BRDSKA UTRKA ZA KUP-SIGURNOST NA CESTAMA
11. VELIKA NAGRADA CAZINA '11
Cazin (BIH), 23.-24.07.2011.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Nac. Klub Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 71 E1 Danko Bakrač MNE AMSK Budućnost Honda Accord 5:19,201 0:00,000 25
2. 508 E1 Suad Hota BIH AK ARC Racing Lancia Delta HF Int. Evo 5:26,123 0:06,922 18
3. 61 E1 Krste Trajkovski MKD AK Performans Fiat Ritmo 1.6 5:31,669 0:12,468 15
4. 123 A Dejan Bulatović MNE AMD Blažo Smiljanić Peugeot 306 S16 5:31,899 0:12,698 12
5. 601 E1 Miroslav Josipović BIH AMKK Famsport Opel Vectra ST 5:32,651 0:13,450 10
6. 529 N Almir Vrpčić BIH AMK Pro Sport Mitsubishi Lancer Evo VIII 5:34,448 0:15,247 8
7. 41 N Igor Stefanovski MKD AKK Prosport Honda Civic Type-R 5:34,899 0:15,698 6
8. 3 A Vladan Mašanović MNE AMSK Crmnica Honda Civic Type-R 5:38,101 0:18,900 4
9. 43 A Alen Peruč HRV AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.6 5:42,717 0:23,516 2
10. 241 E1 Mario Jurišić HRV AK RI Autosport Honda Civic 1.6 5:42,793 0:23,592 1
11. 482 E1 Mišel Radošević BIH AKK Brkić Servis Citroën Saxo 1.4 5:44,382 0:25,181 -
12. 128 A Sandro Miskić HRV AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 5:46,314 0:27,113 -
13. 201 N Krešimir Bodnaruk BIH AK Autosport Sarajevo Honda Civic Type-R 5:49,286 0:30,085 -
14. 10 N Tomislav Muhvić HRV AK MRC Sport Peugeot 106 Rallye 1.6 5:50,597 0:31,396 -
15. 13 E1 Ljubomir Bogdanović MNE AMSK Crmnica Peugeot 106 5:54,188 0:34,987 -
16. 555 N Zakir Oković BIH AMK Pro Sport Mitsubishi Lancer Evo X 5:59,371 0:40,170 -
17. 54 A Boris Belamarić HRV AKK Šibenik Ford Focus 2.0 16V 6:11,747 0:52,546 -
18. 205 N Azer Kurtović BIH AK ARC Racing Renault Clio Sport 6:12,206 0:53,005 -
19. 36 N Maksim Šetić HRV AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 6:50,325 1:31,124 -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Nac. Klub Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 560 E Boris Miljević BIH SAK Prodriver Formula Nissan Coloni 5:08,568 0:00,000 12,5
 
GRUPA 1 - N
Poz. S.b. Kl. Vozač Nac. Klub Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 529 N Almir Vrpčić BIH AMK Pro Sport Mitsubishi Lancer Evo VIII 5:34,448 0:00,000 25
2. 41 N Igor Stefanovski MKD AKK Prosport Honda Civic Type-R 5:34,899 0:00,451 18
3. 201 N Krešimir Bodnaruk BIH AK Autosport Sarajevo Honda Civic Type-R 5:49,286 0:14,838 15
4. 10 N Tomislav Muhvić HRV AK MRC Sport Peugeot 106 Rallye 1.6 5:50,597 0:16,149 12
5. 555 N Zakir Oković BIH AMK Pro Sport Mitsubishi Lancer Evo X 5:59,371 0:24,923 10
6. 205 N Azer Kurtović BIH AK ARC Racing Renault Clio Sport 6:12,206 0:37,758 8
7. 36 N Maksim Šetić HRV AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 6:50,325 1:15,877 6
 
GRUPA 2 - A/S-2000/SP
Poz. S.b. Kl. Vozač Nac. Klub Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 123 A Dejan Bulatović MNE AMD Blažo Smiljanić Peugeot 306 S16 5:31,899 0:00,000 25
2. 3 A Vladan Mašanović MNE AMSK Crmnica Honda Civic Type-R 5:38,101 0:06,202 18
3. 43 A Alen Peruč HRV AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.6 5:42,717 0:10,818 15
4. 128 A Sandro Miskić HRV AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 5:46,314 0:14,415 12
5. 54 A Boris Belamarić HRV AKK Šibenik Ford Focus 2.0 16V 6:11,747 0:39,848 10
 
GRUPA 3 - H/E1/GT
Poz. S.b. Kl. Vozač Nac. Klub Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 71 E1 Danko Bakrač MNE AMSK Budućnost Honda Accord 5:19,201 0:00,000 25
2. 508 E1 Suad Hota BIH AK ARC Racing Lancia Delta HF Int. Evo 5:26,123 0:06,922 18
3. 61 E1 Krste Trajkovski MKD AK Performans Fiat Ritmo 1.6 5:31,669 0:12,468 15
4. 601 E1 Miroslav Josipović BIH AMKK Famsport Opel Vectra ST 5:32,651 0:13,450 12
5. 241 E1 Mario Jurišić HRV AK RI Autosport Honda Civic 1.6 5:42,793 0:23,592 10
6. 482 E1 Mišel Radošević BIH AKK Brkić Servis Citroën Saxo 1.4 5:44,382 0:25,181 8
7. 13 E1 Ljubomir Bogdanović MNE AMSK Crmnica Peugeot 106 5:54,188 0:34,987 6
 
GRUPA 4 - D/E
Poz. S.b. Kl. Vozač Nac. Klub Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 560 E Boris Miljević BIH SAK Prodriver Formula Nissan Coloni 5:08,568 0:00,000 12,5
 
REPREZENTACIJE
Poz. Reprezentacija Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. CRNA GORA 25 Danko Bakrač G3 25 Dejan Bulatović G2 18 Vladan Mašanović G2 68
2. BOSNA I HERCEGOVINA 25 Almir Vrpčić G1 18 Suad Hota G3 15 Krešimir Bodnaruk G1 58
3. HRVATSKA 15 Alen Peruč G2 12 Sandro Miskić G2 12 Tomislav Muhvić G1 39
4. MAKEDONIJA 18 Igor Stefanovski G1 15 Krste Trajkovski G3 - 33