BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
30. BUZETSKI DANI '11
Buzet, 16.-18.09.2011.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 99 E1-23 Siniša Krainc AK Klek Ford Escort RS Cosworth 5:25,442 0:00,000 10
2. 172 N4 Tomislav Muhvić AK MRC Sport Mitsubishi Lancer Evo IX 5:44,518 0:19,076 8
3. 197 A8 Sebastian Čepar AK MRC Sport Honda Civic Type-R 5:46,273 0:20,831 6
4. 201 A8 Goran Sertić AKK Fridge Racing Renault Clio R3 5:48,473 0:23,031 5
5. 203 A8 Viliam Prodan AK Buzet Autosport Renault Clio R3 Max 5:51,784 0:26,342 4
6. 74 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 5:53,958 0:28,516 3
7. 80 H16 Marino Matijašić ASK Kastavac VW Golf 5:54,181 0:28,739 2
8. 98 E1-23 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 5:56,454 0:31,012 1
9. 188 A7 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Citroën C2 R2 1.6 5:56,735 0:31,293 -
10. 190 A7 Nikola Dobrila AK MRC Sport Citroën C2 R2 Max 6:00,699 0:35,257 -
11. 54 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 6:04,294 0:38,852 -
12. 76 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett GSi 16V 6:04,611 0:39,169 -
13. 189 A7 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 6:08,368 0:42,926 -
14. 160 A8 Tomas Hrvatin AK MRC Sport Renault Clio 6:09,105 0:43,663 -
15. 158 N3 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 6:09,859 0:44,417 -
16. 159 N3 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Renault Clio RS 6:12,431 0:46,989 -
17. 49 H14 Sergio Miščenić AK Zrinski Fiat 127 6:13,668 0:48,226 -
18. 66 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 6:13,682 0:48,240 -
19. 38 SP12 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 6:13,712 0:48,270 -
20. 151 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 6:14,023 0:48,581 -
21. 154 N2 Robin Malinarić AKK Šibenik Honda Civic 6:14,046 0:48,604 -
22. 204 A8 Goran Sikirica AK RI Autosport Renault Clio 16S 6:16,139 0:50,697 -
23. 179 A6 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 6:18,610 0:53,168 -
24. 94 E1-11 Danijel Dominko AK Dubrava Yugo 6:20,691 0:55,249 -
25. 77 H16 Petar Dajak AK Ragusa Racing VW Golf 2.0 16V 6:25,613 1:00,171 -
26. 153 N2 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 1.6 S16 6:26,875 1:01,433 -
27. 45 H13 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 750 ST Pro 6:30,939 1:05,497 -
28. 185 A6 Ivan Bahorić AK Delta Sport Škoda Fabia 1.4 16V 6:32,294 1:06,852 -
29. 177 A6 Ante Alduk AKK Šibenik VW Polo 1.4 16V 6:36,056 1:10,614 -
30. 144 N1 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 6:36,089 1:10,647 -
31. 182 A6 Marsel Katić AK Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 6:36,116 1:10,674 -
32. 152 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Renault Clio RS 6:36,610 1:11,168 -
33. 40 SP12 Denis Močibob AK Zrinski Ford Focus 2.0 16V 6:41,573 1:16,131 -
34. 186 A6 Paulo Petretić AK Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 6:41,681 1:16,239 -
35. 143 N1 Maksim Šetić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 6:44,037 1:18,595 -
36. 56 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 6:44,684 1:19,242 -
37. 166 N3 Pietro Da Rin Spaleta AK Skok Racing Rover 2000 6:45,750 1:20,308 -
38. 88 H17 Marino Ivančić AK Buzet Autosport BMW 325i 6:46,308 1:20,866 -
39. 52 H14 Zoran Klarić AK RI Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 6:49,881 1:24,439 -
40. 149 N1 Damjan Kruševar AK Buzet Autosport peugeot 106 Rallye 1.3 6:55,005 1:29,563 -
41. 39 SP12 Boris Belamarić AKK Šibenik Opel Astra GSi 16V 7:59,080 2:33,638 -
- 50 H14 Joško Makelja AK Ragusa Racing Škoda Fabia 1.4 16V odustao -
- 83 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 odustao -
- 178 A6 Claudio Visintin AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.3 odustao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 E19 Dino Butorac AK Matulji Racing Formula Renault 2000 5:02,476 0:00,000 10
2. 24 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Coloni 2000 5:03,797 0:01,321 8
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 144 N1 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 6:36,089 0:00,000 22
2. 147 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 6:39,538 0:03,449 15
3. 143 N1 Maksim Šetić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 6:44,037 0:07,948 13
4. 149 N1 Damjan Kruševar AK Buzet Autosport peugeot 106 Rallye 1.3 6:55,005 0:18,916 10
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 151 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 6:14,023 0:00,000 23,5
2. 154 N2 Robin Malinarić AKK Šibenik Honda Civic 6:14,046 0:00,023 18
3. 153 N2 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 1.6 S16 6:26,875 0:12,852 14,5
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 158 N3 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 6:09,859 0:00,000 24,5
2. 159 N3 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Renault Clio RS 6:12,431 0:02,572 19
3. 157 N3 Silvio Stefanović AK Klek Honda Civic Type R 6:33,889 0:24,030 212
4. 152 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Renault Clio RS 6:36,610 0:26,751 11,5
5. 166 N3 Pietro Da Rin Spaleta AK Skok Racing Rover 2000 6:45,750 0:35,891 8,5
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 172 N4 Tomislav Muhvić AK MRC Sport Mitsubishi Lancer Evo IX 5:44,518 0:00,000 15
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 179 A6 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 6:18,610 0:00,000 22,5
2. 185 A6 Ivan Bahorić AK Delta Sport Škoda Fabia 1.4 16V 6:32,294 0:13,684 17
3. 177 A6 Ante Alduk AKK Šibenik VW Polo 1.4 16V 6:36,056 0:17,446 14
4. 182 A6 Marsel Katić AK Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 6:36,116 0:17,506 12
5. 186 A6 Paulo Petretić AK Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 6:41,681 0:23,071 10
6. 187 A6 Nenad Kolman AK Dubrava VW Polo 1.4 16V 6:58,133 0:39,523 8
- 178 A6 Claudio Visintin AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.3 odustao -
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 188 A7 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Citroën C2 R2 1.6 5:56,735 0:00,000 23,5
2. 190 A7 Nikola Dobrila AK MRC Sport Citroën C2 R2 Max 6:00,699 0:03,964 18
3. 189 A7 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 6:08,368 0:11,633 14,5
4. 194 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Peugeot 106 1.6 S16 6:10,931 0:14,196 10
5. 192 A7 Nikola Lubura AK Ragusa Racing Citroën Saxo 6:33,811 0:37,076 8
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 197 A8 Sebastian Čepar AK MRC Sport Honda Civic Type-R 5:46,273 0:00,000 25
2. 201 A8 Goran Sertić AKK Fridge Racing Renault Clio R3 5:48,473 0:02,200 19,5
3. 203 A8 Viliam Prodan AK Buzet Autosport Renault Clio R3 Max 5:51,784 0:05,511 16
4. 160 A8 Tomas Hrvatin AK MRC Sport Renault Clio 6:09,105 0:22,832 12
5. 204 A8 Goran Sikirica AK RI Autosport Renault Clio 16S 6:16,139 0:29,866 9
 
KLASA 11 - E1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 94 E1-11 Danijel Dominko AK Dubrava Yugo 6:20,691 0:00,000 21
2. 93 E1-11 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 6:20,827 0:00,136 15
3. 92 E1-11 Nino Andrejević AK Buzet Autosport Zastava 750 6:43,922 0:23,231 12
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 38 SP12 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 6:13,712 0:00,000 21,5
2. 40 SP12 Denis Močibob AK Zrinski Ford Focus 2.0 16V 6:41,573 0:27,861 15
3. 39 SP12 Boris Belamarić AKK Šibenik Opel Astra GSi 16V 7:59,080 1:45,368 12
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 45 H13 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 750 ST Pro 6:30,939 0:00,000 20
2. 43 H13 Mirko Mikulandra AK Mihovil Yugo 45 6:39,223 0:08,284 15
3. 44 H13 Josip Gašperov AMK Buzet Fiat Uno 60 7:08,255 0:37,316 12
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 49 H14 Sergio Miščenić AK Zrinski Fiat 127 6:13,668 0:00,000 22
2. 30 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 6:28,935 0:15,267 15
3. 51 H14 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 6:30,638 0:16,970 12
4. 52 H14 Zoran Klarić AK RI Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 6:49,881 0:36,213 10
- 48 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 1.4 odustao -
- 50 H14 Joško Makelja AK Ragusa Racing Škoda Fabia 1.4 16V odustao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 54 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 6:04,294 0:00,000 25
2. 59 H15 Zoran Vidmar AK Buzet Autosport Yugo 1.6 6:11,041 0:06,747 17
3. 63 H15 Edi Kuharić AK Buzet Autosport Yugo 55 6:11,849 0:07,555 14
4. 58 H15 Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing Suzuki Cultus 1.6 6:19,043 0:14,749 12
5. 56 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 6:44,684 0:40,390 10
6. 64 H15 Bojan Dobrić AK Opatija Yugo 7:11,212 1:06,918 8
- 57 H15 Alex Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 odustao -
- 60 H15 Sendy Mogorović AK Istra Racing Team Yugo 1.6 odustao -
- 61 H15 Leo Černi AK Opatija Fiat 128 nije startao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 74 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 5:53,958 0:00,000 24,5
2. 80 H16 Marino Matijašić ASK Kastavac VW Golf 5:54,181 0:00,223 19
3. 76 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett GSi 16V 6:04,611 0:10,653 14,5
4. 77 H16 Petar Dajak AK Ragusa Racing VW Golf 2.0 16V 6:25,613 0:31,655 10,5
5. 78 H16 Mario Lipušić AKK Zanatlija Opel Astra 6:26,814 0:32,856 8
- 79 H16 Eđidijo Benčić AMK Buzet Renault Clio 1.8 16S odustao -
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 85 H17 Miroslav Herceg AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 6:18,718 0:00,000 20
2. 86 H17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett GT/E 6:21,794 0:03,076 15
3. 84 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 Turbo 6:23,928 0:05,210 12
4. 88 H17 Marino Ivančić AK Buzet Autosport BMW 325i 6:46,308 0:27,590 10
- 83 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 odustao -
- 87 H17 Mario Korijan AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo odustao -
 
KLASA H18
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 90 H18 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 5:59,168 0:00,000 10
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 E19 Dino Butorac AK Matulji Racing Formula Renault 2000 5:02,476 0:00,000 25
2. 24 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Coloni 2000 5:03,797 0:01,321 19,5
 
KLASA 21 - FELICIA/FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 27 21 Toni Goleš AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 7:01,544 0:00,000 20
2. 36 21 Mirna Ključariček AK MRC Sport Škoda Felicia 1.3 LXi 7:07,544 0:06,000 15
3. 29 21 Goran Šams AK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 7:51,691 0:50,147 12
- 28 21 Dejan Krajcar AK Opatija Škoda Fabia 1.4 16V odustao -
- 32 21 Boris Seccareccia AK Opatija Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
 
KLASA 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 99 E1-23 Siniša Krainc AK Klek Ford Escort RS Cosworth 5:25,442 0:00,000 25
2. 98 E1-23 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 5:56,454 0:31,012 18,5
3. 108 E1-23 Igor Krišto AK RI Autosport Mazda 323 GT-R 4WD 6:38,737 1:13,295 12
4. 113 E1-23 Rajko Vlah AKK Šibenik Suzuki Swift 6:41,317 1:15,875 10
 
KLASA H24
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 66 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 6:13,682 0:00,000 21,5
2. 71 H24 Neven Ukota AMK Buzet Renault Megane 1.8 16V 7:08,184 0:54,502 15
- 72 H24 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf 1.8 odustao -
- 67 H24 Matija Čelhar AK Matulji Racing Škoda Octavia 1.8 nije startao -
- 68 H24 Ivan Kiršić AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 1.8 nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK BUZET AUTOSPORT 24,5 Valter Nežić N3 22,5 Bojan Krota A6 21,5 Saša Černeka SP12 68,5
2. AK DUBROVNIK RACING 23,5 Ivan Pulić A7 22 Mario Barović N1 21,5 Maro Franić H24 67
3. AK KLEK 25 Siniša Krainc E1-23 24,5 Bojan Tomić H16 12 Silvio Stefanović N3 61,5
4. AK MRC SPORT 25 Sebastijan Čepar A8 18 Nikola Dobrila A7 15 Tomislav Muhvić N4 58
5. AK RI AUTOSPORT 25 Mario Jurišić H15 15 Zoran Grabović H17 12 Igor Krišto E1-23 52
6. AMK BUZET 20 Denis Sandalj H13 15 Neven Ukota H24 12 Josip Gašperov H13 47
7. AK MATULJI RACING 25 Dino Butorac E19 12 Marsel Katić A6 10 Paulo Petretić A6 47
8. AKK ŠIBENIK 18 Robin Malinarić N2 14 Ante Alduk A6 12 Boris Belamarić SP12 44
9. AK ISTRA RACING TEAM 15 Darko Ladavac N1 14,5 Sandro Miskić A7 13 Maksim Šetić N1 42,5
10. AK ZRINSKI 22 Sergio Miščenić H14 15 Denis Močibob SP12 - 37
11. AK PULA-ROVINJ 20 Miroslav Herceg H17 15 Mario Delmoro H14 - 35
12. AK DUBRAVA 21 Danijel Dominko E1-11 8 Nenad Kolman A6 - 29
13. AK RIJEKA 23,5 Igor Vičević N2 - - 23,5
14. AK SKOK RACING 15 Donald Milokanović E1-11 8,5 Pietro Da Rin Spaleta N3 - 23,5
15. AKK ZANATLIJA 14,5 Željko Pavičić H16 8 Mario Lipušić H16 - 22,5
16. AK TROGIR 20 Toni Goleš 21 - - 20
17. AKK FRIDGE RACING 19,5 Goran Sertić A8 - - 19,5
18. ASK KASTAVAC 19 Marino Matijašić H16 - - 19
19. AK RAGUSA RACING 10,5 Petar Dajak H16 8 Nikola Lubura A7 - 18,5
20. AK DELTA SPORT 17 Ivan Bahorić A6 - - 17
21. AK MIHOVIL 15 Mirko Mikulandra H13 - - 15
22. AK SPLIT MOTORSPORT 12 Đani Alajbeg H17 - - 12
23. AK STUBAKI 12 Goran Šams 21 - - 12
24. AK OPATIJA 8 Bojan Dobrić H15 - - 8
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE