štopericaciljna zastavica 1. 07.-08.05.11. - Skradin
2. 14.-15.05.11. - Malačka
3. 24.-25.06.11. - Učka
4. 19.-20.08.11. - Konavle
5. 03.-04.09.11. - Stubičke Toplice
6. 16.-18.09.11. - Buzet
7. 01.-02.10.11. - Dubrovnik
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE
UKUPNO GRUPE KLASE

REDOSLIJED GRUPE N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Igor Vičević AK Rijeka 25 24 25 19,5 24,5 23,5 25 166,5
2. Mario Barović AK Dubrovnik Racing 24,5 24,5 23 24 24 22 24 166
3. Žarko Knego AK Dubrovnik Racing 19 18,5 19,5 25 od 11,5 19,5 113
4. Maksim Šetić AK Istra Racing Team 17,5 12 od 18,5 18 13 18,5 97,5
5. Tomislav Muhvić AK MRC Sport ns 15 16 od 15 15 - 61
6. Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing 15 14,5 10 ns - 14,5 - 54
7. Enver Prodan AK Zrinski 23,5 - 22,5 - - - - 46
8. Valter Nežić AK Buzet Autosport - - - - - 24,5 - 24,5
9. Igor Vukmirović AKK Sveta Nedelja - - - - 23,5 - - 23,5
10. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - - 19 - 19
11. Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing - 18 - - - - - 18
12. Robin Malinarić AKK Šibenik - - - - - 18 - 18
13. Bojan Ciglenečki AKK Fridge Racing - - - - 17,5 - - 17,5
14. Miloš Juzbašić AK Pula-Rovinj - - 16,5 - - - - 16,5
15. Marko Ćoza AK Grobnik - - 13,5 - - - - 13,5
16. Damjan Kruševar AK Buzet Autosport - - - - - 10 - 10
17. Pietro Da Rin Spaleta AK Skok Racing - - - - - 8,5 - 8,5
 - državni prvak -

REDOSLIJED GRUPE A/SP/S-1600/Kit Car/S-2000
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing 25 24,5 19 24,5 24 23,5 24,5 165
2. Sebastijan Čepar AK MRC Sport - 25 25 25 25 25 25 150
3. Ante Alduk AKK Šibenik 24 23,5 10,5 23 21 14 23 139
4. Saša Černeka AK Buzet Autosport 24,5 14 13 24 17,5 21,5 17,5 132
5. Sandro Miskić AK Istra Racing Team - ns 12,5 - 18 14,5 - 45
6. Bojan Krota AK Buzet Autosport - - 16,5 - - 22,5 - 39
7. Goran Sertić AKK Fridge Racing - - - - 19,5 19,5 - 39
8. Boris Belamarić AKK Šibenik - - - 18,5 - 12 od 30,5
9. Goran Sikirica AK RI Autosport - - - - - 9 19 28
10. Marsel Katić AK Matulji Racing - - 13 - - 12 - 25
11. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - 24,5 - - - - 24,5
12. Đani Varljen AKK Šibenik - ns - - 23,5 - - 23,5
13. Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing - - - - - - 23,5 23,5
14. Claudio Visintin AK Zrinski - - 22 - - od - 22
15. Nikola Dobrila AK MRC Sport - - - - - 18 - 18
16. Marin Čohar AK RI Autosport - - - 17,5 - - - 17,5
17. Ivan Bahorić AK Delta Sport - - - - isk 17 - 17
18. Viliam Prodan AK Buzet Autosport - - - - - 16 - 16
19. Boris Seccareccia AK Opatija 15,5 - - - - - - 15,5
20. Alen Peruč AK Zrinski - - 15,5 - - - - 15,5
21. Denis Močibob AK Zrinski - - - - - 15 - 15
22. Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje - - - - 14 - - 14
23. Lukša Knez AK Dubrovnik Racing 13 - - - - - - 13
24. Tomas Hrvatin AK MRC Sport - - - - - 12 - 12
25. Kristijan Ozimec AK Zagorje Oroslavje - - - - 11,5 - - 11,5
26. Paulo Petretić AK Matulji Racing - - - - - 10 - 10
- Robin Malinarić AKK Šibenik ns - - - - - - 0
 - državni prvak -

REDOSLIJED GRUPE H/E1/GT/ST/WRC
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Bojan Tomić AK Klek 19 23,5 25 14 23,5 24,5 19 148,5
2. Maro Franić AK Dubrovnik Racing 22 22 12 21,5 20 21,5 23,5 142,5
3. Maro Slade AK Dubrovnik Racing 18,5 19 18,5 18,5 19 18,5 25 137
4. Dejan Dimitrijević AK Dubrava 24,5 24,5 24,5 24,5 24,5 od - 122,5
5. Mario Jurišić AK RI Autosport 17,5 23 18 od 13,5 25 21,5 118,5
6. Siniša Krainc AK Klek 25 25 od 14 25 25 od 114
7. Željko Pavičić AKK Zanatlija 11 17,5 12 - 17,5 14,5 14,5 87
8. Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing od 16,5 14,5 21 17 10 - 79
9. Ivan Jaranović AK RI Autosport 23 od 24 - 23 - - 70
10. Jurica Majić AK Klek - ns 19,5 23 - - 24,5 67
11. Đani Alajbeg AK Split Motorsport 16,5 16 - 15 - - - 47,5
12. Petar Dajak AK Ragusa Racing ns - - 17,5 13 10,5 ns 41
13. Robert Bradarić AK Solin - od 15 25 - - - 40
14. Marino Matijašić ASK Kastavac - - 15,5 - - 19 - 34,5
15. Damir Mašić AK Dubrava - - - - 10 - 22 32
16. Joško Makelja AK Ragusa Racing 15 ns - - - od 16 31
17. Cvetko Jaketič AK Klek - - 24 - - - - 24
18. Sergio Miščenić AK Zrinski - - - - - 22 - 22
19. Zoran Klarić AK RI Autosport - - 12 - od 10 - 22
20. Danijel Dominko AK Dubrava - - - - - 21 - 21
21. Marko Đurković AK Stubaki - - - - 20,5 - - 20,5
22. Denis Sandalj AMK Buzet - - - - - 20 - 20
23. Martino Bradarić AK Solin - - - - - - 18 18
24. Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing - - - 15,5 - - - 15,5
25. Vedran Vujević AK Split Motorsport 10,5 - - - - - - 10,5
26. Tomislav Škalić AKK Sveta Nedelja - - - - 10 - - 10
27. Anđelko Košec AK Zagorje Oroslavje - - - - 10 - - 10
28. Marino Ivančić AK Buzet Autosport - - - - - 10 - 10
29. Krešimir Ravenščak AKK Sveta Nedelja - - - - 8 - - 8
- Miho Jozović AK Dubrovnik Racing od - - - - - - 0
- Marijan Rubelj AK Klek - od - - - - - 0
- Lovro Badurina AK Zrinski ns - - - - - - 0
- Mladen Šekoranja AK Dubrava ns - - - - - - 0
 - državni prvak -
UKUPNO GRUPE KLASE