AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
NAGRADA HRVATSKE '11
Grobnik, 02.-03.07.2011.
----- UTRKA I -----

GRUPA 1
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 211 Ivan Pokos AKK Zanatlija Honda Civic Type-R 12 22:02,964 0:00,000 25
2. 132 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 11 21:19,434 1 krug 19
3. 40 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 11 21:26,420 1 krug 12,5
4. 223 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Opel Astra GSi 16V 11 22:06,373 1 krug 15
 
GRUPA 2
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 130 Filip Magdić AK Info Kart VW Polo 1.4 16V 11 21:49,285 0:00,000 15
2. 123 Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 11 21:53,568 0:04,283 14
3. 28 Nenad Javorina AKK Fridge Racing Ford Focus 2.0 16V 11 23:12,248 1:22,963 10,5
4. 39 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Felicia 1.3 LXi 10 21:06,422 1 krug 12,5
 
GRUPA 3
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 72 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 12 20:56,826 0:00,000 20
2. 153 Martino Bradarić AK Solin Škoda Octavia 1.8 12 22:24,228 1:27,402 18
3. 144 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 11 22:10,385 1 krug 16
4. 143 Juraj Combaj AK Delta Sport Suzuki Swift 1.3 GTi 11 22:11,390 1 krug 12,5
- 404 Zlatko Brozović AKK Zanatlija Opel Ascona B 2.0 - odustao -
- 280 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf - nije startao -
 
KLASA 2 - FIA GRUPA N/1600
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 40 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 11 21:26,420 0:00,000 12,5
 
KLASA 3 - FIA GRUPA N/2000
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 211 Ivan Pokos AKK Zanatlija Honda Civic Type-R 12 22:02,964 0:00,000 25
2. 132 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 11 21:19,434 1 krug 19
3. 223 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Opel Astra GSi 16V 11 22:06,373 1 krug 15
 
KLASA 4 - HAKS/VW POLO
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 130 Filip Magdić AK Info Kart VW Polo 1.4 16V 11 21:49,285 0:00,000 15
 
KLASA 5 - HAKS/FORD FOCUS
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 123 Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 11 21:53,568 0:00,000 14
2. 28 Nenad Javorina AKK Fridge Racing Ford Focus 2.0 16V 11 23:12,248 1:18,680 10,5
 
KLASA 6 - HAKS/ŠKODA FELICIA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 39 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Felicia 1.3 LXi 10 21:06,422 0:00,000 12,5
 
KLASA 9 - GRUPA H/1600
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 144 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 11 22:10,385 0:00,000 16
2. 143 Juraj Combaj AK Delta Sport Suzuki Swift 1.3 GTi 11 22:11,390 0:01,005 12,5
 
KLASA 10 - GRUPA H/2000
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 153 Martino Bradarić AK Solin Škoda Octavia 1.8 12 22:24,228 0:00,000 18
- 404 Zlatko Brozović AKK Zanatlija Opel Ascona B 2.0 - odustao -
- 280 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf - nije startao -
 
KLASA 11 - GRUPA E1
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 72 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 12 20:56,826 0:00,000 20
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 16 Hrvoje Čikor K9 15 Mario Barović K3 14 Antonio Gavranović K5 45
2. AK SOLIN 20 Robert Bradarić K11 18 Martino Bradarić K10 - 38
3. AKK ZANATLIJA 25 Ivan Pokos K3 12,5 Sven Gorup K6 - 37,5
4. AK BUZET AUTOSPORT 19 Valter Nežić K3 - - 19
5. AK INFO KART 15 Filip Magdić K4 - - 15
6. AK DELTA SPORT 12,5 Juraj Combaj K9 - - 12,5
7. AKK FRIDGE RACING 10,5 Nenad Javorina K5 - - 10,5
 
----- UTRKA II -----

GRUPA 1
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 211 Ivan Pokos AKK Zanatlija Honda Civic Type-R 10 18:42,760 0:00,000 25
2. 132 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 10 19:20,654 0:37,894 19
3. 223 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Opel Astra GSi 16V 10 19:45,715 1:02,955 15
- 40 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 - odustao -
 
GRUPA 2
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 130 Filip Magdić AK Info Kart VW Polo 1.4 16V 10 19:52,094 0:00,000 15
2. 123 Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 10 20:23,151 0:31,057 14
3. 39 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Felicia 1.3 LXi 9 19:42,853 1 krug 13
4. 28 Nenad Javorina AKK Fridge Racing Ford Focus 2.0 16V 8 16:22,765 2 kruga 10
 
GRUPA 3
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 72 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 12 20:14,614 0:00,000 15
2. 144 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 10 20:28,933 2 kruga 14
3. 143 Juraj Combaj AK Delta Sport Suzuki Swift 1.3 GTi 10 20:30,260 2 kruga 10,5
- 153 Martino Bradarić AK Solin Škoda Octavia 1.8 - odustao -
- 404 Zlatko Brozović AKK Zanatlija Opel Ascona B 2.0 - nije startao -
- 280 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf - nije startao -
 
KLASA 2 - FIA GRUPA N/1600
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
- 40 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 - odustao -
 
KLASA 3 - FIA GRUPA N/2000
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 211 Ivan Pokos AKK Zanatlija Honda Civic Type-R 10 18:42,760 0:00,000 25
2. 132 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 10 19:20,654 0:37,894 19
3. 223 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Opel Astra GSi 16V 10 19:45,715 1:02,955 15
 
KLASA 4 - HAKS/VW POLO
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 130 Filip Magdić AK Info Kart VW Polo 1.4 16V 10 19:52,094 0:00,000 15
 
KLASA 5 - HAKS/ FORD FOCUS
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 123 Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 10 20:23,151 0:00,000 14
2. 28 Nenad Javorina AKK Fridge Racing Ford Focus 2.0 16V 8 16:22,765 2 kruga 10
 
KLASA 6 - HAKS/ ŠKODA FELICIA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 39 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Felicia 1.3 LXi 9 19:42,853 0:00,000 13
 
KLASA 9 - GRUPA H/1600
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 144 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 10 20:28,933 0:00,000 14
2. 143 Juraj Combaj AK Delta Sport Suzuki Swift 1.3 GTi 10 20:30,260 0:01,327 10,5
 
KLASA 10 - GRUPA H/2000
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
- 153 Martino Bradarić AK Solin Škoda Octavia 1.8 - odustao -
- 404 Zlatko Brozović AKK Zanatlija Opel Ascona B 2.0 - nije startao -
- 280 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf - nije startao -
 
KLASA 11 - GRUPA E1
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 72 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 12 20:14,614 0:00,000 15
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 15 Mario Barović K3 14 Antonio Gavranović K5 14 Hrvoje Čikor K9 43
2. AKK ZANATLIJA 25 Ivan Pokos K3 13 Sven Gorup K6 - 38
3. AK BUZET AUTOSPORT 19 Valter Nežić K3 - - 19
4. AK SOLIN 15 Robert Bradarić K11 - - 15
5. AK INFO KART 15 Filip Magdić K4 - - 15
6. AK DELTA SPORT 10,5 Juraj Combaj K9 - - 10,5
7. AKK FRIDGE RACING 10 Nenad Javorina K5 - - 10