štopericaciljna zastavica 1. 07.-08.05.11. - Skradin
2. 14.-15.05.11. - Malačka
3. 27.-29.05.11. - Slatina (BIH)
4. 10.-12.06.11. - Glava Zete (MNE)
5. 24.-25.06.11. - Učka
  6. 23.-24.07.11. - Cazin (BIH)
  7. 19.-20.08.11. - Konavle
  8. 03.-04.09.11. - Stubičke Toplice
  9. 16.-18.09.11. - Buzet
10. 01.-02.10.11. - Dubrovnik
PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Siniša Krainc AK Klek 10 10 10 - od - 6 10 8 od 54
2. Maro Slade AK Dubrovnik Racing 4 6 - 2 5 - 5 5 0 6 33
3. Tomislav Muhvić AK MRC Sport ns 2 - - 0 0 - 6 3 - 11
4. Mario Jurišić AK RI Autosport 0 1 - - 0 2 - 0 0 0 3
5. Mario Barović AK Dubrovnik Racing 0 0 - 0 0 - 0 0 0 0 0
6. Saša Černeka AK Buzet Autosport 0 0 - - 0 0 0 0 0 0 0
7. Maro Franić AK Dubrovnik Racing 0 0 - 0 0 - 0 0 0 0 0
8. Žarko Knego AK Dubrovnik Racing 0 0 - 0 0 - 0 od 0 0 0
9. Maksim Šetić AK Istra Racing Team 0 0 - - od 0 0 0 0 0 0
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Laszlo Szasz (HUN) Szasz Motorsport 10 10 - - 6 - od od 2 - 28
 
REDOSLIJED GRUPE N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Mario Barović AK Dubrovnik Racing 5 8 - 6 4 - 6 6 [0] 4 39
2. Tomislav Muhvić AK MRC Sport ns 10 - - 6 4 od 10 6 - 36
3. Žarko Knego AK Dubrovnik Racing 3 5 - 5 8 - 10 [od] 0 5 36
4. Maksim Šetić AK Istra Racing Team 0 2 - - od 1 5 4 [0] 3 15
 
REDOSLIJED GRUPE A/SP/S-1600/S-2000/Kit Car
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Saša Černeka AK Buzet Autosport 8 6 - - 4 6 6 3 [0] 3 36
 
REDOSLIJED GRUPE H/E1/GT/ST/WRC
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Siniša Krainc AK Klek 10 10 10 - od - 6 10 8 [od] 54
2. Mario Jurišić AK RI Autosport 2 4 - - 0 6 [od] 1 0 0 13
3. Maro Franić AK Dubrovnik Racing 1 2 - 1 0 - 1 0 [0] 3 8
 
REDOSLIJED GRUPE D/E
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Laszlo Szasz (HUN) Szasz Motorsport 10 10 - - 6 - od od 2 - 28
 
Dolje navedeni vozači su nastupili na natjecanjima,
ali nisu ispunili uvjete iz Članka 5. Dopune Dodatka A02 Pravilniku o autošportovima-MRPH.
(nastup na minimalno 6 natjecanja od kojih je barem jedno izvan države koja mu je izdala licencu)
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
- Dejan Dimitrijević AK Dubrava 8 8 - - 8 - 8 8 od - 40
- Peter Jurena (SVK) EMS Motorsport Slovakia - - - 6 - 10 - - - 10 26
- Sebastijan Čepar AK MRC Sport - 5 - - 4 - 4 4 2 5 24
- Robert Bradarić AK Solin - od - - 10 - 10 - - - 20
- Bojan Tomić AK Klek 5 4 - - 3 - 0 3 0 0 15
- Suad Hota (BIH) AK ARC Racing 6 - 8 - - - - - ns - 14
- Igor Stefanovski (MKD) AKK Prosport - - 6 1 - 4 - - - 2 13
- Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing 3 3 - - 0 - 2 0 0 3 11
- Danko Bakrač (MNE) AMSK Budućnost - - - 10 - - - - - - 10
- Milan Bubnič (SVN) AMD Slovenija Avto - - - - - - - - 10 - 10
- Dejan Bulatović (MNE) AMD Blažo Smiljanić - - 4 5 - - - - - - 9
- Jurica Majić AK Klek - ns od - 2 - 3 - - 4 9
- Željko Ivanović (MNE) AMSK Budućnost - - - 8 - - - - - - 8
- Krste Trajkovski (MKD) AK Performans - - od - - 8 - - - od 8
- Istvan Kavecz (HUN) Szasz Motorsport - - - - - - - - - 8 8
- Almir Vrpčić (BIH) AMK Pro Sport 0 - 3 - - 5 - - - - 8
- Peter Ambruž (SVK) EMS Motorsport Slovakia - - - 0 - 6 - - - 1 7
- Cvetko Jaketič AK Klek - - -

 

6 - - - - - 6
- Dušan Borković (SRB) BAK Racing Team - - - - - - - - 6 - 6
- Srđan Petrović (SRB) ASK Eko Racing - - 5 - - - - - - - 5
- Oskar Beneš (CZE) Enoble Racing - - - - - - - - 5 - 5
- Vladan Mašanović (MNE) AMSK Crmnica - - - 4 - - - - - - 4
- Lukaš Vojaček (CZE) Czech National Team - - - - - - - - 4 - 4
- Alen Peruč AK Zrinski - - - - 0 3 - - - - 3
- Željko Baničević (MNE) AMSK Blažo Smiljanić - - - 3 - - - - - - 3
- Ivan Jaranović AK RI Autosport 2 od - - 0 - - 1 - - 3
- Goran Sertić AKK Fridge Racing - - - - - - - 2 1 - 3
- Davor Domazet (BIH) AK ARC Racing 1 - 1 - - - - - - - 2
- Dario Biloš (BIH) SAK Prodriver 0 - 1 - - - - - - - 1
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - 1 - - - 0 - 1
- Sergio Miščenić AK Zrinski - - - - - 1 - - 0 - 1
- Petar Dajak AK Ragusa Racing ns - - - - - 1 0 0 ns 1
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
- Niko Pulić AK Dubrovnik Racing 8 8 - - 8 - 10 8 0 10 52
- Dino Butorac AK Matulji Racing 6 6 - - 10 - 8 10 0 od 40
- Boris Miljević (BIH) SAK Prodriver 3 - 10 - - 10 - - - 8 31
- Marijan Smrdelj (SVN) AK Lamko 5 - 8 - - - - - 0 - 13
- Simone Faggioli (ITA) Osella Engineering - - - - - - - - 10 - 10
- Branimir Radić AKK Šibenik 4 5 - - - - - - - - 9
- Otakar Kramsky (CZE) Czech National Team - - - - - - - - 8 - 8
- Fausto Bormolini (ITA) Sport Racing Team - - - - - - - - 6 - 6
- Miloš Beneš (CZE) Czech National Team - - - - - - - - 5 - 5
- Adriano Zerla (ITA) Adriano Zerla - - - - - - - - 4 - 4
- Vaclav Janik (CZE) Czech National Team - - - - - - - - 3 - 3
- Maurizio Roasio (ITA) Maurizio Roasio - - - - - - - - 1 - 1
 
REDOSLIJED GRUPE N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
- Igor Vičević AK Rijeka 6 6 - - 10 - 8 8 [3] 6 44
- Igor Stefanovski (MKD) AKK Prosport - - 10 8 - 6 - - - 8 32
- Peter Jurena (SVK) EMS Motorsport Slovakia - - - 10 - 10 - - - 10 30
- Almir Vrpčić (BIH) AMK Pro Sport 8 - 8 - - 8 - - - - 24
- Davor Domazet (BIH) AK ARC Racing 10 - 6 - - - - - - - 16
- Dušan Borković (SRB) BAK Racing Team - - - - - - - - 10 - 10
- Krešimir Bodnaruk (BIH) AK Autosport 4 - - - - 5 - - - - 9
- Oskar Beneš (CZE) Enoble Racing - - - - - - - - 8 - 8
- Zakir Oković (BIH) AMK Pro Sport - - 5 - - 3 - - - - 8
- Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing 1 3 - - 2 - ns - 1 - 7
- Marko Ćoza AK Grobnik - - - - 5 - - - - - 5
- Igor Vukmirović AKK Sveta Nedelja - - - - - - - 5 - - 5
- Valter Nežić AK Buzet Autosport - - - - - - - - 5 - 5
- Enver Prodan AK Zrinski 2 - - - 3 - - - - - 5
- Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing - 4 - - - - - - - - 4
- Dejan Vujašin (BIH) SAK Prodriver - - 4 - - - - - - - 4
- Bojan Vukčević (MNE) AMSK Budućnost - - - 4 - - - - - - 4
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - - - - - 4 - 4
- Nikola Miljković (SRB) ASK Centar Boban - - 3 - - - - - - - 3
- Goran Rajhel (MNE) AMSK Blažo Smiljanić - - - 3 - - - - - - 3
- Bojan Ciglenečki AKK Fridge Racing - - - - - - - 3 - - 3
- Stefan Janković (SRB) ASK Centar Boban - - 2 - - - - - - - 2
- Dražen Radulović (MNE) AMSK Crmnica - - - 2 - - - - - - 2
- Azer Kurtović (BIH) AK ARC Racing - - od - - 2 - - - - 2
- Robin Malinarić AKK Šibenik - - - - - - - - 2 - 2
- Milan Stojnić (BIH) AMK Banja Luka - - 1 - - - - - - - 1
- Miloš Juzbašić AK Pula-Rovinj - - - - 1 - - - - - 1
- Milovan Kujović (SRB) AMK Bata Racing Team - - 0 - - - - - - - 0
- Pietro Da Rin Spaleta AK Skok Racing - - - - - - - - 0 - 0
- Vlado Krivec (SVN) V-Racing Velenje - - - - - - - - 0 - 0
- Damjan Kruševar AK Buzet Autosport - - - - - - - - 0 - 0
- Aleksandar Trifunović (MNE) AMK Haliotos Sport - - - od - - - - - - 0
- Peter Marc (SVN) DAS Koleselj - - - - - - - - od - 0
 
REDOSLIJED GRUPE A/SP/S-1600/S-2000/Kit Car
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
- Sebastijan Čepar AK MRC Sport - 10 - - 10 - 10 10 [8] 10 50
- Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing 10 8 - - 6 - 8 6 [3] 8 46
- Ante Alduk AKK Šibenik 6 5 - - 0 - 4 0 [0] 4 19
- Dejan Bulatović (MNE) AMD Blažo Smiljanić - - 8 10 - - - - - - 18
- Alen Peruč AK Zrinski - - - - 5 10 - - - - 15
- Sandro Miskić AK Istra Racing Team - ns - - 3 8 - 4 0 - 15
- Goran Sertić AKK Fridge Racing - - - - - - - 8 6 - 14
- Srđan Petrović (SRB) ASK Eko Racing - - 10 - - - - - - - 10
- Lukaš Vojaček (CZE) Czech National Team - - - - - - - - 10 - 10
- Boris Belamarić AKK Šibenik - - - - - 5 5 - 0 od 10
- Sanja Smrdelj (SVN) AK Lamko 5 - 4 - - - - - - - 9
- Vladan Mašanović (MNE) AMSK Crmnica - - - 8 - - - - - - 8
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - 8 - - - - - 8
- Darko Božilović (SRB) ASK Centar Boban - - 6 - - - - - - - 6
- Maro Slade AK Dubrovnik Racing - - - 6 - - - - - - 6
- Goran Sikirica AK RI Autosport - - - - - - - - 0 6 6
- Branko Zirojević (SRB) ASK GAGA Serbian Rac.T. - - 5 - - - - - - - 5
- Goran Dojčinović (BIH) AMK Banja Luka - - - 5 - - - - - - 5
- Đani Varljen AKK Šibenik - ns - - - - - 5 - - 5
- Viliam Prodan AK Buzet Autosport - - - - - - - - 5 - 5
- Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - - 5 5
- Boris Seccareccia AK Opatija 4 - - - - - - - - - 4
- Žarko Uzelac (MNE) AMSK Budućnost - - - 4 - - - - - - 4
- Gabriella Pedroni (ITA) Gabriella Pedroni - - - - - - - - 4 - 4
- Lukša Knez AK Dubrovnik Racing 3 - - - - - - - - - 3
- Aleksand. Mladenović (SRB) ASK Vojinović Racing Team - - 3 - - - - - - - 3
- Nenad Baničević (MNE) AMSK Blažo Smiljanić - - - 3 - - - - - - 3
- Marin Čohar AK RI Autosport - - - - - - 3 - - - 3
- Perica Mardjonović (MNE) AMSK Crmnica - - - 2 - - - - - - 2
- Claudio Visintin AK Zrinski - - - - 2 - - - od - 2
- Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje - - - - - - - 2 - - 2
- Nikola Dobrila AK MRC Sport - - - - - - - - 2 - 2
- Slobodan Sofranac (MNE) AMSK Crmnica - - - 1 - - - - - - 1
- Bojan Krota AK Buzet Autosport - - - - 1 - - - 0 - 1
- Kristijan Ozimec AK Zagorje Oroslavje - - - - - - - 1 - - 1
- Dominika Benešova (CZE) Enoble Racing - - - - - - - - 1 - 1
- Marsel Katić AK Matulji Racing - - - - 0 - - - 0 - 0
- Ivan Bahorić AK Delta Sport - - - - - - - isk 0 - 0
- Dan Blaho (CZE) Enoble Racing - - - - - - - - 0 - 0
- Manuel Dessardo (SVN) AK MGM Postojna - - - - - - - - 0 - 0
- Tomas Hrvatin AK MRC Sport - - - - - - - - 0 - 0
- Dalibor Legovič (SVN) ŠK Mega - - - - - - - - 0 - 0
- Elis Maha (ITA) Elis Maha - - - - - - - - 0 - 0
- Denis Močibob AK Buzet Autosport - - - - - - - - 0 - 0
- Paulo Petretić AK Matulji Racing - - - - - - - - 0 - 0
- Grega Premrl (SVN) AK MGM Postojna - - - - - - - - 0 - 0
- Denis Savič (SVN) AK Lamko - - - - - - - - 0 - 0
- Robin Malinarić AKK Šibenik ns - - - - - - - - - 0
 
REDOSLIJED GRUPE H/E1/GT/ST/WRC
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
- Dejan Dimitrijević AK Dubrava 8 8 - - 8 - 8 8 od - 40
- Maro Slade AK Dubrovnik Racing 4 6 - - 5 - 5 6 [2] 8 34
- Bojan Tomić AK Klek 5 5 - - 4 - [2] 5 6 4 29
- Robert Bradarić AK Solin - od - - 10 - 10 - - - 20
- Peter Ambruž (SVK) EMS Motorsport Slovakia - - - 5 - 8 - - - 5 18
- Suad Hota (BIH) AK ARC Racing 6 - 8 - - - - - ns - 14
- Jurica Majić AK Klek - ns od - 3 - 4 - - 6 13
- Danko Bakrač (MNE) AMSK Budućnost - - - 10 - - - - - - 10
- Krste Trajkovski (MKD) AK Performans - - od - - 10 - - - od 10
- Milan Bubnič (SVN) AMD Slovenija Avto - - - - - - - - 10 - 10
- Istvan Kavecs (HUN) Szasz Motorsport - - - - - - - - - 10 10
- Ivan Jaranović AK RI Autosport 3 od - - 2 - - 4 - - 9
- Željko Ivanović (MNE) AMSK Budućnost - - - 8 - - - - - - 8
- Željko Pavičić AKK Zanatlija 0 3 - - 0 - - 3 0 1 7
- Dario Biloš (BIH) SAK Prodriver 0 - 6 - - - - - - - 6
- Željko Baničević (MNE) AMSK Blažo Smiljanić - - - 6 - - - - - - 6
- Cvetko Jaketič AK Klek - - - - 6 - - - - - 6
- Bojan Simić (BIH) AMK Banja Luka - - 5 - - - - - - - 5
- Sergio Miščenić AK Zrinski - - - - - 5 - - 0 - 5
- Marko Vouk (SVN) ŠD Carst 04 - - - - - - - - 5 - 5
- Marino Matijašić ASK Kastavac - - - - 1 - - - 4 - 5
- Mladen Šoljić (BIH) AMK Fam Sport - - 4 0 - - - - - - 4
- Mišel Radošević (BIH) AKK Brkić Servis - - od 4 - - - - - - 4
- Marina Miše AK Trogir - - - - - 4 - - - - 4
- Darko Lukajić (BIH) AKK Profesional - - 3 - - - - - - - 3
- Branimir Simić (BIH) AMKK Feromont Sport - - 0 3 - - - - - - 3
- Petar Dajak AK Ragusa Racing ns - - - - - 3 0 0 [ns] 3
- Marko Mlakar (SVN) AMD Zvezda - - - - - - - - 3 - 3
- Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing od 1 - - 0 - 0 2 0 - 3
- Hasan Ljubijankić (BIH) AMK Cazin - - 2 - - - - - - - 2
- ljubomir Bogdanović (MNE) AMSK Crmnica - - - 2 - - - - - - 2
- Martino Bradarić AK Solin - - - - - - - - - 2 2
- Milorad Drinić (BIH) AKK Profesional - - 1 - - - - - - - 1
- Igor Dekleva (SVN) AK Elektrodekleva - - - - - - - - 1 - 1
- Đani Alajbeg AK Split Motorsport 0 0 - - - - - - - - 0
- Zoran Klarić AK RI Autosport - - - - 0 - - od 0 - 0
- Joško Makelja AK Ragusa Racing 0 ns - - - - - - od 0 0
- Damir Mašić AK Dubrava - - - - - - - 0 - 0 0
- Vedran Vujević AK Split Motorsport 0 - - - - - - - - - 0
- Kenan Abdijanović (BIH) AMK Extra Sport - - 0 - - - - - - - 0
- Miloš Brkić (SRB) AMK Zastava Racing Team - - 0 - - - - - - - 0
- Uroš Brkić (SRB) ASK GAGA Serbian Rac.T. - - 0 - - - - - - - 0
- Fahrudin Dolić (BIH) AMK Extra Sport - - 0 - - - - - - - 0
- Boško Đukić (BIH) AK Crankshaft - - 0 - - - - - - - 0
- Ševik Emrić (BIH) AMK Pro Sport - - 0 - - - - - - - 0
- Dragan Gajić (BIH) AK Crankshaft - - 0 - - - - - - - 0
- Jasmin Hrnić (BIH) AK Crankshaft - - 0 - - - - - - - 0
- Svetislav Isakov (SRB) ASK Centar Boban - - 0 - - - - - - - 0
- Saša Kojić (BIH) AMK Fam Sport - - 0 - - - - - - - 0
- Nenad Lehpaner (BIH) AK Autosport - - 0 - - - - - - - 0
- Edhem Ljubijankić (BIH) AMK Extra Sport - - 0 - - - - - - - 0
- Goran Miljković (BIH) AMK Banja Luka - - 0 - - - - - - - 0
- Petar Pejić (BIH) AKK Profesional - - 0 - - - - - - - 0
- Mario Zahirović (SRB) ASK Centar Boban - - 0 - - - - - - - 0
- Marko Bulatović (MNE) AMSK Gorštak - - - 0 - - - - - - 0
- Vladimir Ilić (MNE) AMSK Crmnica - - - 0 - - - - - - 0
- Franjo Langer (MNE) AMSK Milo Cicović - - - 0 - - - - - - 0
- Igor Ljubišić (MNE) AMSK Podi - - - 0 - - - - - - 0
- Miroslav Miranović (MNE) AMSK Budućnost - - - 0 - - - - - - 0
- Stanko Miranović (MNE) AMSK Budućnost - - - 0 - - - - - - 0
- Sergej Skarpishek (SVK) EMS Motorsport Slovakia - - - 0 - - - - - - 0
- Janko Vlahović (MNE) AMK Haliotos Sport - - - 0 - - - - - - 0
- Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing - - - - - - 0 - - - 0
- Tomislav Škalić AKK Sveta Nedelja - - - - - od - 0 - - 0
- Marko Đurković AK Stubaki - - - - - - - 0 - - 0
- Anđelko Košec AK Zagorje Oroslavje - - - - - - - 0 - - 0
- Krešimir Ravenščak AKK Sveta Nedelja - - - - - - - 0 - - 0
- Jan Blažič (SVN) AK Elektrodekleva - - od - - - - - 0 - 0
- Dane Milenović (BIH) AMK Pro Sport - - od - - - - - 0 - 0
- Danijel Dominko AK Dubrava - - - - - - - - 0 - 0
- Andraž Hribar (SVN) AK Hribar - - - - - - - - 0 - 0
- Marino Ivančić AK Buzet Autosport - - - - - - - - 0 - 0
- Jure Kovač (SVN) Autosport Jazon - - - - - - - - 0 - 0
- Kristjan Prelaz (SVN) AK Ajdovščina Motorsport - - - - - - - - 0 - 0
- Denis Sandalj AMK Buzet - - - - - - - - 0 - 0
- Sanja Smrdelj (SVN) AK Lamko - - - - - - - - 0 - 0
- Daniele Trani (SVN) ŠD V.R.T. - - - - - - - - 0 - 0
- Leon Vodopivec (SVN) DAS Koleselj - - - - - - - - 0 - 0
- Gregor Vouk (SVN) ŠS Carst 04 - - - - - - - - 0 - 0
- Slavko Zorman (SVN) ŠD Gas Kras - - - - - - - - 0 - 0
- Aleš Žakelj (SVN) AMD Zvezda - - - - - - - - 0 - 0
- Miho Jozović AK Dubrovnik Racing od - - - - - - - - - 0
- Marijan Rubelj AK Klek - od - - - - - - - - 0
- Nebojša Atanacković (SRB) ASK Centar Boban - - od - - - - - - - 0
- Dragutin Bošnjak (BIH) AK Hercegovina - - od - - - - - - - 0
- Bakir Hadžić (BIH) AK ARC Racing - - od - - - - - - - 0
- Dragan Mićanović (BIH) AMD Vlasenica - - od - - - - - - - 0
- Vladimir Ilić (BIH) AMK Banja Luka - - od - - - - - - - 0
- Alen Plakalo (MNE) AMSK AP Sport - - - od - - - - - - 0
- Franjo Merkač (SVN) AK Modri Dirkač - - - - - - - - od - 0
- Andrej Skrbinšek (SVN) AK Lamko - - - - - - - - od - 0
- Lovro Badurina AK Zrinski ns - - - - - - - - - 0
- Mladen Šekoranja AK Dubrava ns - - - - - - - - - 0
 
REDOSLIJED GRUPE C/CN/C3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
- Maurizio Roasio (ITA) Maurizio Roasio - - - - - - - - 10 - 10
- Petr Vitek (CZE) Czech National Team - - - - - - - - 8 - 8
 
REDOSLIJED GRUPE D/E
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
- Niko Pulić AK Dubrovnik Racing 8 8 - - 8 - 10 8 [0] 10 52
- Dino Butorac AK Matulji Racing 6 6 - - 10 - 8 10 1 [od] 41
- Boris Miljević (BIH) SAK Prodriver 3 - 10 - - 10 - - - 8 31
- Marijan Smrdelj (SVN) AK Lamko 5 - 8 - - - - - 0 - 13
- Simone Faggioli (ITA) Osella Engineering - - - - - - - - 10 - 10
- Branimir Radić AKK Šibenik 4 5 - - - - - - - - 9
- Otakar Kramsky (CZE) Czech National Team - - - - - - - - 8 - 8
- Fausto Bormolini (ITA) Sport Racing Team - - - - - - - - 6 - 6
- Miloš Beneš (CZE) Czech National Team - - - - - - - - 5 - 5
- Adriano Zerla (ITA) Adriano Zerla - - - - - - - - 4 - 4
- Vaclav Janik (CZE) Czech National Team - - - - - - - - 3 - 3
- Gianfranco Sfiligoi (ITA) Gianfranco Sfiligoi - - - - - - - - 0 - 0
- Vladimir Stanković (SVN) AK Vama Šport - - - - - - - - od - 0
- Renzo Napione (ITA) Renzo Napione - - - - - - - - ns - 0