AUTOCROSS UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
NAGRADA GRADA KASTVA '11-MEMORIJAL JOSIP PILAT
Ribnik, 03.-04.09.2011.

UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 305 Ivan Jandrečić AK Ozalj Subaru Impreza 2.0 4x4 10
2. 311 Dejan Vuradin AKK Varaždin Honda Civic 2.0 4x4 8,5
3. 304 Ferdinand Pađen AK Svigo Audi 80 2.2 Turbo 4x4 7,5
4. 307 Ivo Čizmić AK Ozalj Audi 4x4 6,5
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1A
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 8 Siniša Filčić AK Grobnik Yugo 1.3 20
2. 1 Sven Katić AK Ozalj Renault 5 1.4 17
3. 7 Đakomo Klić AK Grobnik Škoda Felicia 1.3 15
4. 6 Dražen Lipka AK Ozalj VW Golf 1.3 13
5. 9 Roberto Zrinščak AK Svigo VW Golf 1.3 12
6. 2 Dragan Sergo AK Buzet Autosport Yugo 1.3 0
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1B
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 51 Zoran Srok AK Svigo VW Golf 2.0 20
2. 55 Goran Jakić AK Ozalj Opel Ascona 2.0 17
3. 63 Dražen Katić AK Ozalj Renault 5 1.8 15
4. 54 Emil Tomašević AMK Racing Team Ploče VW Golf 2.0 13
5. 62 Mladen Sergo AK Buzet Autosport VW Golf 1.8 12
6. 58 Renato Mance ACK Jaska VW Golf 2.0 11
7. 53 Marino Čargonja AK Svigo Seat Ibiza 2.0 10
8. 61 Dražen Krznarić AK Ozalj VW Golf 2.0 9
9. 64 Dražen Blažina AK Ozalj VW Golf 2.0 8
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 3
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 99 Vigor Grbac ASK Kastavac Buggy VW 2.0 4x4 10
2. 83 Robert Vuradin AKK Varaždin Buggy Lancia 2.0T 4x4 8,5
3. 84 Robert Čulina AK RI Autosport Buggy VW 1.8 4x4 0
4. 82 Marijan Cukor AKK Varaždin Buggy Audi 3.6 4x4 0
 
UKUPNI REDOSLIJED - JUNIORI
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 1 Sven Katić AK Ozalj Renault 5 1.4 20
2. 6 Dražen Lipka AK Ozalj VW Golf 1.3 17
3. 62 Mladen Sergo AK Buzet Autosport VW Golf 1.8 15
4. 9 Roberto Zrinščak AK Svigo VW Golf 1.3 13
5. 61 Dražen Krznarić AK Ozalj Peugeot 205 1.8 12
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK OZALJ 17 Sven Katić D1A 17 Goran Jakić D1B 15 Dražen Katić D1B 49
2. AK SVIGO 20 Zoran Srok D1B 12 Roberto Zrinščak D1A 10 Marino Čargonja D1B 42
3. AK GROBNIK 20 Siniša Filčić D1A 15 Đakomo Klić D1A - 35
4. AKK VARAŽDIN 8,5 Dejan Vuradin D1 8,5 Robert Vuradin D3 - 17
5. AMK RACING TEAM PLOČE 13 Emil Tomašević D1B - - 13
6. AK BUZET AUTOSPORT 12 Mladen Sergo D1B - - 12
7. ACK JASKA 11 Renato Mance D1B - - 11
8. ASK KASTAVAC 10 Vigor Grbac D3 - - 10