki 9 8 6 6 2 31
3. Matej Oblak (SLO) Motoklub Buhc 15 10 4 - - 29
4. Marko Đurković AK Stubaki 6 5 8 5 5 29
5. Marsel Katić AK Matulji Racing 7,5 4 od 4 3 18,5
6. Daniele Trani (SLO) Š.D.V.R.T. - - od 8 10 18
7. Paulo Petretić AK Matulji Racing 3 od 5 3 od 11
8. Dražen Somek AKK Zanatlija 1,5 3 3 1 1 9,5
9. Lana Sutlović AK Delta 1,5 2 2 - - 5,5
 
KLASA A6+A7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Friderik Vajnhandl (SLO) AMK FS 13 12 6 - 6 ns 24
2. Simon Trobec (SLO) AK MPI Racing 9 8 od 4 - 21
3. Jan Oblak (SLO) Motoklub Buhc - - 5 od 8 13
 
KLASA S9
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Alen Peruč AK Zrinski 15 10 8 8 10 51
2. Robert Grbac ASK Kastavac 12 8 6 od 6 32
3. Dario Šamec AK Stubaki od 6 5 10 od 21
4. Igor Krišto AK RI Autosport od - 4 - od 4
5 Tomislav Škalić AK Delta - - 3 od od 3
 
Dolje navedeni vozači su nastupili na natjecanjima,
ali nisu ispunili uvjete iz Članka 37. Dodatka A03 Pravilniku o autošportovima.
(nastup na minimalno 3 natjecanja na području RH)
 
UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
- Luca Rossetti (I) Luca Rossetti 15 10 - - - 25
- Corrado Fontana (I) Corrado Fontana 12 6 - - - 18
- Luca Betti (I) Luca Betti 9 8 - - - 17
- Niko Pulić AK Dubrovnik Racing - - 6 5 - 11
- Matteo Gamba (I) Matteo Gamba - - - 10 - 10
- Antonin Tlustak (CZ) Czech National Team 6 4 - - - 10
- Roberto Botta (I) Roberto Botta - - 8 - - 8
- Luca Cantamessa (I) National Proklama - - - 8 - 8
- Darko Peljhan (SLO) AK MPI Racing - - - 2 6 8
- Luigi Fontana (I) Luigi Fontana 4,5 3 - - - 7,5
- Rajko Žakelj (SLO) DAS Koleselj - - 5 od - 5
- Rok Turk (SLO) AMK Recaro Slovenija - - - - 5 5
- Jan Černy (CZ) Czech National Team 3 2 - - - 5
- Michele Tagliani (I) Michele Tagliani - - - 3 - 3
- Zakir Oković (BIH) AMK Pro Sport Sarajevo 1,5 1 - - - 2,5
- Dino Stelmah AK Delta 1,5 1 - - - 2,5
- Aljoša Novak (SLO) AK MPI Racing - - - 1 1 2
- Ivica Siladić AK Sljeme - - - 1 1 2
- David Pelicar AK Istra Racing Team - - - 1 1 2
- Darko Ladavac AK Istra Racing Team - - - 1 1 2
- Miha Prek (SLO) AMK Atom 1,5 od - - - 1,5
- Gabriele Cogni (I) Gabriele Cogni - - - 1 - 1
- Alessandro Ghezzi (I) Alessandro Ghezzi - - - 1 - 1
- Zoltan Pryma (H) Servico Rally Team - - - - 1 1
- Elia Bossalini (I) National Proklama - - - 1 - 1
- Igor Kacin (SLO) AK MPI Racing - - 1 - - 1
- Stefano Marrini (I) Stefano Marrini - - - 1 - 1
- Denis Savič (SLO) AK Lamko - - - - 1 1
- Moreno Luksetić AK Zrinski - - 1 - - 1
- Gianluca Canobbio (I) Gianluca Canobbio - - - 1 - 1
- Viliam Prodan AK Buzet Autosport - - - - 1 1
- Szabolcs Varkonyi (H) Krupa SE - - - - 1 1
- Giuseppe Fugazzotto (I) Giuseppe Fugazzotto - - - 1 - 1
- Asja Zupanc (SLO) D.D. Acapulco - - - - 1 1
- Mario Isola (I) Mario Isola - - - 1 - 1
- Luca Tosini (I) Luca Tosini - - - 1 - 1
- Boris Seccareccia AK Opatija - - 1 - - 1
- Tomas Hrvatin AK Matulji Racing - - - 1 od 1
- Davor Mihelić AK Grobnik - - - od 1 1
- Igor Puž AK Opatija Motorsport od - - 1 - 1
- Sebastijan Ivšić AK Zrinski - - - 1 - 1
- Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - - 1 - 1
- Marin Galić AK Opatija Motorsport od - - - - 0
- Tomislav Cilenšek (SLO) AMTK Velenje - - od - - 0
- Tomislav Grubiša AK Oneum - - od - - 0
- Gašper Verbič (SLO) Autosport Jazon - - od - - 0
- Dušan Borković (SRB) ASK BAK Pančevo - - - od - 0
- Claudio Marenco (I) Claudio Marenco - - - od - 0
- Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj - - - od - 0
- Krešimir Ravenščak AK Delta - - - od - 0
- Daniel Šaškin AK Istra Racing Team - - - od - 0
- Martin Štucin (SLO) AK Ajdovščina Motorsport - - - od - 0
- Jani Trček (SLO) RD Beja Šport - - - od - 0
- Pietro Da Rin Spaletta AK Skok Racing - - - - od 0
- Sandi Jugovac AK Istra Racing Team - - - - od 0
- Jaka Mivšek (SLO) Autosport Jazon - - - - od 0
- Miha Petrič (SLO) Karting Koper Rally Team - - - - od 0
- Ferenc Praj (H) ISA-MFC-ASM - - - - od 0
 
GRUPA N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
- Luca Rossetti (I) Luca Rossetti 15 10 - - - 25
- Corrado Fontana (I) Corrado Fontana 12 6 - - - 18
- Luca Betti (I) Luca Betti 9 8 - - - 17
- Niko Pulić AK Dubrovnik Racing - - 6 5 - 11
- Matteo Gamba (I) Matteo Gamba - - - 10 - 10
- Antonin Tlustak (CZ) Czech National Team 6 4 - - - 10
- Roberto Botta (I) Roberto Botta - - 8 - - 8
- Luca Cantamessa (I) National Proklama - - - 8 - 8
- Darko Peljhan (SLO) AK MPI Racing - - - 2 6 8
- Luigi Fontana (I) Luigi Fontana 4,5 3 - - - 7,5
- Rajko Žakelj (SLO) DAS Koleselj - - 5 od - 5
- Michele Tagliani (I) Michele Tagliani - - - 3 - 3
- Aljoša Novak (SLO) AK MPI Racing - - - 1 2 3
- Zakir Oković (BIH) AMK Pro Sport Sarajevo 1,5 1 - - - 2,5
- David Pelicar AK Istra Racing Team - - - 1 1 2
- Darko Ladavac AK Istra Racing Team - - - 1 1 2
- Alessandro Ghezzi (I) Alessandro Ghezzi - - - 1 - 1
- Viliam Prodan AK Buzet Autosport - - - - 1 1
- Szabolcs Varkonyi (H) Krupa SE - - - - 1 1
- Elia Bossalini (I) National Proklama - - - 1 - 1
- Asja Zupanc (SLO) D.D. Acapulco - - - - 1 1
- Igor Kacin (SLO) AK MPI Racing - - 1 - - 1
- Stefano Marrini (I) Stefano Marrini (I) - - - 1 - 1
- Moreno Luksetić AK Zrinski - - 1 - - 1
- Gianluca Canobbio (I) Gianluca Canobbio - - - 1 - 1
- Giuseppe Fugazzotto (I) Giuseppe Fugazzotto - - - 1 - 1
- Mario Isola (I) Mario Isola - - - 1 - 1
- Tomas Hrvatin AK Matulji Racing - - - 1 od 1
- Igor Puž AK Opatija Motorsport - - - 1 - 1
- Sebastijan Ivšić AK Zrinski - - - 1 - 1
- Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - - 1 - 1
- Tomislav Cilenšek (SLO) AMTK Velenje - - od - - 0
- Tomislav Grubiša AK Oneum - - od - - 0
- Dušan Borković (SRB) ASK BAK Pančevo - - - od - 0
- Claudio Marenco (I) Claudio Marenco - - - od - 0
- Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj - - - od - 0
- Krešimir Ravenščak AK Delta - - - od - 0
- Daniel Šaškin AK Istra Racing Team - - - od - 0
- Martin Štucin (SLO) AK Ajdovščina Motorsport - - - od - 0
- Jani Trček (SLO) RD Beja Šport - - - od - 0
- Pietro Da Rin Spaletta AK Skok Racing - - - - od 0
- Sandi Jugovac AK Istra Racing Team - - - - od 0
- Ferenc Praj (H) ISA-MAFC-ASM - - - - od 0
 
GRUPA A
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
- Jan Černy (CZ) Czech National Team 15 10 - - - 25
- Gabriele Cogni (I) Gabriele Cogni - - - 10 - 10
- Rok Turk (SLO) AMK Recaro Slovenija - - - - 10 10
- Miha Prek (SLO) AMK Atom 7,5 od - - - 7,5
- Zoltan Pryma (H) Servico Rally Team - - - - 6 6
- Luca Tosini (I) Luca Tosini - - - 5 - 5
- Denis Savič (SLO) AK Lamko - - - - 4 4
- Dino Stelmah AK Delta 1,5 1 - - - 2,5
- Ivica Siladić AK Sljeme - - - 1 1 2
- Boris Seccareccia AK Opatija - - 1 - - 1
- Davor Mihelić AK Grobnik - - - od 1 1
- Marin Galić AK Opatija Motorsport od - - - - 0
- Igor Puž AK Opatija Motorsport od - - - - 0
- Gašper Verbič (SLO) Autosport Jazon - - od - - 0
- Jaka Mivšek (SLO) Autosport Jazon - - - - od 0
- Miha Petrič (SLO) Karting Koper Racing Team - - - - od 0
 
GRUPA S
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
- Branko Jemrić AK Astra 15 10 - - - 25
- Milan Brozinić AK Klek - - 10 - - 10
- Nenad Lonačrić AKK Sveta Nedelja - - - - 10 10
- Juraj Combaj AK Delta - - 3 6 - 9
- Ivan Mandić (SRB) AK XM Racing Team - - - 5 - 5
- Krešimir Ravenščak AK Delta - - - - 5 5
- Goran Čulić (SRB) ASK Sport Plus BG - - - 4 - 4
- Marko Cavor AKK Zanatlija - - - - 3 3
- Tomislav Grubiša AK Oneum - - - - 2 2
- Goran Glad AK INA Millennium - - 1 - - 1
- Sandro Miskić AK Istra Racing Team od - - - - 0
- Vedran Drndić AK Istra Racing Team - - - od - 0
- Nikola Ratković (SRB) ASK Sport Plus BG - - - od - 0
- Todor Stamenković (SRB) AK XM Racing Team - - - od - 0
- Vladimir Zečević (SRB) AK XM Racing Team - - - od - 0
- Marin Koraca AK Istra Racing Team - - - - od 0
- Dino Nekić AK Matulji Racing - - - - od 0
- Boris Seccareccia AK Opatija - - - - od 0
- Muhamedali Maksuti AK Istra Racing Team - - - - ns 0
 
KLASA N1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
- David Pelicar AK Istra Racing Team - - - 8 10 18
- Darko Ladavac AK Istra Racing Team - - - 10 8 18
- Sandi Jugovac AK Istra Racing Team - - - - od 0
 
KLASA N2+N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
- Aljoša Novak (SLO) AK MPI Racing - - - 8 6 14
- Tomas Hrvatin AK Matulji Racing - - - 6 od 6
- Viliam Prodan AK Buzet Autosport - - - - 5 5
- Igor Kacin (SLO) AK MPI Racing - - 4 - - 4
- Szabolcs Varkonyi (H) Krupa SE - - - - 4 4
- Tomislav Grubiša AK Oneum - - od - - 0
- Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj - - - od - 0
- Krešimir Ravenščak AK Delta - - - od - 0
- Martin Štucin (SLO) AK Ajdovščina Motorsport - - - od - 0
- Pietro Da Rin Spaletta AK Skok Racing - - - - od 0
- Ferenc Praj (H) ISA-MAFC-ASM - - - - od 0
 
KLASA A5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
- Miha Prek (SLO) AMK Atom 12 od - - - 12
- Denis Savič (SLO) AK Lamko - - - - 8 8
- Ivica Siladić AK Sljeme - - - 2 4 6
- Boris Seccareccia AK Opatija - - 1 - - 1
- Jan Oblak (SLO) Motoklub Buhc od - - - - 0
- Gašper Verbič (SLO) Autosport Jazon - - od - - 0
- Jaka Mivšek (SLO) Autosport Jazon - - - - od 0
- Miha Petrič (SLO) Karting Koper Rally Team - - - - od 0
 
KLASA A6+A7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
- Jan Černy (CZ) Czech National Team 15 10 - - - 25
- Dino Stelmah AK Delta 7,5 5 - - - 12,5
- Gabriele Cogni (I) Gabriele Cogni - - - 10 - 10
- Rok Turk (SLO) AMK Recaro Slovenija - - - - 10 10
- Matej Oblak (SLO) Motoklub Buhc - - - 8 od 8
- Zoltan Pryma (H) Servico Rally Team - - - - 6 6
- Luca Tosini (I) Luca Tosini - - - 5 - 5
- Dražen Mihelić AK Grobnik - - - od 5 5
- Marin Galić AK Opatija Motorsport od - - - - 0
- Igor Puž AK Opatija Motorsport od - - - - 0
 
KLASA S8
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
- Juraj Combaj AK Delta - - 5 10 - 15
- Marko Cavor AKK Zanatlija - - - - 10 10
- Ivan Mandić (SRB) AK XM Racing Team - - - 8 - 8
- Nikola Ratković (SRB) ASK Sport Plus BG - - - od - 0
- Boris Seccareccia AK Opatija - - - - od 0
 
KLASA S9
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
- Milan Brozinić AK Klek - - 10 - - 10
- Krešimir Ravenščak AK Delta - - - - 8 8
- Goran Čulić (SRB) ASK Sport Plus BG - - - 6 - 6
- Tomislav Grubiša AK Oneum - - - - 5 5
- Goran Glad AK INA Millennium - - 2 - - 2
- Sandro Miskić AK Istra Racing Team od - - - - 0
- Vedran Drndić AK Istraž - - - od - 0
- Todor Stamenković (SRB) AK XM Racing Team - - - od - 0
- Vladimir Zečević (SRB) AK XM Racing Team - - - od - 0
- Marin Koraca AK Istra Racing Team - - - - od 0
- Dino Nekić AK Matulji Racing - - - - od 0
- Muhamedali Maksuti AK Istra Racing Team - - - - ns 0
 
VOZAČI SUVOZAČI