PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
4. NAGRADA VIROVITICE '11
Virovitica, 18.-19.06.2011.

KLASA 0
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 Luka Tomašić KK Koprivnica HR 5 5:08,816 0:00,000 -
2. 10 Lovro Carin AK Info Kart HR 5 5:13,883 0:05,067 -
3. 11 Marko Turk AK Info Kart HR 5 5:16,742 0:07,926 -
4. 8 Ernest Marijašević Cobra Virovitica HR 5 5:27,595 0:18,779 -
5. 9 Ivan Markić Cobra Virovitica HR 4 5:19,467 1 krug -
 
KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 112 Damian Sekulić Cobra Virovitica HR 12 9:53,024 0:00,000 20
2. 102 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 12 9:59,670 0:06,646 15
3. 104 Mihael Meretaj Cobra Virovitica HR 12 10:08,827 0:15,803 12
4. 111 Dorian Vargović Cobra Virovitica HR 12 10:13,654 0:20,630 10
5. 109 Matea Turk AK Info Kart HR 12 10:21,721 0:28,697 8
6. 110 Tin Vorkapić KK Koprivnica HR 12 10:31,425 0:38,401 6
7. 108 Leo Srđenović AIKK Osijek HR 12 10:31,684 0:38,660 4
8. 113 Fran Tisaj KK Koprivnica HR 12 10:32,242 0:39,218 3
9. 107 Filip Vuković AIKK Osijek HR 12 10:36,589 0:43,565 2
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 112 Damian Sekulić Cobra Virovitica HR 12 9:38,884 0:00,000 20
2. 111 Dorian Vargović Cobra Virovitica HR 12 9:58,665 0:19,781 15
3. 109 Matea Turk AK Info Kart HR 12 10:00,199 0:21,315 12
4. 102 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 12 10:00,682 0:21,798 10
5. 107 Filip Vuković AIKK Osijek HR 12 10:02,054 0:23,170 8
6. 108 Leo Srđenović AIKK Osijek HR 12 10:07,412 0:28,528 6
7. 113 Fran Tisaj KK Koprivnica HR 12 10:08,394 0:29,510 4
8. 104 Mihael Meretaj Cobra Virovitica HR 12 10:08,941 0:30,057 3
9. 110 Tin Vorkapić KK Koprivnica HR 12 10:16,255 0:37,371 2
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 William Mucak KK 1 Zagreb HR 15 10:50,938 0:00,000 20
2. 303 Mislav Mikulec AKK Podravina Koprivnica HR 15 11:10,223 0:19,285 15
3. 302 Luka Buzo AIKK Osijek HR 13 12:02,887 2 kruga 12
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 William Mucak KK 1 Zagreb HR 15 10:59,055 0:00,000 20
2. 303 Mislav Mikulec AKK Podravina Koprivnica HR 15 11:06,167 0:07,112 15
3. 302 Luka Buzo AIKK Osijek HR 15 11:21,642 0:22,587 12
 
KLASA VI - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 614 Filip Romić Cobra Virovitica HR 19 13:24,851 0:00,000 20
2. 603 Renato Dujmović AMK Buzet HR 19 13:32,444 0:07,593 15
3. 602 Žarko Martinjak KK Koprivnica HR 19 13:54,778 0:29,927 12
4. 604 Siniša Mišić Cobra Virovitica HR 19 14:07,153 0:42,302 10
5. 606 Tomislav Lovrenc AKK Podravina Koprivnica HR 19 14:07,479 0:42,628 8
6. 605 Zlatko Banić SAK Split HR 18 13:28,464 1 krug 6
7. 620 Miljenko Antolić AKK Podravina Koprivnica HR 18 13:41,134 1 krug 4
 
KLASA VI - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 602 Žarko Martinjak KK Koprivnica HR 19 13:02,292 0:00,000 20
2. 603 Renato Dujmović AMK Buzet HR 19 13:03,186 0:00,894 15
3. 614 Filip Romić Cobra Virovitica HR 19 13:04,183 0:01,891 12
4. 604 Siniša Mišić Cobra Virovitica HR 18 13:18,791 1 krug 10
5. 606 Tomislav Lovrenc AKK Podravina Koprivnica HR 18 13:18,943 1 krug 8
6. 620 Miljenko Antolić AKK Podravina Koprivnica HR 18 13:20,258 1 krug 6
7. 605 Zlatko Banić SAK Split HR 16 13:32,272 3 kruga 4
 
KLASA VII - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 702 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 15 11:36,382 0:00,000 20
2. 705 Nikola Carević KK 1 Zagreb HR 15 11:41,180 0:04,798 15
3. 704 Ivijan Rajnović Cobra Virovitica HR 15 11:43,067 0:06,685 12
4. 706 Krunoslav Žovan KK 1 Zagreb HR 15 11:46,727 0:10,345 10
 
KLASA VII - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 702 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 15 11:24,589 0:00,000 20
2. 704 Ivijan Rajnović Cobra Virovitica HR 15 11:30,094 0:05,505 15
3. 706 Krunoslav Žovan KK 1 Zagreb HR 15 11:32,613 0:08,024 12
4. 705 Nikola Carević KK 1 Zagreb HR 15 11:42,082 0:17,493 10
 
NACIONALNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE