BRDSKA UTRKA ZA KUP-SIGURNOST NA CESTAMA
TARA '11
Bajina Bašta (SRB), 27.-08.08.2011.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Nac. Klub Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 77 E1-2000 Milovan Vesnić SRB ASK Sport Auto Vesnić Opel Vectra 4:40,538 0:00,000 25
2. 38 E1-2000 Zoran Kastratović SRB ASK Eko Racing Renault Clio 4:51,803 0:11,265 18
3. 22 E1-300 Suad Hota BIH AK ARC Racing Lancia Delta HF Int. Evo 4:52,144 0:11,606 15
4. 44 E1-2000 Danko Bakrač MNE AMSK Budućnost Honda Accord 4:52,841 0:12,303 12
5. 70 ST-2000 Željko Baničević MNE AMD Kotor Honda Accord 4:57,616 0:17,078 10
6. 45 A-2000 Dejan Bulatović MNE AMD Blažo Smiljanić Peugeot 306 S16 5:01,358 0:20,820 8
7. 74 ST-2000 Željko Ivanović MNE AMSK Budućnost Vauxhall Vectra 5:04,694 0:24,156 6
8. 55 E1-1600 Krste Trajkovski MKD AK Performans Fiat Ritmo 105 TC 5:07,835 0:27,297 4
9. 33 E1-1600 Vladimir Ilić BIH AMK Banja Luka Honda Civic 5:09,508 0:28,970 2
10. 61 N-2000 Igor Stefanovski MKD AKK Prosport Honda Civic Type-R 5:09,954 0:29,416 1
11. 76 A-2000 Vladan Mašanović MNE AMSK Crmnica Honda Civic Type-R 5:12,637 0:32,099 -
12. 40 E1-1400 Uroš Brkić SRB ASK G.A.G.A. VW Scirocco 5:32,926 0:52,388 -
13. 75 E1-1400 Ljubomir Bogdanović MNE AMSK Crmnica Peugeot 106 Rallye 1.3 5:40,703 1:00,165 -
14. 64 E1-1600 Mišo Ražnatović MNE - Yugo 65 5:41,722 1:01,184 -
15. 39 E1-1600 Veljko Stanišić MNE AMSK Budućnost Suzuki Swift 5:43,577 1:03,039 -
16. 62 N-2000 Krešimir Bodnaruk BIH AK Autosport Sarajevo Honda Civic Type-R 5:52,145 1:11,607 -
17. 47 A-1400 Žarko Uzelac MNE AMSK Budućnost Yugo 55 5:54,122 1:13,584 -
18. 68 A-1400 Nenad Baničević MNE AMD Kotor Yugo 55 5:54,256 1:13,718 -
19. 23 E1-3000 Branimir Simić BIH AMKK Feromont Sport Mitsubishi Lancer Evo VIII 5:57,851 1:17,313 -
20. 46 A-1400 Branko Kiprovski MKD AKK Siti Yugo 55 6:10,405 1:29,867 -
21. 43 A-1400 Goran Rajhel MNE - Yugo 55 6:26,264 1:45,726 -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Nac. Klub Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 21 E Boris Miljević BIH SAK Prodriver Formula Nissan Coloni 4:43,841 0:00,000 12,5
 
GRUPA 1 - N
Poz. S.b. Kl. Vozač Nac. Klub Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 61 N-2000 Igor Stefanovski MKD AKK Prosport Honda Civic Type-R 5:09,954 0:00,000 12,5
2. 62 N-2000 Krešimir Bodnaruk BIH AK Autosport Sarajevo Honda Civic Type-R 5:52,145 0:42,191 9
 
GRUPA 2 - A/S-2000/SP
Poz. S.b. Kl. Vozač Nac. Klub Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 45 A-2000 Dejan Bulatović MNE AMD Blažo Smiljanić Peugeot 306 S16 5:01,358 0:00,000 25
2. 76 A-2000 Vladan Mašanović MNE AMSK Crmnica Honda Civic Type-R 5:12,637 0:11,279 18
3. 47 A-1400 Žarko Uzelac MNE AMSK Budućnost Yugo 55 5:54,122 0:52,764 15
4. 68 A-1400 Nenad Baničević MNE AMD Kotor Yugo 55 5:54,256 0:52,898 12
5. 46 A-1400 Branko Kiprovski MKD AKK Siti Yugo 55 6:10,405 1:09,047 10
6. 43 A-1400 Goran Rajhel MNE - Yugo 55 6:26,264 1:24,906 8
 
GRUPA 3 - H/E1/GT
Poz. S.b. Kl. Vozač Nac. Klub Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 77 E1-2000 Milovan Vesnić SRB ASK Sport Auto Vesnić Opel Vectra 4:40,538 0:00,000 25
2. 38 E1-2000 Zoran Kastratović SRB ASK Eko Racing Renault Clio 4:51,803 0:11,265 18
3. 22 E1-300 Suad Hota BIH AK ARC Racing Lancia Delta HF Int. Evo 4:52,144 0:11,606 15
4. 44 E1-2000 Danko Bakrač MNE AMSK Budućnost Honda Accord 4:52,841 0:12,303 12
5. 70 ST-2000 Željko Baničević MNE AMD Kotor Honda Accord 4:57,616 0:17,078 10
6. 74 ST-2000 Željko Ivanović MNE AMSK Budućnost Vauxhall Vectra 5:04,694 0:24,156 8
7. 55 E1-1600 Krste Trajkovski MKD AK Performans Fiat Ritmo 105 TC 5:07,835 0:27,297 6
8. 33 E1-1600 Vladimir Ilić BIH AMK Banja Luka Honda Civic 5:09,508 0:28,970 4
9. 40 E1-1400 Uroš Brkić SRB ASK G.A.G.A. VW Scirocco 5:32,926 0:52,388 2
10. 75 E1-1400 Ljubomir Bogdanović MNE AMSK Crmnica Peugeot 106 Rallye 1.3 5:40,703 1:00,165 1
11. 64 E1-1600 Mišo Ražnatović MNE - Yugo 65 5:41,722 1:01,184 -
12. 39 E1-1600 Veljko Stanišić MNE AMSK Budućnost Suzuki Swift 5:43,577 1:03,039 -
13. 23 E1-3000 Branimir Simić BIH AMKK Feromont Sport Mitsubishi Lancer Evo VIII 5:57,851 1:17,313 -
 
GRUPA 4 - D/E
Poz. S.b. Kl. Vozač Nac. Klub Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 21 E Boris Miljević BIH SAK Prodriver Formula Nissan Coloni 4:43,841 0:00,000 12,5
 
REPREZENTACIJE
Poz. Reprezentacija Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. CRNA GORA 25 Dejan Bulatović G2 18 Vladan Mašanović G2 15 Žarko Uzelac G2 58
2. SRBIJA 25 Milovan Vesnić G3 18 Zoran Kastratović G3 2 Uroš Brkić G3 45
3. MAKEDONIJA 12,5 Igor Stefanovski G1 10 Branko Kiprovski G2 6 Krste Trajkovski G3 28,5
4. BOSNA I HERCEGOVINA 15 Suad Hota G3 9 Krešimir Bodnaruk G1 4 Vladimir Ilić G3 28