BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
18. NAGRADA STUBIČKIH TOPLICA '11
Stubičke Toplice, 03.-04.09.2011.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 E1-23 Siniša Krainc AK Klek Ford Escort RS Cosworth 5:56,338 0:00,000 10
2. 3 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 5:59,747 0:03,409 8
3. 10 N4 Tomislav Muhvić AK MRC Sport Mitsubishi Lancer Evo IX 6:15,927 0:19,589 6
4. 45 E1-23 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 6:20,858 0:24,520 5
5. 4 A8 Sebastian Čepar AK MRC Sport Honda Civic Type-R 6:21,621 0:25,283 4
6. 25 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 6:22,922 0:26,584 3
7. 5 A8 Goran Sertić AKK Fridge Racing Renault Clio R3 6:30,188 0:33,850 2
8. 240 H15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 1.6 16V 6:33,095 0:36,757 1
9. 262 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett GSi 16V 6:37,940 0:41,602 -
10. 35 A7 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Citroën C2 R2 1.6 6:39,516 0:43,178 -
11. 20 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 6:40,199 0:43,861 -
12. 241 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 6:43,398 0:47,060 -
13. 9 SP12 Đani Varljen AKK Šibenik Opel Astra GSi 16V 6:45,640 0:49,302 -
14. 260 H16 Petar Dajak AK Ragusa Racing VW Golf 2.0 16V 6:47,017 0:50,679 -
15. 123 A7 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 6:48,381 0:52,043 -
16. 42 SP12 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 6:51,006 0:54,668 -
17. 236 H14 Marko Đurković AK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 6:59,797 1:03,459 -
18. 54 A7 Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje Peugeot 106 Rallye 1.6 6:59,949 1:03,611 -
19. 280 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 7:01,739 1:05,401 -
20. 41 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 7:03,323 1:06,985 -
21. 246 H15 Tomislav Škalić AKK Sveta Nedelja Lada VFTS 7:03,691 1:07,353 -
22. 298 A7 Kristijan Ozimec AK Zagorje Oroslavje Peugeot 106 1.6 S16 7:08,802 1:12,464 -
23. 266 H18 Anđelko Košec AK Zagorje Oroslavje Opel Astra 2.0 Turbo 16V 7:13,950 1:17,612 -
24. 115 A6 Ante Alduk AKK Šibenik VW Polo 1.4 16V 7:23,891 1:27,553 -
25. 277 H16 Krešimir Ravenščak AKK Sveta Nedelja Ford Escort MK I 7:28,715 1:32,377 -
26. 223 N1 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 7:29,100 1:32,762 -
27. 58 N3 Igor Vukmirović AKK Sveta Nedelja Opel Astra GSi 16V 7:32,128 1:35,790 -
28. 36 N1 Maksim Šetić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 7:33,244 1:36,906 -
29. 57 N3 Bojan Ciglenečki AKK Fridge Racing Renault Clio RS 7:34,724 1:38,386 -
30. 205 E1-11 Damir Mašić AK Dubrava Hyundai Kit Car 9:05,230 3:08,892 -
- 119 A6 Ivan Bahorić AK Delta Sport Škoda Fabia 1.4 16V isključen -
- 40 N2 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.6 odustao -
- 102 H14 Zoran Klarić AK RI Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 E19 Dino Butorac AK Matulji Racing Formula Renault 2000 5:35,070 0:00,000 10
2. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 393 5:38,484 0:03,414 8
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 223 N1 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 7:29,100 0:00,000 24
2. 36 N1 Maksim Šetić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 7:33,244 0:04,144 18
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 41 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 7:03,323 0:00,000 24,5
- 40 N2 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.6 odustao -
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 58 N3 Igor Vukmirović AKK Sveta Nedelja Opel Astra GSi 16V 7:32,128 0:00,000 23,5
2. 57 N3 Bojan Ciglenečki AKK Fridge Racing Renault Clio RS 7:34,724 0:02,596 17,5
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 N4 Tomislav Muhvić AK MRC Sport Mitsubishi Lancer Evo IX 6:15,927 0:00,000 15
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 115 A6 Ante Alduk AKK Šibenik VW Polo 1.4 16V 7:23,891 0:00,000 21
2. 38 A6 Vedran Delimar AK Stubaki VW Polo 1.4 16V 7:50,003 0:26,112 15
- 119 A6 Ivan Bahorić AK Delta Sport Škoda Fabia 1.4 16V isključen -
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 35 A7 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Citroën C2 R2 1.6 6:39,516 0:00,000 24
2. 123 A7 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 6:48,381 0:08,865 18
3. 54 A7 Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje Peugeot 106 Rallye 1.6 6:59,949 0:20,433 14
4. 298 A7 Kristijan Ozimec AK Zagorje Oroslavje Peugeot 106 1.6 S16 7:08,802 0:29,286 11,5
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 A8 Sebastian Čepar AK MRC Sport Honda Civic Type-R 6:21,621 0:00,000 25
2. 5 A8 Goran Sertić AKK Fridge Racing Renault Clio R3 6:30,188 0:08,567 19,5
3. 157 A8 Nikola Miketić AK Stubaki Renault Clio Williams 7:22,018 1:00,397 12
 
KLASA 11 - E1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 205 E1-11 Damir Mašić AK Dubrava Hyundai Kit Car 9:05,230 0:00,000 10
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 SP12 Đani Varljen AKK Šibenik Opel Astra GSi 16V 6:45,640 0:00,000 23,5
2. 42 SP12 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 6:51,006 0:05,366 17,5
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 235 H13 Mirko Mikulandra AK Mihovil Yugo 7:05,543 0:00,000 10
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 236 H14 Marko Đurković AK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 6:59,797 0:00,000 20,5
2. 221 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 1.4 7:32,233 0:32,436 15
3. 220 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:35,912 0:36,115 12
- 102 H14 Zoran Klarić AK RI Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
- 233 H14 Dalibor Radišković AK Rally Baba Škoda Favorit odustao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 240 H15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 1.6 16V 6:33,095 0:00,000 23
2. 20 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 6:40,199 0:07,104 17
3. 241 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 6:43,398 0:10,303 13,5
4. 246 H15 Tomislav Škalić AKK Sveta Nedelja Lada VFTS 7:03,691 0:30,596 10
5. 114 H15 Marko Cavor AKK Zanatlija Yugo 7:07,353 0:34,258 8
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 25 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 6:22,922 0:00,000 23,5
2. 262 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett GSi 16V 6:37,940 0:15,018 17,5
3. 260 H16 Petar Dajak AK Ragusa Racing VW Golf 2.0 16V 6:47,017 0:24,095 13
4. 275 H16 Mario Lipušić AKK Zanatlija Opel Astra 7:18,890 0:55,968 10
5. 277 H16 Krešimir Ravenščak AKK Sveta Nedelja Ford Escort MK I 7:28,715 1:05,793 8
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 5:59,747 0:00,000 24,5
2. 294 H17 Miroslav Herceg AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 6:56,127 0:56,380 15
3. 292 H17 Mato Dumenčić AK SB Auto Sport Ford Fiesta 7:09,412 1:09,665 12
4. 290 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 Turbo 7:13,218 1:13,471 10
 
KLASA H18
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 266 H18 Anđelko Košec AK Zagorje Oroslavje Opel Astra 2.0 Turbo 16V 7:13,950 0:00,000 10
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 E19 Dino Butorac AK Matulji Racing Formula Renault 2000 5:35,070 0:00,000 25
2. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 393 5:38,484 0:03,414 19,5
 
KLASA 21 - FELICIA/FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 100 21 Robin Malinarić AKK Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 7:27,154 0:00,000 20
2. 164 21 Goran Šams AK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 7:43,578 0:16,424 15
3. 160 21 Boris Belamarić AKK Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 7:44,752 0:17,598 12
4. 173 21 Dejan Krajcar AK Opatija Škoda Fabia 1.4 16V 8:40,102 1:12,948 10
5. 167 21 Neven Škugor AKK Šibenik Škoda Fabia 1.4 16V 10:04,404 2:37,250 8
 
KLASA 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 E1-23 Siniša Krainc AK Klek Ford Escort RS Cosworth 5:56,338 0:00,000 25
2. 45 E1-23 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 6:20,858 0:24,520 19
3. 222 E1-23 Rajko Vlah AKK Šibenik Suzuki Swift 7:48,151 1:51,813 12
- 255 E1-23 Marko Rogić AKK Šibenik Yugo odustao -
 
KLASA H24
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 280 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 7:01,739 0:00,000 20
2. 31 H24 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 1.8 7:25,354 0:23,615 15
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 24 Ivan Pulić A7 24 Mario Barović N1 0 Maro Franić H24 68
2. AKK ŠIBENIK 23,5 Đani Varljen SP12 21 Ante Alduk A6 20 Robin Malinarić 21 64,5
3. AK KLEK 25 Siniša Krainc E1-23 23,5 Bojan Tomić H16 15 Robert Pleše H14 63,5
4. AK STUBAKI 20,5 Marko Đurković H14 15 Goran Šams 21 15 Vedran Delimar A6 50,5
5. AKK SVETA NEDELJA 23,5 igor Vukmirović N3 10 Tomislav Škalić H15 8 Krešimir Ravenščak H16 41,5
6. AK MRC SPORT 25 Sebastijan Čepar A8 15 Tomislav Muhvić N4 - 40
7. AKK FRIDGE RACING 19,5 Goran Sertić A8 17,5 Bojan Ciglenečki N3 - 37
8. AK RI AUTOSPORT 23 Ivan Jaranović H15 13,5 Mario Jurišić H15 - 36,5
9. AK ISTRA RACING TEAM 18 Sandro Miskić A7 18 Maksim Šetić N1 - 36
10. AKK ZANATLIJA 17,5 Željko Pavičić H16 10 Mario Lipušić H16 8 Marko Cavor H15 35,5
11. AK ZAGORJE OROSLAVJE 14 Dario Šamec A7 11,5 Kristijan Ozimec A7 10 Anđelko Košec H18 35,5
12. AK DUBRAVA 24,5 Dejan Dimitrijević H17 10 Damir Mašić E1-11 - 34,5
13. AK PULA-ROVINJ 15 Miroslav Herceg H17 12 Mario Delmoro H14 - 27
14. AK MATULJI RACING 25 Dino Butorac E19 - - 25
15. AK RIJEKA 24,5 Igor Vičević N2 - - 24,5
16. AK BUZET AUTOSPORT 17,5 Saša Černeka SP12 - - 17,5
17. AK RAGUSA RACING 13 Petar Dajak H16 - - 13
18. AK SB AUTO SPORT 12 Mato Dumenčić H17 - - 12
19. AK MIHOVIL 10 Mirko Mikulandra H13 - - 10
20. AK OPATIJA 10 Dejan Krajcar 21 - - 10
21. AK SPLIT MOTORSPORT 10 Đani Alajbeg H17 - - 10
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE