štopericaciljna zastavica 1. 07.-08.05.11. - Skradin
2. 14.-15.05.11. - Malačka
3. 24.-25.06.11. - Učka
4. 19,-20.08.11. - Konavle
5. 03.-04.09.11. - Stubičke Toplice
6. 16.-18.09.11. - Buzet
7. 01.-02.10.11. - Dubrovnik
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE
UKUPNO GRUPE KLASE

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Siniša Krainc AK Klek 10 10 od 6 10 10 od 46
2. Dejan Dimitrijević AK Dubrava 8 8 8 8 8 od - 40
3. Maro Slade AK Dubrovnik Racing 5 6 5 5 5 1 10 37
4. Sebastijan Čepar AK MRC Sport - 5 4 4 4 6 8 31
5. Bojan Tomić AK Klek 6 4 3 0 3 3 4 23
6. Robert Bradarić AK Solin - od 10 10 - - - 20
7. Tomislav Muhvić AK MRC Sport ns 2 0 od 6 8 - 16
8. Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing 4 3 0 2 0 0 5 14
9. Jurica Majić AK Klek - ns 2 3 - - 6 11
10. Goran Sertić AKK Fridge Racing - - - - 2 5 - 7
11. Cvetko Jaketič AK Klek - - 6 - - - - 6
12. Viliam Prodan AK Buzet Autosport - - - - - 4 - 4
13. Ivan Jaranović AK RI Autosport 3 od 0 - 1 - - 4
14. Igor Vičević AK Rijeka 0 0 0 0 0 0 3 3
15. Maro Franić AK Dubrovnik Racing 1 0 0 0 0 0 2 3
16. Mario Jurišić AK RI Autosport 2 1 0 od 0 0 0 3
17. Marino Matijašić ASK Kastavac - - 0 - - 2 - 2
18. Petar Dajak AK Ragusa Racing ns - - 1 0 0 ns 1
19. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - 1 - - 0 - 1
20. Martino Bradarić AK Solin - - - - - - 1 1
 - državni prvak -

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing 10 10 8 10 8 8 10 64
2. Dino Butorac AK Matulji Racing 8 8 10 8 10 10 od 54
3. Branimir Radić AKK Šibenik 6 6 - - - - - 12
- državni prvak - 

REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. AK DUBROVNIK RACING 74,5 74 62 74,5 68 67 74,5 494,5
2. AK KLEK 64 63,5 68,5 51 63,5 61,5 43,5 415,5
3. AKK ŠIBENIK 60 54,5 18,5 41,5 64,5 44 23 306
4. AK RI AUTOSPORT 50,5 23 57 17,5 36,5 52 40,5 277
5. AK BUZET AUTOSPORT 44,5 26 54 24 17,5 68,5 17,5 252
6. AK MRC SPORT 0 55 41 25 40 58 25 244
7. AK PULA-ROVINJ 42 44 46,5 20 27 35 20 234,5
8. AK MATULJI RACING 19,5 19,5 60 19,5 25 47 0 190,5
9. AK ISTRA RACING TEAM 17,5 12 39,5 18,5 36 42,5 18,5 184,5
10. AK DUBRAVA 24,5 24,5 24,5 24,5 34,5 29 22 183,5
11. AK RIJEKA 25 24 25 19,5 24,5 23,5 25 166,5
12. AK RAGUSA RACING 42 15 - 44,5 13 18,5 31 164
13. AK ZRINSKI 23,5 - 64,5 - - 37 - 125
14. AKK ZANATLIJA 11 17,5 18 - 35,5 22,5 14,5 119
15. AK SPLIT MOTORSPORT 27 26 - 15 10 12 20 110
16. AK TROGIR 27 32 - - - 20 20 99
17. AK SOLIN - 0 15 40 - - 18 73
18. AMK BUZET - - 23 - - 47 - 70
19. AK MIHOVIL - - 20 - 10 15 20 65
20. AK STUBAKI - - - - 50,5 12 - 62,5
21. SAK SPLIT 15 15 - 15 - - 12 57
22. AKK FRIDGE RACING - - - - 37 19,5 - 56,5
23. AK OPATIJA 15,5 - 20 - 10 8 - 53,5
24. AKK SVETA NEDELJA - - - - 41,5 - - 41,5
25. ASK KASTAVAC - - 15,5 - - 19 - 34,5
26. AK SKOK RACING - - - - - 23,5 - 23,5
27. AK DELTA SPORT - - - - 0 17 - 17
28. AK GROBNIK - - 13,5 - - - - 13,5
29. AK SB AUTO SPORT - - - - 12 - - 12
- AK RALLY BABA - - - - 0 - - 0
 
UKUPNO GRUPE KLASE