BRDSKA UTRKA ZA KUP-SIGURNOST NA CESTAMA
GLAVA ZETE '11
Glava Zete, 10.-12.06.2011.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Nac. Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 E1-2000 Danko Bakrač MNE AMSK Budućnost Honda Accord 4:03,573 0:00,000 25
2. 2 E1-2000 Željko Ivanović MNE AMSK Budućnost Vauxhall Vectra 4:08,996 0:05,423 18
3. 123 A-2000 Dejan Bulatović MNE AMD Blažo Smiljanić Peugeot 306 S16 4:09,691 0:06,118 15
4. 3 A-2000 Vladan Mašanović MNE AK Crmnica Honda Civic Type-R 4:13,614 0:10,041 12
5. 92 E1-2000 Željko Baničević  MNE AMSK Blažo Smiljanić Volvo S40 4:14,802 0:11,229 10
6. 45 A+3000 Maro Slade HRV AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer 4:16,307 0:12,734 8
7. 41 N-2000 Igor Stefanovski MKD AKK Prosport Honda Civic Type-R 4:16,412 0:12,839 6
8. 482 E1-1600 Mišel Radošević BIH AKK Brkić Servis Citroën Saxo 4:27,855 0:24,282 4
9. 678 E1+3000 Branimir Simić BIH AMKK Feromont Sport Mitsubishi Lancer Evo VIII 4:30,166 0:26,593 2
10. 223 N-2000 Mario Barović HRV AK Dubrovnik Racing Opel Astra GSi 16V 4:31,690 0:28,117 1
11. 407 N-1600 Žarko Knego HRV AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.6 4:33,142 0:29,569 -
12. 13 E1-1400 Ljubomir Bogdanović MNE AMSK Crmnica Peugeot 106 4:34,687 0:31,114 -
13. 280 E1-2000 Maro Franić HRV AK Dubrovnik Racing VW Golf GTI 1.8 16V 4:35,236 0:31,663 -
14. 34 E1-1400 Janko Vlahović MNE AMK Haliotis Sport Yugo 4:36,739 0:33,166 -
15. 11 E1-1600 Franjo Langer MNE AMSK Milo Cicović VW Golf 4:37,519 0:33,946 -
16. 101 A-1400 Goran Dojčinović BIH AMK Banja Luka Peugeot 106 4:40,096 0:36,523 -
17. 20 A-1150 Žarko Uzelac MNE AMSK Budućnost Yugo 4:42,502 0:38,929 -
18. 14 A-1150 Nenad Baničević MNE AMSK Blažo Smiljanić Yugo 4:43,097 0:39,524 -
19. 532 E1-2000 Mladen Šoljić BIH AMKK Famsport Renault Clio Sport 4:44,108 0:40,535 -
20. 66 A-1400 Perica Mardjonović MNE AMSK Crmnica Citroën AX 4:51,120 0:47,547 -
21. 77 E1-1600 Igor Ljubišić MNE AMSK Podi Yugo 4:54,400 0:50,827 -
22. 39 N-1150 Bojan Vukčević MNE AMSK Budućnost Yugo 4:57,401 0:53,828 -
23. 240 N-1150 Goran Rajhel MNE AMSK Blažo Smiljanić Yugo 4:57,994 0:54,421 -
24. 17 N-1150 Dražen Radulović MNE AMSK Crmnica Yugo 4:59,010 0:55,437 -
25. 40 E1-1400 Miroslav Miranović MNE AMSK Budućnost Peugeot 106 4:59,265 0:55,692 -
26. 57 A-2000 Slobodan Sofranac MNE AMSK Crmnica Lancia Delta 5:04,836 1:01,263 -
27. 51 E1-1600 Stanko Miranović MNE AMSK Budućnost Yugo 5:06,421 1:02,848 -
28. 65 E1-1400 Vladimir Ilić MNE AMSK Crmnica Yugo 5:20,001 1:16,428 -
29. 107 E1-1000 Marko Bulatović MNE AMSK Gorštak Yugo 5:44,946 1:41,373 -
- 23 N-1150 Aleksandar Trifunović MNE AMK Haliotis Sport Yugo odustao -
- 24 E1-1000 Alen Plakalo MNE AMSK AP Sport Yugo odustao -
 
GRUPA 1 - N
Poz. S.b. Kl. Vozač Nac. Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 41 N-2000 Igor Stefanovski MKD AKK Prosport Honda Civic Type-R 4:16,412 0:00,000 25
2. 223 N-2000 Mario Barović HRV AK Dubrovnik Racing Opel Astra GSi 16V 4:31,690 0:15,278 18
3. 407 N-1600 Žarko Knego HRV AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.6 4:33,142 0:16,730 15
4. 39 N-1150 Bojan Vukčević MNE AMSK Budućnost Yugo 4:57,401 0:40,989 12
5. 240 N-1150 Goran Rajhel MNE AMSK Blažo Smiljanić Yugo 4:57,994 0:41,582 10
6. 17 N-1150 Dražen Radulović MNE AMSK Crmnica Yugo 4:59,010 0:42,598 8
- 23 N-1150 Aleksandar Trifunović MNE AMK Haliotis Sport Yugo odustao -
 
GRUPA 2 - A/S-2000/SP
Poz. S.b. Kl. Vozač Nac. Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 123 A-2000 Dejan Bulatović MNE AMD Blažo Smiljanić Peugeot 306 S16 4:09,691 0:00,000 25
2. 3 A-2000 Vladan Mašanović MNE AK Crmnica Honda Civic Type-R 4:13,614 0:03,923 18
3. 45 A+3000 Maro Slade HRV AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer 4:16,307 0:06,616 15
4. 101 A-1400 Goran Dojčinović BIH AMK Banja Luka Peugeot 106 4:40,096 0:30,405 12
5. 20 A-1150 Žarko Uzelac MNE AMSK Budućnost Yugo 4:42,502 0:32,811 10
6. 14 A-1150 Nenad Baničević MNE AMSK Blažo Smiljanić Yugo 4:43,097 0:33,406 8
7. 66 A-1400 Perica Mardjonović MNE AMSK Crmnica Citroën AX 4:51,120 0:41,429 6
8. 57 A-2000 Slobodan Sofranac MNE AMSK Crmnica Lancia Delta 5:04,836 0:55,145 4
 
GRUPA 3 - H/E1/GT
Poz. S.b. Kl. Vozač Nac. Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 E1-2000 Danko Bakrač MNE AMSK Budućnost Honda Accord 4:03,573 0:00,000 25
2. 2 E1-2000 Željko Ivanović MNE AMSK Budućnost Vauxhall Vectra 4:08,996 0:05,423 18
3. 92 E1-2000 Željko Baničević  MNE AMSK Blažo Smiljanić Volvo S40 4:14,802 0:11,229 15
4. 482 E1-1600 Mišel Radošević BIH AKK Brkić Servis Citroën Saxo 4:27,855 0:24,282 12
5. 678 E1+3000 Branimir Simić BIH AMKK Feromont Sport Mitsubishi Lancer Evo VIII 4:30,166 0:26,593 10
6. 13 E1-1400 Ljubomir Bogdanović MNE AMSK Crmnica Peugeot 106 4:34,687 0:31,114 8
7. 280 E1-2000 Maro Franić HRV AK Dubrovnik Racing VW Golf GTI 1.8 16V 4:35,236 0:31,663 6
8. 34 E1-1400 Janko Vlahović MNE AMK Haliotis Sport Yugo 4:36,739 0:33,166 4
9. 11 E1-1600 Franjo Langer MNE AMSK Milo Cicović VW Golf 4:37,519 0:33,946 2
10. 532 E1-2000 Mladen Šoljić BIH AMKK Famsport Renault Clio Sport 4:44,108 0:40,535 1
11. 77 E1-1600 Igor Ljubišić MNE AMSK Podi Yugo 4:54,400 0:50,827 -
12. 40 E1-1400 Miroslav Miranović MNE AMSK Budućnost Peugeot 106 4:59,265 0:55,692 -
13. 51 E1-1600 Stanko Miranović MNE AMSK Budućnost Yugo 5:06,421 1:02,848 -
14. 65 E1-1400 Vladimir Ilić MNE AMSK Crmnica Yugo 5:20,001 1:16,428 -
15. 107 E1-1000 Marko Bulatović MNE AMSK Gorštak Yugo 5:44,946 1:41,373 -
- 24 E1-1000 Alen Plakalo MNE AMSK AP Sport Yugo odustao -
 
REPREZENTACIJE
Poz. Reprezentacija Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. CRNA GORA 25 Danko Bakrač G3 25 Dejan Bulatović G2 18 Željko Ivanović G3 68
2. HRVATSKA 18 Mario Barović G1 15 Maro Slade G2 15 Žarko Knego G1 48
3. BOSNA I HERCEGOVINA 12 Mišel Radošević G3 12 Goran Dojčinović G2 10 Branimir Simić G3 34
4. MAKEDONIJA 25 Igor Stefanovski G1 - - 25