štopericaciljna zastavica 1. 07.-08.05.11. - Skradin
2. 14.-15.05.11. - Malačka
3. 24.-25.06.11. - Učka
4. 19.-20.08.11. - Konavle
5. 03.-04.09.11. - Stubičke Toplice
6. 16.-18.09.11. - Buzet
7. 01.-02.10.11. - Dubrovnik
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE
UKUPNO GRUPE KLASE

REDOSLIJED KLASE N1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Maksim Šetić AK Istra Racing Team 17,5 12 od 18,5 18 13 18,5 97,5
2. Mario Barović AK Dubrovnik Racing - - - 24 24 22 24 94
 
REDOSLIJED KLASE N2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Igor Vičević AK Rijeka 25 24 25 19,5 24,5 23,5 - 141,5
2. Žarko Knego AK Dubrovnik Racing 19 18,5 19,5 25 od - - 82
3. Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing 15 14,5 10 ns - 14,5 15 69
 
REDOSLIJED KLASE N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Mario Barović AK Dubrovnik Racing 24,5 24,5 23 - - - - 72
2. Silvio Stefanović AK Klek 15 - 12 - - 12 - 39
 
REDOSLIJED KLASE A6
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Ante Alduk AKK Šibenik 24 23,5 10,5 23 21 14 23 139
2. Goran Gojanović SAK Split 15 15 - 15 - - 12 57
 
REDOSLIJED KLASE A7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing 25 24,5 19 24,5 24 23,5 24,5 165
2. Nikola Lubura AK Ragusa Racing 15 15 - - - 8 15 53
3. Sandro Miskić AK Istra Racing Team - ns 12,5 - 18 14,5 - 45
 
REDOSLIJED KLASE A8
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Sebastijan Čepar AK MRC Sport - 25 25 25 25 25 25 150
2. Goran Sikirica AK RI Autosport - - 15 - - 9 19 43
 
REDOSLIJED KLASE SP12
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Saša Černeka AK Buzet Autosport 24,5 14 13 24 17,5 21,5 - 114,5
2. Boris Belamarić AKK Šibenik - - - 18,5 - 12 od 30,5
 
REDOSLIJED KLASE H14
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Mario Delmoro AK Pula-Rovinj 20 20 ns 20 12 15 20 107
2. Robert Pleše AK Klek od 15 10 - 15 od - 40
3. Joško Makelja AK Ragusa Racing 15 ns - - - od 16 31
4. Zoran Klarić AK RI Autosport - - 12 - od 10 - 22
 
REDOSLIJED KLASE H15
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Mario Jurišić AK RI Autosport 17,5 23 18 od 13,5 25 21,5 118,5
2. Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing od 16,5 14,5 21 17 10 - 79
3. Ivan Jaranović AK RI Autosport 23 od 24 - 23 - - 70
4. Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing - - - 15,5 - 12 od 27,5
5. Alex Vencl AK Pula-Rovinj od 12 8 - - od - 20
 
REDOSLIJED KLASE H16
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Bojan Tomić AK Klek 19 23,5 25 14 23,5 24,5 19 148,5
2. Jurica Majić AK Klek 20 ns 19,5 23 - - 24,5 87
3. Željko Pavičić AKK Zanatlija 11 17,5 12 - 17,5 14,5 14,5 87
4. Petar Dajak AK Ragusa Racing ns - - 17,5 13 10,5 ns 41
5. Mario Lipušić AKK Zanatlija - - 6 - 10 8 - 24
6. Eđidijo Benčić AMK Buzet 8 - 8 - - od - 16
 
REDOSLIJED KLASE H17
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Dejan Dimitrijević AK Dubrava 24,5 24,5 24,5 24,5 24,5 od - 122,5
2. Miroslav Herceg AK Pula-Rovinj 12 12 15 - 15 20 - 74
3. Đani Alajbeg AK Split Motorsport 16,5 16 - 15 10 12 - 69,5
4. Zoran Grabović AK RI Autosport 10 - 12 - - 15 - 37
 
REDOSLIJED KLASE H18
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Siniša Krainc AK Klek 25 25 od 14 - - - 64
2. Maro Slade AK Dubrovnik Racing 18,5 19 18,5 - - - - 56
3. Vedran Vujević AK Split Motorsport 10,5 10 - - - - 20 40,5
4. Dujko Grčić AK Buzet Autosport 12 12 - - - 10 - 34
 
REDOSLIJED KLASE 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing 25 25 19,5 25 19,5 19,5 25 158,5
2. Dino Butorac AK Matulji Racing 19,5 19,5 25 19,5 25 25 od 133,5
 
REDOSLIJED KLASE 21 - FELICIA/FABIA
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Toni Goleš AK Trogir 12 20 - - - 20 20 72
2. Boris Belamarić AKK Šibenik 20 15 - - 12 - - 47
3. Dejan Krajcar AK Opatija - - 10 - 10 od - 20
 
REDOSLIJED KLASE 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Maro Slade AK Dubrovnik Racing - - - 18,5 19 18,5 25 81
2. Siniša Krainc AK Klek - - - - 25 25 od 50
3. Robert Bradarić AK Solin - od 15 25 - - - 40
 
REDOSLIJED KLASE H24
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Maro Franić AK Dubrovnik Racing 22 22 12 21,5 20 21,5 23,5 142,5
2. Martino Bradarić AK Solin - od - 15 - - 18 33
 
Dolje navedeni vozači su nastupili na natjecanjima,
ali nisu ispunili uvjete iz Članka 24. Dodatka A02 Pravilniku o autošportovima.
(nastup na minimalno 3 natjecanja)
 
REDOSLIJED KLASE N1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Enver Prodan AK Zrinski 23,5 - 22,5 - - - - 46
- Darko Ladavac AK Istra Racing Team - - 12 - - 15 - 27
- Miloš Juzbašić AK Pula-Rovinj - - 16,5 - - - - 16,5
- Damjan Kruševar AK Buzet Autosport - - - - - 10 - 10
 
REDOSLIJED KLASE N2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Đivo Franić AK Dubrovnik Racing - - - - - - 20 20
- Robin Malinarić AKK Šibenik - - - - - 18 - 18
- Tomislav Muhvić AK MRC Sport - - 16 - - - - 16
- Marko Ćoza AK Grobnik - - 13,5 - - - - 13,5
 
REDOSLIJED KLASE N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Žarko Knego AK Dubrovnik Racing - - - - - 11,5 19,5 31
- Igor Vičević AK Rijeka - - - - - - 25 25
- Valter Nežić AK Buzet Autosport - - - - - 24,5 - 24,5
- Igor Vukmirović AKK Sveta Nedelja - - - - 23,5 - - 23,5
- Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing - - - 10 - - 12 22
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - - 19 - 19
- Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing - 18 - - - - - 18
- Bojan Ciglenečki AKK Fridge Racing - - - - 17,5 - - 17,5
- Danijel Vitezica AK Matulji Racing - - 15 - - - - 15
- Pietro Da Rin Spaleta AK Skok Racing - - - - - 8,5 - 8,5
 
REDOSLIJED KLASE N4
klasa se ne boduje jer nije bodovana punim bodovima na tri natjecanja, osim zadnjeg
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Tomislav Muhvić AK MRC Sport ns 15 - od 15 15 - 45
 
REDOSLIJED KLASE A6
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Bojan Krota AK Buzet Autosport - - 16,5 - - 22,5 - 39
- Marsel Katić AK Matulji Racing - - 13 - - 12 - 25
- Claudio Visintin AK Zrinski - - 22 - - od - 22
- Saša Černeka AK Buzet Autosport - - - - - - 17,5 17,5
- Ivan Bahorić AK Delta Sport - - - - isk 17 - 17
- Boris Seccareccia AK Opatija 15,5 - - - - - - 15,5
- Vedran Delimar AK Stubaki - - - - 15 - - 15
- Paulo Petretić AK Matulji Racing - - - - - 10 - 10
- Nenad Kolman AK Dubrava - - - - - 8 - 8
- Ozren Vitezica AK Matulji Racing - - od - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE A7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - 24,5 - - - - 24,5
- Nikola Dobrila AK MRC Sport - - - - - 18 - 18
- Alen Peruč AK Zrinski - - 15,5 - - - - 15,5
- Ivan Sentić AK Ragusa Racing - - - 15 - - - 15
- Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje - - - - 14 - - 14
- Kristijan Ozimec AK Zagorje Oroslavje - - - - 11,5 - - 11,5
- Alfio Štoković AK Buzet Autosport - - - - - 10 - 10
 
REDOSLIJED KLASE A8
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Goran Sertić AKK Fridge Racing - - - - 19,5 19,5 - 39
- Marin Čohar AK RI Autosport - - - 17,5 - - - 17,5
- Viliam Prodan AK Buzet Autosport - - - - - 16 - 16
- Vedran Drndić AK MRC Sport - 15 - - - - - 15
- Nikola Miketić AK Stubaki - - - - 12 - - 12
- Tomas Hrvatin AK MRC Sport - - - - - 12 - 12
 
REDOSLIJED KLASE A9
klasa se ne boduje jer nije bodovana punim bodovima na tri natjecanja, osim zadnjeg
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Lukša Knez AK Dubrovnik Racing 13 10 - 10 - - - 33
 
REDOSLIJED KLASE 11 - E1
klasa se ne boduje jer nije bodovana punim bodovima na tri natjecanja, osim zadnjeg
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Damir Mašić AK Dubrava - - - - 10 - 22 32
- Danijel Dominko AK Dubrava - - - - - 21 - 21
- Kristijan Marinić AK Pula-Rovinj 10 10 - - - - - 20
- Donald Milokanović AK Skok Racing - - - - - 15 - 15
- Nino Andrejević AK Buzet Autosport - - - - - 12 - 12
 
REDOSLIJED KLASE SP12
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Đani Varljen AKK Šibenik - ns - - 23,5 - - 23,5
- Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing - - - - - - 23,5 23,5
- Marin Gavranović AK Dubrovnik Racing 15 ns - - - - - 15
- Denis Močibob AK Zrinski - - - - - 15 - 15
- Robin Malinarić AKK Šibenik ns - - - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE H13
klasa se ne boduje jer nije bodovana punim bodovima na tri natjecanja, osim zadnjeg
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Mirko Mikulandra AK Mihovil - - 20 - 10 15 20 65
- Josip Gašperov AMK Buzet - - 15 - - 12 - 27
- Denis Sandalj AMK Buzet - - - - - 20 - 20
- Željko Gulin AKK Šibenik od 10 - - - - - 10
 
REDOSLIJED KLASE H14
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Sergio Miščenić AK Zrinski - - 20 - - 22 - 42
- Dean Jurasić AK Istra Racing Team - - 15 - - 12 - 27
- Marko Đurković AK Stubaki - - - - 20,5 - - 20,5
- Teo Katić AK Dubrovnik Racing - - - 15 - - - 15
- Rajko Vlah AKK Šibenik - - 8 - - - - 8
- Dalibor Radišković AK Rally Baba - - - - od - - 0
- Damir Bilić SAK Split - ns - - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE H15
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Zoran Vidmar AK Buzet Autosport - - - - - 17 - 17
- Edi Kuharić AK Buzet Autosport - - - - - 14 - 14
- Mato Milković AK Ragusa Racing 12 - - - - - - 12
- Sendy Mogorović AK Istra Racing Team - - 12 - - od - 12
- Nikola Lubura AK Ragusa Racing - - - 12 - - - 12
- Leo Černi AK Opatija - - 10 - - ns - 10
- Tomislav Škalić AKK Sveta Nedelja - - - - 10 - - 10
- Marko Cavor AKK Zanatlija - - - - 8 - - 8
- Bojan Dobrić AK Opatija - - - - - 8 - 8
- Miho Jozović AK Dubrovnik Racing od - - - - - - 0
- Tihomir Pažin AK Dubrovnik Racing - - - od - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE H16
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Marino Matijašić ASK Kastavac - - 15,5 - - 19 - 34,5
- Marijan Rubelj AK Klek 12 od - - - - - 12
- David Damianich AK Pula-Rovinj - - 10 - - - - 10
- Krešimir Ravenščak AKK Sveta Nedelja - - - - 8 - - 8
 
REDOSLIJED KLASE H17
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Mato Dumenčić AK SB Auto Sport - - - - 12 - - 12
- Mario Korijan AK Pula-Rovinj - - 10 - - od - 10
- Marino Ivančić AK Buzet Autosport - - - - - 10 - 10
- Ivan Stričević SAK Split - od - - - - - 0
- Lovro Badurina AK Zrinski ns - - - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE H18
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Cvetko Jaketič AK Klek - - 24 - - - - 24
- Anđelko Košec AK Zagorje Oroslavje - - - - 10 - - 10
 
REDOSLIJED KLASE 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Branimir Radić AKK Šibenik 16 16 - - - - - 32
 
REDOSLIJED KLASE 21 - FELICIA/FABIA
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Nikola Rožić AK Trogir 15 12 - - - - - 27
- Goran Šams AK Stubaki - - - - 15 12 - 27
- Robin Malinarić AKK Šibenik - - - - 20 - - 20
- Neven Škugor AKK Šibenik 10 - - - 8 - - 18
- Mirna Ključariček AK MRC Sport - - - - - 15 - 15
- Boris Seccareccia AK Opatija - - ns - - od - 0
 
REDOSLIJED KLASE 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Rajko Vlah AKK Šibenik - - - - 12 10 - 22
- Igor Krišto AK RI Autosport - - - - - 12 - 12
- Marko Rogić AKK Šibenik - - - - od - - 0
- Mladen Šekoranja AK Dubrava ns - - - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE H24
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Matija Čelhar AK Matulji Racing - - 20 - - ns - 20
- Milan Brozinić AK Klek 15 - - - - - - 15
- Ivan Kiršić AK Pula-Rovinj - - 15 - - ns - 15
- Đivo Franić AK Dubrovnik Racing - - - - 15 - - 15
- Neven Ukota AMK Buzet - - - - - 15 - 15
- David Damianich AK Pula-Rovinj - - - - - od - 0
 
UKUPNO GRUPE KLASE