BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
NAGRADA DUBROVNIKA '11
Gruda, 01.-02.10.2011.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 98 E1-23 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 3:43,662 0:00,000 10
2. 4 A8 Sebastian Čepar AK MRC Sport Honda Civic Type-R 3:44,403 0:00,741 8
3. 8 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 3:45,877 0:02,215 6
4. 35 A7 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Citroën C2 R2 1.6 3:48,989 0:05,327 5
5. 25 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 3:52,503 0:08,841 4
6. 41 N3 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic Type-R 3:53,399 0:09,737 3
7. 66 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 3:55,737 0:12,075 2
8. 53 H24 Martino Bradarić AK Solin Škoda Octavia 1.8 3:57,037 0:13,375 1
9. 261 A8 Goran Sikirica AK RI Autosport Renault Clio 16S 4:00,229 0:16,567 -
10. 262 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett GSi 16V 4:02,038 0:18,376 -
11. 20 SP12 Nikša Šabadin AK Dubrpvnik Racing Honda Civic Type-R 4:04,601 0:20,939 -
12. 152 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Renault Clio RS 4:10,608 0:26,946 -
13. 115 A6 Ante Alduk AKK Šibenik Peugeot 106 Rallye 1.3 4:11,040 0:27,378 -
14. 205 E1-11 Damir Mašić AK Dubrava Hyundai i20 4:15,090 0:31,428 -
15. 223 N1 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 4:15,271 0:31,609 -
16. 42 A6 Saša Černeka AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 4:15,289 0:31,627 -
17. 36 N1 Maksim Šetić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:16,410 0:32,748 -
18. 241 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 4:17,185 0:33,523 -
19. 112 H14 Joško Makelja AK Ragusa Racing Škoda Fabia 1.4 16V 4:39,089 0:55,427 -
- 1 E1-23 Siniša Krainc AK Klek Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 160 SP12 Boris Belamarić AKK Šibenik Opel Astra GSi 16V odustao -
- 260 H16 Petar Dajak AK Ragusa Racing VW Golf 2.0 16V nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Coloni Nissan 3:22,048 0:00,000 10
- 6 E19 Dino Butorac AK Matulji Racing Formula Renault 2000 odustao -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 223 N1 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 4:15,271 0:00,000 24
2. 36 N1 Maksim Šetić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:16,410 0:01,139 18,5
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 154 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 4:01,240 0:00,000 20
2. 49 N2 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 1.6 S16 4:07,466 0:06,226 15
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 41 N3 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic Type-R 3:53,399 0:00,000 25
2. 152 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Renault Clio RS 4:10,608 0:17,209 19,5
3. 144 N3 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Opel Astra GSi 16V 4:56,180 1:02,781 12
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 115 A6 Ante Alduk AKK Šibenik Peugeot 106 Rallye 1.3 4:11,040 0:00,000 23
2. 42 A6 Saša Černeka AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 4:15,289 0:04,249 17,5
3. 113 A6 Goran Gojanović SAK Split VW Polo 1.4 16V 4:29,503 0:18,463 12
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 35 A7 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Citroën C2 R2 1.6 3:48,989 0:00,000 24,5
2. 248 A7 Nikola Lubura AK Ragusa Racing Citroën Saxo 1.6 VTS 4:12,864 0:23,875 15
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 A8 Sebastian Čepar AK MRC Sport Honda Civic Type-R 3:44,403 0:00,000 25
2. 261 A8 Goran Sikirica AK RI Autosport Renault Clio 16S 4:00,229 0:15,826 19
 
KLASA 11 - E1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 205 E1-11 Damir Mašić AK Dubrava Hyundai i20 4:15,090 0:00,000 22
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 SP12 Nikša Šabadin AK Dubrpvnik Racing Honda Civic Type-R 4:04,601 4:04,601 23,5
- 160 SP12 Boris Belamarić AKK Šibenik Opel Astra GSi 16V odustao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 235 H13 Mirko Mikulandra AK Mihovil Yugo 45 4:20,612 0:00,000 20
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 220 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:30,264 0:00,000 20
2. 112 H14 Joško Makelja AK Ragusa Racing Škoda Fabia 1.4 16V 4:39,089 0:08,825 16
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 241 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 4:17,185 0:00,000 21,5
- 146 H15 Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing Suzuki Cultus 1.6 odustao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 3:45,877 0:00,000 24,5
2. 25 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 3:52,503 0:06,626 19
3. 262 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett GSi 16V 4:02,038 0:16,161 14,5
- 260 H16 Petar Dajak AK Ragusa Racing VW Golf 2.0 16V nije startao -
 
KLASA H18
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 110 H18 Vedran Vujević AK Split Motorsport Opel Calibra 2.0 Turbo 4:23,025 0:00,000 20
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Coloni Nissan 3:22,048 0:00,000 25
- 6 E19 Dino Butorac AK Matulji Racing Formula Renault 2000 odustao -
 
KLASA 21 - FELICIA/FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 177 21 Toni Goleš AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 4:33,721 0:00,000 20
 
KLASA 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 98 E1-23 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 3:43,662 0:00,000 25
- 1 E1-23 Siniša Krainc AK Klek Ford Escort RS Cosworth odustao -
 
KLASA H24
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 66 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 3:55,737 0:00,000 23,5
2. 53 H24 Martino Bradarić AK Solin Škoda Octavia 1.8 3:57,037 0:01,300 18
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Niko Pulić E19 25 Maro Slade E1-23 24,5 Ivan Pulić A7 74,5
2. AK KLEK 24,5 Jurica Majić H16 19 Bojan Tomić H16 - 43,5
3. AK RI AUTOSPORT 21,5Mario Jurišić H15 19 Goran Sikirica A8 - 40,5
4. AK RAGUSA RACING 16 Joško Makelja H14 15 Nikola Lubura A7 - 31
5. AK MRC SPORT 25 Sebastijan Čepar A8 - - 25
6. AK RIJEKA 25 Igor Vičević N3 - - 25
7. AKK ŠIBENIK 23 Ante Alduk A6 - - 23
8. AK DUBRAVA 22 Damir Mašić E1-11 - - 22
9. AK MIHOVIL 20 Mirko Mikulandra H13 - - 20
10. AK SPLIT MOTORSPORT 20 Vedran Vujević H18 - - 20
11. AK PULA-ROVINJ 20 Mario Delmoro H14 - - 20
12. AK TROGIR 20 Toni Goleš 21 - - 20
13. AK ISTRA RACING TEAM 18,5 Maksim Šetić N1 - - 18,5
14. AK SOLIN 18 Martino Bradarić H24 - - 18
15. AK BUZET AUTOSPORT 17,5 Saša Černeka A6 - - 17,5
16. AKK ZANATLIJA 14,5 Željko Pavičić H16 - - 14,5
17. SAK SPLIT 12 Goran Gojanović A6 - - 12
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE