štopericaciljna zastavica 1.-2. 16.-17.04.11. - Čakovec
3.-4. 28.-29.05.11. - 10. Nagrada Infosistema
5.-6. 18.-19.06.11. - 4. Nagrada Virovitice
    7.-8. 02.-03.07.11. - Koprivnica
  9.-10. 10.-11.09.11. - 5. Nagrada Virovitice
11.-12. 01.-02.10.11. - 6. Nagrada Virovitice
PRVENSTVO HRVATSKE
NACIONALNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
KONAČNI REZULTATI

KLASA 0 - LIMAČ 50
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
- 11 Marko Turk AK Info Kart HR x x x x 0 - x x 0 - 0 - 0
- 8 Ernest Marijašević Cobra Virovitica HR x x x x 0 - x x 0 - - - 0
- 10 Lovro Carin AK Info Kart HR x x x x 0 - x x 0 - - - 0
- 9 Ivan Markić Cobra Virovitica HR x x x x 0 - x x - - 0 - 0
- 5 Luka Tomašić KK Koprivnica HR x x x x 0 - x x - - - - 0
 
KLASA I - BABY KART
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 112 Damian Sekulić Cobra Virovitica HR x x x x 20 20 x x 20 15 20 isk 95
2. 102 Jan Pokos AKK Zanatlija HR x x x x 15 10 x x 15 20 od 20 80
3. 111 Dorian Vargović Cobra Virovitica HR x x x x 10 15 x x 6 8 15 15 69
4. 110 Tin Vorkapić KK Koprivnica HR x x x x 6 2 x x 8 10 10 12 48
5. 107 Filip Vuković AIKK Osijek HR x x x x 2 8 x x 10 6 12 6 44
6. 108 Leo Srđenović AIKK Osijek HR x x x x 4 6 x x 12 12 isk isk 34
7. 104 Mihael Meretaj Cobra Virovitica HR x x x x 12 3 x x - - 8 10 33
8. 109 Matea Turk AK Info Kart HR x x x x 8 12 x x 4 4 isk isk 28
9. 114 Sony Jurić KK Koprivnica HR x x x x - - x x - - 6 8 14
10. 113 Fran Tisaj KK Koprivnica HR x x x x 3 4 x x - - - - 7
 
KLASA III - ROTAX JUNIOR
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 301 William Mucak KK 1 Zagreb HR x x x x 20 20 x x - - 20 20 80
2. 303 Mislav Mikulec AKK Podravina Koprivnica HR x x x x 15 15 x x - - - - 30
3. 302 Luka Buzo AIKK Osijek HR x x x x 12 12 x x - - - - 24
 
KLASA V - ROTAX SENIOR
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 510 Tomislav Lovrenc AKK Podravina Koprivnica HR x x x x - - x x 15 15 20 15 65
2. 501 Nikola Belohradski AKK Zanatlija HR x x x x - - x x 20 20 od 20 60
3. 508 Mario Gerjević KK Koprivnica HR x x x x - - x x 10 10 12 12 44
4. 509 Nikola Smaražija AK Info Kart HR x x x x - - x x 12 12 15 od 39
5. 511 Marin Posavec Cobra Virovitica HR x x x x - - x x - - 10 od 10
 
KLASA VI - C125 S MJENJAČEM
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 614 Filip Romić Cobra Virovitica HR x x x x 20 12 x x od 12 20 20 84
2. 602 Žarko Martinjak KK Koprivnica HR x x x x 12 20 x x 8 6 12 12 70
3. 603 Renato Dujmović AMK Buzet HR x x x x 15 15 x x 10 8 od 10 58
4. 609 Marko Sitarić Cobra Virovitica HR x x x x - - x x 12 10 15 15 52
5. 604 Siniša Mišić Cobra Virovitica HR x x x x 10 10 x x 4 3 8 8 43
6. 608 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb HR x x x x - - x x 20 20 - - 40
7. 601 Nedjeljko Vucelić KK 1 Zagreb HR x x x x - - x x 15 15 - - 30
8. 616 Hrvoje Tisaj KK Koprivnica HR x x x x - - x x 6 4 10 6 26
9. 606 Tomislav Lovrenc AKK Podravina Koprivnica HR x x x x 8 8 x x - - - - 16
10. 620 Miljenko Antolić AKK Podravina Koprivnica HR x x x x 4 6 x x - - - - 10
11. 605 Zlatko Banić SAK Split HR x x x x 6 4 x x - - - - 10
12. 610 Zlatko Kovačić KK Koprivnica HR x x x x - - x x - - 6 od 6
 
KLASA VII - BRIGGS
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 702 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR x x x x 20 20 x x 20 20 isk 15 95
2. 705 Nikola Carević KK 1 Zagreb HR x x x x 15 10 x x 12 12 15 10 74
3. 707 Ivan Plavčak AIKK Osijek HR x x x x - - x x 15 15 20 20 70
4. 704 Ivijan Rajnović Cobra Virovitica HR x x x x 12 15 x x 8 10 12 12 69
5. 706 Krunoslav Žovan KK 1 Zagreb HR x x x x 10 12 x x 10 8 10 8 58
6. 708 Denis Lakuš KK Koprivnica HR x x x x - - x x 6 6 - - 12