BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
14. NAGRADA MALAČKE SV.DUJAM '11
Lećevica, 14.-15.05.2011.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 H18 Siniša Krainc AK Klek Ford Escort RS Cosworth 5:48,538 0:00,000 10
2. 3 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 5:51,483 0:02,945 8
3. 45 H18 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 6:13,145 0:24,607 6
4. 4 A8 Sebastian Čepar AK MRC Sport Honda Civic Type-R 6:15,873 0:27,335 5
5. 25 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 6:18,920 0:30,382 4
6. 35 A7 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Citroën C2 1.6 6:19,262 0:30,724 3
7. 10 N4 Tomislav Muhvić AK MRC Sport Mitsubishi Lancer Evo IX 6:23,959 0:35,421 2
8. 241 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Honda Civic 1.6 6:30,648 0:42,110 1
9. 262 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett GSi 16V 6:34,958 0:46,420 -
10. 280 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf GTI 1.8 16V 6:36,506 0:47,968 -
11. 20 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 6:39,919 0:51,381 -
12. 223 N3 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Opel Astra GSi 16V 6:40,746 0:52,208 -
13. 42 SP12 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 6:42,159 0:53,621 -
14. 290 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 Turbo 6:42,635 0:54,097 -
15. 41 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 6:46,275 0:57,737 -
16. 40 N2 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.6 6:55,822 1:07,284 -
17. 146 N3 Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 7:00,879 1:12,341 -
18. 115 A6 Ante Alduk AKK Šibenik VW Polo 1.4 16V 7:06,698 1:18,160 -
19. 49 N2 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 1.6 S16 7:14,416 1:25,878 -
20. 177 21 Toni Goleš AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 7:23,531 1:34,993 -
21. 36 N1 Maksim Šetić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 7:25,926 1:37,388 -
22. 160 21 Boris Belamarić AKK Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 7:26,570 1:38,032 -
- 2 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 2.0 odustao -
- 16 H16 Marijan Rubelj AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V odustao -
- 240 H15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 1.6 16V odustao -
- 8 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V nije startao -
- 9 SP12 Đani Varljen AKK Šibenik Opel Astra GSi 16V nije startao -
- 112 H14 Joško Makelja AK Ragusa Racing Škoda Fabia 1.4 16V nije startao -
- 123 A7 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 393 5:29,011 0:00,000 10
2. 6 E19 Dino Butorac AK Matulji Racing Formula Renault 2000 5:32,438 0:03,427 8
3. 27 E19 Branimir Radić AKK Šibenik Formula VW 2002 5:41,090 0:12,079 6
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 36 N1 Maksim Šetić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 7:25,926 0:00,000 12
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 41 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 6:46,275 0:00,000 24
2. 40 N2 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.6 6:55,822 0:09,547 18,5
3. 49 N2 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 1.6 S16 7:14,416 0:28,141 14,5
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 223 N3 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Opel Astra GSi 16V 6:40,746 0:00,000 24,5
2. 146 N3 Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 7:00,879 0:20,133 18
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 N4 Tomislav Muhvić AK MRC Sport Mitsubishi Lancer Evo IX 6:23,959 0:00,000 15
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 115 A6 Ante Alduk AKK Šibenik VW Polo 1.4 16V 7:06,698 0:00,000 23,5
2. 113 A6 Goran Gojanović SAK Split VW Polo 1.4 16V 7:14,902 0:08,204 15
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 35 A7 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Citroën C2 1.6 6:19,262 0:00,000 24,5
2. 248 A7 Nikola Lubura AK Ragusa Racing Citroën Saxo 1.6 VTS 7:04,774 0:45,512 15
- 123 A7 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 nije startao -
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 A8 Sebastian Čepar AK MRC Sport Honda Civic Type-R 6:15,873 0:00,000 25
2. 134 A8 Vedran Drndić AK MRC Sport Honda Civic Type-R 7:01,193 0:45,320 15
 
KLASA A9
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 131 A9 Lukša Knez AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.9 TDi 7:25,594 0:00,000 10
- 133 A9 Nediljko Merćep SAK Split Škoda Fabia 1.9 TDi nije startao -
 
KLASA 11 - E1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 263 E1-11 Kristijan Marinić AK Pula-Rovinj Škoda Felicia 1.1 6:30,199 0:00,000 10
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 42 SP12 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 6:42,159 0:00,000 14
- 9 SP12 Đani Varljen AKK Šibenik Opel Astra GSi 16V nije startao -
- 141 SP12 Marin Gavranović AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V nije startao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 210 H13 Željko Gulin AKK Šibenik Yugo 1.1 7:38,683 0:00,000 10
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 220 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:10,318 0:00,000 20
2. 221 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 1.4 7:16,149 0:05,831 15
- 112 H14 Joško Makelja AK Ragusa Racing Škoda Fabia 1.4 16V nije startao -
- 234 H14 Damir Bilić SAK Split Yugo 1.3 nije startao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 241 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Honda Civic 1.6 6:30,648 0:00,000 23
2. 20 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 6:39,919 0:09,271 16,5
3. 254 H15 Alex Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 6:59,466 0:28,818 12
- 240 H15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 1.6 16V odustao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 25 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 6:18,920 0:00,000 23,5
2. 262 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett GSi 16V 6:34,958 0:16,038 17,5
- 16 H16 Marijan Rubelj AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V odustao -
- 8 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V nije startao -
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 5:51,483 0:00,000 24,5
2. 290 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 Turbo 6:42,635 0:51,152 16
3. 294 H17 Miroslav Herceg AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 6:43,297 0:51,814 12
- 23 H17 Ivan Stričević SAK Split Fiat Punto GT 1.4 Turbo odustao -
 
KLASA H18
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 H18 Siniša Krainc AK Klek Ford Escort RS Cosworth 5:48,538 0:00,000 25
2. 45 H18 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 6:13,145 0:24,607 19
3. 21 H18 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 6:36,625 0:48,087 12
4. 110 H18 Vedran Vujević AK Split Motorsport Opel Calibra 2.0 Turbo 7:23,659 1:35,121 10
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 393 5:29,011 0:00,000 25
2. 6 E19 Dino Butorac AK Matulji Racing Formula Renault 2000 5:32,438 0:03,427 19,5
3. 27 E19 Branimir Radić AKK Šibenik Formula VW 2002 5:41,090 0:12,079 16
 
KLASA 21 - FELICIA/FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 177 21 Toni Goleš AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 7:23,531 0:00,000 20
2. 160 21 Boris Belamarić AKK Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 7:26,570 0:03,039 15
3. 168 21 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 7:30,671 0:07,140 12
 
KLASA 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 2 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 2.0 odustao -
 
KLASA H24
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 280 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf GTI 1.8 16V 6:36,506 0:00,000 22
- 53 H24 Martino Bradarić AK Solin Škoda Octavia 1.8 odustao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Niko Pulić E19 24,5 Ivan Pulić A7 24,5 Mario Barović N3 74
2. AK KLEK 25 Siniša Krainc H18 23,5 Bojan Tomić H16 15 Robert Pleše H14 63,5
3. AK MRC SPORT 25 Sebastijan Čepar A8 15 Tomislav Muhvić N4 15 Vedran Drndić A8 55
4. AKK ŠIBENIK 23,5 Ante Alduk A6 16 Branimir Radić E19 15 Boris Belamarić 21 54,5
5. AK PULA-ROVINJ 20 Mario Delmoro H14 12 Miroslav Herceg H17 12 Alex Vencl H15 44
6. AK TROGIR 20 Toni Goleš 21 12 Nikola Rožić 21 - 32
7. AK BUZET AUTOSPORT 14 Saša Černeka SP12 12 Dujko Grčić H18 - 26
8. AK SPLIT MOTORSPORT 16 Đani Alajbeg H17 10 Vedran Vujević H18 - 26
9. AK DUBRAVA 24,5 Dejan Dimitrijević H17 - - 24,5
10. AK RIJEKA 24 Igor Vičević N2 - - 24
11. AK RI AUTOSPORT 23 Mario Jurišić H15 - - 23
12. AK MATULJI RACING 19,5 Dino Butorac E19 - - 19,5
13. AKK ZANATLIJA 17,5 Željko Pavičić H16 - - 17,5
14. AK RAGUSA RACING 15 Nikola Lubura A7 - - 15
15. SAK SPLIT 15 Goran Gojanović A6 - - 15
16. AK ISTRA RACING TEAM 12 Maksim Šetić N1 - - 12
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE