BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
5. NAGRADA GRADA SKRADINA '11
Skradin, 07.-08.05.2011.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 H18 Siniša Krainc AK Klek Ford Escort RS Cosworth 3:31,002 0:00,000 10
2. 3 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 3:33,770 0:02,768 8
3. 25 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 3:48,464 0:17,462 6
4. 45 H18 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 3:49,728 0:18,726 5
5. 35 A7 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Citroën C2 1.6 3:52,029 0:21,027 4
6. 240 H15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 1.6 16V 3:52,618 0:21,616 3
7. 241 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Honda Civic 1.6 3:54,847 0:23,845 2
8. 280 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf GTI 1.8 16V 3:57,869 0:26,867 1
9. 42 SP12 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 3:59,154 0:28,152 -
10. 290 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 Turbo 4:03,802 0:32,800 -
11. 41 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 4:04,162 0:33,160 -
12. 223 N3 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Opel Astra GSi 16V 4:04,941 0:33,939 -
13. 40 N2 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.6 4:11,812 0:40,810 -
14. 115 A6 Ante Alduk AKK Šibenik VW Polo 1.4 16V 4:16,399 0:45,397 -
15. 262 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett 4:17,221 0:46,219 -
16. 32 N1 Enver Prodan AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.3 4:18,805 0:47,803 -
17. 110 H18 Vedran Vujević AK Split Motorsport Opel Calibra 2.0 Turbo 4:20,118 0:49,116 -
18. 49 N2 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 1.6 S16 4:27,847 0:56,845 -
19. 177 21 Toni Goleš AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 4:33,577 1:02,575 -
20. 36 N1 Maksim Šetić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:36,857 1:05,855 -
21. 112 H14 Joško Makelja AK Ragusa Racing Škoda Fabia 1.4 16V 4:36,970 1:05,968 -
22. 116 A6 Boris Seccareccia AK Opatija Škoda Fabia 1.4 16V 4:38,925 1:07,923 -
23. 131 A9 Lukša Knez AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.9 TDi 5:31,070 2:00,068 -
- 20 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 odustao

 

-
- 242 H15 Miho Jozović AK Dubrovnik Racing Suzuki Cultus 1.6 odustao

-
- 7 H17 Lovro Badurina AK Zrinski Suzuki Swift 1.3 Turbo nije startao

 

-
- 10 N4 Tomislav Muhvić AK MRC Sport Mitsubishi Lancer Evo IX nije startao

-
- 12 E1-23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Felicia 1.9 T nije startao

 

-
- 100 SP12 Robin Malinarić AKK Šibenik Opel Astra GSi 16V nije startao

-
- 260 H16 Petar Dajak AK Ragusa Racing VW Golf 2.0 16V nije startao

 

-
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 393 3:14,448 0:00,000 10
2. 6 E19 Dino Butorac AK Matulji Racing Formula Renault 2000 3:16,635 0:02,187 8
3. 27 E19 Branimir Radić AKK Šibenik Formula VW 2002 3:24,971 0:10,523 6
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 N1 Enver Prodan AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.3 4:18,805 0:00,000 23,5
2. 36 N1 Maksim Šetić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:36,857 0:18,052 17,5
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 41 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 4:04,162 0:00,000 25
2. 40 N2 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.6 4:11,812 0:07,650 19
3. 49 N2 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 1.6 S16 4:27,847 0:23,685 15
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 223 N3 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Opel Astra GSi 16V 4:04,941 0:00,000 24,5
2. 127 N3 Silvio Stefanović AK Klek Honda Civic Type R 4:32,129 0:27,188 15
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 10 N4 Tomislav Muhvić AK MRC Sport Mitsubishi Lancer Evo IX nije startao -
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 115 A6 Ante Alduk AKK Šibenik VW Polo 1.4 16V 4:16,399 0:00,000 24
2. 113 A6 Goran Gojanović SAK Split VW Polo 1.4 16V 4:20,302 0:03,903 15
3. 116 A6 Boris Seccareccia AK Opatija Škoda Fabia 1.4 16V 4:38,925 0:22,526 15,5
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 35 A7 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Citroën C2 1.6 3:52,029 0:00,000 25
2. 248 A7 Nikola Lubura AK Ragusa Racing Citroën Saxo 1.6 VTS 4:20,793 0:28,764 15
 
KLASA A9
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 131 A9 Lukša Knez AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.9 TDi 5:31,070 0:00,000 13
 
KLASA 11 - E1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 263 E1-11 Kristijan Marinić AK Pula-Rovinj Škoda Felicia 3:59,211 0:00,000 10
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 42 SP12 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 3:59,154 0:00,000 24,5
2. 141 SP12 Marin Gavranović AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 4:21,531 0:22,377 15
- 100 SP12 Robin Malinarić AKK Šibenik Opel Astra GSi 16V nije startao

-
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 210 H13 Željko Gulin AKK Šibenik Yugo 1.1 odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 220 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:18,467 0:00,000 20
2. 112 H14 Joško Makelja AK Ragusa Racing Škoda Fabia 1.4 16V 4:36,970 0:18,503 15
- 221 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 1.4 odustao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 240 H15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 1.6 16V 3:52,618 0:00,000 23
2. 241 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Honda Civic 1.6 3:54,847 0:02,229 17,5
3. 250 H15 Mato Milković AK Ragusa Racing Yugo 1.6 4:06,036 0:13,418 12
- 20 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 odustao -
- 242 H15 Miho Jozović AK Dubrovnik Racing Suzuki Cultus 1.6 odustao -
- 254 H15 Alex Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 odustao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 3:45,561 0:00,000 20
2. 25 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 3:48,464 0:02,903 19
3. 16 H16 Marijan Rubelj AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 3:50,750 0:05,189 12
4. 262 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett 4:17,221 0:31,660 11
5. 268 H16 Eđidijo Benčić AMK Buzet Renault Clio 1.8 16S 4:39,710 0:54,149 8
- 260 H16 Petar Dajak AK Ragusa Racing VW Golf 2.0 16V nije startao -
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 3:33,770 0:00,000 24,5
2. 290 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 Turbo 4:03,802 0:30,032 16,5
3. 294 H17 Miroslav Herceg AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 4:04,447 0:30,677 12
4. 300 H17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett GT/E 4:10,957 0:37,187 10
- 7 H17 Lovro Badurina AK Zrinski Suzuki Swift 1.3 Turbo nije startao -
 
KLASA H18
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 H18 Siniša Krainc AK Klek Ford Escort RS Cosworth 3:31,002 0:00,000 25
2. 45 H18 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 3:49,728 0:18,726 18,5
3. 21 H18 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 3:59,774 0:28,772 12
4. 110 H18 Vedran Vujević AK Split Motorsport Opel Calibra 2.0 Turbo 4:20,118 0:49,116 10,5
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 393 3:14,448 0:00,000 25
2. 6 E19 Dino Butorac AK Matulji Racing Formula Renault 2000 3:16,635 0:02,187 19,5
3. 27 E19 Branimir Radić AKK Šibenik Formula VW 2002 3:24,971 0:10,523 16
 
KLASA 21 - FELICIA/FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 160 21 Boris Belamarić AKK Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 4:29,614 0:00,000 20
2. 168 21 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 4:33,484 0:03,870 15
3. 177 21 Toni Goleš AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 4:33,577 0:03,963 12
4. 167 21 Neven Škugor AKK Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 4:57,371 0:27,757 10
 
KLASA 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 12 E1-23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Felicia 1.9 T nije startao -
 
KLASA H24
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 280 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf GTI 1.8 16V 3:57,869 0:00,000 22
2. 26 H24 Milan Brozinić AK Klek VW Golf 1.8 20V 3:58,163 0:00,294 15
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Niko Pulić E19 25 Ivan Pulić A7 24,5 Mario Barović N3 74,5
2. AK KLEK 25 Siniša Krainc H18 20 Jurica Majić H16 19 Bojan Tomić H16 64
3. AKK ŠIBENIK 24 Ante Alduk A6 20 Boris Belamarić 21 16 Branimir Radić E19 60
4. AK RI AUTOSPORT 23 Ivan Jaranović H15 17,5 Mario Jurišić H15 1 Zoran Grabović H17 50,5
5. AK BUZET AUTOSPORT 24,5 Saša Černeka SP12 12 Dujko Grčić H18 8 Eđidijo Benčić H16 44,5
6. AK PULA-ROVINJ 20 Mario Delmoro H14 12 Miroslav Herceg H17 10 Kristian Marinić E1-11 42
7. AK RAGUSA RACING 15 Nikola Lubura A7 15 Joško Makelja H14 12 Mato Milković H15 42
8. AK SPLIT MOTORSPORT 16,5 Đani Alajbeg H17 10,5 Vedran Vujević H18 - 27
9. AK TROGIR 15 Nikola Rožić 21 12 Toni Goleš 21 - 27
10. AK RIJEKA 25 Igor Vičević N2 - - 25
11. AK DUBRAVA 24,5 Dejan Dimitrijević H17 - - 24,5
12. AK ZRINSKI 23,5 Enver Prodan N1 - - 23,5
13. AK MATULJI RACING 19,5 Dino Butorac E19 - - 19,5
14. AK ISTRA RACING TEAM 17,5 Maksim Šetić N1 - - 17,5
15. AK OPATIJA 15,5 Boris Seccareccia A6 - - 15,5
16. SAK SPLIT 15 Goran Gojanović A6 - - 15
17. AKK ZANATLIJA 11 Željko Pavičić H16 - - 11
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE