AUTOCROSS UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
AUTOCROSS NAGRADA HRVATSKE '11
Varaždin, 12.06.2011.

UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 311 Dejan Vuradin AKK Varaždin Honda Civic 2.0 4x4 10
2. 301 Robert Grbac ASK Kastavac Subaru Impreza 2.0 Turbo 4x4 8,5
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1A
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 8 Siniša Filčić AK Grobnik Yugo 1.3 20
2. 1 Sven Katić AK Ozalj Renault 5 1.4 17
3. 6 Dražen Lipka AK Ozalj VW Golf 1.3 15
4. 14 Arsen Saršon AK Rijeka Yugo 1.3 13
5. 7 Đakomo Klić AK Grobnik Škoda Felicia 1.3 12
6. 5 Daniel Bezjak AK Rijeka VW Golf 1.4 11
7. 2 Dragan Sergo AK Buzet Autosport Yugo 1.3 10
8. 4 Marko Milić ASK Kastavac Citroën Xsara 1.4 0
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1B
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 53 Marino Čargonja AK Svigo Seat Ibiza 2.0 20
2. 55 Goran Jakić AK Ozalj Opel Ascona 2.0 17
3. 58 Renato Mance ACK Jaska VW Golf 2.0 15
4. 54 Emil Tomašević AMK Racing Team Ploče VW Golf 2.0 13
5. 51 Zoran Srok AK Svigo VW Golf 2.0 12
6. 62 Mladen Sergo AK Buzet Autosport VW Golf 1.8 11
7. 61 Dražen Krznarić AK Ozalj VW Golf 2.0 0
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 3
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 99 Vigor Grbac ASK Kastavac Buggy VW 2.0 4x4 10
2. 84 Robert Čulina AK RI Autosport Buggy VW 1.8 4x4 8,5
3. 83 Robert Vuradin AKK Varaždin Buggy Lancia 2.0T 4x4 7,5
4. 82 Marijan Cukor AKK Varaždin Buggy Audi 3.6 4x4 6,5
 
UKUPNI REDOSLIJED - JUNIORI
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 1 Sven Katić AK Ozalj Renault 5 1.4 10
2. 5 Daniel Bezjak AK Rijeka VW Golf 1.4 8,5
3. 62 Mladen Sergo AK Buzet Autosport VW Golf 1.8 7,5
4. 4 Marko Milić ASK Kastavac Citroën Xsara 1.4 0
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK OZALJ 17 Sven Katić D1A 17 Goran Jakić D1B 15 Dražen Lipka D1A 49
2. AK SVIGO 20 Marino Čargonja D1B 12 Zoran Srok D1B - 32
3. AK GROBNIK 20 Siniša Filčić D1A 12 Đakomo Klić D1A - 32
4. AKK VARAŽDIN 10 Dejan Vuradin D1 7,5 Robert Vuradin D3 6,5 Marijan Cukor D3 24
5. AK RIJEKA 13 Arsen Saršon D1A 11 Daniel Bezjak D1A - 24
6. AK BUZET AUTOSPORT 11 Mladen Sergo D1B 10 Dragan Sergo D1A - 21
7. ASK KASTAVAC 10 Vigor Grbac D3 8,5 Robert Grbac D1 - 18,5
8. ACK JASKA 15 Renato Mance D1B - - 15
9. AMK RACING TEAM PLOČE 13 Emil Tomašević D1B - - 13
10. AK RI AUTOSPORT 8,5 Robert Čulina D3 - - 8,5
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE