štopericaciljna zastavica 1. 21.-22.05.11. - Kragujevac (SRB)
2. 03.-05.06.11. - Banja Luka (BIH)
3. 02.-03.07.11. - Grobnik (HR)
4. 03.-04.09.11. - Banja Luka (BIH)
KUP SIGURNOST NA CESTAMA - KRUŽNE UTRKE
KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE
KRUŽNE UTRKE BRDSKE UTRKE

GRUPA 1 - N
Poz. Vozač Nac. Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Ivan Pokos HRV AKK Zanatlija - 25 25 25 75
2. Filip Magdić HRV AKK Info Kart - 15 12 12 39
3. Boris Sikimić BIH AMK Banja Luka - 18 - 18 36
4. Željko Božović MNE AMSK Budućnost 12,5 8 10 ns 30,5
5. Milovan Ratković SRB ASK Sport Auto Vesnić 7,5 10 - 10 27,5
6. Željko Kukić BIH AMK Banja Luka - 12 - 15 27
7. Valter Nežić HRV AK Buzet Autosport - - 18 - 18
8. Mario Barović HRV AK Dubrovnik Racing - - 15 - 15
9. Milan Margetić SRB ASK Centar Boban 9 - - - 9
10. Antonio Gavranović HRV AK Dubrovnik Racing - - 8 - 8
11. Sven Gorup HRV AKK Zanatlija - - 6 - 6
12. Nenad Javorina HRV AKK Fridge Racing - - 4 - 4
- Krešimir Bodnaruk BIH AK Autosport Sarajevo - - od ns 0
- Žarko Knego HRV AK Dubrovnik Racing - - od - 0
- Damir Ivanović MNE AMSK Crmnica - - - ns 0
 
GRUPA 2 - A/Kit Car/SP
rezultati su ispravljeni po odluci Žirija natjecanja
Poz. Vozač Nac. Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Rudolf Pešović SRB AMSK GM Racing 18 15 10 18 61
2. Žarko Terzić SRB AMSK GM Racing - 10 18 25 53
3. Aleksandar Tošić SRB ASK Vitro Racing - 25 25 isk 50
4. Dragan Stojković SRB AMKK Verba Sport - 18 15 15 48
5. Nemanja Milovanović SRB AMSK GM Racing 25 od 12 ns 37
6. Darko Božilović SRB ASK Centar Boban 15 ns - - 15
7. Žarko Uzelac MNE AMSK Budućnost - 12 - - 12
8. Slobodan Petošević SRB ASK Duck Racing Team - - 8 - 8
- Mirko Milovanović SRB AK Đelmaš Sport - - - od 0
 
GRUPA 3 - ST/H/F
Poz. Vozač Nac. Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Milovan Vesnić SRB ASK Sport Auto Vesnić 25 25 25 25 100
2. Zoran Kastratović SRB ASK Eko Racing 18 8 18 18 62
3. Danko Bakrač MNE AMSK Budućnost - 18 12 15 45
4. Željko Ivanović MNE AMSK Budućnost - 15 10 6 31
5. Goran Miljković BIH AMK Banja Luka 8 - 8 8 24
6. Vladimir Ilić BIH AMK Banja Luka - 12 - 10 22
7. Bojan Simić BIH AMK Banja Luka - 10 - 12 22
8. Mišel Radošević BIH AKK Brkić Servis 12 4 - od 16
9. Željko Baničević MNE Kotor 15 - - - 15
10. Robert Bradarić HRV AK Solin - - 15 ns 15
11. Goran Toroman SRB M.M. Sport 10 - - - 10
12. Milan Stanivuk BIH AMKK Leotar - 6 - - 6
13. Hrvoje Čikor HRV AK Dubrovnik Racing - - 6 - 6
14. Juraj Combaj HRV AK Delta Sport - - 4 - 4
- Martino Bradarić HRV AK Solin - - od - 0
- Maro Franić HRV AK Dubrovnik Racing - - ns - 0
 
GRUPA 4 - E2
Poz. Vozač Nac. Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Damir Ljubić BIH AMK Rebac - - 12,5 12,5 25
 
REPREZENTACIJE
Poz. Reprezentacija 1 2 3 4 Ukupno
1. SRBIJA 68 68 68 68 272
2. HRVATSKA - 40 58 37 135
3. BOSNA I HERCEGOVINA 20 42 20,5 45 127,5
4. CRNA GORA 27,5 45 32 21 125,5
 
KRUŽNE UTRKE BRDSKE UTRKE